Cz En

083715

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Alena Peldová

    Člen KA

Pes

  1. Nelly, Kříženec

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  2. Zkouška II. LA1: 9/14, 70.83 s, 25.83 tr. b., 2.41 m/s

  3. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  4. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  5. II. zkouška LA1: 5/10, 81.85 s, 32.85 tr. b., 1.99 m/s

  6. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  7. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  8. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  9. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  10. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  11. 1.zkouška LA1: 8/11, 53.8 s, 17.8 tr. b., 2.64 m/s

  12. 2.zkouška LA1: 7/11, 58.54 s, 15.54 tr. b., 2.55 m/s

  13. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  14. 1. zkouška LA1: 10/20, 51.98 s, 21.98 tr. b., 2.5 m/s

  15. 2. zkouška LA1: 8/20, 55.0 s, 20.0 tr. b., 2.4 m/s

  16. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  17. III. zkouška LA1: 5/15, 62.97 s, 29.97 tr. b., 0.0 m/s

  18. II. zkouška LA1: 5/15, 69.22 s, 35.22 tr. b., 2.01 m/s

  19. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  20. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  21. ZkA. II. LA1: 17/25, 53.27 s, 13.27 tr. b., 2.72 m/s

  22. ZkA. I. LA1: 8/25, 56.73 s, 16.73 tr. b., 2.79 m/s

  23. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  24. II. zkouška LA1: 5/11, 44.81 s, 12.81 tr. b., 3.04 m/s

  25. I. zkouška LA1: 6/11, 54.39 s, 27.39 tr. b., 2.5 m/s

  26. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  27. Zk.A II. LA1: Diskvalifikován

  28. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  29. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  30. II. zkouška LA1: 8/12, 78.58 s, 49.58 tr. b., 1.95 m/s

  31. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  32. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  33. Druhá zkouška LA1: 7/12, 69.71 s, 18.71 tr. b., 1.99 m/s

  34. První zkouška LA1: Diskvalifikován

  35. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  36. 1.zkouška LA1: 8/10, 73.25 s, 41.25 tr. b., 2.01 m/s

  37. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  38. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  39. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  40. Horní Počernice, 2. běh: 3/10, 68.72 s, 10.72 tr. b., 2.49 m/s

  41. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  42. Agility Trial I: Diskvalifikován

  43. Jumping Trial I: 6/13, 58.41 s, 13.41 tr. b., 2.86 m/s

  44. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  45. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  46. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  47. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  48. ZkA. II. LA1: 8/13, 67.59 s, 23.59 tr. b., 2.34 m/s

  49. ZkA. I. LA1: 2/13, 44.75 s, 4.75 tr. b., 3.22 m/s

  50. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  51. ZkA II. LA1: 5/10, 47.43 s, 11.43 tr. b., 2.64 m/s

  52. ZkA I. LA1: 5/10, 54.78 s, 16.78 tr. b., 2.72 m/s

  53. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  54. Druhá zkouška LA1: 5/7, 62.44 s, 14.44 tr. b., 2.8 m/s

  55. První zkouška LA1: Diskvalifikován

  56. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  57. ZkA II. LA1: Diskvalifikován

  58. ZkA I. LA1: Diskvalifikován

  59. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  60. 1. zkouška LA1: 6/22, 62.2 s, 34.2 tr. b., 2.36 m/s

  61. 2. zkouška LA1: 11/22, 51.38 s, 15.38 tr. b., 2.59 m/s

  62. 3. zkouška LA1: 8/22, 45.78 s, 13.78 tr. b., 2.84 m/s

  63. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  64. 1. zkouška LA1: 7/15, 54.94 s, 16.94 tr. b., 2.53 m/s

  65. 2. zkouška LA1: 5/15, 50.09 s, 8.09 tr. b., 2.7 m/s

  66. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  67. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  68. 2. Zka - LA1: 4/18, 56.63 s, 11.63 tr. b., 2.63 m/s

  69. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  70. A1 L LA1: Diskvalifikován

  71. Agility L L: Diskvalifikován

  72. Jumping L L: Diskvalifikován

  73. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  74. Zkouska III LA1: 1/7, 92.47 s, 42.47 tr. b., 1.94 m/s

  75. Zkouska II LA1: Diskvalifikován

  76. Zkouska I LA1: 4/8, 83.53 s, 48.53 tr. b., 1.77 m/s

  77. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  78. ZkA. II. LA1: 11/19, 69.41 s, 26.41 tr. b., 2.22 m/s

  79. ZkA. I LA1: 12/19, 58.13 s, 20.13 tr. b., 2.41 m/s

  80. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  81. Zkouska IV LA1: 3/12, 73.75 s, 39.75 tr. b., 2.12 m/s

  82. Zkouska VI LA1: 3/12, 70.91 s, 26.91 tr. b., 2.2 m/s

  83. Zkouska V LA1: Diskvalifikován

  84. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  85. 1. zkouška LA1: 6/9, 37.32 s, 15.0 tr. b., 3.35 m/s

  86. 2. zkouška LA1: 3/9, 52.36 s, 8.36 tr. b., 2.71 m/s

  87. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  88. ZkA 1 So: 12/16, 64.87 s, 30.87 tr. b., 2.16 m/s

  89. ZkA 2 So: Diskvalifikován

  90. ZkA 3 So: Diskvalifikován