Cz En

087715

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Kolářová, ZKO 1 Domažlice

    Člen KA

Pes

  1. Phoenix Night Fury, Německý ovčák

Výsledky

  1. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  2. Okrouhlice, 1. běh: 2/13, 45.03 s, 1.03 tr. b., 3.86 m/s

  3. Okrouhlice, 2. běh: 8/13, 38.47 s, 12.47 tr. b., 3.9 m/s

  4. Okrouhlice, 3. běh: Diskvalifikován

  5. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  6. Agility open L: Diskvalifikován

  7. Jumping open L: Diskvalifikován

  8. zkouška_sobota_01 LA3: 8/15, 41.97 s, 14.97 tr. b., 3.6 m/s

  9. Zkouška_sobota_02 LA3: 6/13, 45.95 s, 11.95 tr. b., 3.87 m/s

  10. Zkoušky_neděle LA3: Diskvalifikován

  11. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2017

  12. Zkouška 1 - LA3: Diskvalifikován

  13. Zkouška 2 - LA3: Diskvalifikován

  14. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  15. Agility Ju: 10/59, 48.16 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  16. Agility Squads: 7/76, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  17. Hra Ju: 12/59, 34.17 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  18. Jumping Ju: Diskvalifikován

  19. Jumping Squads: 21/75, 38.32 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  20. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  21. Horní Počernice, 1. běh: 5/10, 60.37 s, 21.37 tr. b., 3.08 m/s

  22. Horní Počernice, 2. běh: 2/10, 44.89 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  23. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  24. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  25. A2 1.běh LA2: Diskvalifikován

  26. A2 2.běh LA2: 1/20, 45.43 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  27. A2 3. běh LA2: 1/19, 43.52 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  28. Klatovy - 3. Agilitění u Klatov, 12. 08. 2017

  29. Agility open L: Diskvalifikován

  30. JUMPING: Diskvalifikován

  31. Zkouška L A2: 15/16, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  32. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  33. 1. Agility L: 10/31, 57.66 s, 0.0 tr. b., 3.23 m/s

  34. 1. Jumping L: 21/31, 44.88 s, 13.88 tr. b., 3.68 m/s

  35. 2. Agility L: 8/30, 46.47 s, 1.47 tr. b., 3.51 m/s

  36. 2. Jumping L: 6/31, 40.84 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  37. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  38. QA1 agility: Diskvalifikován

  39. QA3 agility: Diskvalifikován

  40. QJ1 jumping: 36/135, 36.3 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  41. QJ2 jumping: 61/135, 41.82 s, 18.82 tr. b., 4.3 m/s

  42. Spálené Poříčí - Podkokšínské dvojzkoušky + A0 a veteráni, 06. 05. 2017

  43. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  44. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  45. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky II., 05. 05. 2017

  46. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  47. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  48. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  49. Agility 1 Ju: 4/33, 47.66 s, 3.89 tr. b., 3.99 m/s

  50. Agility 2 Ju: 16/33, 43.94 s, 11.39 tr. b., 3.87 m/s

  51. Agility 3 Ju: 22/33, 48.16 s, 13.13 tr. b., 4.07 m/s

  52. Agility 4 Ju: 12/33, 44.44 s, 12.42 tr. b., 3.83 m/s

  53. Jumping 1 Ju: 7/33, 30.82 s, 1.17 tr. b., 4.83 m/s

  54. Jumping 2 Ju: Diskvalifikován

  55. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  56. Agility 1: 44/128, 59.04 s, 23.04 tr. b., 3.32 m/s

  57. Agility 2: 19/128, 44.34 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  58. Jumping 1: 74/128, 53.77 s, 27.77 tr. b., 3.33 m/s

  59. Jumping 2: 56/128, 46.59 s, 14.59 tr. b., 3.99 m/s

  60. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky I., 07. 04. 2017

  61. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  62. 2. Zka - LA2: 2/18, 37.18 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  63. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  64. Heroutice, 1. běh: 5/19, 32.91 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  65. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  66. Heroutice, 3. běh: 3/19, 37.56 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  67. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  68. Zkouška1 LA2: 5/33, 33.32 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  69. Zkouška 2 LA2: 4/33, 43.23 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  70. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  71. Zkouška 1 LA2: 16/39, 36.97 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  72. Zkouška 2 LA2: 11/39, 39.81 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  73. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  74. Czech Imp Jump Large: 38/49, 31.4 s, 23.4 tr. b., 3.28 m/s

  75. Jumping 1 Large: 9/49, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  76. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  77. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  78. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  79. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  80. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  81. Horní Počernice, 1. běh: 7/19, 45.12 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  82. Horní Počernice, 2. běh: 4/19, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  83. Horní Počernice, 3. běh: 2/19, 45.74 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  84. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  85. Agility družstva: 31/77, 44.9 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  86. Agility - junioři: Diskvalifikován

  87. Jumping družstva: 50/77, 38.81 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  88. Jumping - junioři: 19/54, 33.58 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  89. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2016

  90. LA1_1 LA1: 3/17, 39.4 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  91. LA1_2 LA1: 1/17, 28.86 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  92. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  93. Agility_ne L: 18/55, 46.62 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  94. Jumping_ne L: 19/49, 31.53 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  95. Jumping_so L: 13/55, 47.64 s, 7.64 tr. b., 3.4 m/s

  96. Zkouška_ne LA1: 7/19, 38.0 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  97. Zkouška_so_1 LA1: 1/18, 34.37 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  98. Zkouška_so_2 LA1: Diskvalifikován

  99. Mrtník, Plzeň-sever - Letní pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 13. 08. 2016

  100. LA1-1 LA1: 6/15, 40.93 s, 10.0 tr. b., 3.47 m/s

  101. LA1-2 LA1: 1/15, 28.72 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  102. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  103. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: 17/38, 72.93 s, 43.93 tr. b., 2.25 m/s

  104. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: Diskvalifikován

  105. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: Diskvalifikován

  106. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  107. QA3 Agility: 64/176, 56.47 s, 17.47 tr. b., 3.42 m/s

  108. QA4 Agility: Diskvalifikován

  109. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  110. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  111. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  112. J Agility 1: 14/46, 44.71 s, 10.45 tr. b., 4.07 m/s

  113. J Agility 2: Diskvalifikován

  114. J Agility 3: Diskvalifikován

  115. J Agility 4: Diskvalifikován

  116. J Jumping 1: Diskvalifikován

  117. J Jumping 2: Diskvalifikován

  118. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  119. QA1 Agility: 60/213, 57.27 s, 8.27 tr. b., 3.4 m/s

  120. QA2 Agility: 83/204, 59.6 s, 16.6 tr. b., 3.36 m/s

  121. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  122. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  123. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  124. 1. ZK LA1: 9/18, 47.56 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  125. 2. ZK LA1: 1/17, 46.26 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  126. Junioři L: 4/13, 61.36 s, 25.36 tr. b., 2.82 m/s

  127. Řitka - Zkoušky - březen 2016, 04. 03. 2016

  128. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  129. 2. zkouška LA1: 4/7, 34.93 s, 5.0 tr. b., 3.15 m/s

  130. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  131. 1. ZK LA1: 5/26, 54.29 s, 5.0 tr. b., 3.13 m/s

  132. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  133. Junioři L: Diskvalifikován

  134. Heroutice u Neveklova - 42. Dvojzkoušky + 1, 13. 02. 2016

  135. Heroutice, 1. běh: 6/20, 39.4 s, 8.4 tr. b., 3.25 m/s

  136. Heroutice, 2. běh: 4/20, 38.74 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  137. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  138. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  139. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  140. 2. ZK LA1: 4/24, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  141. JUNIOŘI L: Diskvalifikován