Cz En

087015

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Chundeláková, GODA

    Člen KA

Pes

  1. Ťapka, Kříženec

Výsledky

  1. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  2. A2 II S: Diskvalifikován

  3. A2 I S: Diskvalifikován

  4. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  5. A2 II S: 3/7, 48.23 s, 9.23 tr. b., 3.44 m/s

  6. A2 I S: Diskvalifikován

  7. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  8. A2 II S: Diskvalifikován

  9. A2 I S: Diskvalifikován

  10. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  11. A2 II S: Diskvalifikován

  12. A2 I S: Diskvalifikován

  13. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  14. SA2 I : Diskvalifikován

  15. SA2 II : Diskvalifikován

  16. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  17. 1.Zkouška SA2: Diskvalifikován

  18. 2.Zkouška SA2: 9/12, 60.33 s, 15.33 tr. b., 2.97 m/s

  19. Jumping SA2+SA3: 7/17, 50.22 s, 11.22 tr. b., 3.52 m/s

  20. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  21. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  22. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  23. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  24. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  25. 2. Zkouška SA2: 4/9, 45.99 s, 6.99 tr. b., 3.57 m/s

  26. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  27. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  28. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  29. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  30. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  31. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  32. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  33. 1.ZK SA2: Diskvalifikován

  34. 2.ZK SA2: Diskvalifikován

  35. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  36. Speed&Power hra S: 12/16, 14.89 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  37. Tunelovo-barelový běh S: 10/18, 35.49 s, 0.49 tr. b., 3.49 m/s

  38. Zkouška SA2: 4/7, 53.92 s, 19.92 tr. b., 3.04 m/s

  39. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  40. Speed&Power hra S: 6/11, 29.55 s, 10.55 tr. b., 2.64 m/s

  41. Tunelovo-barelový běh S: 12/14, 42.86 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  42. Zkouška SA2: 2/5, 60.15 s, 19.15 tr. b., 2.66 m/s

  43. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár, 27. 05. 2018

  44. Speed&Power hra S: Diskvalifikován

  45. Tunelovo-barelový běh S: 7/14, 34.67 s, 2.17 tr. b., 3.75 m/s

  46. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  47. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  48. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  49. 2. zkouška SA2: 10/13, 51.96 s, 8.96 tr. b., 3.46 m/s

  50. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  51. Barelový a tunelový běh S: 16/23, 43.56 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  52. Zkouška SA2: 3/7, 44.0 s, 5.0 tr. b., 3.14 m/s

  53. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  54. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  55. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  56. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  57. Agility_: Diskvalifikován

  58. Jumping_: Diskvalifikován

  59. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  60. 1. zkouška SA2: 6/8, 53.87 s, 15.87 tr. b., 3.36 m/s

  61. 2. zkouška SA2: 4/8, 48.72 s, 14.72 tr. b., 3.08 m/s

  62. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  63. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  64. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  65. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  66. 1. zkouška SA2: 3/14, 47.29 s, 2.29 tr. b., 3.26 m/s

  67. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  68. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  69. Agility S: Diskvalifikován

  70. Jumping S: Diskvalifikován

  71. Zkouška - SA2: Diskvalifikován

  72. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  73. Agility Ne - SA: 20/38, 59.9 s, 29.9 tr. b., 2.77 m/s

  74. Agility So - SA: Diskvalifikován

  75. Jumping Ne - SA: 36/39, 55.13 s, 22.13 tr. b., 2.76 m/s

  76. Jumping So - SA: 14/40, 61.67 s, 28.67 tr. b., 2.46 m/s

  77. Zka Ne - SA2: 2/8, 47.71 s, 8.71 tr. b., 3.06 m/s

  78. Zka So - SA2: 6/11, 55.78 s, 13.78 tr. b., 3.16 m/s

  79. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  80. Agility S: 3/8, 46.3 s, 2.3 tr. b., 3.46 m/s

  81. Hra S: 12/17, 21.23 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  82. Jumping S: 4/9, 43.59 s, 13.59 tr. b., 2.96 m/s

  83. Zkouška SA2: 4/6, 50.09 s, 13.09 tr. b., 3.23 m/s

  84. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 3. kolo, 16. 07. 2017

  85. Agility S: Diskvalifikován

  86. Hra S: Diskvalifikován

  87. Jumping S: 4/7, 36.31 s, 8.31 tr. b., 3.64 m/s

  88. Zkouška SA2: 2/2, 37.91 s, 2.91 tr. b., 3.14 m/s

  89. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  90. Agility S: 8/8, 51.33 s, 17.33 tr. b., 2.71 m/s

  91. Hra S: 9/14, 32.25 s, 1.25 tr. b., 2.91 m/s

  92. Jumping S: 6/7, 44.96 s, 8.96 tr. b., 2.89 m/s

  93. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  94. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  95. Agility - Small: Diskvalifikován

  96. Jumping - Small: 18/24, 54.62 s, 24.62 tr. b., 2.71 m/s

  97. ZkA - SA2: 6/7, 69.43 s, 41.43 tr. b., 2.29 m/s

  98. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  99. Agility S: 5/8, 56.29 s, 16.29 tr. b., 2.84 m/s

  100. Hra S: 10/16, 33.07 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  101. Jumping S: Diskvalifikován

  102. Zkouška SA2: 3/4, 56.58 s, 19.58 tr. b., 2.69 m/s

  103. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  104. AGI Kategorie A2+A3 S: 4/9, 47.62 s, 2.62 tr. b., 3.36 m/s

  105. AGI Kategorie A2+A3 S: 8/10, 56.65 s, 23.65 tr. b., 2.68 m/s

  106. JUMP Kategorie A2+A3 S: 8/11, 50.37 s, 10.37 tr. b., 3.38 m/s

  107. JUMP Kategorie A2+A3 S: 9/11, 63.25 s, 37.25 tr. b., 2.32 m/s

  108. Zkouška SA2: 2/4, 68.36 s, 38.36 tr. b., 2.34 m/s

  109. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  110. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  111. Agility - Small: 13/32, 52.62 s, 9.62 tr. b., 3.29 m/s

  112. Jumping - Small: 19/32, 51.47 s, 22.47 tr. b., 3.01 m/s

  113. ZkA - SA1: 4/6, 53.32 s, 21.32 tr. b., 2.59 m/s

  114. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  115. Agility 1: Diskvalifikován

  116. Agility 2: Diskvalifikován

  117. Jumping 1: Diskvalifikován

  118. Jumping 2: 39/78, 58.5 s, 18.5 tr. b., 3.25 m/s

  119. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  120. Agility Trial I: 3/3, 64.93 s, 34.93 tr. b., 2.31 m/s

  121. Jumping Trial I: 3/3, 43.9 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  122. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  123. 1. ZK SA1: 5/8, 45.72 s, 12.72 tr. b., 3.02 m/s

  124. 2. ZK SA1: 5/8, 36.61 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  125. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  126. 1. ZK SA1: 5/9, 59.37 s, 23.37 tr. b., 2.54 m/s

  127. 2. ZK SA1: 3/9, 48.86 s, 8.86 tr. b., 2.91 m/s

  128. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  129. 1. ZK SA1: Diskvalifikován

  130. 2. ZK SA1: Diskvalifikován

  131. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  132. Agility: Diskvalifikován

  133. Jumping: Diskvalifikován

  134. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  135. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  136. 1. zkouška SA1: 3/4, 50.01 s, 21.01 tr. b., 3.1 m/s

  137. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  138. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  139. 1. ZK SA1: 1/11, 39.32 s, 6.32 tr. b., 2.95 m/s

  140. 2. ZK SA1: 8/11, 54.7 s, 27.7 tr. b., 2.38 m/s

  141. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  142. 1. zkouška SA1: 4/6, 42.18 s, 13.18 tr. b., 3.15 m/s

  143. 2. zkouška SA1: 3/6, 43.58 s, 9.58 tr. b., 2.96 m/s

  144. 3. zkouška SA1: Diskvalifikován

  145. Agility S: Diskvalifikován

  146. Jumping S: Diskvalifikován

  147. Ne-zkouška SA1: Diskvalifikován

  148. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  149. 1. ZK SA1: 4/9, 50.63 s, 5.0 tr. b., 2.75 m/s

  150. 2. ZK SA1: 3/9, 43.07 s, 0.0 tr. b., 3.18 m/s

  151. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  152. 1. ZK SA1: 7/10, 57.4 s, 25.4 tr. b., 2.67 m/s

  153. 2. ZK SA1: Diskvalifikován

  154. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  155. Agility: 20/35, 67.18 s, 30.18 tr. b., 2.41 m/s

  156. Jumping: Diskvalifikován

  157. ZkA: Diskvalifikován

  158. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  159. Tunelový běh S: 18/21, 40.28 s, 6.28 tr. b., 3.38 m/s

  160. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  161. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  162. 1. ZK SA1: Diskvalifikován

  163. 2. ZK SA1: Diskvalifikován

  164. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  165. 1. ZK SA1: 5/11, 66.93 s, 28.93 tr. b., 2.18 m/s

  166. 2. ZK SA1: 6/11, 65.34 s, 21.34 tr. b., 2.28 m/s

  167. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  168. A0 - 2. běh SA1: 2/3, 32.37 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  169. A0 SA1: Diskvalifikován

  170. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  171. 2. A0 SA1: 2/4, 41.47 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  172. A0 SA1: 1/4, 51.78 s, 16.78 tr. b., 2.63 m/s