Cz En

092415

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Matrasová, Dogs in Action

    Člen KA

Pes

  1. New Nova Fort Fox, Sheltie

Výsledky

  1. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  2. I. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  3. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  4. Open AGI M: 1/13, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  5. Open JUMP M: 1/13, 35.62 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  6. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  7. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  8. Agility I: 25/64, 56.78 s, 15.78 tr. b., 3.87 m/s

  9. Jumping I: 11/64, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  10. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  11. II. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  12. I. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  13. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  14. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  15. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  16. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  17. A3 II M: Diskvalifikován

  18. A3 I M: Diskvalifikován

  19. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  20. Agility M: Diskvalifikován

  21. Jumping M: Diskvalifikován

  22. Zkouška MA3: 2/13, 41.95 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  23. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  24. Agility M: Diskvalifikován

  25. Jumping M: Diskvalifikován

  26. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  27. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  28. A3 II M: Diskvalifikován

  29. A3 I M: Diskvalifikován

  30. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  31. III. zkouška MA3: 2/6, 32.15 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  32. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  33. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  34. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  35. Agility I: 19/36, 39.57 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  36. FINAL: 8/15, 54.44 s, 19.44 tr. b., 4.02 m/s

  37. Jumping I: 5/36, 35.04 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  38. Jumping II: 27/36, 33.52 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  39. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  40. Druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  41. První zkouška MA3: 1/6, 35.48 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  42. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  43. MA3 I: Diskvalifikován

  44. MA3 II: 2/4, 43.01 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  45. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  46. Batmanova zkouška MA3: Diskvalifikován

  47. Supermanova zkouška MA3: Diskvalifikován

  48. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  49. 1.Zkouška MA3: 1/6, 34.92 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  50. 2.Zkouška MA3: 3/5, 46.79 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  51. Jumping M: 2/11, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  52. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  53. Agility J: 7/17, 41.69 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  54. Agility Squads as Individual: 14/23, 43.05 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  55. Jumping J: 2/17, 35.11 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  56. Jumping Squads as Individual: 4/23, 35.58 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  57. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  58. II. zkouška MA3: 1/5, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  59. I. zkouška MA3: 4/5, 42.43 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  60. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  61. II. zkouška MA3: 3/3, 43.21 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  62. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  63. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  64. Agility 1: 6/79, 45.02 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  65. Agility 2: Diskvalifikován

  66. Agility 3: 49/76, 44.8 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  67. Agility 4: Diskvalifikován

  68. Agility Trial: Diskvalifikován

  69. Grand Final: Diskvalifikován

  70. Jumping 1: Diskvalifikován

  71. Jumping 2: 8/56, 34.6 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  72. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  73. Ne. - Agility II. M: 16/52, 38.32 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  74. Ne. - Jumping II. M: Diskvalifikován

  75. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  76. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  77. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  78. 1.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  79. 2.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  80. Jumping MA2+MA3: 1/8, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  81. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  82. J Agility IV: Diskvalifikován

  83. J Agility V: Diskvalifikován

  84. J Agility VI: 9/13, 43.05 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  85. J Jumping III: Diskvalifikován

  86. J Jumping IV: Diskvalifikován

  87. Terezín - Jumpingy v Terezíně, 21. 04. 2019

  88. Jumping 1 M: 1/10, 32.84 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  89. Jumping2 M: Diskvalifikován

  90. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  91. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  92. J Agility I: 7/15, 42.85 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  93. J Agility II: Diskvalifikován

  94. J Agility III: Diskvalifikován

  95. J Jumping I: 4/15, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  96. J Jumping II: 12/15, 43.84 s, 11.68 tr. b., 4.38 m/s

  97. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  98. 1. Zkouška MA3: 2/7, 43.64 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  99. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  100. Junioři M: Diskvalifikován

  101. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  102. II. zkouška MA3: 3/12, 44.44 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  103. I. zkouška MA3: 6/12, 47.39 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  104. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  105. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  106. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  107. Junioři M: Diskvalifikován

  108. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  109. Agility: Diskvalifikován

  110. Jumping: Diskvalifikován

  111. Zkouška: 2/11, 42.02 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  112. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  113. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  114. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  115. Junioři M: Diskvalifikován

  116. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  117. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  118. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  119. Junioři M: Diskvalifikován

  120. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  121. 1. Zkouška MA1: 3/8, 51.89 s, 22.89 tr. b., 2.6 m/s

  122. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  123. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  124. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  125. Junioři jump M: 1/5, 31.35 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  126. Junioři jump M: 4/5, 43.77 s, 10.77 tr. b., 3.43 m/s

  127. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  128. 1.ZK MA3: Diskvalifikován

  129. 2.ZK MA3: 1/7, 39.98 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  130. Junioři M: 1/2, 34.7 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  131. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  132. Agility M: 3/11, 41.89 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  133. Jumping M: Diskvalifikován

  134. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  135. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  136. Agility: Diskvalifikován

  137. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  138. Jumping: Diskvalifikován

  139. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  140. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  141. AGILITY DRUZSTVA: 3/26, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  142. J Agility: 11/20, 41.93 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  143. J Hra: Diskvalifikován

  144. J Jumping: 5/20, 30.27 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  145. JUMPING DRUZSTVA: 4/26, 30.26 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  146. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  147. Agility 1: Diskvalifikován

  148. Agility 2: 13/51, 50.09 s, 11.09 tr. b., 4.07 m/s

  149. Agility 3: Diskvalifikován

  150. Agility 4: Diskvalifikován

  151. Agility Trial: Diskvalifikován

  152. Grand Final: 8/29, 43.25 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  153. Jumping 1: 24/59, 35.19 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  154. Jumping 2: 13/43, 32.18 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  155. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  156. QA4 Agility: 8/44, 36.99 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  157. QA5 Agility: 15/42, 41.75 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  158. QA6 Agility: Diskvalifikován

  159. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  160. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  161. QJ6 Jumping: 11/38, 41.54 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  162. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  163. QA1 agility: 4/57, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  164. QA2 agility: 28/57, 38.22 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  165. QA3 agility: 3/56, 37.34 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  166. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  167. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  168. QJ3 jumping: 37/57, 38.48 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  169. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  170. agility open M: 23/40, 41.72 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  171. Jumping open M: 25/40, 36.02 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  172. Tuneliáda M: 23/38, 39.1 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  173. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  174. Ju Agility IV: 4/20, 37.15 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  175. Ju Agility V: 14/20, 38.32 s, 15.02 tr. b., 4.31 m/s

  176. Ju Agility VI: Diskvalifikován

  177. Ju Jumping IV: Diskvalifikován

  178. Ju Jumping V: Diskvalifikován

  179. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  180. III. zkouška MA3: 1/4, 42.11 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  181. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  182. I. zkouška MA3: 1/4, 37.22 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  183. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  184. I Agility Open: 1/69, 33.04 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  185. II Agility Open: 3/66, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  186. II Jumping Open: 25/66, 31.82 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  187. I Jumping Open: Diskvalifikován

  188. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  189. I. Batmanova zkouška MA3: Diskvalifikován

  190. II. Supermanova zkouška MA3: Diskvalifikován

  191. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  192. III. jumping M: Diskvalifikován

  193. II. jumping M: Diskvalifikován

  194. I. jumping M: 3/23, 26.9 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  195. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  196. 1. zkouška MA3: 4/8, 42.59 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  197. 2. zkouška MA3: 1/8, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  198. Junioři M: 1/8, 35.4 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  199. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  200. Agility I: 13/21, 44.94 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  201. Agility II: Diskvalifikován

  202. Agility III: Diskvalifikován

  203. Jumping I: 11/21, 43.66 s, 14.08 tr. b., 4.31 m/s

  204. Jumping II: Diskvalifikován

  205. Jumping III: 3/20, 36.32 s, 0.91 tr. b., 4.6 m/s

  206. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  207. II. zkouška MA3: 3/9, 40.31 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  208. I. zkouška MA3: 4/9, 37.68 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  209. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  210. 1. zkouška MA3: 2/10, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  211. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  212. Junioři M: 5/6, 34.6 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  213. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  214. II. Packa MA3: Diskvalifikován

  215. I. Packa MA3: Diskvalifikován

  216. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  217. II. zkouška MA3: 1/4, 39.76 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  218. I. zkouška MA3: 2/4, 44.0 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  219. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  220. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  221. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  222. Junioři M: 5/7, 33.37 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  223. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  224. III. zkouška MA3: 1/1, 36.84 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  225. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  226. I. zkouška MA3: 1/1, 41.34 s, 11.34 tr. b., 3.87 m/s

  227. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  228. ZkA II. MA3: Diskvalifikován

  229. ZkA I. MA3: Diskvalifikován

  230. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  231. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  232. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  233. Junioři M: 4/6, 36.02 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  234. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  235. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  236. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  237. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2017, 30. 09. 2017

  238. Agility M: Diskvalifikován

  239. Jumping M: Diskvalifikován

  240. Zk MA3: Diskvalifikován

  241. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  242. Agility Ju: Diskvalifikován

  243. Agility Squads: 13/44, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  244. Hra Ju: Diskvalifikován

  245. Jumping Ju: Diskvalifikován

  246. Jumping Squads: Diskvalifikován

  247. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  248. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  249. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  250. II. zkouška MA3: 1/5, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  251. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  252. Cvikov - 28. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2017

  253. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  254. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  255. Zkouška I MA3: 1/2, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  256. Zkoušky II MA3: 2/2, 39.23 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  257. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  258. 1. Agility M: Diskvalifikován

  259. 1. Jumping M: 3/15, 37.2 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  260. 2. Agility M: Diskvalifikován

  261. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  262. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  263. Agility open M: 5/10, 32.91 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  264. III. zkouška MA3: 3/5, 40.56 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  265. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  266. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  267. I. zkouška MA3: 1/2, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  268. I. zkouška MA3: 4/5, 44.09 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  269. Jumping open M: 1/10, 29.76 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  270. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  271. Agility - Ne: 9/50, 42.24 s, 2.24 tr. b., 3.76 m/s

  272. Agility - So: Diskvalifikován

  273. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  274. Jumping - So: 33/53, 32.11 s, 11.11 tr. b., 4.02 m/s

  275. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  276. QA4 agility: Diskvalifikován

  277. QA5 agility: 15/49, 48.04 s, 8.04 tr. b., 3.87 m/s

  278. QA6 agility: Diskvalifikován

  279. QJ4 jumping: 29/48, 37.55 s, 12.55 tr. b., 3.89 m/s

  280. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  281. QJ6 jumping: 17/49, 33.45 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  282. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  283. QA1 agility: 29/68, 61.37 s, 27.37 tr. b., 3.1 m/s

  284. QA2 agility: Diskvalifikován

  285. QA3 agility: 37/70, 45.74 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  286. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  287. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  288. QJ3 jumping: 26/67, 39.74 s, 6.74 tr. b., 4.08 m/s

  289. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  290. Agility open M: 7/28, 41.99 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  291. Jumping open M: 9/29, 34.04 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  292. Zkouška MA3: 3/13, 40.61 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  293. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  294. Agility open M: Diskvalifikován

  295. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  296. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  297. Jumping open M: 4/7, 26.61 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  298. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  299. III. zkouška MA3: 4/5, 45.13 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  300. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  301. IV. zkouška MA3: Diskvalifikován

  302. I.zkouška MA3: 2/5, 46.39 s, 10.39 tr. b., 3.97 m/s

  303. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  304. Agility 1 Ju: 3/17, 44.4 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  305. Agility 2 Ju: Diskvalifikován

  306. Agility 3 Ju: 2/17, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  307. Agility 4 Ju: Diskvalifikován

  308. Jumping 1 Ju: 6/17, 32.15 s, 6.52 tr. b., 4.63 m/s

  309. Jumping 2 Ju: 5/17, 34.1 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  310. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  311. Agility 1: Diskvalifikován

  312. Agility 2: Diskvalifikován

  313. Jumping 1: 10/50, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  314. Jumping 2: Diskvalifikován

  315. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  316. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  317. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  318. Junioři - finále M: Diskvalifikován

  319. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  320. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  321. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  322. Junioři M: 1/7, 35.17 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  323. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  324. Agility M: Diskvalifikován

  325. Jumping M: Diskvalifikován

  326. Zk MA3: 7/16, 45.67 s, 22.67 tr. b., 3.26 m/s

  327. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  328. II.zkouška MA3: Diskvalifikován

  329. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  330. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  331. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  332. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  333. Junioři M: 4/7, 35.58 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  334. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  335. 15.prorubská: Diskvalifikován

  336. 16.prorubská: Diskvalifikován

  337. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  338. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  339. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  340. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  341. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  342. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  343. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  344. Junioři M: 3/5, 46.16 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  345. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  346. 1. ZK MA2: 2/7, 41.44 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  347. 2. ZK MA2: 1/7, 37.55 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  348. Junioři M: Diskvalifikován

  349. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  350. Agility Final SH: Diskvalifikován

  351. Agility I SH: 13/33, 49.41 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  352. Jumping II SH: 4/32, 34.03 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  353. Jumping I SH: Diskvalifikován

  354. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  355. JUMPING_MA2 MA2: 1/8, 32.85 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  356. MA2_1 MA2: 3/8, 40.87 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  357. MA2_2 MA2: Diskvalifikován

  358. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  359. 1. zkouška MA2: 7/14, 50.92 s, 19.92 tr. b., 3.02 m/s

  360. 2. zkouška MA2: 1/14, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  361. 3. zkouška MA2: 6/14, 38.14 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  362. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  363. 1. ZK MA2: 4/9, 48.7 s, 16.7 tr. b., 3.35 m/s

  364. 2. ZK MA2: 4/9, 33.48 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  365. Juniorský běh M: 3/6, 38.77 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  366. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  367. Agility - děti: 2/16, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  368. Agility družstva: Diskvalifikován

  369. Hra - děti: 12/15, 32.35 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  370. Jumping - děti: Diskvalifikován

  371. Jumping družstva: 9/41, 31.9 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  372. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  373. 1. ZK MA2: 1/6, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  374. 2. ZK MA2: 1/6, 43.03 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  375. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  376. III.zkouska MA2: Diskvalifikován

  377. II.zkouska MA2: Diskvalifikován

  378. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  379. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2016 s JK Animals, 24. 09. 2016

  380. Agility Open: 7/25, 43.0 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  381. Agility Trial: 1/11, 41.4 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  382. Jumping Open: Diskvalifikován

  383. Super Final: 3/11, 31.58 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  384. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  385. Jumping: 8/14, 36.01 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  386. Zka 1: Diskvalifikován

  387. Zka 2: Diskvalifikován

  388. Lukášov - 1. ročník závodů agility NorthSay Clean Run 2016 aneb Lukášovské 2x dvojzkoušky, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  389. Ne - Zkouška 1.běh MA2: 2/7, 36.48 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  390. Ne - Zkouška 2.běh MA2: 2/7, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  391. Ne - Zkouška 3.běh MA2: 1/6, 34.86 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  392. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2016, 28. 05. 2016 - 29. 05. 2016

  393. Agility Open III Medium: Diskvalifikován

  394. Agility Open II Medium: 4/15, 42.24 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  395. Agility Open I Medium (i družstva): 3/16, 34.59 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  396. Jumping Open III Medium: Diskvalifikován

  397. Jumping Open II Medium: Diskvalifikován

  398. Jumping Open I Medium (i družstva): Diskvalifikován

  399. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  400. Zkouska III MA1: Diskvalifikován

  401. Zkouska II MA1: Diskvalifikován

  402. Zkouska I MA1: 2/5, 38.6 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  403. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  404. D Agility 1: 7/10, 42.76 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  405. D Agility 2: Diskvalifikován

  406. D Agility 3: 2/10, 43.73 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  407. D Agility 4: Diskvalifikován

  408. D Jumping 1: 6/10, 32.19 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  409. D Jumping 2: Diskvalifikován

  410. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  411. QA1 Agility: Diskvalifikován

  412. QA2 Agility: Diskvalifikován

  413. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  414. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  415. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  416. Zkouska MA1 3: 1/12, 37.01 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  417. Zkouska MA1 4: 2/12, 43.16 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  418. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  419. 1. ZK MA1: 3/8, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  420. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  421. JUNIOŘI M: 1/4, 39.83 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  422. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  423. 5.prorubská: 2/5, 25.92 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  424. 6.prorubská: 5/5, 34.6 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  425. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  426. ZkA 1 Ne: Diskvalifikován

  427. ZkA 1 So: 4/5, 37.86 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  428. ZkA 2 Ne: Diskvalifikován

  429. ZkA 2 So: 3/5, 36.65 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  430. ZkA 3 Ne: 4/5, 34.16 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  431. ZkA 3 So: 1/5, 30.9 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s