Cz En

096015

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Džuvarovská, Mladá Boleslav

    Člen KA

Pes

  1. Fidorka Běsíkův domeček, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  2. II.zkouška SA3: 2/7, 43.55 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  3. I.zkouška SA3: Diskvalifikován

  4. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  5. Zkouška II. SA3: 1/12, 49.9 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  6. Zkouška I. SA3: 5/12, 51.33 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  7. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  8. J Agility IV: 2/18, 46.71 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  9. J Agility V: Diskvalifikován

  10. J Agility VI: 9/16, 47.25 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  11. J Jumping III: 12/18, 52.98 s, 10.52 tr. b., 3.59 m/s

  12. J Jumping IV: 6/17, 44.33 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  13. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  14. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  15. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  16. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  17. J Agility I: Diskvalifikován

  18. J Agility II: Diskvalifikován

  19. J Agility III: 3/23, 46.46 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  20. J Jumping I: 3/23, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  21. J Jumping II: 5/23, 41.79 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  22. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  23. II. zkouška SA3: 1/13, 37.67 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  24. I. zkouška SA3: 2/13, 38.87 s, 1.87 tr. b., 4.06 m/s

  25. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  26. Czech Imp Jump: 6/26, 23.68 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  27. Jumping 1: 6/27, 45.59 s, 2.59 tr. b., 4.01 m/s

  28. Jumping 2: 8/27, 35.92 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  29. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  30. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  31. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  32. Junioři S: Diskvalifikován

  33. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  34. AGILITY DRUZSTVA: 4/57, 45.51 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  35. J Agility: 17/35, 46.99 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  36. J Hra: Diskvalifikován

  37. J Jumping: Diskvalifikován

  38. JUMPING DRUZSTVA: 15/57, 34.03 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  39. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  40. II. zkouška SA3: 5/10, 41.44 s, 1.44 tr. b., 3.4 m/s

  41. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  42. jumping SA3: Diskvalifikován

  43. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské jarní dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  44. Zkouška 1 - SA3: Diskvalifikován

  45. Zkouška 2 - SA3: 3/6, 50.89 s, 5.89 tr. b., 3.56 m/s

  46. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  47. 1.zkouška SA3: 2/12, 39.41 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  48. 2.zkouška SA3: 2/12, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  49. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  50. Ju Agility IV: 2/15, 43.26 s, 1.93 tr. b., 4.58 m/s

  51. Ju Agility V: 2/15, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  52. Ju Agility VI: 1/15, 42.74 s, 0.36 tr. b., 4.4 m/s

  53. Ju Jumping IV: 11/15, 41.2 s, 12.42 tr. b., 3.96 m/s

  54. Ju Jumping V: 9/14, 47.03 s, 15.43 tr. b., 3.57 m/s

  55. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  56. Agility I: 6/16, 51.75 s, 6.18 tr. b., 3.77 m/s

  57. Agility II: 4/16, 47.12 s, 6.78 tr. b., 4.14 m/s

  58. Agility III: Diskvalifikován

  59. Jumping I: 3/16, 42.41 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  60. Jumping II: 4/16, 42.03 s, 0.09 tr. b., 4.28 m/s

  61. Jumping III: 5/16, 38.89 s, 0.26 tr. b., 4.29 m/s

  62. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  63. II. Packa SA3: Diskvalifikován

  64. I. Packa SA3: Diskvalifikován

  65. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  66. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  67. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  68. Junioři S: 4/7, 40.17 s, 5.17 tr. b., 3.81 m/s

  69. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  70. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  71. Jumping 1 Small: 8/22, 28.29 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  72. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  73. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  74. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  75. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  76. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  77. Czech Imp Jump Small : 8/36, 22.9 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  78. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  79. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  80. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  81. 1.zkouška SA3: 1/11, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  82. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  83. Okrouhlice (u Benešova) - 2. Svatováclavský závod, 28. 09. 2017

  84. Okrouhlice, Zkoušky: 1/7, 42.07 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  85. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  86. Agility D: 2/23, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  87. Agility Squads: Diskvalifikován

  88. Hra D: Diskvalifikován

  89. Jumping D: 1/23, 35.76 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  90. Jumping Squads: 9/59, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  91. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  92. Agility S: 5/35, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  93. Jumping S: 11/35, 36.6 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  94. Zkouška - SA2: Diskvalifikován

  95. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  96. 1. Zka - SA2: 4/15, 33.86 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  97. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  98. 3. Zka - SA2: 2/15, 46.07 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  99. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  100. Agility - Ne: Diskvalifikován

  101. Agility - So: Diskvalifikován

  102. Jumping - Ne: 22/69, 40.01 s, 2.01 tr. b., 3.97 m/s

  103. Jumping - So: 27/72, 34.05 s, 3.05 tr. b., 3.79 m/s

  104. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  105. 1. běh SA2: 1/13, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  106. 2. běh SA2: 4/13, 42.81 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  107. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  108. Agility 1 D: 2/15, 34.54 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  109. Agility 2 D: Diskvalifikován

  110. Agility 3 D: 4/13, 45.07 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  111. Agility 4 D: 8/13, 49.97 s, 5.16 tr. b., 3.56 m/s

  112. Jumping 1 D: 8/15, 34.01 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  113. Jumping 2 D: 1/13, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  114. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  115. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  116. 2. ZK SA2: Diskvalifikován

  117. Junioři - finále S: Diskvalifikován

  118. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  119. ZkA. II. SA2: 1/17, 42.91 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  120. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  121. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  122. 1. zkouška SA2: 1/7, 42.87 s, 6.87 tr. b., 3.59 m/s

  123. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  124. 3. zkouška SA2: 2/7, 46.49 s, 8.49 tr. b., 3.29 m/s

  125. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  126. Agility - děti: 3/18, 43.78 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  127. Agility družstva: 12/48, 40.97 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  128. Hra - děti: 2/16, 27.54 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  129. Jumping - děti: 3/18, 32.95 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  130. Jumping družstva: 16/48, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  131. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  132. Agility S: 11/21, 47.09 s, 22.09 tr. b., 3.31 m/s

  133. Jumping S: 14/21, 37.69 s, 14.69 tr. b., 3.56 m/s

  134. Zkoušky A1 SA2: 2/8, 40.59 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  135. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  136. Agility S: 11/45, 48.13 s, 7.13 tr. b., 3.8 m/s

  137. Jumping S: Diskvalifikován

  138. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  139. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  140. Agility S: 16/27, 60.29 s, 21.29 tr. b., 2.85 m/s

  141. Jumping S: 5/28, 33.21 s, 3.21 tr. b., 3.64 m/s

  142. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  143. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  144. ZkA. II. SA2: 5/10, 71.78 s, 39.78 tr. b., 2.49 m/s

  145. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  146. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  147. 1.zkouška: 3/4, 37.75 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  148. 2.zkouška: Diskvalifikován

  149. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  150. A2 SA2: Diskvalifikován

  151. Agility S: Diskvalifikován

  152. Jumping S: 6/21, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  153. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  154. D Agility 1: 2/14, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  155. D Agility 2: 5/14, 35.72 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  156. D Agility 3: 4/14, 40.78 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  157. D Agility 4: 2/11, 35.38 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  158. D Jumping 1: 4/14, 34.24 s, 0.79 tr. b., 4.18 m/s

  159. D Jumping 2: 7/12, 37.22 s, 7.27 tr. b., 3.95 m/s

  160. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  161. Zkouska SA2 1: Diskvalifikován

  162. Zkouska SA2 2: 8/23, 53.6 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  163. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  164. Zkouska IV SA1: 1/4, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  165. Zkouska VI SA1: Diskvalifikován

  166. Zkouska V SA1: 1/4, 40.54 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  167. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  168. ZkA 1 Ne: 4/12, 37.29 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  169. ZkA 2 Ne: 4/11, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  170. ZkA 3 Ne: 2/12, 29.98 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s