Cz En

095415

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Miluše Heryšerová, Vychovaný pes V(I)P

    Člen KA

Pes

  1. Kalla Delleware, Pudl velký

Výsledky

  1. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  2. Agility II L: Diskvalifikován

  3. Agility I L: Diskvalifikován

  4. Jumping III L: Diskvalifikován

  5. Jumping II L: 3/12, 42.61 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  6. Jumping I L: Diskvalifikován

  7. Jumping IV pudlové L: 2/4, 32.61 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  8. Řepčice u Velkých Popovic - 2v1 + zkouška, 28. 09. 2020

  9. Jumping A2,3: Diskvalifikován

  10. Zkoušky Agility: 1/6, 32.71 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  11. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  12. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  13. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  14. Dolní Počernice - Hloubětínský drak 2019 a I.MR Kooikerhondje, 21. 09. 2019

  15. Agility L: 6/10, 38.02 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  16. Jumping L: Diskvalifikován

  17. Zkouska LA2: Diskvalifikován

  18. Praha-Uhříněves - 7. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 10. 08. 2019

  19. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  20. 2. běh LA2 : 4/11, 41.27 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  21. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  22. LA2_1: Diskvalifikován

  23. LA2_2: Diskvalifikován

  24. LA2_3: Diskvalifikován

  25. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  26. Agility L: Diskvalifikován

  27. Jumping L: Diskvalifikován

  28. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  29. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  30. LA2: 7/19, 40.99 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  31. LA2-2: Diskvalifikován

  32. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  33. Agility II L: Diskvalifikován

  34. Agility I L: Diskvalifikován

  35. Jumping III L: Diskvalifikován

  36. Jumping II L: Diskvalifikován

  37. Jumping I L: Diskvalifikován

  38. Jumping IV pudlové L: Diskvalifikován

  39. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  40. LA2 1. LA2: 7/10, 46.6 s, 20.0 tr. b., 4.46 m/s

  41. LA2 2. LA2: Diskvalifikován

  42. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  43. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  44. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  45. 3. běh LA2: Diskvalifikován

  46. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  47. 1. běh LA2: 6/17, 41.8 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  48. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  49. 3. běh LA2: Diskvalifikován

  50. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  51. Agility open L: 2/32, 31.91 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  52. Jumping open L: Diskvalifikován

  53. Zkouška LA2: 1/9, 42.6 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  54. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  55. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  56. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  57. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  58. 1. BĚH LA2: Diskvalifikován

  59. 2. BĚH LA2: 4/20, 39.23 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  60. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  61. 1.ZkA - LA2: Diskvalifikován

  62. 2.ZkA - LA2: 4/14, 34.11 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  63. 3. ZkA - LA2: Diskvalifikován

  64. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  65. Nedele LA2 1: Diskvalifikován

  66. Nedele LA2 2: Diskvalifikován

  67. Sobota LA2 1: Diskvalifikován

  68. Sobota LA2 2: Diskvalifikován

  69. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  70. Agility II Large: Diskvalifikován

  71. Agility I Large: 1/19, 44.68 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  72. Jumping III Large: Diskvalifikován

  73. Jumping II Large: Diskvalifikován

  74. Jumping I Large: Diskvalifikován

  75. MR pudl Large - II. kolo: 2/4, 38.19 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  76. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  77. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  78. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  79. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  80. AGILITY: Diskvalifikován

  81. AGILITY: Diskvalifikován

  82. JUMPING: Diskvalifikován

  83. JUMPING: Diskvalifikován

  84. LA2: Diskvalifikován

  85. LA2: Diskvalifikován

  86. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  87. Barelový a tunelový běh L: 18/35, 34.57 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  88. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  89. Neveklov - 53. Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2017

  90. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  91. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  92. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  93. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  94. 1.zkouška LA2: 2/26, 35.78 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  95. 2.zkouška LA2: 15/26, 34.12 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  96. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  97. A2 1.běh LA2: Diskvalifikován

  98. A2 2.běh LA2: 6/20, 45.16 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  99. A2 3. běh LA2: Diskvalifikován

  100. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  101. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  102. 2. zkouška LA2: 7/21, 36.94 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  103. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  104. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  105. Agility open L: Diskvalifikován

  106. Jump III. L: 13/42, 37.15 s, 2.15 tr. b., 3.96 m/s

  107. Jump II. L: 26/52, 32.78 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  108. Jump I. L: 16/46, 29.6 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  109. Tunel I. L: Diskvalifikován

  110. ZkA. Ne LA2: Diskvalifikován

  111. ZkA. So LA2: 3/25, 47.38 s, 5.38 tr. b., 3.74 m/s

  112. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  113. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  114. 2. Zka - LA2: 6/18, 30.36 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  115. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  116. Agility II Large: Diskvalifikován

  117. Agility I Large: 8/17, 47.05 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  118. Jumping III Large: Diskvalifikován

  119. Jumping II Large: Diskvalifikován

  120. Jumping I Large: Diskvalifikován

  121. Jumping IV - pudl (L): Diskvalifikován

  122. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  123. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  124. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  125. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  126. Heroutice, 1. běh: 2/12, 31.1 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  127. Heroutice, 2. běh: 5/12, 38.59 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  128. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  129. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  130. JUMPING_LA1 LA1: Diskvalifikován

  131. LA1_1 LA1: Diskvalifikován

  132. LA1_2 LA1: 5/7, 28.31 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  133. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  134. 1. zkouška LA1: 1/15, 29.19 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  135. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  136. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  137. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  138. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  139. 3. zkouška LA1: 11/16, 37.78 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  140. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  141. ZkA. II. LA1: 6/18, 36.83 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  142. ZkA. I. LA1: 4/18, 40.27 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s