Cz En

081115

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavel Košek, Sultánci Havlovice

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Born To Run Czech Fan, Border kolie

Výsledky

  1. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  2. Agility: 6/14, 39.84 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  3. Jumping: 2/14, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  4. Zkouška: 1/7, 42.31 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  5. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  6. Agility Open: 42/125, 39.72 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  7. Agility Squads as Individual: 21/137, 45.52 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  8. Jumping Open: 61/136, 43.49 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  9. Jumping Squads as Individual: 52/138, 34.51 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  10. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  11. 1.zkouška: 2/9, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  12. 2.zkouška: 1/9, 36.58 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  13. Jumping Standard: 8/15, 32.47 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  14. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  15. Ne. - Agility II. L: 26/105, 41.31 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  16. Ne. - Jumping II. L: 24/96, 41.6 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  17. So. - Agility I. L: 7/105, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  18. So. - Jumping I. L: 34/107, 35.27 s, 20.0 tr. b., 5.76 m/s

  19. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  20. Ne-: 2/13, 42.28 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  21. Ne-Agility: 16/34, 44.89 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  22. Ne-Jumping: 10/34, 27.23 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  23. So-: 4/16, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  24. So-Agility: 1/33, 38.41 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  25. So-Jumping: 4/35, 34.03 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  26. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  27. QA1 agility: Diskvalifikován

  28. QA2 agility: 38/120, 38.08 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  29. QA3 agility: 47/120, 43.67 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  30. QJ1 jumping: 61/123, 40.27 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  31. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  32. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  33. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): 12/63, 44.83 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  34. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 14/109, 15.28 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  35. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  36. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 9/110, 37.68 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  37. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 16/175, 38.87 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  38. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  39. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  40. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  41. AGILITY L: 3/41, 39.33 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  42. JUMPING L: Diskvalifikován

  43. ZKOUŠKA LA3: 1/13, 38.99 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  44. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  45. 1. zkouška A3 LA3: 1/12, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  46. 2. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  47. Hra - tuneliáda A2+A3 L: 1/21, 22.78 s, 0.0 tr. b., 6.37 m/s

  48. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  49. Agility I: 30/167, 47.9 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  50. Agility II: 22/165, 39.05 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  51. Jumping I: Diskvalifikován

  52. Jumping II: 32/161, 36.25 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  53. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  54. 2. zkouška LA3: 9/17, 41.51 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  55. I. zkouška LA3: 3/17, 43.19 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  56. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  57. Agility open L: 5/36, 35.09 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  58. Jumping open L: 3/36, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  59. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  60. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  61. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  62. ZkA. I. LA3: 1/13, 36.46 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  63. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  64. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  65. 2. Zkouška LA3: 1/13, 42.86 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  66. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  67. 1. Zkouška LA3: 2/12, 40.45 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  68. 2. Zkouška LA3: 7/12, 43.65 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  69. 3. Zkouška LA3: 2/12, 40.33 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  70. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  71. Jumping III L: Diskvalifikován

  72. Jumping II L: 2/27, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  73. Jumping I L: Diskvalifikován

  74. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  75. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  76. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  77. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  78. Czech Imp Jump: 4/39, 20.54 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  79. Jumping 1: 3/39, 33.09 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  80. Jumping 2: 5/39, 33.01 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  81. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  82. Jumping L 1: 8/41, 29.66 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  83. Jumping L 2: Diskvalifikován

  84. Jumping L 3: 6/41, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  85. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  86. Agility L: Diskvalifikován

  87. Jumping L: Diskvalifikován

  88. Zkouška LA3: 3/7, 34.1 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  89. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  90. 1.kvalifikace: 5/45, 28.73 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  91. 2.kvalifikace: 4/45, 28.93 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  92. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  93. Východočeské finále: 5/18, 31.25 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  94. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  95. Agility L: Diskvalifikován

  96. Jumping L: 13/37, 31.08 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  97. Zkouška LA3: 6/15, 33.67 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  98. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  99. Agility 1 L: Diskvalifikován

  100. Finále L: 5/13, 41.64 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  101. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  102. Jumping 2 L: 4/26, 28.86 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  103. Zkouška 1 LA3: 3/12, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  104. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  105. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  106. Agility L: 1/30, 36.78 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  107. Jumping L: 11/30, 31.34 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  108. ZKOUŠKY LA3: Diskvalifikován

  109. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  110. JUMPING 1 L: 7/24, 34.68 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  111. JUMPING 2 L: 4/24, 33.25 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  112. Zkouška 2 LA3: 1/10, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  113. Zkouška LA3: 1/10, 36.52 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  114. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  115. 1.zkouška: 5/20, 41.06 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  116. 2.zkouška: Diskvalifikován

  117. Jumping Standard: Diskvalifikován

  118. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  119. Agility II. L: 32/92, 37.55 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  120. Agility I. L: 37/94, 35.62 s, 15.0 tr. b., 5.11 m/s

  121. Jumping II. L: 15/92, 35.52 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  122. Jumping I. L: Diskvalifikován

  123. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  124. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  125. 2.zkouška LA3: 2/11, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  126. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  127. QA4 Agility: 38/95, 45.6 s, 20.0 tr. b., 4.82 m/s

  128. QA5 Agility: 37/93, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  129. QJ4 Jumping: 5/95, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  130. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  131. Ne-: 1/18, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  132. Ne-Agility: 19/44, 33.92 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  133. Ne-Jumping: 15/41, 29.69 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  134. So-: 6/18, 31.15 s, 10.0 tr. b., 5.78 m/s

  135. So-Agility: Diskvalifikován

  136. So-Jumping: 13/41, 29.97 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  137. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  138. QA1 agility: 26/127, 39.97 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  139. QA2 agility: 11/125, 42.63 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  140. QA3 agility: Diskvalifikován

  141. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  142. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  143. QJ3 jumping: 24/122, 39.78 s, 1.78 tr. b., 4.68 m/s

  144. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  145. Agility A2A3: 27/95, 47.01 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  146. Agility Squads as individual: 39/157, 37.8 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  147. Jumping A2A3: 4/113, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  148. Jumping Squads as Individual: 36/162, 31.79 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  149. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  150. Special Agility: Diskvalifikován

  151. Special Jumping: 79/153, 31.83 s, 15.0 tr. b., 5.44 m/s

  152. Tachyon Trophy A2A3: 17/106, 39.15 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  153. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  154. Agility L: 2/51, 32.58 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  155. JUMPING L: 14/51, 34.19 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  156. Zkouška agility LA3: 1/16, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  157. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  158. 1. Zkouška A3 LA3: 1/11, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  159. 2. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  160. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 1/19, 24.73 s, 0.0 tr. b., 6.39 m/s

  161. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  162. Jumpy I.běh L: 10/21, 31.88 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  163. Jumpy II.běh L: 8/21, 30.62 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  164. Zkouška A3 LA3: 1/5, 30.83 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  165. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  166. I Agility Open: Diskvalifikován

  167. II Agility Open: Diskvalifikován

  168. II Jumping Open: 19/135, 32.32 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  169. I Jumping Open: Diskvalifikován

  170. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  171. Agility Open L: 2/34, 30.95 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  172. Jumping Open L: Diskvalifikován

  173. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  174. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  175. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  176. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  177. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  178. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  179. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  180. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  181. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  182. ZkA II. LA3: 2/21, 33.96 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  183. ZkA I. LA3: 3/21, 33.05 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  184. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  185. II. zkouška LA3: 4/15, 33.61 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  186. I. zkouška LA3: 7/15, 38.95 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  187. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  188. 1. jumping: Diskvalifikován

  189. 2.jumping: 13/39, 32.5 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  190. 3.jumping: 1/40, 19.25 s, 0.0 tr. b., 7.06 m/s

  191. Východočeské finále: 3/19, 26.95 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  192. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  193. ACANA Finále L: 1/19, 37.27 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  194. Agility 1 L: 3/34, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  195. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  196. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  197. Zkouška 1 LA3: 1/12, 45.55 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  198. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  199. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  200. Agility družstev: 40/88, 36.46 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  201. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  202. Jumping družstev: 7/88, 40.51 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  203. Jumping jednotlivců: 34/87, 36.16 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  204. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  205. Agility L: 6/34, 33.58 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  206. Jumping L: 9/34, 30.0 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  207. Zkouška LA3: 1/12, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  208. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  209. 1. zkouška LA3: 5/12, 43.4 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  210. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  211. 3. zkouška LA3: 5/12, 41.76 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  212. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  213. AGILITY: 2/40, 34.76 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  214. JUMPING LA3: Diskvalifikován

  215. LA3: Diskvalifikován

  216. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  217. Agility NE L: 9/39, 29.91 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  218. Agility So L: 1/43, 29.99 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  219. Finále L: 4/21, 32.92 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  220. Jumping NE L: 3/37, 28.46 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  221. Jumping So L: 2/37, 31.22 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  222. Zkouška So LA3: 1/14, 35.41 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  223. Zkoušky NE LA3: 4/12, 37.99 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  224. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  225. Agility - Ne: Diskvalifikován

  226. Agility - So: 12/97, 39.7 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  227. Jumping - Ne: 3/89, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  228. Jumping - So: Diskvalifikován

  229. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  230. Ne-: 1/10, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  231. Ne-Agility: 7/36, 35.34 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  232. Ne-Jumping: 1/34, 30.43 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  233. So-: 6/12, 39.93 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  234. So-Agility: 10/40, 45.26 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  235. So-Jumping: 5/40, 32.08 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  236. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  237. QA4 agility: Diskvalifikován

  238. QA5 agility: Diskvalifikován

  239. QA6 agility: Diskvalifikován

  240. QJ4 jumping: 27/98, 39.73 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  241. QJ5 jumping: 19/91, 37.21 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  242. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  243. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  244. 2Q Agility: Diskvalifikován

  245. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 31/108, 39.48 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  246. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 20/117, 32.46 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  247. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  248. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  249. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  250. QA1 agility: 18/135, 40.42 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  251. QA2 agility: 42/127, 37.23 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  252. QA3 agility: 56/130, 39.99 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  253. QJ1 jumping: 28/135, 32.25 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  254. QJ2 jumping: 12/135, 34.35 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  255. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  256. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  257. Zkouška LA3: 2/13, 38.33 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  258. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  259. 1.vítězná: Diskvalifikován

  260. 2.vítězná: 2/14, 36.38 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  261. Jumping: 2/35, 29.15 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  262. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  263. III. zkouška LA3: 6/12, 42.3 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  264. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  265. IV. zkouška LA3: 3/12, 43.51 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  266. I. zkouška LA3: 6/12, 44.59 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  267. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  268. Jumping_1: 4/39, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  269. Jumping_2: 7/39, 35.7 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  270. Jumping_3: 12/39, 27.86 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  271. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  272. 1. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  273. 2. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  274. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 1/24, 29.7 s, 0.0 tr. b., 6.73 m/s

  275. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  276. A2+A3 Jump II. L: 8/28, 29.6 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  277. A2+A3 Jump I. L: Diskvalifikován

  278. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  279. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  280. Agility 1: Diskvalifikován

  281. Agility 2: Diskvalifikován

  282. Jumping 1: Diskvalifikován

  283. Jumping 2: 3/128, 33.87 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  284. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  285. Agility Trial I: Diskvalifikován

  286. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  287. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  288. Agility open L: Diskvalifikován

  289. Jumping open L: 1/40, 27.66 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  290. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  291. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  292. II.zkouška LA3: 4/11, 32.9 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  293. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  294. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  295. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  296. 2. zkouška LA3: 3/14, 40.59 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  297. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  298. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  299. I. zkouška LA3: 3/10, 36.04 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  300. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  301. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  302. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  303. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  304. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  305. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  306. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  307. 15.prorubská: 6/13, 33.57 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  308. 16.prorubská: Diskvalifikován

  309. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  310. Druhá zkouška LA3: 10/15, 40.04 s, 10.04 tr. b., 3.85 m/s

  311. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  312. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  313. 13.prorubská: Diskvalifikován

  314. 14.prorubská: Diskvalifikován

  315. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  316. 11.prorubská: Diskvalifikován

  317. 12.prorubská: 2/10, 32.61 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  318. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  319. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  320. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  321. 3. zkouška LA2: 2/23, 33.05 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  322. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  323. AGILITY: Diskvalifikován

  324. JUMPING: 18/42, 45.39 s, 12.39 tr. b., 3.77 m/s

  325. LA2: Diskvalifikován

  326. Zdobín - Flekaté zkoušky, 09. 10. 2016

  327. Zkoušky A2-1 LA2: Diskvalifikován

  328. Zkoušky A2-2 LA2: Diskvalifikován

  329. Zkoušky A2-3 LA2: 4/9, 30.32 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  330. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  331. Finále: 1/20, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  332. Jumping (1): 8/55, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  333. Jumping (2): Diskvalifikován

  334. Zkouška: 5/14, 31.36 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  335. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  336. Agility 1 L: 2/36, 35.88 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  337. Finálový běh L: 3/17, 32.81 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  338. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  339. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  340. Zkouška 1 LA2: 1/9, 36.08 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  341. Zkouška 2 LA2: 1/7, 37.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  342. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  343. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  344. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  345. Agility L: Diskvalifikován

  346. Jumping L: 3/44, 29.4 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  347. Zkouška LA2: 7/15, 34.47 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  348. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  349. Agility L: Diskvalifikován

  350. Jumping L: Diskvalifikován

  351. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  352. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  353. Zk A II. LA2: Diskvalifikován

  354. Zk.A I. LA2: 4/23, 32.48 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  355. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  356. 1.zkouška: 1/13, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  357. 2.zkouška: 5/13, 38.36 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  358. Jumping Open: Diskvalifikován

  359. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  360. 1.zkouška: 3/22, 30.27 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  361. 2.zkouška: 1/22, 30.21 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  362. Jumping Open: Diskvalifikován

  363. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  364. QA5 Agility: Diskvalifikován

  365. QA6 Agility: Diskvalifikován

  366. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  367. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  368. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  369. Ne-: Diskvalifikován

  370. Ne-Agility: 26/48, 36.08 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  371. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  372. So-: Diskvalifikován

  373. So-Agility: 25/48, 37.92 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  374. So-Jumping: Diskvalifikován

  375. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  376. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  377. 2Q Agility: 35/139, 39.83 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  378. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  379. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  380. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  381. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 29/102, 39.3 s, 5.3 tr. b., 3.99 m/s

  382. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  383. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  384. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  385. QA3 Agility: 75/176, 47.25 s, 25.0 tr. b., 4.08 m/s

  386. QA4 Agility: Diskvalifikován

  387. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  388. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  389. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  390. Jarní závody agility 2016: 25/48, 37.46 s, 5.46 tr. b., 3.87 m/s

  391. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  392. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  393. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  394. 10.prorubská: Diskvalifikován

  395. 9.prorubská: 6/15, 34.83 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  396. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  397. ZkA II. LA2: 7/26, 43.83 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  398. ZkA I. LA2: Diskvalifikován

  399. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  400. 7.prorubská: Diskvalifikován

  401. 8.prorubská: Diskvalifikován

  402. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  403. 5.prorubská: 6/15, 29.18 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  404. 6.prorubská: 8/15, 28.64 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  405. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  406. 3.prorubská: 7/25, 43.03 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  407. 4.prorubská: Diskvalifikován

  408. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  409. Jumping III. L: Diskvalifikován

  410. Jumping II. L: Diskvalifikován

  411. Jumping I. L: Diskvalifikován

  412. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  413. 1.prorubská: 3/18, 38.26 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  414. 2.prorubská: 3/18, 32.03 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  415. Dolní Přím - IV. Arion cup - zkoušky pro A1, 28. 11. 2015

  416. ZkA 1: 1/21, 24.95 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  417. ZkA 2: 2/21, 27.94 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s