Cz En

090615

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Radmila Nováková, ZKO Žamberk

    Člen KA

Pes

  1. Bairre Vašata, Knírač malý

Výsledky

  1. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  2. Agility: Diskvalifikován

  3. Jumping M2: Diskvalifikován

  4. Zkouška M2: Diskvalifikován

  5. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  6. 1.zkouška: 1/2, 63.22 s, 18.22 tr. b., 2.69 m/s

  7. 2.zkouška: Diskvalifikován

  8. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  9. 1. zkouška: 4/8, 53.46 s, 9.46 tr. b., 3.12 m/s

  10. 2. zkouška: 2/8, 56.28 s, 18.28 tr. b., 2.56 m/s

  11. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  12. Agility PARA 4: 1/1, 61.03 s, 5.0 tr. b., 2.36 m/s

  13. Jumping PARA 4: 1/1, 47.53 s, 5.0 tr. b., 2.52 m/s

  14. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  15. Agility: Diskvalifikován

  16. Jumping M2: Diskvalifikován

  17. Zkouška M2: Diskvalifikován

  18. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  19. 2. zkouška: 6/6, 51.86 s, 5.86 tr. b., 3.37 m/s

  20. I. zkouška: Diskvalifikován

  21. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  22. Zkouška1 A2: 1/5, 60.87 s, 10.87 tr. b., 2.91 m/s

  23. Zkouška2 A2: 4/5, 62.12 s, 20.12 tr. b., 2.72 m/s

  24. Ostrava - dvojzkoušky The North Face + MR KCHK v agility, 27. 06. 2020

  25. Agility MR kniracu: 1/2, 58.41 s, 10.12 tr. b., 2.74 m/s

  26. Agility Trial I: Diskvalifikován

  27. Agility Trial II: 2/3, 51.17 s, 9.17 tr. b., 3.17 m/s

  28. Jumping MR kniracu: 1/2, 51.14 s, 10.89 tr. b., 3.46 m/s

  29. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  30. 1. zkouška MA2: 2/2, 75.81 s, 21.81 tr. b., 2.47 m/s

  31. 2. zkouška MA2: 2/2, 75.89 s, 20.89 tr. b., 2.48 m/s

  32. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  33. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  34. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  35. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  36. II. zkouška: 4/7, 64.85 s, 12.85 tr. b., 3.1 m/s

  37. I. zkouška: 3/7, 56.52 s, 9.52 tr. b., 3.22 m/s

  38. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  39. 7.studenecká: 4/6, 51.5 s, 4.5 tr. b., 3.3 m/s

  40. 8.studenecká: Diskvalifikován

  41. 9.studenecká: 5/6, 63.55 s, 25.55 tr. b., 2.91 m/s

  42. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  43. 5.studenecká: Diskvalifikován

  44. 6.studenecká: Diskvalifikován

  45. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  46. 1.studenecká: Diskvalifikován

  47. 2.studenecká: Diskvalifikován

  48. 3.studenecká: 2/2, 65.38 s, 23.38 tr. b., 2.45 m/s

  49. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  50. I. hra PARA: Diskvalifikován

  51. II. hra PARA: 1/1, 57.59 s, 0.0 tr. b., 2.6 m/s

  52. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  53. MA2 - druhá: 5/7, 60.19 s, 14.19 tr. b., 2.74 m/s

  54. MA2 - první: Diskvalifikován

  55. MA2 - třetí: Diskvalifikován

  56. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  57. Agility: Diskvalifikován

  58. Jumping: Diskvalifikován

  59. Zkouška: Diskvalifikován

  60. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  61. AGILITY: Diskvalifikován

  62. JUMPING: Diskvalifikován

  63. MA2: Diskvalifikován

  64. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  65. Zkouška: Diskvalifikován

  66. Zkouška II: 3/6, 66.44 s, 16.44 tr. b., 2.77 m/s

  67. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  68. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  69. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  70. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  71. 1. Zka - MA2: Diskvalifikován

  72. 2. Zka - MA2: Diskvalifikován

  73. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  74. TRIAL III. MA2: 3/4, 59.82 s, 7.82 tr. b., 3.01 m/s

  75. TRIAL II. MA2: Diskvalifikován

  76. TRIAL I. MA2: Diskvalifikován

  77. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  78. Zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  79. Zkouška 2 MA2: 4/5, 65.71 s, 29.71 tr. b., 2.54 m/s

  80. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  81. AGILITY: 4/11, 69.4 s, 14.4 tr. b., 2.62 m/s

  82. JUMPING MA2: Diskvalifikován

  83. MA2: 2/2, 59.85 s, 26.85 tr. b., 2.66 m/s

  84. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  85. Agility M: Diskvalifikován

  86. Jumping M: Diskvalifikován

  87. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  88. A2 - 1. MA2: Diskvalifikován

  89. A2 - 2. MA2: Diskvalifikován

  90. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  91. 1.zkouška MA2: 4/5, 79.56 s, 55.56 tr. b., 2.04 m/s

  92. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  93. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  94. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  95. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  96. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  97. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  98. 2. Zkouška MA2: 7/9, 66.9 s, 34.9 tr. b., 2.39 m/s

  99. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  100. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  101. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  102. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  103. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: 7/12, 40.91 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  104. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  105. Zkoukša 1 MA1: Diskvalifikován

  106. Zkouška 2 MA1: 5/11, 44.56 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  107. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  108. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  109. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  110. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  111. Agility M: Diskvalifikován

  112. Jumping M: Diskvalifikován

  113. Zkouška MA1: 2/4, 60.53 s, 0.0 tr. b., 3.17 m/s

  114. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  115. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  116. I. zkouška MA1: 3/3, 50.46 s, 13.46 tr. b., 2.79 m/s

  117. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  118. Zkouška: 1/4, 49.0 s, 0.0 tr. b., 2.98 m/s

  119. Zkouška II: 4/4, 55.97 s, 15.97 tr. b., 2.72 m/s

  120. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  121. Agility M: Diskvalifikován

  122. zkouška 1 MA1: 2/4, 51.62 s, 12.62 tr. b., 3.04 m/s

  123. zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  124. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  125. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  126. Jumping 2 M: 16/24, 44.46 s, 7.46 tr. b., 3.37 m/s

  127. Zkoušky MA1: 6/7, 59.01 s, 24.01 tr. b., 2.71 m/s

  128. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  129. JUMPING: 9/12, 48.2 s, 19.2 tr. b., 2.95 m/s

  130. MA1: 3/5, 58.07 s, 5.0 tr. b., 2.89 m/s

  131. Mistrovství republiky KCHK knírač malý: Diskvalifikován

  132. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  133. Jumping: 9/14, 51.37 s, 14.37 tr. b., 3.0 m/s

  134. Zkouška: 4/4, 56.07 s, 11.07 tr. b., 2.69 m/s

  135. Zkouška II: Diskvalifikován

  136. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  137. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  138. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  139. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  140. 1. zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  141. 2. zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  142. DUFLEX tuneliáda A1 M: Diskvalifikován