Cz En

092415

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Matrasová, Dogs in Action

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch New Nova Fort Fox, Sheltie

Výsledky

  1. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  2. I. agility M: 2/7, 41.07 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  3. II. agility M: 2/7, 40.09 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  4. JUMPING M: 3/7, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  5. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  6. QA4 Agility: Diskvalifikován

  7. QA5 Agility: 9/42, 45.86 s, 0.99 tr. b., 4.58 m/s

  8. QA6 Agility: 18/41, 46.53 s, 10.4 tr. b., 4.73 m/s

  9. QJ4 Jumping: 9/44, 44.9 s, 0.94 tr. b., 4.45 m/s

  10. QJ5 Jumping: 11/44, 39.49 s, 0.45 tr. b., 5.44 m/s

  11. QJ6 Jumping: 9/39, 39.04 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  12. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  13. Agility 1 M: 9/72, 47.11 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  14. Agility 2 M: Diskvalifikován

  15. Jumping 1 M: 17/72, 41.68 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  16. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  17. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  18. QA3 Agility: Diskvalifikován

  19. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  20. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  21. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  22. Agility M: 4/17, 39.84 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  23. Jumping M: Diskvalifikován

  24. Čerčany - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE u 1. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  25. Agility I: 3/11, 40.45 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  26. Agility II: 6/11, 42.37 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  27. Agility III: 3/8, 42.78 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  28. Jumping I: 1/11, 39.53 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  29. Jumping II: 1/8, 39.13 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  30. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  31. Pátek MA3 I.: Diskvalifikován

  32. Pátek MA3 II.: 1/5, 42.27 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  33. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  34. Agility - Sheltie: Diskvalifikován

  35. Jumping II - Sheltie: 11/30, 31.5 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  36. Jumping I - Sheltie: 8/30, 30.23 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  37. Žabčice - 3 x jumping, 03. 10. 2021

  38. Jumping 1 - M: 5/19, 36.99 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  39. Jumping 2 - M: 9/19, 41.21 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  40. Jumping 3 - M: 5/17, 35.38 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  41. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  42. Agility 1: Diskvalifikován

  43. Jumping 1: 3/14, 43.07 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  44. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  45. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  46. Jumping OPEN III. M: Diskvalifikován

  47. Jumping OPEN II. M: Diskvalifikován

  48. Jumping OPEN I. M: 5/10, 41.42 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  49. Zkouška MA3: 2/5, 50.49 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  50. Kosmonosy - Mega rychlé jumpingy a dokonce 3x!, 06. 12. 2020

  51. 1. jumping M: 1/5, 29.23 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  52. 2. jumping M: 1/5, 31.65 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  53. 3. jumping M: 1/5, 34.82 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  54. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  55. Jumping II M A3: Diskvalifikován

  56. Jumping I M A3: Diskvalifikován

  57. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  58. II. zkouška: Diskvalifikován

  59. I. zkouška: 1/5, 37.69 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  60. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  61. 1. běh MA3: 2/8, 40.04 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  62. 2. běh MA3: 1/8, 43.76 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  63. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  64. Agility Individual: Diskvalifikován

  65. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  66. Jumping Individual: Diskvalifikován

  67. Jumping Squads as Individual: 19/72, 33.47 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  68. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  69. II. Zk MA3: 2/4, 38.84 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  70. I. Zk MA3: 1/4, 42.22 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  71. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  72. Jumping: 7/21, 34.12 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  73. Zkouška 1: Diskvalifikován

  74. Zkouška 2: Diskvalifikován

  75. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  76. agility open M: 1/15, 46.09 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  77. Jumping open M: 4/15, 40.15 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  78. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  79. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  80. Agility J Individual: 10/24, 47.48 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  81. Agility Squads: 11/34, 31.47 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  82. Jumping J Individual: Diskvalifikován

  83. Jumping Squads: 3/34, 36.95 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  84. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  85. 1. zkouška: Diskvalifikován

  86. 2. zkouška: 3/7, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  87. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  88. agility open M: Diskvalifikován

  89. Jumping open M: Diskvalifikován

  90. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  91. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  92. 1.běh MA3: Diskvalifikován

  93. 2. běh MA3: Diskvalifikován

  94. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  95. I. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  96. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  97. Open AGI M: 1/13, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  98. Open JUMP M: 1/13, 35.62 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  99. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  100. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  101. Agility I: 25/64, 56.78 s, 15.78 tr. b., 3.87 m/s

  102. Jumping I: 11/64, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  103. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  104. II. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  105. I. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  106. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  107. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  108. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  109. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  110. A3 II M: Diskvalifikován

  111. A3 I M: Diskvalifikován

  112. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  113. Agility M: Diskvalifikován

  114. Jumping M: Diskvalifikován

  115. Zkouška MA3: 2/13, 41.95 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  116. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  117. Agility M: Diskvalifikován

  118. Jumping M: Diskvalifikován

  119. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  120. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  121. A3 II M: Diskvalifikován

  122. A3 I M: Diskvalifikován

  123. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  124. III. zkouška MA3: 2/6, 32.15 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  125. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  126. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  127. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  128. Agility I: 19/36, 39.57 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  129. FINAL: 8/15, 54.44 s, 19.44 tr. b., 4.02 m/s

  130. Jumping I: 5/36, 35.04 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  131. Jumping II: 27/36, 33.52 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  132. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  133. Druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  134. První zkouška MA3: 1/6, 35.48 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  135. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  136. MA3 I: Diskvalifikován

  137. MA3 II: 2/4, 43.01 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  138. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  139. Batmanova zkouška MA3: Diskvalifikován

  140. Supermanova zkouška MA3: Diskvalifikován

  141. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  142. 1.Zkouška MA3: 1/6, 34.92 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  143. 2.Zkouška MA3: 3/5, 46.79 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  144. Jumping M: 2/11, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  145. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  146. Agility J: 7/17, 41.69 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  147. Agility Squads as Individual: 14/23, 43.05 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  148. Jumping J: 2/17, 35.11 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  149. Jumping Squads as Individual: 4/23, 35.58 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  150. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  151. II. zkouška MA3: 1/5, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  152. I. zkouška MA3: 4/5, 42.43 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  153. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  154. II. zkouška MA3: 3/3, 43.21 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  155. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  156. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  157. Agility 1: 6/79, 45.02 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  158. Agility 2: Diskvalifikován

  159. Agility 3: 49/76, 44.8 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  160. Agility 4: Diskvalifikován

  161. Agility Trial: Diskvalifikován

  162. Grand Final: Diskvalifikován

  163. Jumping 1: Diskvalifikován

  164. Jumping 2: 8/56, 34.6 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  165. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  166. Ne. - Agility II. M: 16/52, 38.32 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  167. Ne. - Jumping II. M: Diskvalifikován

  168. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  169. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  170. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  171. 1.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  172. 2.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  173. Jumping MA2+MA3: 1/8, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  174. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  175. J Agility IV: Diskvalifikován

  176. J Agility V: Diskvalifikován

  177. J Agility VI: 9/13, 43.05 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  178. J Jumping III: Diskvalifikován

  179. J Jumping IV: Diskvalifikován

  180. Terezín - Jumpingy v Terezíně, 21. 04. 2019

  181. Jumping 1 M: 1/10, 32.84 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  182. Jumping2 M: Diskvalifikován

  183. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  184. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  185. J Agility I: 7/15, 42.85 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  186. J Agility II: Diskvalifikován

  187. J Agility III: Diskvalifikován

  188. J Jumping I: 4/15, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  189. J Jumping II: 12/15, 43.84 s, 11.68 tr. b., 4.38 m/s

  190. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  191. 1. Zkouška MA3: 2/7, 43.64 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  192. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  193. Junioři M: Diskvalifikován

  194. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  195. II. zkouška MA3: 3/12, 44.44 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  196. I. zkouška MA3: 6/12, 47.39 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  197. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  198. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  199. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  200. Junioři M: Diskvalifikován

  201. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  202. Agility: Diskvalifikován

  203. Jumping: Diskvalifikován

  204. Zkouška: 2/11, 42.02 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  205. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  206. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  207. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  208. Junioři M: Diskvalifikován

  209. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  210. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  211. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  212. Junioři M: Diskvalifikován

  213. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  214. 1. Zkouška MA1: 3/8, 51.89 s, 22.89 tr. b., 2.6 m/s

  215. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  216. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  217. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  218. Junioři jump M: 1/5, 31.35 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  219. Junioři jump M: 4/5, 43.77 s, 10.77 tr. b., 3.43 m/s

  220. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  221. 1.ZK MA3: Diskvalifikován

  222. 2.ZK MA3: 1/7, 39.98 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  223. Junioři M: 1/2, 34.7 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  224. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  225. Agility M: 3/11, 41.89 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  226. Jumping M: Diskvalifikován

  227. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  228. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  229. Agility: Diskvalifikován

  230. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  231. Jumping: Diskvalifikován

  232. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  233. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  234. AGILITY DRUZSTVA: 3/26, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  235. J Agility: 11/20, 41.93 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  236. J Hra: Diskvalifikován

  237. J Jumping: 5/20, 30.27 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  238. JUMPING DRUZSTVA: 4/26, 30.26 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  239. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  240. Agility 1: Diskvalifikován

  241. Agility 2: 13/51, 50.09 s, 11.09 tr. b., 4.07 m/s

  242. Agility 3: Diskvalifikován

  243. Agility 4: Diskvalifikován

  244. Agility Trial: Diskvalifikován

  245. Grand Final: 8/29, 43.25 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  246. Jumping 1: 24/59, 35.19 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  247. Jumping 2: 13/43, 32.18 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  248. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  249. QA4 Agility: 8/44, 36.99 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  250. QA5 Agility: 15/42, 41.75 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  251. QA6 Agility: Diskvalifikován

  252. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  253. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  254. QJ6 Jumping: 11/38, 41.54 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  255. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  256. QA1 agility: 4/57, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  257. QA2 agility: 28/57, 38.22 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  258. QA3 agility: 3/56, 37.34 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  259. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  260. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  261. QJ3 jumping: 37/57, 38.48 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  262. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  263. agility open M: 23/40, 41.72 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  264. Jumping open M: 25/40, 36.02 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  265. Tuneliáda M: 23/38, 39.1 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  266. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  267. Ju Agility IV: 4/20, 37.15 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  268. Ju Agility V: 14/20, 38.32 s, 15.02 tr. b., 4.31 m/s

  269. Ju Agility VI: Diskvalifikován

  270. Ju Jumping IV: Diskvalifikován

  271. Ju Jumping V: Diskvalifikován

  272. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  273. III. zkouška MA3: 1/4, 42.11 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  274. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  275. I. zkouška MA3: 1/4, 37.22 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  276. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  277. I Agility Open: 1/69, 33.04 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  278. II Agility Open: 3/66, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  279. II Jumping Open: 25/66, 31.82 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  280. I Jumping Open: Diskvalifikován

  281. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  282. I. Batmanova zkouška MA3: Diskvalifikován

  283. II. Supermanova zkouška MA3: Diskvalifikován

  284. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  285. III. jumping M: Diskvalifikován

  286. II. jumping M: Diskvalifikován

  287. I. jumping M: 3/23, 26.9 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  288. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  289. 1. zkouška MA3: 4/8, 42.59 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  290. 2. zkouška MA3: 1/8, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  291. Junioři M: 1/8, 35.4 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  292. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  293. Agility I: 13/21, 44.94 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  294. Agility II: Diskvalifikován

  295. Agility III: Diskvalifikován

  296. Jumping I: 11/21, 43.66 s, 14.08 tr. b., 4.31 m/s

  297. Jumping II: Diskvalifikován

  298. Jumping III: 3/20, 36.32 s, 0.91 tr. b., 4.6 m/s

  299. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  300. II. zkouška MA3: 3/9, 40.31 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  301. I. zkouška MA3: 4/9, 37.68 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  302. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  303. 1. zkouška MA3: 2/10, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  304. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  305. Junioři M: 5/6, 34.6 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  306. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  307. II. Packa MA3: Diskvalifikován

  308. I. Packa MA3: Diskvalifikován

  309. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  310. II. zkouška MA3: 1/4, 39.76 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  311. I. zkouška MA3: 2/4, 44.0 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  312. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  313. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  314. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  315. Junioři M: 5/7, 33.37 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  316. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  317. III. zkouška MA3: 1/1, 36.84 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  318. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  319. I. zkouška MA3: 1/1, 41.34 s, 11.34 tr. b., 3.87 m/s

  320. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  321. ZkA II. MA3: Diskvalifikován

  322. ZkA I. MA3: Diskvalifikován

  323. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  324. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  325. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  326. Junioři M: 4/6, 36.02 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  327. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  328. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  329. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  330. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2017, 30. 09. 2017

  331. Agility M: Diskvalifikován

  332. Jumping M: Diskvalifikován

  333. Zk MA3: Diskvalifikován

  334. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  335. Agility Ju: Diskvalifikován

  336. Agility Squads: 13/44, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  337. Hra Ju: Diskvalifikován

  338. Jumping Ju: Diskvalifikován

  339. Jumping Squads: Diskvalifikován

  340. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  341. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  342. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  343. II. zkouška MA3: 1/5, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  344. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  345. Cvikov - 28. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2017

  346. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  347. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  348. Zkouška I MA3: 1/2, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  349. Zkoušky II MA3: 2/2, 39.23 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  350. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  351. 1. Agility M: Diskvalifikován

  352. 1. Jumping M: 3/15, 37.2 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  353. 2. Agility M: Diskvalifikován

  354. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  355. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  356. Agility open M: 5/10, 32.91 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  357. III. zkouška MA3: 3/5, 40.56 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  358. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  359. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  360. I. zkouška MA3: 1/2, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  361. I. zkouška MA3: 4/5, 44.09 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  362. Jumping open M: 1/10, 29.76 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  363. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  364. Agility - Ne: 9/50, 42.24 s, 2.24 tr. b., 3.76 m/s

  365. Agility - So: Diskvalifikován

  366. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  367. Jumping - So: 33/53, 32.11 s, 11.11 tr. b., 4.02 m/s

  368. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  369. QA4 agility: Diskvalifikován

  370. QA5 agility: 15/49, 48.04 s, 8.04 tr. b., 3.87 m/s

  371. QA6 agility: Diskvalifikován

  372. QJ4 jumping: 29/48, 37.55 s, 12.55 tr. b., 3.89 m/s

  373. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  374. QJ6 jumping: 17/49, 33.45 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  375. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  376. QA1 agility: 29/68, 61.37 s, 27.37 tr. b., 3.1 m/s

  377. QA2 agility: Diskvalifikován

  378. QA3 agility: 37/70, 45.74 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  379. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  380. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  381. QJ3 jumping: 26/67, 39.74 s, 6.74 tr. b., 4.08 m/s

  382. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  383. Agility open M: 7/28, 41.99 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  384. Jumping open M: 9/29, 34.04 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  385. Zkouška MA3: 3/13, 40.61 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  386. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  387. Agility open M: Diskvalifikován

  388. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  389. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  390. Jumping open M: 4/7, 26.61 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  391. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  392. III. zkouška MA3: 4/5, 45.13 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  393. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  394. IV. zkouška MA3: Diskvalifikován

  395. I.zkouška MA3: 2/5, 46.39 s, 10.39 tr. b., 3.97 m/s

  396. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  397. Agility 1 Ju: 3/17, 44.4 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  398. Agility 2 Ju: Diskvalifikován

  399. Agility 3 Ju: 2/17, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  400. Agility 4 Ju: Diskvalifikován

  401. Jumping 1 Ju: 6/17, 32.15 s, 6.52 tr. b., 4.63 m/s

  402. Jumping 2 Ju: 5/17, 34.1 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  403. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  404. Agility 1: Diskvalifikován

  405. Agility 2: Diskvalifikován

  406. Jumping 1: 10/50, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  407. Jumping 2: Diskvalifikován

  408. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  409. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  410. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  411. Junioři - finále M: Diskvalifikován

  412. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  413. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  414. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  415. Junioři M: 1/7, 35.17 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  416. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  417. Agility M: Diskvalifikován

  418. Jumping M: Diskvalifikován

  419. Zk MA3: 7/16, 45.67 s, 22.67 tr. b., 3.26 m/s

  420. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  421. II.zkouška MA3: Diskvalifikován

  422. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  423. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  424. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  425. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  426. Junioři M: 4/7, 35.58 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  427. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  428. 15.prorubská: Diskvalifikován

  429. 16.prorubská: Diskvalifikován

  430. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  431. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  432. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  433. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  434. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  435. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  436. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  437. Junioři M: 3/5, 46.16 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  438. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  439. 1. ZK MA2: 2/7, 41.44 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  440. 2. ZK MA2: 1/7, 37.55 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  441. Junioři M: Diskvalifikován

  442. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  443. Agility Final SH: Diskvalifikován

  444. Agility I SH: 13/33, 49.41 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  445. Jumping II SH: 4/32, 34.03 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  446. Jumping I SH: Diskvalifikován

  447. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  448. JUMPING_MA2 MA2: 1/8, 32.85 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  449. MA2_1 MA2: 3/8, 40.87 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  450. MA2_2 MA2: Diskvalifikován

  451. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  452. 1. zkouška MA2: 7/14, 50.92 s, 19.92 tr. b., 3.02 m/s

  453. 2. zkouška MA2: 1/14, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  454. 3. zkouška MA2: 6/14, 38.14 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  455. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  456. 1. ZK MA2: 4/9, 48.7 s, 16.7 tr. b., 3.35 m/s

  457. 2. ZK MA2: 4/9, 33.48 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  458. Juniorský běh M: 3/6, 38.77 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  459. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  460. Agility - děti: 2/16, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  461. Agility družstva: Diskvalifikován

  462. Hra - děti: 12/15, 32.35 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  463. Jumping - děti: Diskvalifikován

  464. Jumping družstva: 9/41, 31.9 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  465. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  466. 1. ZK MA2: 1/6, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  467. 2. ZK MA2: 1/6, 43.03 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  468. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  469. III.zkouska MA2: Diskvalifikován

  470. II.zkouska MA2: Diskvalifikován

  471. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  472. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2016 s JK Animals, 24. 09. 2016

  473. Agility Open: 7/25, 43.0 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  474. Agility Trial: 1/11, 41.4 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  475. Jumping Open: Diskvalifikován

  476. Super Final: 3/11, 31.58 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  477. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  478. Jumping: 8/14, 36.01 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  479. Zka 1: Diskvalifikován

  480. Zka 2: Diskvalifikován

  481. Lukášov - 1. ročník závodů agility NorthSay Clean Run 2016 aneb Lukášovské 2x dvojzkoušky, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  482. Ne - Zkouška 1.běh MA2: 2/7, 36.48 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  483. Ne - Zkouška 2.běh MA2: 2/7, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  484. Ne - Zkouška 3.běh MA2: 1/6, 34.86 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  485. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2016, 28. 05. 2016 - 29. 05. 2016

  486. Agility Open III Medium: Diskvalifikován

  487. Agility Open II Medium: 4/15, 42.24 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  488. Agility Open I Medium (i družstva): 3/16, 34.59 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  489. Jumping Open III Medium: Diskvalifikován

  490. Jumping Open II Medium: Diskvalifikován

  491. Jumping Open I Medium (i družstva): Diskvalifikován

  492. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  493. Zkouska III MA1: Diskvalifikován

  494. Zkouska II MA1: Diskvalifikován

  495. Zkouska I MA1: 2/5, 38.6 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  496. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  497. D Agility 1: 7/10, 42.76 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  498. D Agility 2: Diskvalifikován

  499. D Agility 3: 2/10, 43.73 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  500. D Agility 4: Diskvalifikován

  501. D Jumping 1: 6/10, 32.19 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  502. D Jumping 2: Diskvalifikován

  503. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  504. QA1 Agility: Diskvalifikován

  505. QA2 Agility: Diskvalifikován

  506. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  507. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  508. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  509. Zkouska MA1 3: 1/12, 37.01 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  510. Zkouska MA1 4: 2/12, 43.16 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  511. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  512. 1. ZK MA1: 3/8, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  513. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  514. JUNIOŘI M: 1/4, 39.83 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  515. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  516. 5.prorubská: 2/5, 25.92 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  517. 6.prorubská: 5/5, 34.6 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  518. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  519. ZkA 1 Ne: Diskvalifikován

  520. ZkA 1 So: 4/5, 37.86 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  521. ZkA 2 Ne: Diskvalifikován

  522. ZkA 2 So: 3/5, 36.65 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  523. ZkA 3 Ne: 4/5, 34.16 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  524. ZkA 3 So: 1/5, 30.9 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s