Cz En

081115

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavel Košek, Agility Sultánci

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Born To Run Czech Fan, Border kolie

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  2. Agility Individual: 1/34, 43.29 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  3. Agility Squads as Individual: 5/34, 37.99 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  4. Jumping Individual: 5/34, 37.76 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: 14/34, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  6. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  7. Agility 1: 1/11, 31.68 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  8. Finále: 1/8, 39.65 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  9. Jumping 1: 2/11, 29.39 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  10. Jumping 2: 2/10, 27.91 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  11. Zkouška 1: Diskvalifikován

  12. Zkouška 2: 3/4, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  13. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  14. Agility: 4/12, 37.97 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  15. Jumping : 5/12, 30.8 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  16. Zkoušky: 2/6, 44.26 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  17. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  18. Agility ML: 4/6, 44.7 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  19. Jumping ML: 2/6, 29.68 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  20. Zkouška MLA3: 3/4, 41.45 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  21. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  22. Agility LVT ML: Diskvalifikován

  23. JUMPING ML: 1/6, 47.97 s, 6.97 tr. b., 4.19 m/s

  24. ZKOUŠKA MLA3: Diskvalifikován

  25. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  26. I. agility ML: Diskvalifikován

  27. II. agility ML: 1/37, 41.11 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  28. II. jumping ML: Diskvalifikován

  29. I. jumping ML: 8/37, 34.04 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  30. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  31. III. jumping ML: Diskvalifikován

  32. II. jumping ML: 5/13, 47.42 s, 11.42 tr. b., 4.22 m/s

  33. II. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  34. I. jumping ML: Diskvalifikován

  35. I. zkouška MLA3: 1/8, 39.45 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  36. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  37. II. zkouška: 1/5, 43.86 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  38. I. zkouška: Diskvalifikován

  39. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  40. 1. zkouška A3: Diskvalifikován

  41. 2. zkouška A3: Diskvalifikován

  42. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  43. ZkA. MLA3 I.: Diskvalifikován

  44. ZkA. MLA3 II.: 4/6, 38.43 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  45. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  46. ZkA. MLA3 I.: 1/7, 39.82 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  47. ZkA. MLA3 II.: 2/7, 38.07 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  48. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  49. Jumping I: Diskvalifikován

  50. Jumping II: 1/21, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  51. Jumping III: 2/21, 29.98 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  52. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  53. 1.studenecká: Diskvalifikován

  54. 2.studenecká: 1/6, 38.71 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  55. 3.studenecká: 1/6, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  56. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  57. ZkA. MLA3 I.: 6/8, 35.65 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  58. ZkA. MLA3 II.: 3/8, 38.17 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  59. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  60. Agility: 1/15, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  61. Jumping: 1/15, 35.45 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  62. Jumping light: 1/15, 28.75 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  63. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  64. 1. Zkouška MLA3: 1/4, 43.1 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  65. 2. Zkouška MLA3: 1/4, 36.32 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  66. 3. Jumping MLA3: 2/4, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  67. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  68. ZkA. MLA3 I.: 1/7, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  69. ZkA. MLA3 II.: 1/7, 33.33 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  70. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  71. II. zkouška: Diskvalifikován

  72. I. zkouška: 3/6, 37.17 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  73. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  74. Agility L: 2/24, 33.29 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  75. Jumping L: 9/24, 32.86 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  76. Zkouška LA3: 2/10, 36.95 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  77. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  78. Agility: 6/14, 39.84 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  79. Jumping: 2/14, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  80. Zkouška: 1/7, 42.31 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  81. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  82. Agility Open: 42/125, 39.72 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  83. Agility Squads as Individual: 21/137, 45.52 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  84. Jumping Open: 61/136, 43.49 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  85. Jumping Squads as Individual: 52/138, 34.51 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  86. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  87. 1.zkouška: 2/9, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  88. 2.zkouška: 1/9, 36.58 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  89. Jumping Standard: 8/15, 32.47 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  90. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  91. Ne. - Agility II. L: 26/105, 41.31 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  92. Ne. - Jumping II. L: 24/96, 41.6 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  93. So. - Agility I. L: 7/105, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  94. So. - Jumping I. L: 34/107, 35.27 s, 20.0 tr. b., 5.76 m/s

  95. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  96. Ne-: 2/13, 42.28 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  97. Ne-Agility: 16/34, 44.89 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  98. Ne-Jumping: 10/34, 27.23 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  99. So-: 4/16, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  100. So-Agility: 1/33, 38.41 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  101. So-Jumping: 4/35, 34.03 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  102. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  103. QA1 agility: Diskvalifikován

  104. QA2 agility: 38/120, 38.08 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  105. QA3 agility: 47/120, 43.67 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  106. QJ1 jumping: 61/123, 40.27 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  107. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  108. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  109. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): 12/63, 44.83 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  110. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 14/109, 15.28 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  111. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  112. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 9/110, 37.68 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  113. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 16/175, 38.87 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  114. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  115. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  116. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  117. AGILITY L: 3/41, 39.33 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  118. JUMPING L: Diskvalifikován

  119. ZKOUŠKA LA3: 1/13, 38.99 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  120. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  121. 1. zkouška A3 LA3: 1/12, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  122. 2. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  123. Hra - tuneliáda A2+A3 L: 1/21, 22.78 s, 0.0 tr. b., 6.37 m/s

  124. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  125. Agility I: 30/167, 47.9 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  126. Agility II: 22/165, 39.05 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  127. Jumping I: Diskvalifikován

  128. Jumping II: 32/161, 36.25 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  129. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  130. 2. zkouška LA3: 9/17, 41.51 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  131. I. zkouška LA3: 3/17, 43.19 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  132. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  133. Agility open L: 5/36, 35.09 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  134. Jumping open L: 3/36, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  135. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  136. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  137. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  138. ZkA. I. LA3: 1/13, 36.46 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  139. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  140. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  141. 2. Zkouška LA3: 1/13, 42.86 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  142. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  143. 1. Zkouška LA3: 2/12, 40.45 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  144. 2. Zkouška LA3: 7/12, 43.65 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  145. 3. Zkouška LA3: 2/12, 40.33 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  146. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  147. Jumping III L: Diskvalifikován

  148. Jumping II L: 2/27, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  149. Jumping I L: Diskvalifikován

  150. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  151. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  152. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  153. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  154. Czech Imp Jump: 4/39, 20.54 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  155. Jumping 1: 3/39, 33.09 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  156. Jumping 2: 5/39, 33.01 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  157. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  158. Jumping L 1: 8/41, 29.66 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  159. Jumping L 2: Diskvalifikován

  160. Jumping L 3: 6/41, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  161. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  162. Agility L: Diskvalifikován

  163. Jumping L: Diskvalifikován

  164. Zkouška LA3: 3/7, 34.1 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  165. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  166. 1.kvalifikace: 5/45, 28.73 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  167. 2.kvalifikace: 4/45, 28.93 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  168. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  169. Východočeské finále: 5/18, 31.25 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  170. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  171. Agility L: Diskvalifikován

  172. Jumping L: 13/37, 31.08 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  173. Zkouška LA3: 6/15, 33.67 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  174. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  175. Agility 1 L: Diskvalifikován

  176. Finále L: 5/13, 41.64 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  177. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  178. Jumping 2 L: 4/26, 28.86 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  179. Zkouška 1 LA3: 3/12, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  180. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  181. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  182. Agility L: 1/30, 36.78 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  183. Jumping L: 11/30, 31.34 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  184. ZKOUŠKY LA3: Diskvalifikován

  185. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  186. JUMPING 1 L: 7/24, 34.68 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  187. JUMPING 2 L: 4/24, 33.25 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  188. Zkouška 2 LA3: 1/10, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  189. Zkouška LA3: 1/10, 36.52 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  190. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  191. 1.zkouška: 5/20, 41.06 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  192. 2.zkouška: Diskvalifikován

  193. Jumping Standard: Diskvalifikován

  194. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  195. Agility II. L: 32/92, 37.55 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  196. Agility I. L: 37/94, 35.62 s, 15.0 tr. b., 5.11 m/s

  197. Jumping II. L: 15/92, 35.52 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  198. Jumping I. L: Diskvalifikován

  199. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  200. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  201. 2.zkouška LA3: 2/11, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  202. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  203. QA4 Agility: 38/95, 45.6 s, 20.0 tr. b., 4.82 m/s

  204. QA5 Agility: 37/93, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  205. QJ4 Jumping: 5/95, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  206. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  207. Ne-: 1/18, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  208. Ne-Agility: 19/44, 33.92 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  209. Ne-Jumping: 15/41, 29.69 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  210. So-: 6/18, 31.15 s, 10.0 tr. b., 5.78 m/s

  211. So-Agility: Diskvalifikován

  212. So-Jumping: 13/41, 29.97 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  213. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  214. QA1 agility: 26/127, 39.97 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  215. QA2 agility: 11/125, 42.63 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  216. QA3 agility: Diskvalifikován

  217. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  218. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  219. QJ3 jumping: 24/122, 39.78 s, 1.78 tr. b., 4.68 m/s

  220. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  221. Agility A2A3: 27/95, 47.01 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  222. Agility Squads as individual: 39/157, 37.8 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  223. Jumping A2A3: 4/113, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  224. Jumping Squads as Individual: 36/162, 31.79 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  225. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  226. Special Agility: Diskvalifikován

  227. Special Jumping: 79/153, 31.83 s, 15.0 tr. b., 5.44 m/s

  228. Tachyon Trophy A2A3: 17/106, 39.15 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  229. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  230. Agility L: 2/51, 32.58 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  231. JUMPING L: 14/51, 34.19 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  232. Zkouška agility LA3: 1/16, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  233. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  234. 1. Zkouška A3 LA3: 1/11, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  235. 2. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  236. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 1/19, 24.73 s, 0.0 tr. b., 6.39 m/s

  237. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  238. Jumpy I.běh L: 10/21, 31.88 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  239. Jumpy II.běh L: 8/21, 30.62 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  240. Zkouška A3 LA3: 1/5, 30.83 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  241. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  242. I Agility Open: Diskvalifikován

  243. II Agility Open: Diskvalifikován

  244. II Jumping Open: 19/135, 32.32 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  245. I Jumping Open: Diskvalifikován

  246. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  247. Agility Open L: 2/34, 30.95 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  248. Jumping Open L: Diskvalifikován

  249. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  250. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  251. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  252. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  253. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  254. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  255. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  256. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  257. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  258. ZkA II. LA3: 2/21, 33.96 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  259. ZkA I. LA3: 3/21, 33.05 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  260. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  261. II. zkouška LA3: 4/15, 33.61 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  262. I. zkouška LA3: 7/15, 38.95 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  263. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  264. 1. jumping: Diskvalifikován

  265. 2.jumping: 13/39, 32.5 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  266. 3.jumping: 1/40, 19.25 s, 0.0 tr. b., 7.06 m/s

  267. Východočeské finále: 3/19, 26.95 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  268. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  269. ACANA Finále L: 1/19, 37.27 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  270. Agility 1 L: 3/34, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  271. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  272. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  273. Zkouška 1 LA3: 1/12, 45.55 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  274. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  275. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  276. Agility družstev: 40/88, 36.46 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  277. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  278. Jumping družstev: 7/88, 40.51 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  279. Jumping jednotlivců: 34/87, 36.16 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  280. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  281. Agility L: 6/34, 33.58 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  282. Jumping L: 9/34, 30.0 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  283. Zkouška LA3: 1/12, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  284. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  285. 1. zkouška LA3: 5/12, 43.4 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  286. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  287. 3. zkouška LA3: 5/12, 41.76 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  288. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  289. AGILITY: 2/40, 34.76 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  290. JUMPING LA3: Diskvalifikován

  291. LA3: Diskvalifikován

  292. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  293. Agility NE L: 9/39, 29.91 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  294. Agility So L: 1/43, 29.99 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  295. Finále L: 4/21, 32.92 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  296. Jumping NE L: 3/37, 28.46 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  297. Jumping So L: 2/37, 31.22 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  298. Zkouška So LA3: 1/14, 35.41 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  299. Zkoušky NE LA3: 4/12, 37.99 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  300. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  301. Agility - Ne: Diskvalifikován

  302. Agility - So: 12/97, 39.7 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  303. Jumping - Ne: 3/89, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  304. Jumping - So: Diskvalifikován

  305. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  306. Ne-: 1/10, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  307. Ne-Agility: 7/36, 35.34 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  308. Ne-Jumping: 1/34, 30.43 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  309. So-: 6/12, 39.93 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  310. So-Agility: 10/40, 45.26 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  311. So-Jumping: 5/40, 32.08 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  312. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  313. QA4 agility: Diskvalifikován

  314. QA5 agility: Diskvalifikován

  315. QA6 agility: Diskvalifikován

  316. QJ4 jumping: 27/98, 39.73 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  317. QJ5 jumping: 19/91, 37.21 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  318. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  319. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  320. 2Q Agility: Diskvalifikován

  321. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 31/108, 39.48 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  322. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 20/117, 32.46 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  323. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  324. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  325. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  326. QA1 agility: 18/135, 40.42 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  327. QA2 agility: 42/127, 37.23 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  328. QA3 agility: 56/130, 39.99 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  329. QJ1 jumping: 28/135, 32.25 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  330. QJ2 jumping: 12/135, 34.35 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  331. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  332. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  333. Zkouška LA3: 2/13, 38.33 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  334. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  335. 1.vítězná: Diskvalifikován

  336. 2.vítězná: 2/14, 36.38 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  337. Jumping: 2/35, 29.15 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  338. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  339. III. zkouška LA3: 6/12, 42.3 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  340. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  341. IV. zkouška LA3: 3/12, 43.51 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  342. I. zkouška LA3: 6/12, 44.59 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  343. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  344. Jumping_1: 4/39, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  345. Jumping_2: 7/39, 35.7 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  346. Jumping_3: 12/39, 27.86 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  347. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  348. 1. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  349. 2. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  350. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 1/24, 29.7 s, 0.0 tr. b., 6.73 m/s

  351. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  352. A2+A3 Jump II. L: 8/28, 29.6 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  353. A2+A3 Jump I. L: Diskvalifikován

  354. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  355. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  356. Agility 1: Diskvalifikován

  357. Agility 2: Diskvalifikován

  358. Jumping 1: Diskvalifikován

  359. Jumping 2: 3/128, 33.87 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  360. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  361. Agility Trial I: Diskvalifikován

  362. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  363. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  364. Agility open L: Diskvalifikován

  365. Jumping open L: 1/40, 27.66 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  366. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  367. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  368. II.zkouška LA3: 4/11, 32.9 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  369. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  370. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  371. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  372. 2. zkouška LA3: 3/14, 40.59 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  373. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  374. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  375. I. zkouška LA3: 3/10, 36.04 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  376. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  377. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  378. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  379. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  380. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  381. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  382. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  383. 15.prorubská: 6/13, 33.57 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  384. 16.prorubská: Diskvalifikován

  385. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  386. Druhá zkouška LA3: 10/15, 40.04 s, 10.04 tr. b., 3.85 m/s

  387. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  388. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  389. 13.prorubská: Diskvalifikován

  390. 14.prorubská: Diskvalifikován

  391. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  392. 11.prorubská: Diskvalifikován

  393. 12.prorubská: 2/10, 32.61 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  394. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  395. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  396. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  397. 3. zkouška LA2: 2/23, 33.05 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  398. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  399. AGILITY: Diskvalifikován

  400. JUMPING: 18/42, 45.39 s, 12.39 tr. b., 3.77 m/s

  401. LA2: Diskvalifikován

  402. Zdobín - Flekaté zkoušky, 09. 10. 2016

  403. Zkoušky A2-1 LA2: Diskvalifikován

  404. Zkoušky A2-2 LA2: Diskvalifikován

  405. Zkoušky A2-3 LA2: 4/9, 30.32 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  406. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  407. Finále: 1/20, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  408. Jumping (1): 8/55, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  409. Jumping (2): Diskvalifikován

  410. Zkouška: 5/14, 31.36 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  411. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  412. Agility 1 L: 2/36, 35.88 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  413. Finálový běh L: 3/17, 32.81 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  414. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  415. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  416. Zkouška 1 LA2: 1/9, 36.08 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  417. Zkouška 2 LA2: 1/7, 37.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  418. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  419. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  420. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  421. Agility L: Diskvalifikován

  422. Jumping L: 3/44, 29.4 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  423. Zkouška LA2: 7/15, 34.47 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  424. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  425. Agility L: Diskvalifikován

  426. Jumping L: Diskvalifikován

  427. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  428. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  429. Zk A II. LA2: Diskvalifikován

  430. Zk.A I. LA2: 4/23, 32.48 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  431. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  432. 1.zkouška: 1/13, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  433. 2.zkouška: 5/13, 38.36 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  434. Jumping Open: Diskvalifikován

  435. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  436. 1.zkouška: 3/22, 30.27 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  437. 2.zkouška: 1/22, 30.21 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  438. Jumping Open: Diskvalifikován

  439. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  440. QA5 Agility: Diskvalifikován

  441. QA6 Agility: Diskvalifikován

  442. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  443. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  444. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  445. Ne-: Diskvalifikován

  446. Ne-Agility: 26/48, 36.08 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  447. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  448. So-: Diskvalifikován

  449. So-Agility: 25/48, 37.92 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  450. So-Jumping: Diskvalifikován

  451. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  452. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  453. 2Q Agility: 35/139, 39.83 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  454. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  455. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  456. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  457. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 29/102, 39.3 s, 5.3 tr. b., 3.99 m/s

  458. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  459. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  460. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  461. QA3 Agility: 75/176, 47.25 s, 25.0 tr. b., 4.08 m/s

  462. QA4 Agility: Diskvalifikován

  463. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  464. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  465. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  466. Jarní závody agility 2016: 25/48, 37.46 s, 5.46 tr. b., 3.87 m/s

  467. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  468. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  469. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  470. 10.prorubská: Diskvalifikován

  471. 9.prorubská: 6/15, 34.83 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  472. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  473. ZkA II. LA2: 7/26, 43.83 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  474. ZkA I. LA2: Diskvalifikován

  475. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  476. 7.prorubská: Diskvalifikován

  477. 8.prorubská: Diskvalifikován

  478. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  479. 5.prorubská: 6/15, 29.18 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  480. 6.prorubská: 8/15, 28.64 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  481. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  482. 3.prorubská: 7/25, 43.03 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  483. 4.prorubská: Diskvalifikován

  484. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  485. Jumping III. L: Diskvalifikován

  486. Jumping II. L: Diskvalifikován

  487. Jumping I. L: Diskvalifikován

  488. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  489. 1.prorubská: 3/18, 38.26 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  490. 2.prorubská: 3/18, 32.03 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  491. Dolní Přím - IV. Arion cup - zkoušky pro A1, 28. 11. 2015

  492. ZkA 1: 1/21, 24.95 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  493. ZkA 2: 2/21, 27.94 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s