Cz En

081015

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Arnoštová

    Člen KA

Pes

  1. Jack, Kříženec

Výsledky

  1. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  2. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  3. 2.kvalifikace: 12/45, 35.53 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  4. 3.kvalifikace: 26/45, 31.23 s, 5.23 tr. b., 4.07 m/s

  5. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  6. Agility open L: Diskvalifikován

  7. Agility Special kříženci L: 3/11, 54.19 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  8. Jumping open L: 10/20, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  9. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  10. Jumping 2 L: 14/26, 36.76 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  11. Zkouška 2 LA2: 5/7, 45.72 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  12. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  13. A2 - 1. LA2: 2/17, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  14. A2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  15. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  16. 1.zkouška: Diskvalifikován

  17. 2.zkouška: Diskvalifikován

  18. Jumping Standard: 11/27, 34.34 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  19. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  20. So-: 2/13, 47.15 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  21. So-Agility: 13/41, 47.85 s, 7.85 tr. b., 3.59 m/s

  22. So-Jumping: Diskvalifikován

  23. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  24. 1. zkouška LA2: 2/14, 49.25 s, 10.25 tr. b., 3.13 m/s

  25. 2. zkouška LA2: 3/14, 42.32 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  26. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  27. 1. Zkouška A2 LA2: 4/11, 38.4 s, 0.4 tr. b., 3.85 m/s

  28. 2. Zkouška A2 LA2: 4/11, 48.11 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  29. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 10/19, 33.51 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  30. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  31. Jumpy I.běh L: 12/21, 39.94 s, 5.94 tr. b., 3.93 m/s

  32. Jumpy II.běh L: 11/21, 43.31 s, 6.31 tr. b., 3.88 m/s

  33. Zkouška A2 LA2: 2/11, 43.83 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  34. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  35. 1. zkouška LA2: 5/17, 50.29 s, 20.29 tr. b., 3.38 m/s

  36. 2. zkouška LA2: 7/17, 42.6 s, 7.6 tr. b., 3.54 m/s

  37. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  38. II. zkouška LA2: 4/18, 43.51 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  39. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  40. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  41. III. zkouška LA2: 5/15, 41.45 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  42. II. zkouška LA2: 10/15, 42.87 s, 25.87 tr. b., 3.27 m/s

  43. I. zkouška LA2: 6/15, 32.08 s, 12.08 tr. b., 3.62 m/s

  44. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  45. Agility_: Diskvalifikován

  46. Jumping_: Diskvalifikován

  47. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  48. II. zkouška LA2: 2/20, 35.38 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  49. I. zkouška LA2: 7/21, 38.19 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  50. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  51. 1. jumping: 5/40, 33.46 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  52. 2.jumping: 15/39, 35.49 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  53. 3.jumping: 19/40, 24.48 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  54. Východočeské finále: Diskvalifikován

  55. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  56. Agility 1 L: 17/34, 39.52 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  57. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  58. Zkouška 1 LA2: 7/23, 43.87 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  59. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  60. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  61. I. zkouška LA2: 9/18, 43.69 s, 12.69 tr. b., 3.69 m/s

  62. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  63. Agility NE L: 7/39, 46.66 s, 1.66 tr. b., 3.58 m/s

  64. Finále L: 10/21, 43.13 s, 12.13 tr. b., 4.08 m/s

  65. Jumping NE L: 11/37, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  66. Zkoušky NE LA2: Diskvalifikován

  67. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  68. 1.zkouška: 9/19, 49.07 s, 17.07 tr. b., 3.48 m/s

  69. 2.zkouška: 1/19, 44.59 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  70. Jumping: Diskvalifikován

  71. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  72. 1.zkouška: Diskvalifikován

  73. 2.zkouška: 4/16, 35.82 s, 1.82 tr. b., 3.55 m/s

  74. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  75. Ne-: 2/14, 50.83 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  76. Ne-Agility: Diskvalifikován

  77. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  78. So-: 4/16, 45.34 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  79. So-Agility: 12/40, 48.48 s, 11.48 tr. b., 3.67 m/s

  80. So-Jumping: Diskvalifikován

  81. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  82. 1.vítězná: Diskvalifikován

  83. 2.vítězná: Diskvalifikován

  84. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  85. 1. zkouška A2 LA2: 7/15, 54.5 s, 18.5 tr. b., 3.17 m/s

  86. 2. zkouška A2 LA2: 4/15, 51.18 s, 8.18 tr. b., 3.52 m/s

  87. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 11/24, 40.01 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  88. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  89. A2+A3 Jump II. L: Diskvalifikován

  90. A2+A3 Jump I. L: Diskvalifikován

  91. Zkouška A2 LA2: 5/16, 38.4 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  92. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  93. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  94. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  95. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  96. II. zkouška LA2: 2/14, 57.41 s, 7.41 tr. b., 3.14 m/s

  97. I. zkouška LA2: 6/14, 47.44 s, 5.44 tr. b., 3.56 m/s

  98. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  99. 15.prorubská: Diskvalifikován

  100. 16.prorubská: Diskvalifikován

  101. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  102. 13.prorubská: 4/10, 50.11 s, 14.11 tr. b., 3.43 m/s

  103. 14.prorubská: 5/10, 51.33 s, 11.33 tr. b., 3.37 m/s

  104. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  105. 11.prorubská: 5/15, 52.62 s, 22.62 tr. b., 2.77 m/s

  106. 12.prorubská: Diskvalifikován

  107. Zdobín - Flekaté zkoušky, 09. 10. 2016

  108. Zkoušky A2-1 LA2: Diskvalifikován

  109. Zkoušky A2-2 LA2: 1/9, 49.0 s, 4.0 tr. b., 3.37 m/s

  110. Zkoušky A2-3 LA2: 3/9, 41.27 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  111. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  112. Jumping (1): 24/55, 47.51 s, 22.51 tr. b., 3.47 m/s

  113. Jumping (2): 17/55, 43.87 s, 13.87 tr. b., 3.72 m/s

  114. Zkouška: Diskvalifikován

  115. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  116. Agility L: 21/43, 51.19 s, 18.19 tr. b., 3.03 m/s

  117. Jumping L: 10/43, 43.57 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  118. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  119. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  120. Agility L: Diskvalifikován

  121. Jumping L: Diskvalifikován

  122. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  123. 1.zkouška: 6/20, 33.2 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  124. 2.zkouška: 12/20, 36.76 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  125. Jumping1: 6/16, 29.85 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  126. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  127. Ne-: Diskvalifikován

  128. Ne-Agility: 16/48, 48.05 s, 8.05 tr. b., 2.96 m/s

  129. Ne-Jumping: 27/49, 42.27 s, 19.27 tr. b., 3.24 m/s

  130. So-: 7/13, 43.6 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  131. So-Agility: Diskvalifikován

  132. So-Jumping: Diskvalifikován

  133. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  134. zkouška_1 LA1: Diskvalifikován

  135. zkouška_2 LA1: 5/13, 35.97 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  136. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  137. 7.prorubská: 1/7, 37.41 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  138. 8.prorubská: 2/7, 34.57 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  139. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  140. 3.prorubská: Diskvalifikován

  141. 4.prorubská: Diskvalifikován

  142. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  143. 1.prorubská: Diskvalifikován

  144. 2.prorubská: Diskvalifikován