Cz En

091515

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Stupková, Agility pod Zvičinou

    Člen KA

Pes

  1. Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů, Australský ovčák

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  2. 7.studenecká: Diskvalifikován

  3. 8.studenecká: Diskvalifikován

  4. 9.studenecká: 5/8, 35.15 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  5. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  6. 4.studenecká: 1/3, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  7. 5.studenecká: 1/3, 33.85 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  8. 6.studenecká: 1/3, 42.89 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  9. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  10. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  11. Jumping 1: 1/9, 35.41 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  12. Jumping 2: Diskvalifikován

  13. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  14. ZkA. MLA2 I.: 2/3, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  15. ZkA. MLA2 II.: Diskvalifikován

  16. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  17. Czech Imp Jump: 10/18, 28.03 s, 12.03 tr. b., 3.89 m/s

  18. Jumping 1: 5/19, 37.76 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  19. Jumping 2: 8/19, 32.39 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  20. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  21. Jumping I: 3/21, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  22. Jumping II: Diskvalifikován

  23. Jumping III: 8/21, 33.35 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  24. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  25. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  26. Jumping 1: 4/21, 34.39 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  27. Jumping 2 : Diskvalifikován

  28. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  29. 2.studenecká: 2/7, 29.13 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  30. 3.studenecká: Diskvalifikován

  31. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  32. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  33. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  34. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  35. So. - Jumping I. L: 39/107, 37.93 s, 30.0 tr. b., 5.35 m/s

  36. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  37. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  38. zkouška 2 LA2: 1/10, 36.27 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  39. zkouška 3 LA2: 4/10, 44.42 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  40. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  41. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  42. Zkouška 2 LA2: 8/10, 45.11 s, 15.0 tr. b., 3.99 m/s

  43. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  44. AGILITY L: 5/41, 40.22 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  45. JUMPING L: Diskvalifikován

  46. ZKOUŠKA LA2: Diskvalifikován

  47. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  48. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  49. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  50. Jumping open L: Diskvalifikován

  51. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  52. Agility I: Diskvalifikován

  53. Agility II: 81/165, 40.08 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  54. Jumping I: Diskvalifikován

  55. Jumping II: 81/161, 41.75 s, 15.0 tr. b., 4.62 m/s

  56. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  57. Agility open L: 7/36, 39.35 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  58. Jumping open L: Diskvalifikován

  59. Zkouška LA2: 5/9, 36.97 s, 40.0 tr. b., 4.41 m/s

  60. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  61. ZkA. II. LA2: 3/17, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  62. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  63. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  64. Czech Imp Jump: 27/39, 21.01 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  65. Jumping 1: 4/39, 33.23 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  66. Jumping 2: Diskvalifikován

  67. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  68. Jumping L 1: 12/41, 26.94 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  69. Jumping L 2: Diskvalifikován

  70. Jumping L 3: Diskvalifikován

  71. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  72. Czech Imp Jump: 11/52, 21.38 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  73. Jumping 1: 10/52, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  74. Jumping 2: 35/52, 29.71 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  75. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  76. Czech Imp Jump : Diskvalifikován

  77. Jumping 1: 4/35, 27.89 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  78. Jumping 2: 17/35, 28.29 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  79. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  80. Czech Imp Jump: 18/46, 20.29 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  81. Jumping 1: Diskvalifikován

  82. Jumping 2: Diskvalifikován

  83. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  84. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  85. Zkouška I LA2: 9/14, 36.26 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  86. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  87. Agility OPEN L: 4/59, 43.59 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  88. Jumping OPEN L: 8/58, 37.52 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  89. Zk.A LA2: Diskvalifikován

  90. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  91. Agility open L: 14/32, 46.19 s, 17.19 tr. b., 3.33 m/s

  92. Jumping open L: Diskvalifikován

  93. Zkouška LA2: 2/9, 37.38 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  94. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  95. Agility L: Diskvalifikován

  96. Jumping L: 16/30, 36.86 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  97. ZKOUŠKY LA2: Diskvalifikován

  98. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  99. Agility L: Diskvalifikován

  100. Jumping L: Diskvalifikován

  101. Zkouška LA2: 1/8, 43.6 s, 15.0 tr. b., 3.88 m/s

  102. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  103. A2 - 1. LA2: Diskvalifikován

  104. A2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  105. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  106. III. jumping L: 10/23, 41.1 s, 10.1 tr. b., 4.04 m/s

  107. II. Jumping L: Diskvalifikován

  108. I. JUMPING L: Diskvalifikován

  109. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  110. A2 zkouška LA2: Diskvalifikován

  111. Agility L L: Diskvalifikován

  112. Jumping L L: Diskvalifikován

  113. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  114. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  115. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  116. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  117. Agility L: Diskvalifikován

  118. JUMPING L: Diskvalifikován

  119. Zkouška agility LA2: Diskvalifikován

  120. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  121. 1. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  122. 2. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  123. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: Diskvalifikován

  124. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  125. Jumpy I.běh L: 14/21, 31.94 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  126. Jumpy II.běh L: 13/21, 38.56 s, 20.0 tr. b., 4.36 m/s

  127. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  128. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  129. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  130. II. zkouška LA2: 6/15, 29.01 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  131. I. zkouška LA2: 7/15, 27.4 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  132. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  133. ZkA II. LA2: Diskvalifikován

  134. ZkA I. LA2: Diskvalifikován

  135. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  136. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  137. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  138. Jumping 2 Large: 12/47, 35.43 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  139. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  140. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  141. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  142. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  143. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  144. Jumping 1 Large: 6/51, 30.88 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  145. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  146. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  147. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  148. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  149. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  150. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  151. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  152. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  153. Zkouška 2 LA2: 5/18, 40.61 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  154. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  155. LA2 - 1. LA2: Diskvalifikován

  156. LA2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  157. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2017, 27. 08. 2017

  158. Agility Open AO: Diskvalifikován

  159. Jumping Open AO: 26/46, 41.16 s, 32.16 tr. b., 4.47 m/s

  160. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  161. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  162. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  163. 3. Zka - LA2: Diskvalifikován

  164. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  165. Jump III. L: Diskvalifikován

  166. Jump II. L: 33/52, 34.18 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  167. ZkA. Ne LA2: Diskvalifikován

  168. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  169. 1.zkouška: Diskvalifikován

  170. 2.zkouška: Diskvalifikován

  171. Jumping: 9/31, 34.43 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  172. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  173. So-: 3/16, 37.65 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  174. So-Agility: Diskvalifikován

  175. So-Jumping: Diskvalifikován

  176. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  177. Zkouska 1 LA2: Diskvalifikován

  178. Zkouska 2 LA2: Diskvalifikován

  179. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  180. 1. běh LA2: 5/25, 34.92 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  181. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  182. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  183. 1.zkouška LA2: 13/24, 36.19 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  184. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  185. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  186. 1.vítězná: 5/19, 37.33 s, 20.0 tr. b., 5.04 m/s

  187. 2.vítězná: Diskvalifikován

  188. Jumping: 23/35, 29.64 s, 25.0 tr. b., 5.53 m/s

  189. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  190. 1. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  191. 2. zkouška A2 LA2: 9/15, 49.05 s, 26.05 tr. b., 3.67 m/s

  192. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: Diskvalifikován

  193. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  194. A2+A3 Jump II. L: Diskvalifikován

  195. A2+A3 Jump I. L: Diskvalifikován

  196. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  197. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  198. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  199. I. zkouška LA2: 6/19, 34.28 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  200. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  201. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  202. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  203. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  204. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  205. zkouška 2 LA2: 4/15, 45.61 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  206. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  207. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  208. I. zkouška LA2: 4/14, 44.4 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  209. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  210. Druhá zkouška LA2: 8/13, 33.16 s, 20.0 tr. b., 4.73 m/s

  211. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  212. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  213. 13.prorubská: 1/3, 38.22 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  214. 14.prorubská: Diskvalifikován

  215. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  216. Jumping (1): Diskvalifikován

  217. Jumping (2): 21/55, 35.75 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  218. Zkouška: Diskvalifikován

  219. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  220. III.zkouska LA1: Diskvalifikován

  221. II.zkouska LA1: 7/16, 36.69 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  222. I. zkouška LA1: 1/16, 31.67 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  223. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  224. Agility 1 L: Diskvalifikován

  225. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  226. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  227. Zkouška 1 LA1: 3/11, 29.04 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  228. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  229. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  230. Agility L: Diskvalifikován

  231. Jumping L: Diskvalifikován

  232. Zkouška LA1: 1/8, 33.08 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  233. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  234. ZkA. II. LA1: 3/18, 30.7 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  235. ZkA. I. LA1: 7/18, 40.11 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  236. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  237. 1. zkouška LA1: 6/17, 34.67 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  238. 2. zkouška LA1: 5/17, 27.48 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  239. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  240. Agility L: Diskvalifikován

  241. Jumping L: Diskvalifikován

  242. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  243. 1.zkouška: 5/20, 29.67 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  244. 2.zkouška: Diskvalifikován

  245. Jumping Open: 20/35, 36.64 s, 17.64 tr. b., 3.96 m/s

  246. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  247. Agility L: 17/34, 51.81 s, 15.81 tr. b., 3.53 m/s

  248. Jumping L: Diskvalifikován

  249. Zkouska IV LA1: Diskvalifikován

  250. Zkouska VII LA1: Diskvalifikován

  251. Zkouska VI LA1: 5/14, 42.43 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  252. Zkouska V LA1: Diskvalifikován

  253. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  254. III. Jumping L: 13/36, 33.09 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  255. II. Jumping L: Diskvalifikován

  256. I. Jumping L: Diskvalifikován