Cz En

089115

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Pokorná, Jahoda Kladno

    Člen KA

Pes

  1. Dancing Debbie z Jeřeně, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  2. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  3. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  4. Zkoušky SA2 sobota: Diskvalifikován

  5. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  6. Agility klubů S: Diskvalifikován

  7. Jumping S: Diskvalifikován

  8. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  9. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  10. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  11. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  12. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  13. 1. běh SA2: 8/11, 43.9 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  14. 2. běh SA2: Diskvalifikován

  15. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  16. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  17. Jumping 1: Diskvalifikován

  18. Jumping 2: 6/27, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  19. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  20. Agility S: Diskvalifikován

  21. Jumping S: 7/14, 37.06 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  22. Zkouška SA2: 4/7, 39.45 s, 20.0 tr. b., 4.51 m/s

  23. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  24. A2 - druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  25. A2 - první zkouška SA2: 5/10, 37.31 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  26. Praha - 2. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2018

  27. 1. běh SA2: 1/5, 36.92 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  28. 2. běh SA2: Diskvalifikován

  29. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  30. Jumping S: Diskvalifikován

  31. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  32. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  33. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  34. Agility 1: Diskvalifikován

  35. Jumping 1: 18/31, 36.61 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  36. Jumping 2: Diskvalifikován

  37. Jumping 3: Diskvalifikován

  38. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  39. I Agility Open: 39/75, 34.75 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  40. II Agility Open: Diskvalifikován

  41. II Jumping Open: Diskvalifikován

  42. I Jumping Open: Diskvalifikován

  43. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  44. Czech Imp Jump Small : 6/36, 22.06 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  45. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  46. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  47. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  48. Agility Open: Diskvalifikován

  49. Agility Trial: Diskvalifikován

  50. Jumping Open: 11/17, 30.0 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  51. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  52. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  53. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  54. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  55. Agility open S: Diskvalifikován

  56. Jump I. S: Diskvalifikován

  57. Tunel I. S: Diskvalifikován

  58. ZkA. Ne SA2: Diskvalifikován

  59. ZkA. So SA2: 8/12, 44.77 s, 15.0 tr. b., 3.95 m/s

  60. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  61. Agility NE S: Diskvalifikován

  62. Agility So S: 8/22, 34.91 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  63. Jumping NE S: 13/18, 33.49 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  64. Jumping So S: Diskvalifikován

  65. Zkouška So SA2: Diskvalifikován

  66. Zkoušky NE SA2: Diskvalifikován

  67. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  68. Agility Individuals Small: Diskvalifikován

  69. Agility Pairs Small: Diskvalifikován

  70. Agility Teams Small: Diskvalifikován

  71. Jumping Individuals Small: Diskvalifikován

  72. Jumping Nations Small: Diskvalifikován

  73. Jumping Pairs Small: Diskvalifikován

  74. Jumping Teams Small: Diskvalifikován

  75. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 20. 05. 2017

  76. SA2: Diskvalifikován

  77. SA2 II: Diskvalifikován

  78. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  79. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  80. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping: Diskvalifikován

  81. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: 5/9, 42.94 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  82. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  83. III. zkouška SA2: 8/14, 36.21 s, 20.0 tr. b., 4.36 m/s

  84. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  85. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  86. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  87. Agility 1: Diskvalifikován

  88. Agility 2: 41/78, 45.9 s, 20.9 tr. b., 4.12 m/s

  89. Jumping 1: Diskvalifikován

  90. Jumping 2: Diskvalifikován

  91. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  92. Agility Open: Diskvalifikován

  93. Agility Open SQUADS: 21/31, 52.32 s, 15.0 tr. b., 3.34 m/s

  94. Agility Trial I: 3/8, 39.51 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  95. Agility Trial II: 2/11, 38.99 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  96. Jumping Open: 20/32, 52.09 s, 25.09 tr. b., 3.61 m/s

  97. Tuneliáda: 22/33, 22.95 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  98. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  99. ZkA. II. SA1: Diskvalifikován

  100. ZkA. I. SA1: 6/7, 35.51 s, 30.0 tr. b., 4.06 m/s

  101. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  102. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  103. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  104. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  105. Zkoušky SA1 neděle: Diskvalifikován

  106. Zkoušky SA1 sobota: 2/4, 35.59 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  107. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  108. Agility SA sobota: 19/35, 35.44 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  109. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  110. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  111. Zkoušky SA1 neděle: Diskvalifikován

  112. Zkoušky SA1 sobota: Diskvalifikován

  113. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  114. JUMPING_SA1 SA1: Diskvalifikován

  115. SA1_1 SA1: 3/7, 32.19 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  116. SA1_2 SA1: Diskvalifikován

  117. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  118. JUMPING_SA1 SA1: Diskvalifikován

  119. SA1_1 SA1: 3/9, 31.69 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  120. SA1_2 SA1: Diskvalifikován

  121. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  122. 1. zkouška SA1: 1/2, 34.87 s, 20.0 tr. b., 4.22 m/s

  123. 1. zkouška SA1: 5/6, 32.87 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  124. 2. zkouška SA1: 1/2, 28.11 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  125. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  126. 3. zkouška SA1: Diskvalifikován

  127. 3. zkouška SA1: Diskvalifikován

  128. Běšiny - Zkoušky - říjen 2016, 02. 10. 2016

  129. 1. zkouška SA1: 1/3, 28.28 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  130. 2. zkouška SA1: 1/2, 32.47 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  131. Běšiny - 15. GRANT PRIX BOHEMIA 2016, 01. 10. 2016

  132. Grant Prix - Agility Open Small: Diskvalifikován

  133. Grant Prix - Jumping OpenSmall: 5/9, 45.91 s, 11.91 tr. b., 3.81 m/s

  134. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  135. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  136. Agility - So: Diskvalifikován

  137. Jumping - So: Diskvalifikován

  138. ZkA - So: 3/8, 26.97 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  139. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  140. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  141. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  142. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  143. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  144. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  145. Agility 1 S: Diskvalifikován

  146. Agility S: Diskvalifikován

  147. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  148. Jumping S: Diskvalifikován

  149. Zkouška A1 SA1: 2/6, 35.71 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  150. Zkouška Ne SA1: Diskvalifikován