Cz En

093115

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Šárka Navrátilová

Pes

  1. Artex Stříbrná půlnoc, Sheltie

Výsledky

  1. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  2. Jumping I: 9/20, 30.99 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  3. Jumping II: Diskvalifikován

  4. Jumping III: Diskvalifikován

  5. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  6. Agility družstva: 16/41, 34.06 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  7. Agility - junioři: 10/25, 38.85 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  8. Jumping družstva: Diskvalifikován

  9. Jumping - junioři: Diskvalifikován

  10. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2016 s JK Animals, 24. 09. 2016

  11. Agility Open: 12/25, 39.73 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  12. Agility Trial: Diskvalifikován

  13. Jumping Open: 12/25, 28.0 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  14. Sedlec u Mikulova - Specific Jumpiáda 2016, 26. 06. 2016

  15. I. Jumping M: 4/5, 30.72 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  16. Il. Jumping M: 4/5, 42.48 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  17. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  18. QA5 Agility: Diskvalifikován

  19. QA6 Agility: Diskvalifikován

  20. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  21. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  22. Brno - Letní Robinsonáda 2016, 28. 05. 2016

  23. Agility M: 9/22, 46.03 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  24. Jumping I. M: 10/22, 35.36 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  25. Jumping ll. M: Diskvalifikován

  26. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  27. QA3 Agility: Diskvalifikován

  28. QA4 Agility: 40/69, 46.94 s, 18.94 tr. b., 3.66 m/s

  29. QJ3 Jumping: 26/69, 33.93 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  30. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  31. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  32. Agility open M: Diskvalifikován

  33. Jumping open M: Diskvalifikován

  34. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  35. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  36. J Agility 1: 7/20, 36.99 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  37. J Agility 2: 11/19, 32.6 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  38. J Agility 3: 7/19, 40.09 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  39. J Agility 4: 4/17, 37.36 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  40. J Jumping 1: 14/19, 33.19 s, 15.0 tr. b., 5.18 m/s

  41. J Jumping 2: 5/18, 29.42 s, 5.54 tr. b., 4.93 m/s

  42. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  43. QA1 Agility: Diskvalifikován

  44. QA2 Agility: Diskvalifikován

  45. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  46. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  47. Brno - Dvojzkoušky agility, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  48. MA2 II neděle MA2: 7/10, 36.93 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  49. MA2 I neděle MA2: 1/10, 40.21 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  50. Olomouc - Jarní PsíHrátky 2016, 09. 04. 2016 - 10. 04. 2016

  51. Agility Ne M: 7/12, 33.68 s, 20.0 tr. b., 5.02 m/s

  52. Jumping Ne M: Diskvalifikován

  53. Zkouška Ne MA1: 1/4, 29.67 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  54. Mikulov - Mikulovský trojhrb, 26. 03. 2016

  55. 1.Zk MA1: 2/6, 26.66 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  56. 2.Zk MA1: 3/6, 31.29 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  57. 3.Zk MA1: 4/6, 28.61 s, 20.0 tr. b., 5.38 m/s

  58. Mikulov - Podpálavská drkotačka s JK Animals, 27. 02. 2016

  59. Agility M: Diskvalifikován

  60. Jumping M: Diskvalifikován

  61. Zk MA1: 3/7, 33.19 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  62. Mikulov - Led(n)ové tlapky, 23. 01. 2016

  63. II. Zk MA1: 2/6, 35.42 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  64. I. Zk MA1: 1/6, 28.59 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s