Cz En

096415

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Drbohlavová

    Člen KA

Pes

  1. Chilli in hot summer Jeffija, Border kolie

Výsledky

  1. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  2. Agility L: Diskvalifikován

  3. Jumping L: 3/21, 29.84 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  4. Zkouška LA3: 2/4, 46.72 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  5. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  6. 1.zkouška: 8/20, 44.3 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  7. 2.zkouška: 9/20, 46.06 s, 12.06 tr. b., 4.04 m/s

  8. Jumping Standard: Diskvalifikován

  9. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  10. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  11. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  12. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  13. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  14. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  15. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  16. Ne-: Diskvalifikován

  17. Ne-Agility: 28/44, 49.98 s, 25.98 tr. b., 3.48 m/s

  18. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  19. So-: 1/18, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  20. So-Agility: 18/41, 42.36 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  21. So-Jumping: Diskvalifikován

  22. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  23. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  24. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  25. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  26. 1. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  27. 2. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  28. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 5/19, 27.94 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  29. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  30. Jumpy I.běh L: 1/21, 29.37 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  31. Jumpy II.běh L: Diskvalifikován

  32. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  33. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  34. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  35. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  36. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  37. Zk.A II. LA3: Diskvalifikován

  38. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  39. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  40. II. zkouška LA3: 4/11, 38.38 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  41. I. zkouška LA3: 4/11, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  42. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  43. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  44. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  45. I. zkouška LA3: 3/14, 37.14 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  46. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  47. ZkA II. LA3: Diskvalifikován

  48. ZkA I. LA3: Diskvalifikován

  49. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  50. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  51. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  52. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  53. Czech Imp Jump Large: 22/47, 21.04 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  54. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  55. Jumping 2 Large: 10/47, 34.65 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  56. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  57. II. zkouška LA3: 10/15, 33.52 s, 20.0 tr. b., 4.33 m/s

  58. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  59. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  60. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  61. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  62. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  63. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  64. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  65. 2.zkouška LA2: 1/26, 30.78 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  66. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  67. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  68. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  69. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  70. Agility L: 2/34, 35.13 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  71. Jumping L: 4/34, 27.15 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  72. Zkoušky LA2: 4/16, 32.87 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  73. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  74. ACANA Finále L: 4/19, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  75. Agility 1 L: Diskvalifikován

  76. Jumping 1 L: 8/44, 35.53 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  77. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  78. Zkouška 1 LA2: 6/23, 41.4 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  79. Zkouška 2 LA2: 1/18, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  80. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  81. Agility L: Diskvalifikován

  82. Jumping L: 3/34, 31.55 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  83. Zkouška LA2: 2/12, 39.92 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  84. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  85. II. zkouška LA2: 3/19, 35.59 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  86. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  87. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  88. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  89. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  90. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  91. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  92. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  93. 3. Zka - LA2: Diskvalifikován

  94. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  95. LA2/1 LA2: 7/24, 34.69 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  96. LA2/2 LA2: Diskvalifikován

  97. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  98. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  99. Zkouška I LA2: 4/21, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  100. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  101. Ne-: 4/14, 52.41 s, 11.41 tr. b., 3.57 m/s

  102. Ne-Agility: 5/36, 39.01 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  103. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  104. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  105. Zkouska 1 LA2: Diskvalifikován

  106. Zkouska 2 LA2: 2/21, 32.46 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  107. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  108. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  109. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  110. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  111. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  112. 2. běh LA2: 5/25, 36.2 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  113. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  114. 1.zkouška LA2: 3/24, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  115. 2.zkouška LA2: 1/24, 43.28 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  116. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  117. A1 Jump II. LA1: 3/15, 30.82 s, 5.82 tr. b., 3.73 m/s

  118. A1 Jump I. L: 2/15, 24.31 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  119. Zkouška A1 LA1: 2/13, 30.39 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  120. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  121. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  122. 2. Zka - LA1: 3/18, 40.38 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  123. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  124. III.zkouska LA1: 2/16, 36.04 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  125. II.zkouska LA1: 5/16, 40.29 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  126. I. zkouška LA1: 5/16, 36.43 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  127. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  128. Agility L: Diskvalifikován

  129. Jumping L: 7/29, 41.76 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  130. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  131. 1.zkouška: Diskvalifikován

  132. 2.zkouška: Diskvalifikován

  133. Jumping1: 3/16, 26.92 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  134. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  135. 1. zkouška LA1: 1/17, 27.83 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  136. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  137. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  138. 1. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  139. 2. zkouška A1 LA1: 4/12, 40.28 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  140. DUFLEX tuneliáda A1 L: Diskvalifikován

  141. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  142. Jumping 1 L: 3/12, 36.98 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  143. Jumping 2 L: 3/11, 40.41 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  144. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  145. III. Jumping L: Diskvalifikován

  146. II. Jumping L: 4/37, 41.82 s, 6.82 tr. b., 3.9 m/s

  147. I. Jumping L: Diskvalifikován