Cz En

090215

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Haberzettlová, AGI Forte Praha

    Člen KA

Pes

  1. Ainii Ninuland, Border kolie

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  2. QA1 agility: Diskvalifikován

  3. QA2 agility: 74/120, 35.73 s, 15.0 tr. b., 5.6 m/s

  4. QA3 agility: 6/120, 39.29 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  5. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  6. QJ2 jumping: 71/122, 30.09 s, 15.0 tr. b., 6.15 m/s

  7. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  8. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  9. Agility I: 51/167, 43.87 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  10. Agility II: 43/165, 35.33 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  11. Jumping I: 79/169, 35.92 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  12. Jumping II: 4/161, 32.2 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  13. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  14. Jumping L: 1/26, 35.7 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  15. LA3: Diskvalifikován

  16. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  17. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  18. Zkouška LA3 II: 1/8, 34.86 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  19. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  20. 1. Zka - LA3: 10/16, 32.94 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  21. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  22. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  23. Czech Imp Jump: 5/39, 20.59 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  24. Jumping 1: Diskvalifikován

  25. Jumping 2: Diskvalifikován

  26. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  27. II. zkouška LA3: 2/28, 33.6 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  28. I. zkouška LA3: 7/28, 35.06 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  29. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  30. Agility klubů L: 18/33, 36.18 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  31. Jumping L: Diskvalifikován

  32. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  33. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  34. Czech Imp Jump: 8/52, 21.0 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  35. Jumping 1: 4/52, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  36. Jumping 2: 6/52, 27.7 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  37. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  38. Czech Imp Jump : 2/35, 16.66 s, 0.0 tr. b., 6.24 m/s

  39. Jumping 1: 1/35, 26.22 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  40. Jumping 2: 2/35, 26.12 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  41. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  42. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  43. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  44. Jumping LA sobota: 18/43, 33.52 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  45. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  46. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  47. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  48. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  49. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  50. Jumping 3 L: 16/28, 30.09 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  51. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  52. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  53. Jumping L: Diskvalifikován

  54. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  55. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  56. Czech Imp Jump: 2/46, 19.03 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  57. Jumping 1: Diskvalifikován

  58. Jumping 2: 1/48, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  59. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  60. 1.kvalifikace: 27/45, 32.65 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  61. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  62. 3.kvalifikace: 3/45, 24.34 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  63. Východočeské finále: 12/18, 27.53 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  64. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  65. 1. Zk LA3: Diskvalifikován

  66. 2. Zk LA3: 7/20, 36.51 s, 15.0 tr. b., 5.04 m/s

  67. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  68. 1.zkouška: Diskvalifikován

  69. 2.zkouška: Diskvalifikován

  70. Jumping Standard: Diskvalifikován

  71. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  72. Agility II. L: Diskvalifikován

  73. Agility I. L: 36/94, 34.81 s, 15.0 tr. b., 5.23 m/s

  74. Jumping II. L: Diskvalifikován

  75. Jumping I. L: 24/94, 36.65 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  76. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  77. AGILITY L: Diskvalifikován

  78. JUMPING L: Diskvalifikován

  79. ZKOUŠKA LA3: Diskvalifikován

  80. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  81. QA4 Agility: Diskvalifikován

  82. QA5 Agility: Diskvalifikován

  83. QA6 Agility: 22/88, 41.51 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  84. QJ4 Jumping: 57/95, 42.88 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  85. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  86. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  87. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  88. Agility - LA: Diskvalifikován

  89. Jumping LA: 17/44, 26.89 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  90. ZkA - LA3: 1/18, 28.74 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  91. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  92. A3 zkouška LA3: 2/10, 37.98 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  93. Agility L L: 4/21, 38.5 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  94. Jumping L L: Diskvalifikován

  95. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  96. QA1 agility: Diskvalifikován

  97. QA2 agility: Diskvalifikován

  98. QA3 agility: 43/125, 34.1 s, 10.0 tr. b., 5.72 m/s

  99. QJ1 jumping: 19/126, 31.92 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  100. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  101. QJ3 jumping: 55/122, 37.36 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  102. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  103. Agility A2A3: 18/95, 43.02 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  104. Agility Squads as individual: 58/157, 35.78 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  105. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  106. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  107. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  108. Special Agility: Diskvalifikován

  109. Special Jumping: 92/153, 35.87 s, 20.0 tr. b., 4.82 m/s

  110. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  111. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  112. Agility L: Diskvalifikován

  113. JUMPING L: Diskvalifikován

  114. Zkouška agility LA3: Diskvalifikován

  115. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  116. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  117. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  118. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  119. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  120. I Agility Open: Diskvalifikován

  121. II Agility Open: Diskvalifikován

  122. II Jumping Open: 74/135, 33.48 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  123. I Jumping Open: Diskvalifikován

  124. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  125. Agility Open L: Diskvalifikován

  126. Jumping Open L: 12/34, 22.5 s, 10.0 tr. b., 5.6 m/s

  127. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  128. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  129. AGILITY: 15/52, 41.11 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  130. AGILITY: Diskvalifikován

  131. JUMPING: Diskvalifikován

  132. JUMPING: Diskvalifikován

  133. LA3: 5/23, 39.2 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  134. LA3: Diskvalifikován

  135. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  136. Agility: 4/41, 39.73 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  137. Agility: 16/55, 36.38 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  138. Jumping: 14/42, 32.19 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  139. Jumping: 34/53, 32.73 s, 20.0 tr. b., 4.8 m/s

  140. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  141. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  142. Zk.A II. LA3: Diskvalifikován

  143. ZkA. I. LA3: 2/20, 32.45 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  144. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  145. 1 LA3: 9/15, 31.17 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  146. 2 LA3: Diskvalifikován

  147. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  148. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  149. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  150. Jumping 2 Large: 14/36, 33.84 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  151. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  152. Czech Imp Jump Large: 10/47, 19.36 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  153. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  154. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  155. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  156. ZkA II. LA3: Diskvalifikován

  157. ZkA I. LA3: Diskvalifikován

  158. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  159. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  160. Jumping LA neděle: 31/58, 36.12 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  161. Jumping LA sobota: 2/61, 26.35 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  162. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  163. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  164. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  165. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  166. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  167. I. zkouška LA2: 1/30, 27.83 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  168. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  169. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  170. Jumping 1 Large: 24/51, 32.95 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  171. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  172. Brno - KCHBO Quali Open - LARGE Special, 28. 10. 2017 - 29. 10. 2017

  173. Agility L (Ne): Diskvalifikován

  174. Agility L (So): 8/23, 40.05 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  175. Jumping L (Ne): 17/20, 32.6 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  176. Jumping L (So): 8/23, 29.57 s, 10.0 tr. b., 5.58 m/s

  177. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  178. AGILITY: 4/40, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  179. AGILITY: 13/38, 31.63 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  180. JUMPING: Diskvalifikován

  181. JUMPING: Diskvalifikován

  182. LA2: 2/14, 25.07 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  183. LA2: 4/14, 34.85 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  184. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  185. Agility LA: Diskvalifikován

  186. Jumping LA: 15/32, 34.54 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  187. ZkA - LA2: 3/15, 34.32 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  188. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  189. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  190. 2. Zka - LA2: 1/17, 34.21 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  191. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  192. Agility družstev: Diskvalifikován

  193. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  194. Jumping družstev: Diskvalifikován

  195. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  196. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  197. Zkouška LA2: 5/10, 33.9 s, 20.0 tr. b., 5.4 m/s

  198. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  199. Agility Open: Diskvalifikován

  200. Agility Trial: 6/27, 38.77 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  201. Jumping Open: 30/57, 32.09 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  202. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  203. II. zkouška LA2: 1/19, 30.12 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  204. I. zkouška LA2: 9/19, 27.8 s, 15.0 tr. b., 5.68 m/s

  205. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  206. 1.zkouška: 1/19, 34.8 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  207. 2.zkouška: 3/19, 37.6 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  208. Jumping: Diskvalifikován

  209. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  210. 1. Zka - LA2: 5/19, 28.13 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  211. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  212. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  213. Agility - Ne: Diskvalifikován

  214. Agility - So: Diskvalifikován

  215. Jumping - Ne: 32/89, 34.36 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  216. Jumping - So: 2/97, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  217. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  218. Agility - Large: Diskvalifikován

  219. Jumping - Large: 14/42, 29.8 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  220. ZkA - LA2: Diskvalifikován

  221. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  222. QA4 agility: 25/99, 37.37 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  223. QA5 agility: 54/97, 42.16 s, 25.0 tr. b., 4.44 m/s

  224. QA6 agility: Diskvalifikován

  225. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  226. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  227. QJ6 jumping: 33/76, 47.02 s, 29.02 tr. b., 3.66 m/s

  228. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  229. 1Q Jumping: 52/157, 29.71 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  230. 2Q Agility: Diskvalifikován

  231. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 53/108, 37.74 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  232. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  233. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  234. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  235. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  236. Agility: 19/38, 27.19 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  237. Jumping: Diskvalifikován

  238. Zka - LA2: 1/18, 31.44 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  239. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  240. QA1 agility: Diskvalifikován

  241. QA2 agility: Diskvalifikován

  242. QA3 agility: Diskvalifikován

  243. QJ1 jumping: 72/135, 33.17 s, 30.0 tr. b., 4.7 m/s

  244. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  245. QJ3 jumping: 66/118, 42.18 s, 23.18 tr. b., 4.15 m/s

  246. Kácov - Kácovský tuplák, 13. 05. 2017

  247. Běh dvojic Large: 18/34, 42.96 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  248. JUMPING: 7/43, 29.49 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  249. LA2: 10/18, 44.81 s, 20.0 tr. b., 3.7 m/s

  250. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  251. Jumping_1: Diskvalifikován

  252. Jumping_2: Diskvalifikován

  253. Jumping_3: Diskvalifikován

  254. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  255. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  256. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  257. II. zkouška LA2: 5/23, 31.07 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  258. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  259. I. zkouška LA2: 6/23, 32.9 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  260. I. zkouška LA2: 7/25, 39.27 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  261. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  262. Agility 1: Diskvalifikován

  263. Agility 2: Diskvalifikován

  264. Jumping 1: Diskvalifikován

  265. Jumping 2: Diskvalifikován

  266. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  267. Agility Trial I: Diskvalifikován

  268. Jumping Trial I: 9/27, 29.05 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  269. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  270. Agility open L: 1/38, 28.63 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  271. Jumping open L: Diskvalifikován

  272. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  273. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky I., 07. 04. 2017

  274. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  275. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  276. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  277. AGILITY: Diskvalifikován

  278. AGILITY: Diskvalifikován

  279. JUMPING: 2/57, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  280. JUMPING: 12/51, 37.13 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  281. LA2: 4/16, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  282. LA2: Diskvalifikován

  283. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  284. Zkouška1 LA2: Diskvalifikován

  285. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  286. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  287. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  288. Zkouška 2 LA2: 8/39, 34.29 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  289. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  290. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  291. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  292. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  293. Czech Imp Jump Large: 33/43, 20.37 s, 6.37 tr. b., 4.52 m/s

  294. Jumping 1 Large: 4/43, 28.33 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  295. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  296. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  297. Czech Imp Jump Large: 32/49, 28.6 s, 10.6 tr. b., 3.6 m/s

  298. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  299. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  300. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  301. Czech Imp Jump Large: 18/59, 21.93 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  302. Jumping 1 Large: 2/59, 28.05 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  303. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  304. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  305. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  306. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  307. Jumping LA sobota: 15/63, 30.96 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  308. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  309. Zkoušky LA2 neděle: 2/25, 29.24 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  310. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  311. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  312. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  313. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  314. Jumping 2 Large: 29/69, 31.41 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  315. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  316. Agility L: 6/38, 36.64 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  317. Jumping L: Diskvalifikován

  318. Ne-zkouška LA2: Diskvalifikován

  319. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  320. Horní Počernice, 1. běh: 9/17, 25.04 s, 5.0 tr. b., 6.59 m/s

  321. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  322. Horní Počernice, 3. běh: 1/17, 32.46 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  323. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  324. 1. ZK LA1: 2/13, 28.16 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  325. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  326. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  327. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  328. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  329. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  330. Jumping - A0: 5/8, 17.27 s, 10.0 tr. b., 5.96 m/s