Cz En

097815

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Podloucká, KK Šlapanice

    Člen KA

Pes

  1. Yasper Lucky Summer, Border kolie

Výsledky

  1. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 02. 02. 2019

  2. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška LA2: 2/10, 33.29 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  4. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  5. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  6. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  7. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  8. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  9. Agility LA: Diskvalifikován

  10. Jumping LA: Diskvalifikován

  11. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  12. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  13. Jumping I: 3/28, 33.69 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  14. Jumping II: 1/27, 30.5 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  15. Jumping III: Diskvalifikován

  16. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  17. Agility: Diskvalifikován

  18. Agility DRUZSTVA: 31/97, 43.97 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  19. Jumping: 4/97, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  20. Jumping DRUZSTVA: 37/97, 38.1 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  21. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  22. Agility Large: Diskvalifikován

  23. Jumping Large: 1/30, 34.21 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  24. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  25. Hodonín - Letní hodonínská tlapka III, 08. 09. 2018

  26. Agility Large: 7/28, 36.01 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  27. Jumping Large: 11/27, 37.55 s, 7.55 tr. b., 4.31 m/s

  28. Zkouška LA2: 1/11, 32.11 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  29. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  30. Agility Open: Diskvalifikován

  31. Agility Trial: 1/8, 34.39 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  32. Jumping Open: Diskvalifikován

  33. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  34. Agility I: Diskvalifikován

  35. Agility II: 2/74, 37.7 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  36. Jumping I: 24/76, 31.16 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  37. Jumping II: 2/73, 30.3 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  38. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  39. QA4 Agility: Diskvalifikován

  40. QA5 Agility: 13/93, 38.97 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  41. QA6 Agility: 29/88, 44.31 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  42. QJ4 Jumping: 28/95, 37.29 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  43. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  44. QJ6 Jumping: 9/77, 31.08 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  45. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  46. QA1 agility: 11/127, 40.63 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  47. QA2 agility: 69/125, 48.79 s, 17.79 tr. b., 4.22 m/s

  48. QA3 agility: 11/125, 35.24 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  49. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  50. QJ2 jumping: 50/126, 44.93 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  51. QJ3 jumping: 18/122, 38.73 s, 0.73 tr. b., 4.8 m/s

  52. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  53. Agility Trial: Diskvalifikován

  54. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  55. Agility A2A3: 5/95, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  56. Agility Squads as individual: 6/157, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  57. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  58. Jumping Squads as Individual: 27/162, 29.78 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  59. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  60. Special Agility: Diskvalifikován

  61. Special Final: Diskvalifikován

  62. Special Jumping: 3/153, 30.76 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  63. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 28. 04. 2018

  64. Agility Open: 1/34, 30.25 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  65. Agility Trial: Diskvalifikován

  66. Jumping Open: 1/34, 24.74 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  67. Brno - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2018

  68. Zkouška LA2 1.běh: Diskvalifikován

  69. Zkouška LA2 2.běh: Diskvalifikován

  70. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  71. Agility L Ne: 5/98, 32.32 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  72. Agility L So: Diskvalifikován

  73. Jumping L Ne: 38/96, 35.31 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  74. Jumping L So: 19/100, 29.35 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  75. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  76. Agility Trial: 2/8, 37.13 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  77. Jumping Open: 7/22, 28.36 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  78. Mikulov - Písečné jumpy s tuneliádou, 13. 01. 2018

  79. 1. Jumping L: 10/40, 20.69 s, 5.0 tr. b., 6.14 m/s

  80. 2. Jumping L: 3/40, 25.93 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  81. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  82. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  83. Agility LA sobota: 5/21, 31.29 s, 5.0 tr. b., 6.01 m/s

  84. Jumping LA sobota: 2/21, 33.32 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  85. Zkouška LA2 sobota: 1/6, 33.92 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  86. Rohatec - DVOJZKOUŠKY, 08. 10. 2017

  87. 1. Zk LA2: 3/9, 34.78 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  88. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  89. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  90. 1. Zk LA2: 8/23, 31.27 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  91. 2. Zk LA2: 1/23, 33.85 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  92. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  93. Agility 1: Diskvalifikován

  94. Agility 2: Diskvalifikován

  95. Jumping 1: 29/77, 34.9 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  96. Jumping 2: 15/77, 31.86 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  97. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  98. QA4 agility: Diskvalifikován

  99. QA5 agility: Diskvalifikován

  100. QA6 agility: 5/95, 34.57 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  101. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  102. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  103. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  104. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  105. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  106. 2Q Agility: 17/157, 39.56 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  107. 3Q Finále: Diskvalifikován

  108. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  109. Jednotlivci A1 - Jumping: 1/46, 26.48 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  110. Power & speed A1: Diskvalifikován

  111. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 1/46, 26.0 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  112. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  113. QA1 agility: Diskvalifikován

  114. QA2 agility: Diskvalifikován

  115. QA3 agility: 42/130, 41.16 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  116. QJ1 jumping: 31/135, 32.76 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  117. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  118. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  119. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 07. 05. 2017

  120. III. Zk LA2: Diskvalifikován

  121. II. Zk LA2: 5/20, 33.95 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  122. I. Zk LA2: Diskvalifikován

  123. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  124. Agility LA sobota: 6/19, 38.59 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  125. Jumping LA sobota: 2/19, 29.31 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  126. Zkouška LA2 sobota: 2/6, 33.57 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  127. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  128. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  129. Agility Lar So: Diskvalifikován

  130. Jumping Lar Ne: Diskvalifikován

  131. Jumping Lar So: Diskvalifikován

  132. Holešov - Dvojité štěstí, 18. 03. 2017

  133. Agility Trial I: Diskvalifikován

  134. Agility Trial II: Diskvalifikován

  135. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  136. Agility L: Diskvalifikován

  137. Jumping L: Diskvalifikován

  138. Zk LA2: 2/15, 35.29 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  139. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  140. 1. zkouška LA1: 1/16, 28.23 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  141. 2. zkouška LA1: 1/16, 23.82 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  142. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  143. Agility LA: 1/42, 32.38 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  144. Jumping LA: 22/42, 27.46 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  145. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  146. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  147. 1. zkouška LA1: 6/21, 33.88 s, 10.0 tr. b., 3.66 m/s

  148. 2. zkouška LA1: 1/21, 26.42 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  149. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  150. Agility Trial I: 1/12, 26.23 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  151. Agility Trial II: Diskvalifikován

  152. Agility Trial III: 4/12, 33.24 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  153. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  154. Agility So L: Diskvalifikován

  155. Jumping So L: 9/47, 27.98 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  156. Zkouška So LA1: Diskvalifikován

  157. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  158. Jumping I: 16/44, 27.35 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  159. Jumping II: Diskvalifikován

  160. Jumping III: 1/44, 20.15 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  161. Brno - Podzimní Brno, 15. 10. 2016 - 16. 10. 2016

  162. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  163. Jumping LA sobota: 5/19, 28.94 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  164. Zkouška LA1 sobota: Diskvalifikován

  165. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  166. 1. zkouška LA1: 6/18, 30.5 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  167. 2. zkouška LA1: 6/18, 34.63 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  168. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  169. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  170. Agility: Diskvalifikován

  171. Agility II: Diskvalifikován

  172. Jumping Open: 6/26, 37.73 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  173. Kroměříž - Dvojzkoušky, 16. 07. 2016

  174. I Agility: Diskvalifikován

  175. II Agility: Diskvalifikován

  176. Sedlec u Mikulova - Specific Jumpiáda 2016, 26. 06. 2016

  177. I. Jumping L: 14/20, 29.15 s, 20.0 tr. b., 5.01 m/s

  178. Il. Jumping L: Diskvalifikován

  179. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  180. A0: Diskvalifikován

  181. Nornikovo bludiste: 15/36, 32.63 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  182. Zabakova cesta: Diskvalifikován