Cz En

088315

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Krejčí

    Člen KA

Pes

  1. Ofélie Elis Manepo Ideál, Sheltie

Výsledky

  1. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  2. Agility Open S: 5/9, 48.12 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  3. Jumping Open S: 4/9, 36.18 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  4. ZkA. SA3: 5/5, 50.14 s, 17.14 tr. b., 3.49 m/s

  5. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  6. II.zkouška SA3: 3/7, 49.3 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  7. I.zkouška SA3: Diskvalifikován

  8. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  9. Ne-: 7/16, 45.31 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  10. Ne-Agility: 5/36, 44.61 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  11. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  12. So-: Diskvalifikován

  13. So-Agility: 7/38, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  14. So-Jumping: 6/38, 41.98 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  15. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  16. 1.zkouška SA3: 1/6, 45.89 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  17. 2.zkouška SA3: 3/6, 45.67 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  18. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  19. zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  20. zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  21. zkouška 3 SA3: 4/13, 39.43 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  22. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  23. Agility: 6/23, 49.61 s, 6.61 tr. b., 3.95 m/s

  24. Jumping: Diskvalifikován

  25. Tuneliáda: Diskvalifikován

  26. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  27. Agility II S: Diskvalifikován

  28. Agility I S: 21/60, 49.47 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  29. Jumping III S: Diskvalifikován

  30. Jumping II S: Diskvalifikován

  31. Jumping I S: Diskvalifikován

  32. Jumping IV Sheltie S: 5/5, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  33. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  34. 1. zkouška A3 SA3: 3/7, 46.68 s, 1.68 tr. b., 3.83 m/s

  35. 2. zkouška A3 SA3: 2/6, 50.4 s, 7.4 tr. b., 3.81 m/s

  36. Hra - tuneliáda A2+A3 S: 7/12, 30.35 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  37. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  38. Agility I: Diskvalifikován

  39. Agility II: 39/75, 53.12 s, 19.12 tr. b., 3.61 m/s

  40. Jumping I: 57/81, 39.43 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  41. Jumping II: 31/79, 43.82 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  42. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  43. 2. zkouška SA3: 2/4, 45.0 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  44. I. zkouška SA3: 2/5, 51.08 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  45. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  46. 1. Zkouška SA3: 2/6, 47.6 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  47. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  48. 3. Zkouška SA3: 5/6, 51.91 s, 7.91 tr. b., 3.87 m/s

  49. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  50. 1. Zka - SA3: 3/9, 39.28 s, 5.28 tr. b., 4.38 m/s

  51. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  52. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  53. Jumping S 1: Diskvalifikován

  54. Jumping S 2: 5/23, 33.44 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  55. Jumping S 3: 7/23, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  56. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  57. Agility I: 9/20, 44.13 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  58. GRAND FINAL: 6/11, 46.62 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  59. Jumping I: 7/20, 38.96 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  60. Jumping II: 9/20, 36.45 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  61. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  62. 1.kvalifikace: 15/25, 33.17 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  63. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  64. 3.kvalifikace: 7/25, 27.87 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  65. Východočeské finále: 6/12, 33.07 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  66. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  67. AGILITY S: Diskvalifikován

  68. JUMPING S: 4/21, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  69. Zkoušky SA3: 2/8, 46.19 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  70. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  71. Agility open S: Diskvalifikován

  72. Jumping open S: 3/20, 31.74 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  73. Zkouška SA3: 2/7, 43.18 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  74. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  75. A3 SA3: Diskvalifikován

  76. Agility S: 2/8, 45.23 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  77. Jumping S: Diskvalifikován

  78. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  79. Agility S: 9/20, 46.27 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  80. Jumping S: 5/20, 37.83 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  81. ZKOUŠKY SA3: Diskvalifikován

  82. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  83. 1. zkouška SA3: 1/4, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  84. 2. zkouška SA3: 1/4, 48.53 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  85. 3. zkouška SA3: 1/4, 39.78 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  86. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  87. AGILITY: 2/19, 48.36 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  88. JUMPING SA3: 3/5, 35.96 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  89. SA3: 2/5, 43.95 s, 5.95 tr. b., 3.64 m/s

  90. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  91. Agility S: 2/20, 44.16 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  92. Jumping S: 3/19, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  93. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  94. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  95. A3 - 1. SA3: Diskvalifikován

  96. A3 - 2. SA3: 3/4, 58.19 s, 17.19 tr. b., 3.44 m/s

  97. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  98. 1.zkouška: Diskvalifikován

  99. 2.zkouška: 1/6, 44.5 s, 0.5 tr. b., 4.18 m/s

  100. Jumping Standard: Diskvalifikován

  101. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  102. 1.zkouška SA3: 4/6, 52.6 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  103. 2.zkouška SA3: 4/6, 59.48 s, 11.48 tr. b., 3.16 m/s

  104. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  105. zkouška 1 SA3: 3/7, 55.12 s, 11.12 tr. b., 3.65 m/s

  106. zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  107. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  108. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  109. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  110. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  111. agility open S: 15/25, 54.73 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  112. Jumping open S: 12/26, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  113. Tuneliáda S: 11/26, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  114. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  115. Agility II Small: 16/55, 43.17 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  116. Agility I Small: 15/64, 44.36 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  117. Jumping III Small: Diskvalifikován

  118. Jumping II Small: 30/56, 42.7 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  119. Jumping I Small: 8/56, 36.05 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  120. MR sheltie Small - II. kolo: 2/5, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  121. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  122. 1. Zkouška A3 SA3: 1/6, 45.77 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  123. 2. Zkouška A3 SA3: Diskvalifikován

  124. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S: 6/15, 32.83 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  125. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  126. Agility SA: Diskvalifikován

  127. Jumping SA: 5/30, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  128. Zkouška SA3: 3/10, 46.43 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  129. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  130. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  131. ZkA. I. SA3: 4/11, 50.45 s, 8.45 tr. b., 3.67 m/s

  132. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  133. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  134. 2. zkouška SA3: 2/5, 54.11 s, 7.11 tr. b., 3.27 m/s

  135. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  136. III. zkouška SA3: Diskvalifikován

  137. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  138. I. zkouška SA3: 3/4, 45.0 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  139. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  140. Agility I: 13/21, 42.61 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  141. Jumping I: 16/21, 39.23 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  142. Jumping II: 10/21, 33.09 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  143. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  144. II. zkouška SA3: 2/6, 37.78 s, 0.78 tr. b., 3.84 m/s

  145. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  146. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 07. 10. 2017

  147. 1. Zk SA2: Diskvalifikován

  148. 2. Zk SA2: 3/13, 43.68 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  149. 3. Zk SA2: Diskvalifikován

  150. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  151. Agility S: Diskvalifikován

  152. Jumping S: Diskvalifikován

  153. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  154. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  155. Agility S: Diskvalifikován

  156. Jumping S: 7/23, 40.82 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  157. Zkouška SA2: 2/11, 42.6 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  158. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  159. 1. zkouška SA2: 3/13, 34.84 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  160. 2. zkouška SA2: 1/13, 37.94 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  161. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  162. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  163. AGILITY: 6/29, 47.34 s, 5.34 tr. b., 3.53 m/s

  164. JUMPING SA2: 5/8, 41.18 s, 7.18 tr. b., 3.62 m/s

  165. SA2: 1/8, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  166. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  167. SA2/1 SA2: 8/14, 41.96 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  168. SA2/2 SA2: Diskvalifikován

  169. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  170. 1.zkouška: 2/7, 38.46 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  171. 2.zkouška: 1/7, 27.97 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  172. Jumping A1: 3/9, 20.39 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  173. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  174. Zkouska 1 SA1: 2/11, 31.52 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  175. Zkouska 2 SA1: 1/11, 33.33 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  176. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  177. 1. zkouška A1 SA1: 1/7, 40.55 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  178. 2. zkouška A1 SA1: 2/7, 38.44 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  179. Hra - tuneliáda pro A1 S: Diskvalifikován

  180. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  181. zkouška 1 SA1: 3/10, 50.3 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s

  182. zkouška 2 SA1: 2/10, 43.17 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  183. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  184. Agility S: Diskvalifikován

  185. Jumping S: Diskvalifikován

  186. Zkoušky SA1: Diskvalifikován

  187. Dolní Přím - IV. Arion cup - zkoušky pro A1, 28. 11. 2015

  188. ZkA 1: 3/6, 49.89 s, 16.89 tr. b., 2.73 m/s

  189. ZkA 2: 1/6, 37.34 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s