Cz En

090715

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Hana Kašpárková

    Člen KA

Pes

  1. Phoebe, Kříženec

Výsledky

  1. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  2. 1. Zkouška MLA3: 1/7, 37.12 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  3. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  4. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  5. MLA3 - I.: 1/4, 34.49 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  6. MLA3 - II.: Diskvalifikován

  7. MLA3 - III.: Diskvalifikován

  8. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  9. ZkA. MLA3 I.: 5/7, 40.21 s, 15.0 tr. b., 5.1 m/s

  10. ZkA. MLA3 II.: 2/7, 36.73 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  11. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  12. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  13. Jumping 1: Diskvalifikován

  14. Jumping 2: Diskvalifikován

  15. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  16. Czech Imp Jump: 2/18, 20.8 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  17. Jumping 1: Diskvalifikován

  18. Jumping 2: Diskvalifikován

  19. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  20. II. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  21. I. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  22. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  23. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  24. Jumping 1: Diskvalifikován

  25. Jumping 2 : 5/21, 35.92 s, 5.0 tr. b., 5.9 m/s

  26. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  27. III. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  28. II. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  29. I. zkouška ML3: 1/6, 32.92 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  30. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  31. ZkA. MLA3 I.: Diskvalifikován

  32. ZkA. MLA3 II.: 1/8, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  33. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  34. Czech Imp Jump MiniLarge: 8/17, 24.8 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  35. Jumping 1 - MiniLarge: 7/18, 31.44 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  36. Jumping 2 - MiniLarge: 14/18, 27.9 s, 10.0 tr. b., 6.09 m/s

  37. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  38. Batmanova zkouška LA3: Diskvalifikován

  39. Supermanova zkouška LA3: 1/13, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  40. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  41. Agility Open ML: Diskvalifikován

  42. Jumping Open ML: Diskvalifikován

  43. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  44. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  45. 1.Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  46. 2.Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  47. 3.Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  48. Jumping ML: 1/14, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  49. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  50. Agility ML: Diskvalifikován

  51. Jumping ML: 5/11, 29.83 s, 5.0 tr. b., 6.37 m/s

  52. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  53. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  54. Finále Agility: Diskvalifikován

  55. Jumping 1: Diskvalifikován

  56. Jumping 2: Diskvalifikován

  57. Jumping 3: 3/60, 32.77 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  58. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  59. 1.Zkouška - MLA3: Diskvalifikován

  60. 2.Zkouška - MLA3: Diskvalifikován

  61. Agility ML: 9/27, 42.07 s, 15.0 tr. b., 4.85 m/s

  62. Jumping ML: 5/27, 35.34 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  63. Zkouška - MLA3: Diskvalifikován

  64. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  65. 1.zkouška: Diskvalifikován

  66. 2.zkouška: Diskvalifikován

  67. Jumping Standard: 1/15, 26.66 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  68. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  69. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  70. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  71. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  72. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  73. Mistrovske agility large: 8/16, 34.46 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  74. Nedele Jumping large: 6/24, 33.57 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  75. Nedele zkouska LA3: Diskvalifikován

  76. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  77. Finále large : Diskvalifikován

  78. Jumping II. large: 4/20, 26.76 s, 5.0 tr. b., 6.09 m/s

  79. Jumping I. large: Diskvalifikován

  80. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  81. QA1 agility: Diskvalifikován

  82. QA2 agility: Diskvalifikován

  83. QA3 agility: Diskvalifikován

  84. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  85. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  86. QJ3 jumping: 56/111, 41.25 s, 20.0 tr. b., 4.85 m/s

  87. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  88. Agility I.: Diskvalifikován

  89. Agility II.: 10/45, 37.94 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  90. Agility III.: 18/42, 48.05 s, 16.05 tr. b., 4.56 m/s

  91. Jumping I.: Diskvalifikován

  92. Jumping II.: Diskvalifikován

  93. Jumping III.: Diskvalifikován

  94. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  95. 1. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  96. 2. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  97. Hra - tuneliáda A2+A3 L: 12/21, 25.47 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  98. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  99. III.jumping L: Diskvalifikován

  100. II. jumping L: 13/32, 38.83 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  101. I. jumping L: 12/32, 36.73 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  102. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  103. Batmanova zkouška LA3: Diskvalifikován

  104. Supermanova zkouška LA3: 8/18, 39.28 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  105. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  106. LA3 1. LA3: 3/20, 39.12 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  107. LA3 2. LA3: Diskvalifikován

  108. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  109. II. zkouška LA3: 4/24, 41.05 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  110. I. zkouška LA3: 7/24, 40.95 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  111. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  112. 1. Zka - LA3: 2/16, 31.77 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  113. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  114. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  115. Czech Imp Jump: 2/39, 19.63 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  116. Jumping 1: 15/39, 35.63 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  117. Jumping 2: 8/39, 31.32 s, 5.0 tr. b., 5.84 m/s

  118. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  119. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  120. I. zkouška LA3: 1/28, 34.94 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  121. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  122. Jumping L 1: Diskvalifikován

  123. Jumping L 2: 11/41, 26.0 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  124. Jumping L 3: 14/41, 29.88 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  125. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  126. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  127. Jumping 1: Diskvalifikován

  128. Jumping 2: Diskvalifikován

  129. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  130. Czech Imp Jump : 5/35, 17.1 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  131. Jumping 1: Diskvalifikován

  132. Jumping 2: 1/35, 25.37 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  133. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  134. Agility L: 8/18, 29.06 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  135. Jumping L: Diskvalifikován

  136. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  137. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  138. Agility L: Diskvalifikován

  139. Jumping L: Diskvalifikován

  140. Zkouška LA3: 2/18, 35.58 s, 10.0 tr. b., 5.65 m/s

  141. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  142. Agility L: Diskvalifikován

  143. Hra L: Diskvalifikován

  144. Jumping L: Diskvalifikován

  145. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  146. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  147. Agility open L: Diskvalifikován

  148. Agility Special kříženci L: 5/11, 42.47 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  149. Jumping open L: 8/20, 30.16 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  150. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  151. II. zkouška LA3: 8/12, 31.59 s, 20.0 tr. b., 4.46 m/s

  152. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  153. jumping LA3: 1/15, 22.33 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  154. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  155. III. jumping L: Diskvalifikován

  156. II. jumping L: Diskvalifikován

  157. I. jumping L: 6/21, 25.44 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  158. Cvikov - 29. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2018

  159. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  160. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  161. 1.ZkA - LA3: Diskvalifikován

  162. 2. ZkA - LA3: Diskvalifikován

  163. 3.ZkA - LA3: 10/14, 45.41 s, 15.41 tr. b., 3.99 m/s

  164. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  165. Sobota LA2 1: 5/13, 32.95 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  166. Sobota LA2 2: 1/12, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  167. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  168. Agility II. L: 18/92, 36.65 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  169. Agility I. L: Diskvalifikován

  170. Jumping II. L: Diskvalifikován

  171. Jumping I. L: Diskvalifikován

  172. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  173. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  174. zkouška 2 LA2: 2/10, 39.0 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  175. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské jarní dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  176. Zkouška 1 - LA2: 2/11, 33.33 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  177. Zkouška 2 - LA2: Diskvalifikován

  178. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  179. QA1 agility: Diskvalifikován

  180. QA2 agility: Diskvalifikován

  181. QA3 agility: Diskvalifikován

  182. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  183. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  184. QJ3 jumping: 61/122, 40.42 s, 12.42 tr. b., 4.6 m/s

  185. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  186. Agility Trial: Diskvalifikován

  187. Jumping Trial: 3/7, 33.55 s, 20.0 tr. b., 5.48 m/s

  188. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  189. 1. Zkouška A2 LA2: 2/11, 31.71 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  190. 2. Zkouška A2 LA2: 1/11, 38.17 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  191. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 2/19, 25.65 s, 0.0 tr. b., 6.16 m/s

  192. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  193. I Agility Open: Diskvalifikován

  194. II Agility Open: 46/137, 39.31 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  195. II Jumping Open: 69/135, 35.12 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  196. I Jumping Open: Diskvalifikován

  197. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  198. I. Batmanova zkouška LA2: Diskvalifikován

  199. II. Supermanova zkouška LA2: Diskvalifikován

  200. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  201. Agility: 4/47, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  202. Agility: 15/50, 36.6 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  203. Finále: Diskvalifikován

  204. Jumping: 11/47, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  205. Jumping: Diskvalifikován

  206. Zkouška LA2: 3/20, 34.74 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  207. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  208. Agility: Diskvalifikován

  209. Jumping: Diskvalifikován

  210. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  211. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  212. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  213. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  214. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  215. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  216. Agility: 10/44, 34.55 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  217. Jumping: Diskvalifikován

  218. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  219. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  220. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  221. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  222. Jumping 2 Large: 18/47, 30.11 s, 10.0 tr. b., 5.68 m/s

  223. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  224. Czech Imp Jump Large: 5/47, 20.07 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  225. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  226. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  227. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  228. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  229. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  230. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  231. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  232. 1. jumping: Diskvalifikován

  233. 2.jumping: 14/39, 33.9 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  234. 3.jumping: 8/40, 20.36 s, 0.0 tr. b., 6.68 m/s

  235. Východočeské finále: Diskvalifikován

  236. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  237. Agility družstev: Diskvalifikován

  238. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  239. Jumping družstev: 42/88, 46.23 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  240. Jumping jednotlivců: 44/87, 36.33 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  241. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  242. Agility Open: Diskvalifikován

  243. Agility Trial: Diskvalifikován

  244. Jumping Open: 18/57, 26.94 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  245. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  246. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  247. I. zkouška LA2: 8/19, 31.08 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  248. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  249. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  250. 2. Zka - LA2: 4/20, 44.39 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  251. 3. Zka - LA2: Diskvalifikován

  252. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  253. 1.zkouška: Diskvalifikován

  254. 2.zkouška: 2/19, 35.63 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  255. Jumping: 1/31, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  256. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  257. 1.zkouška: Diskvalifikován

  258. 2.zkouška: 1/16, 28.07 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  259. Jumping: 1/32, 26.28 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  260. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  261. Agility - Ne: Diskvalifikován

  262. Agility - So: Diskvalifikován

  263. Jumping - Ne: 35/89, 37.25 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  264. Jumping - So: 4/97, 29.64 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  265. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  266. QA4 agility: Diskvalifikován

  267. QA5 agility: Diskvalifikován

  268. QA6 agility: Diskvalifikován

  269. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  270. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  271. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  272. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  273. 1. běh LA2: 4/25, 32.46 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  274. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  275. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  276. QA1 agility: Diskvalifikován

  277. QA2 agility: Diskvalifikován

  278. QA3 agility: Diskvalifikován

  279. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  280. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  281. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  282. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  283. III. zkouška LA1: 2/13, 24.37 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  284. II. zkouška LA1: 3/13, 30.11 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  285. I. zkouška LA1: 1/13, 24.89 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  286. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  287. Agility 1: Diskvalifikován

  288. Agility 2: 62/128, 42.39 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  289. Jumping 1: 46/128, 32.96 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  290. Jumping 2: Diskvalifikován

  291. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  292. Agility Trial I: Diskvalifikován

  293. Jumping Trial I: 1/13, 27.45 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  294. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  295. 1. běh L: 11/33, 32.49 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  296. 2. běh L: Diskvalifikován

  297. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  298. Jumping III. L: Diskvalifikován

  299. Jumping II. L: Diskvalifikován

  300. Jumping I. L: Diskvalifikován

  301. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  302. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  303. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  304. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  305. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  306. 1. Zka - LA1: 4/18, 35.71 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  307. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  308. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  309. Agility L: 7/39, 33.64 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  310. Jumping L: Diskvalifikován

  311. Zkoušky A1 LA1: Diskvalifikován

  312. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  313. Agility L: Diskvalifikován

  314. Jumping L: Diskvalifikován

  315. Zkouška LA1: 3/5, 27.15 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  316. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  317. 1.zkouška: Diskvalifikován

  318. 2.zkouška: 3/13, 34.97 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  319. Jumping1: Diskvalifikován

  320. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  321. Agility L: Diskvalifikován

  322. Jumping L: Diskvalifikován

  323. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  324. A1 L LA1: 3/10, 37.56 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  325. Agility L L: 14/22, 40.42 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  326. Jumping L L: Diskvalifikován

  327. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  328. Agility L: Diskvalifikován

  329. Jumping L: 9/35, 36.42 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  330. Zkouska IV LA1: Diskvalifikován

  331. Zkouska VII LA1: 1/11, 40.42 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  332. Zkouska VI LA1: Diskvalifikován

  333. Zkouska V LA1: Diskvalifikován

  334. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  335. Jarní závody agility 2016: 14/48, 31.67 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  336. Jarní závody agility 2016: 34/48, 44.67 s, 17.67 tr. b., 3.25 m/s

  337. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  338. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  339. 1. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  340. 2. zkouška A1 LA1: 3/12, 33.84 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  341. DUFLEX tuneliáda A1 L: 2/14, 30.69 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  342. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  343. Zkouska III LA1: Diskvalifikován

  344. Zkouška II LA1: 5/16, 36.23 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  345. Zkouška I LA1: 3/16, 31.73 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s