Cz En

088315

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Krejčí, ZKO Vysoké Mýto

    Člen KA

Pes

  1. Ofélie Elis Manepo Ideál, Sheltie

Výsledky

  1. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  2. 1.zkouška: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška: Diskvalifikován

  4. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  5. I. agility S: 9/65, 45.9 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  6. II. agility S: Diskvalifikován

  7. II. jumping S: 21/63, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  8. I. jumping S: 22/64, 43.05 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  9. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  10. II. zkouška SA3: 3/4, 62.75 s, 17.75 tr. b., 3.51 m/s

  11. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  12. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  13. 1. zkouška A3: 1/4, 50.98 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  14. 2. zkouška A3: Diskvalifikován

  15. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  16. 4.studenecká: Diskvalifikován

  17. 5.studenecká: Diskvalifikován

  18. 6.studenecká: 2/8, 43.13 s, 0.13 tr. b., 3.94 m/s

  19. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  20. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  21. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  22. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  23. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  24. ZkA. SA3 II.: 6/14, 42.77 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  25. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  26. Agility I: 7/14, 46.4 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  27. Jumping I: Diskvalifikován

  28. Jumping II: 6/14, 33.87 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  29. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  30. Agility S: 7/21, 40.28 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  31. Jumping S: 3/22, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  32. Zkouška SA3: 1/6, 41.6 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  33. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  34. Agility: 3/11, 45.23 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  35. Jumping: 3/11, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  36. Zkouška: Diskvalifikován

  37. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  38. Agility open S: Diskvalifikován

  39. Jumping open S: 1/9, 34.99 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  40. Zkouška SA3: 1/4, 52.42 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  41. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  42. Agility Open S: 5/9, 48.12 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  43. Jumping Open S: 4/9, 36.18 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  44. ZkA. SA3: 5/5, 50.14 s, 17.14 tr. b., 3.49 m/s

  45. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  46. Ne. - Agility II. S: 37/54, 51.23 s, 11.23 tr. b., 4.0 m/s

  47. Ne. - Jumping II. S: Diskvalifikován

  48. So. - Agility I. S: Diskvalifikován

  49. So. - Jumping I. S: 10/59, 44.04 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  50. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  51. II.zkouška SA3: 3/7, 49.3 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  52. I.zkouška SA3: Diskvalifikován

  53. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  54. Ne-: 7/16, 45.31 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  55. Ne-Agility: 5/36, 44.61 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  56. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  57. So-: Diskvalifikován

  58. So-Agility: 7/38, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  59. So-Jumping: 6/38, 41.98 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  60. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  61. 1.zkouška SA3: 1/6, 45.89 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  62. 2.zkouška SA3: 3/6, 45.67 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  63. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  64. zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  65. zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  66. zkouška 3 SA3: 4/13, 39.43 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  67. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  68. Agility: 6/23, 49.61 s, 6.61 tr. b., 3.95 m/s

  69. Jumping: Diskvalifikován

  70. Tuneliáda: Diskvalifikován

  71. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  72. Agility II S: Diskvalifikován

  73. Agility I S: 21/60, 49.47 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  74. Jumping III S: Diskvalifikován

  75. Jumping II S: Diskvalifikován

  76. Jumping I S: Diskvalifikován

  77. Jumping IV Sheltie S: 5/5, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  78. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  79. 1. zkouška A3 SA3: 3/7, 46.68 s, 1.68 tr. b., 3.83 m/s

  80. 2. zkouška A3 SA3: 2/6, 50.4 s, 7.4 tr. b., 3.81 m/s

  81. Hra - tuneliáda A2+A3 S: 7/12, 30.35 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  82. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  83. Agility I: Diskvalifikován

  84. Agility II: 39/75, 53.12 s, 19.12 tr. b., 3.61 m/s

  85. Jumping I: 57/81, 39.43 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  86. Jumping II: 31/79, 43.82 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  87. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  88. 2. zkouška SA3: 2/4, 45.0 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  89. I. zkouška SA3: 2/5, 51.08 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  90. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  91. 1. Zkouška SA3: 2/6, 47.6 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  92. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  93. 3. Zkouška SA3: 5/6, 51.91 s, 7.91 tr. b., 3.87 m/s

  94. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  95. 1. Zka - SA3: 3/9, 39.28 s, 5.28 tr. b., 4.38 m/s

  96. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  97. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  98. Jumping S 1: Diskvalifikován

  99. Jumping S 2: 5/23, 33.44 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  100. Jumping S 3: 7/23, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  101. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  102. Agility I: 9/20, 44.13 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  103. GRAND FINAL: 6/11, 46.62 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  104. Jumping I: 7/20, 38.96 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  105. Jumping II: 9/20, 36.45 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  106. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  107. 1.kvalifikace: 15/25, 33.17 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  108. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  109. 3.kvalifikace: 7/25, 27.87 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  110. Východočeské finále: 6/12, 33.07 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  111. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  112. AGILITY S: Diskvalifikován

  113. JUMPING S: 4/21, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  114. Zkoušky SA3: 2/8, 46.19 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  115. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  116. Agility open S: Diskvalifikován

  117. Jumping open S: 3/20, 31.74 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  118. Zkouška SA3: 2/7, 43.18 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  119. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  120. A3 SA3: Diskvalifikován

  121. Agility S: 2/8, 45.23 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  122. Jumping S: Diskvalifikován

  123. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  124. Agility S: 9/20, 46.27 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  125. Jumping S: 5/20, 37.83 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  126. ZKOUŠKY SA3: Diskvalifikován

  127. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  128. 1. zkouška SA3: 1/4, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  129. 2. zkouška SA3: 1/4, 48.53 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  130. 3. zkouška SA3: 1/4, 39.78 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  131. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  132. AGILITY: 2/19, 48.36 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  133. JUMPING SA3: 3/5, 35.96 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  134. SA3: 2/5, 43.95 s, 5.95 tr. b., 3.64 m/s

  135. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  136. Agility S: 2/20, 44.16 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  137. Jumping S: 3/19, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  138. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  139. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  140. A3 - 1. SA3: Diskvalifikován

  141. A3 - 2. SA3: 3/4, 58.19 s, 17.19 tr. b., 3.44 m/s

  142. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  143. 1.zkouška: Diskvalifikován

  144. 2.zkouška: 1/6, 44.5 s, 0.5 tr. b., 4.18 m/s

  145. Jumping Standard: Diskvalifikován

  146. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  147. 1.zkouška SA3: 4/6, 52.6 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  148. 2.zkouška SA3: 4/6, 59.48 s, 11.48 tr. b., 3.16 m/s

  149. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  150. zkouška 1 SA3: 3/7, 55.12 s, 11.12 tr. b., 3.65 m/s

  151. zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  152. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  153. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  154. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  155. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  156. agility open S: 15/25, 54.73 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  157. Jumping open S: 12/26, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  158. Tuneliáda S: 11/26, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  159. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  160. Agility II Small: 16/55, 43.17 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  161. Agility I Small: 15/64, 44.36 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  162. Jumping III Small: Diskvalifikován

  163. Jumping II Small: 30/56, 42.7 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  164. Jumping I Small: 8/56, 36.05 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  165. MR sheltie Small - II. kolo: 2/5, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  166. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  167. 1. Zkouška A3 SA3: 1/6, 45.77 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  168. 2. Zkouška A3 SA3: Diskvalifikován

  169. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S: 6/15, 32.83 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  170. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  171. Agility SA: Diskvalifikován

  172. Jumping SA: 5/30, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  173. Zkouška SA3: 3/10, 46.43 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  174. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  175. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  176. ZkA. I. SA3: 4/11, 50.45 s, 8.45 tr. b., 3.67 m/s

  177. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  178. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  179. 2. zkouška SA3: 2/5, 54.11 s, 7.11 tr. b., 3.27 m/s

  180. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  181. III. zkouška SA3: Diskvalifikován

  182. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  183. I. zkouška SA3: 3/4, 45.0 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  184. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  185. Agility I: 13/21, 42.61 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  186. Jumping I: 16/21, 39.23 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  187. Jumping II: 10/21, 33.09 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  188. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  189. II. zkouška SA3: 2/6, 37.78 s, 0.78 tr. b., 3.84 m/s

  190. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  191. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 07. 10. 2017

  192. 1. Zk SA2: Diskvalifikován

  193. 2. Zk SA2: 3/13, 43.68 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  194. 3. Zk SA2: Diskvalifikován

  195. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  196. Agility S: Diskvalifikován

  197. Jumping S: Diskvalifikován

  198. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  199. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  200. Agility S: Diskvalifikován

  201. Jumping S: 7/23, 40.82 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  202. Zkouška SA2: 2/11, 42.6 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  203. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  204. 1. zkouška SA2: 3/13, 34.84 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  205. 2. zkouška SA2: 1/13, 37.94 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  206. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  207. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  208. AGILITY: 6/29, 47.34 s, 5.34 tr. b., 3.53 m/s

  209. JUMPING SA2: 5/8, 41.18 s, 7.18 tr. b., 3.62 m/s

  210. SA2: 1/8, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  211. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  212. SA2/1 SA2: 8/14, 41.96 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  213. SA2/2 SA2: Diskvalifikován

  214. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  215. 1.zkouška: 2/7, 38.46 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  216. 2.zkouška: 1/7, 27.97 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  217. Jumping A1: 3/9, 20.39 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  218. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  219. Zkouska 1 SA1: 2/11, 31.52 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  220. Zkouska 2 SA1: 1/11, 33.33 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  221. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  222. 1. zkouška A1 SA1: 1/7, 40.55 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  223. 2. zkouška A1 SA1: 2/7, 38.44 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  224. Hra - tuneliáda pro A1 S: Diskvalifikován

  225. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  226. zkouška 1 SA1: 3/10, 50.3 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s

  227. zkouška 2 SA1: 2/10, 43.17 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  228. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  229. Agility S: Diskvalifikován

  230. Jumping S: Diskvalifikován

  231. Zkoušky SA1: Diskvalifikován

  232. Dolní Přím - IV. Arion cup - zkoušky pro A1, 28. 11. 2015

  233. ZkA 1: 3/6, 49.89 s, 16.89 tr. b., 2.73 m/s

  234. ZkA 2: 1/6, 37.34 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s