Cz En

084315

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Kvapilová

Pes

  1. Flying Finix Nasgul Border´s, Border kolie

Výsledky

  1. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  2. Agility: 29/86, 37.93 s, 10.0 tr. b., 5.8 m/s

  3. Agility DRUZSTVA: 29/97, 41.35 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  4. Jumping: Diskvalifikován

  5. Jumping DRUZSTVA: 25/97, 34.58 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  6. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  7. Agility 1: Diskvalifikován

  8. Agility 2: Diskvalifikován

  9. Agility 4: 41/191, 38.91 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  10. Grand Final: Diskvalifikován

  11. Jumping 1: 18/214, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  12. Jumping 2: Diskvalifikován

  13. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  14. Agility I: 1/75, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  15. Agility II: Diskvalifikován

  16. Jumping I: 6/76, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  17. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  18. QA4 Agility: 13/95, 46.79 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  19. QA5 Agility: 32/93, 39.66 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  20. QA6 Agility: 35/88, 41.76 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  21. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  22. QJ5 Jumping: 19/90, 41.36 s, 1.36 tr. b., 4.76 m/s

  23. QJ6 Jumping: 18/77, 32.83 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  24. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  25. QA1 agility: 2/127, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  26. QA2 agility: 8/125, 41.69 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  27. QA3 agility: 5/125, 33.8 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  28. QJ1 jumping: 48/126, 31.38 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  29. QJ2 jumping: 17/126, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  30. QJ3 jumping: 17/122, 38.23 s, 0.23 tr. b., 4.87 m/s

  31. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  32. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  33. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  34. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  35. Special Agility: Diskvalifikován

  36. Special Jumping: 33/153, 32.28 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  37. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  38. 1. Zkouška LA3: 2/8, 35.56 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  39. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  40. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  41. Agility LA: Diskvalifikován

  42. Jumping LA: Diskvalifikován

  43. Zkouška LA3: 4/5, 33.15 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  44. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  45. Agility L Ne: 21/98, 32.14 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  46. Agility L So: 16/99, 36.05 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  47. Jumping L Ne: 21/96, 32.81 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  48. Jumping L So: 11/100, 31.99 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  49. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  50. ZkA. II. LA3: 5/26, 39.9 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  51. ZkA. I. LA3: 3/26, 36.68 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  52. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  53. Agility: 6/55, 37.71 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  54. Jumping: 11/53, 32.51 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  55. Zkouška LA2: 1/15, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  56. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  57. Agility LA: 14/34, 32.98 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  58. Jumping LA: 2/34, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  59. Zkouška LA2: 2/16, 38.26 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  60. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  61. Agility: 5/49, 29.33 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  62. Jumping: Diskvalifikován

  63. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  64. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  65. Agility LA: 7/30, 41.81 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  66. Jumping LA: Diskvalifikován

  67. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  68. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  69. Jumping LA: 3/51, 28.74 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  70. Zkouška LA2: 1/22, 37.0 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  71. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  72. AGILITY: 3/40, 35.67 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  73. AGILITY: Diskvalifikován

  74. JUMPING: Diskvalifikován

  75. JUMPING: Diskvalifikován

  76. LA2: Diskvalifikován

  77. LA2: Diskvalifikován

  78. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  79. Agility družstev: 50/88, 41.6 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  80. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  81. Jumping družstev: 35/88, 42.95 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  82. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  83. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 09. 08. 2017

  84. druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  85. první zkouška LA2: 5/11, 36.87 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  86. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  87. Agility Trial I: 4/18, 36.16 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  88. Agility Trial II: 1/17, 31.89 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  89. Jumping Open: 1/37, 32.29 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  90. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  91. Agility 1: 40/217, 41.82 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  92. Agility 2: 32/216, 42.51 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  93. Agility 3: 26/190, 38.8 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  94. Agility 4: Diskvalifikován

  95. Agility Trial: Diskvalifikován

  96. Jumping 1: Diskvalifikován

  97. Jumping 2: 42/209, 32.58 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  98. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  99. Agility 1: 7/77, 40.08 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  100. Agility 2: Diskvalifikován

  101. Jumping 1: 4/77, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  102. Jumping 2: Diskvalifikován

  103. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  104. QA1 agility: Diskvalifikován

  105. QA2 agility: Diskvalifikován

  106. QA3 agility: Diskvalifikován

  107. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  108. QJ2 jumping: 11/135, 34.05 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  109. QJ3 jumping: 33/118, 34.73 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  110. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  111. Czech Imp Jump Large: 17/49, 20.71 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  112. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  113. Jumping 2 Large: 6/49, 27.45 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  114. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2016 s JK Animals, 24. 09. 2016

  115. Agility Open: Diskvalifikován

  116. Jumping Open: 1/31, 26.67 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  117. Super Final: 7/12, 29.13 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  118. Sedlec u Mikulova - Specific Jumpiáda 2016, 26. 06. 2016

  119. I. Jumping L: 11/20, 33.66 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  120. Il. Jumping L: Diskvalifikován

  121. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  122. QA5 Agility: 39/182, 41.18 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  123. QA6 Agility: Diskvalifikován

  124. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  125. QJ6 Jumping: 53/182, 34.26 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  126. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  127. I Agility: Diskvalifikován

  128. II Agility: 1/32, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  129. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  130. 2Q Agility: 47/139, 36.32 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  131. 3Q Finále: Diskvalifikován

  132. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  133. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  134. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 42/100, 49.24 s, 13.24 tr. b., 3.94 m/s

  135. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  136. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 5/103, 31.51 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  137. Brno - Letní Robinsonáda 2016, 28. 05. 2016

  138. Agility L: Diskvalifikován

  139. Jumping I. L: 4/36, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  140. L Final: Diskvalifikován

  141. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  142. QA3 Agility: Diskvalifikován

  143. QA4 Agility: Diskvalifikován

  144. QJ3 Jumping: 22/176, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  145. QJ4 Jumping: 50/174, 35.21 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  146. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  147. QA1 Agility: 34/213, 43.31 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  148. QA2 Agility: Diskvalifikován

  149. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  150. QJ2 Jumping: 42/197, 34.34 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  151. Brno - Dvojzkoušky agility, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  152. LA2 II neděle LA2: 1/14, 37.23 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  153. LA2 I neděle LA2: Diskvalifikován

  154. Olomouc - Jarní PsíHrátky 2016, 09. 04. 2016 - 10. 04. 2016

  155. Agility Ne L: Diskvalifikován

  156. Jumping Ne L: 24/40, 27.84 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  157. Zkouška Ne LA1: 1/16, 28.69 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  158. Mikulov - Mikulovský trojhrb, 26. 03. 2016

  159. 1.Zk LA1: 2/17, 26.43 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  160. 2.Zk LA1: 2/17, 26.24 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  161. 3.Zk LA1: 3/17, 27.39 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  162. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  163. Agility: 28/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  164. Agility 2: 45/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  165. Finále: 15/18, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  166. Jumping: 37/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  167. Jumping 2: 7/49, 38.95 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  168. Zkouška: 16/16, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  169. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  170. Agility LA L: Diskvalifikován

  171. Jumping LA L: 22/35, 31.75 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  172. Zk LA1 LA1: Diskvalifikován

  173. Mikulov - Led(n)ové tlapky, 23. 01. 2016

  174. II. Zk LA1: 3/13, 33.97 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  175. I. Zk LA1: 5/13, 29.01 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s