Cz En

089115

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Pokorná, Jahoda Kladno

    Člen KA

Pes

  1. Dancing Debbie z Jeřeně, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  2. III. jumping S: Diskvalifikován

  3. II. jumping S: Diskvalifikován

  4. I. jumping S: 5/7, 37.61 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  5. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  6. SA2 - I.: Diskvalifikován

  7. SA2 - II.: Diskvalifikován

  8. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  9. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  10. I. zkouška SA2: 3/9, 41.9 s, 20.0 tr. b., 4.03 m/s

  11. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  12. III. jumping S: Diskvalifikován

  13. II. jumping S: Diskvalifikován

  14. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  15. II. zkouška SA2: 10/16, 35.81 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  16. I. zkouška SA2: 9/16, 35.82 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  17. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  18. 1.studenecká: 2/4, 36.15 s, 15.0 tr. b., 3.93 m/s

  19. 2.studenecká: 1/4, 29.24 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  20. 3.studenecká: 1/4, 40.3 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  21. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  22. 1. Zkouška SA2: 6/8, 33.07 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  23. 2. Zkouška SA2: 4/8, 36.97 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  24. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  25. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  26. II. zkouška SA2 neděle: Diskvalifikován

  27. I. zkouška SA2: 3/10, 36.91 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  28. I. zkouška SA2 neděle: 2/8, 34.65 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  29. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  30. II. zkouška SA2: 4/8, 41.46 s, 25.0 tr. b., 4.46 m/s

  31. I. zkouška SA2: 6/8, 37.82 s, 25.0 tr. b., 4.71 m/s

  32. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  33. SA2- 1 běh: 2/5, 34.18 s, 20.0 tr. b., 4.77 m/s

  34. SA2- 2 běh: Diskvalifikován

  35. Horní Bukovsko - NAGIT CUP IV., 17. 08. 2019 - 18. 08. 2019

  36. Agility S sobota: 6/10, 40.73 s, 20.0 tr. b., 4.47 m/s

  37. Jumping SA sobota: 5/10, 37.3 s, 20.0 tr. b., 4.77 m/s

  38. Zkouška SA2 sobota: Diskvalifikován

  39. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  40. SA2 - I.: 3/4, 47.29 s, 26.29 tr. b., 3.45 m/s

  41. SA2 - II.: Diskvalifikován

  42. Praha-Uhříněves - 7. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 10. 08. 2019

  43. 1. běh SA2: 4/8, 41.89 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  44. 2. běh SA2 : 1/8, 44.31 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  45. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  46. SA2 - I.: 5/7, 33.63 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  47. SA2 - II.: Diskvalifikován

  48. Horní Bukovsko - O Říďův pohár, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  49. 1. Zkouška - SA2: 3/4, 41.26 s, 25.26 tr. b., 3.61 m/s

  50. 2. Zkouška - SA2: 2/4, 30.51 s, 25.0 tr. b., 4.46 m/s

  51. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  52. 1.Zkouška SA2: 5/5, 41.25 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  53. 2.Zkouška SA2: 3/5, 37.56 s, 30.0 tr. b., 4.93 m/s

  54. 3.Zkouška SA2: 5/5, 50.88 s, 25.88 tr. b., 3.69 m/s

  55. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  56. Agility I S S: Diskvalifikován

  57. Jumping Basic S SA1: 14/18, 21.26 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  58. Jumping I S S: Diskvalifikován

  59. Tuneliáda S S: 2/48, 20.55 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  60. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  61. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  62. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  63. Zkoušky SA2 sobota: Diskvalifikován

  64. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  65. Agility klubů S: Diskvalifikován

  66. Jumping S: Diskvalifikován

  67. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  68. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  69. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  70. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  71. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  72. 1. běh SA2: 8/11, 43.9 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  73. 2. běh SA2: Diskvalifikován

  74. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  75. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  76. Jumping 1: Diskvalifikován

  77. Jumping 2: 6/27, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  78. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  79. Agility S: Diskvalifikován

  80. Jumping S: 7/14, 37.06 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  81. Zkouška SA2: 4/7, 39.45 s, 20.0 tr. b., 4.51 m/s

  82. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  83. A2 - druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  84. A2 - první zkouška SA2: 5/10, 37.31 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  85. Praha - 2. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2018

  86. 1. běh SA2: 1/5, 36.92 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  87. 2. běh SA2: Diskvalifikován

  88. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  89. Jumping S: Diskvalifikován

  90. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  91. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  92. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  93. Agility 1: Diskvalifikován

  94. Jumping 1: 18/31, 36.61 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  95. Jumping 2: Diskvalifikován

  96. Jumping 3: Diskvalifikován

  97. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  98. I Agility Open: 39/75, 34.75 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  99. II Agility Open: Diskvalifikován

  100. II Jumping Open: Diskvalifikován

  101. I Jumping Open: Diskvalifikován

  102. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  103. Czech Imp Jump Small : 6/36, 22.06 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  104. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  105. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  106. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  107. Agility Open: Diskvalifikován

  108. Agility Trial: Diskvalifikován

  109. Jumping Open: 11/17, 30.0 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  110. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  111. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  112. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  113. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  114. Agility open S: Diskvalifikován

  115. Jump I. S: Diskvalifikován

  116. Tunel I. S: Diskvalifikován

  117. ZkA. Ne SA2: Diskvalifikován

  118. ZkA. So SA2: 8/12, 44.77 s, 15.0 tr. b., 3.95 m/s

  119. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  120. Agility NE S: Diskvalifikován

  121. Agility So S: 8/22, 34.91 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  122. Jumping NE S: 13/18, 33.49 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  123. Jumping So S: Diskvalifikován

  124. Zkouška So SA2: Diskvalifikován

  125. Zkoušky NE SA2: Diskvalifikován

  126. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  127. Agility Individuals Small: Diskvalifikován

  128. Agility Pairs Small: Diskvalifikován

  129. Agility Teams Small: Diskvalifikován

  130. Jumping Individuals Small: Diskvalifikován

  131. Jumping Nations Small: Diskvalifikován

  132. Jumping Pairs Small: Diskvalifikován

  133. Jumping Teams Small: Diskvalifikován

  134. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 20. 05. 2017

  135. SA2: Diskvalifikován

  136. SA2 II: Diskvalifikován

  137. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  138. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  139. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping: Diskvalifikován

  140. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: 5/9, 42.94 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  141. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  142. III. zkouška SA2: 8/14, 36.21 s, 20.0 tr. b., 4.36 m/s

  143. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  144. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  145. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  146. Agility 1: Diskvalifikován

  147. Agility 2: 41/78, 45.9 s, 20.9 tr. b., 4.12 m/s

  148. Jumping 1: Diskvalifikován

  149. Jumping 2: Diskvalifikován

  150. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  151. Agility Open: Diskvalifikován

  152. Agility Open SQUADS: 21/31, 52.32 s, 15.0 tr. b., 3.34 m/s

  153. Agility Trial I: 3/8, 39.51 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  154. Agility Trial II: 2/11, 38.99 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  155. Jumping Open: 20/32, 52.09 s, 25.09 tr. b., 3.61 m/s

  156. Tuneliáda: 22/33, 22.95 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  157. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  158. ZkA. II. SA1: Diskvalifikován

  159. ZkA. I. SA1: 6/7, 35.51 s, 30.0 tr. b., 4.06 m/s

  160. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  161. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  162. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  163. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  164. Zkoušky SA1 neděle: Diskvalifikován

  165. Zkoušky SA1 sobota: 2/4, 35.59 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  166. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  167. Agility SA sobota: 19/35, 35.44 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  168. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  169. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  170. Zkoušky SA1 neděle: Diskvalifikován

  171. Zkoušky SA1 sobota: Diskvalifikován

  172. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  173. JUMPING_SA1 SA1: Diskvalifikován

  174. SA1_1 SA1: 3/7, 32.19 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  175. SA1_2 SA1: Diskvalifikován

  176. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  177. JUMPING_SA1 SA1: Diskvalifikován

  178. SA1_1 SA1: 3/9, 31.69 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  179. SA1_2 SA1: Diskvalifikován

  180. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  181. 1. zkouška SA1: 1/2, 34.87 s, 20.0 tr. b., 4.22 m/s

  182. 1. zkouška SA1: 5/6, 32.87 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  183. 2. zkouška SA1: 1/2, 28.11 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  184. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  185. 3. zkouška SA1: Diskvalifikován

  186. 3. zkouška SA1: Diskvalifikován

  187. Běšiny - Zkoušky - říjen 2016, 02. 10. 2016

  188. 1. zkouška SA1: 1/3, 28.28 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  189. 2. zkouška SA1: 1/2, 32.47 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  190. Běšiny - 15. GRANT PRIX BOHEMIA 2016, 01. 10. 2016

  191. Grant Prix - Agility Open Small: Diskvalifikován

  192. Grant Prix - Jumping OpenSmall: 5/9, 45.91 s, 11.91 tr. b., 3.81 m/s

  193. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  194. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  195. Agility - So: Diskvalifikován

  196. Jumping - So: Diskvalifikován

  197. ZkA - So: 3/8, 26.97 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  198. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  199. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  200. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  201. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  202. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  203. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  204. Agility 1 S: Diskvalifikován

  205. Agility S: Diskvalifikován

  206. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  207. Jumping S: Diskvalifikován

  208. Zkouška A1 SA1: 2/6, 35.71 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  209. Zkouška Ne SA1: Diskvalifikován