Cz En

098515

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Štichauerová, Psí škola Rarášek

    Člen KA

Pes

  1. Amber Matter of the heart, Border kolie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 19. 09. 2021

  2. III. Jumping A2&A3: Diskvalifikován

  3. II. Jumping A2&A3: Diskvalifikován

  4. I. Jumping A2&A3: Diskvalifikován

  5. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  6. Agility: Diskvalifikován

  7. Zkouška ML3: Diskvalifikován

  8. Kutná Hora - Last minute odpolední dvojzkoušky, 28. 07. 2021

  9. 1. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  10. 2. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  11. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  12. 1. zkouška: Diskvalifikován

  13. 2. zkouška: Diskvalifikován

  14. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  15. 1.zkouška: Diskvalifikován

  16. 2.zkouška: Diskvalifikován

  17. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  18. II. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  19. I. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  20. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  21. II. zkouška: Diskvalifikován

  22. I. zkouška: 1/5, 49.47 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  23. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  24. 1. zkouška A3: 1/4, 54.06 s, 1.06 tr. b., 3.94 m/s

  25. 2. zkouška A3: Diskvalifikován

  26. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  27. 7.studenecká: Diskvalifikován

  28. 8.studenecká: Diskvalifikován

  29. 9.studenecká: 2/4, 44.48 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  30. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  31. ZkA. MLA3 I.: Diskvalifikován

  32. ZkA. MLA3 II.: Diskvalifikován

  33. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  34. Jumping I: 8/21, 33.69 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  35. Jumping II: Diskvalifikován

  36. Jumping III: 9/21, 33.67 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  37. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  38. Czech Imp Jump: 13/21, 28.0 s, 9.0 tr. b., 3.96 m/s

  39. Jumping 1: Diskvalifikován

  40. Jumping 2 : Diskvalifikován

  41. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  42. 1.studenecká: Diskvalifikován

  43. 2.studenecká: Diskvalifikován

  44. 3.studenecká: Diskvalifikován

  45. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  46. Agility: Diskvalifikován

  47. Jumping: Diskvalifikován

  48. Jumping light: 11/15, 33.6 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  49. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  50. Czech Imp Jump MiniLarge: 10/17, 27.54 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  51. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  52. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  53. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  54. ZkA. MLA3 I.: 3/7, 42.93 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  55. ZkA. MLA3 II.: 2/7, 38.03 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  56. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  57. II. zkouška: Diskvalifikován

  58. I. zkouška: Diskvalifikován

  59. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  60. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  61. 2.kvalifikace: 7/30, 36.37 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  62. 3.kvalifikace: 5/21, 30.69 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  63. Východočeské finále: 7/19, 30.61 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  64. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  65. Agility 1: 5/18, 43.62 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  66. Jumping 1: Diskvalifikován

  67. Jumping 2: Diskvalifikován

  68. Zkouška 1: Diskvalifikován

  69. Zkouška 2: Diskvalifikován

  70. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  71. Agility: Diskvalifikován

  72. Jumping: Diskvalifikován

  73. Zkouška: Diskvalifikován

  74. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  75. ZK1: 3/6, 47.48 s, 2.98 tr. b., 3.75 m/s

  76. Zkouška2: 2/6, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  77. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  78. AGILITY: 7/30, 54.63 s, 11.63 tr. b., 3.48 m/s

  79. JUMPING: Diskvalifikován

  80. LA3: Diskvalifikován

  81. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  82. 1. běh LA3: 2/9, 40.33 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  83. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  84. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  85. Jumping 1 - ML: Diskvalifikován

  86. Jumping 2 - ML: Diskvalifikován

  87. Jumping 3 - ML: Diskvalifikován

  88. Kutná Hora - Odpolední agi siesta, 19. 07. 2019

  89. Agility open: 7/23, 35.45 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  90. Jumping open: 10/23, 32.67 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  91. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  92. Zkouška: Diskvalifikován

  93. Zkouška II: Diskvalifikován

  94. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  95. 1.zkouška: Diskvalifikován

  96. 2.zkouška: Diskvalifikován

  97. Jumping Standard: Diskvalifikován

  98. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  99. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  100. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  101. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  102. I. zkouška LA3: 2/8, 52.2 s, 10.2 tr. b., 3.81 m/s

  103. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  104. Ne-: Diskvalifikován

  105. Ne-Agility: 8/34, 46.33 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  106. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  107. So-: 3/16, 46.74 s, 3.74 tr. b., 3.7 m/s

  108. So-Agility: 13/33, 50.49 s, 7.49 tr. b., 3.84 m/s

  109. So-Jumping: Diskvalifikován

  110. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  111. 1.zkouška LA3: 3/10, 52.31 s, 7.31 tr. b., 3.71 m/s

  112. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  113. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  114. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  115. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  116. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  117. AGILITY L: Diskvalifikován

  118. JUMPING L: Diskvalifikován

  119. ZKOUŠKA LA3: Diskvalifikován

  120. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  121. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  122. 2. Zkouška LA3: 4/12, 50.8 s, 7.8 tr. b., 3.64 m/s

  123. Jumping open L: Diskvalifikován

  124. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  125. 1. zkouška A3 LA3: 5/12, 46.49 s, 6.49 tr. b., 3.85 m/s

  126. 2. zkouška A3 LA3: 6/12, 51.85 s, 18.85 tr. b., 3.7 m/s

  127. Hra - tuneliáda A2+A3 L: 9/21, 28.59 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  128. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  129. Agility open L: Diskvalifikován

  130. Jumping open L: Diskvalifikován

  131. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  132. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  133. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  134. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  135. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  136. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  137. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  138. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  139. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  140. Jumping III L: Diskvalifikován

  141. Jumping II L: 4/27, 39.11 s, 0.11 tr. b., 4.19 m/s

  142. Jumping I L: 14/27, 45.52 s, 14.52 tr. b., 3.73 m/s

  143. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  144. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  145. TRIAL I. LA3: 2/7, 58.21 s, 29.21 tr. b., 3.11 m/s

  146. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  147. Agility L: Diskvalifikován

  148. Jumping L: Diskvalifikován

  149. Zkouška LA3: 4/7, 43.8 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  150. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  151. Zkouška II LA3: Diskvalifikován

  152. Zkouška I LA3: 3/12, 45.84 s, 23.84 tr. b., 3.88 m/s

  153. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  154. 1.kvalifikace: 21/45, 33.35 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  155. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  156. 3.kvalifikace: 31/45, 29.14 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  157. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  158. AGILITY L: Diskvalifikován

  159. JUMPING L: 18/31, 39.12 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  160. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  161. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  162. 1. zkouška LA2: 2/23, 28.23 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  163. 2. zkouška LA2: 2/23, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  164. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  165. 1. Zkouška A2 LA2: 3/11, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  166. 2. Zkouška A2 LA2: 3/11, 45.09 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  167. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 9/19, 33.27 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  168. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  169. Jumpy I.běh L: 5/21, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  170. Jumpy II.běh L: Diskvalifikován

  171. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  172. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  173. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  174. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  175. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  176. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  177. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  178. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  179. II. zkouška LA2: 3/18, 43.42 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  180. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  181. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  182. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  183. II. zkouška LA2: 4/15, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  184. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  185. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  186. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  187. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  188. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  189. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  190. I. zkouška LA2: 6/21, 32.66 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  191. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  192. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  193. 2.zkouška LA2: 10/26, 42.5 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  194. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  195. Agility L: Diskvalifikován

  196. Jumping L: 10/34, 33.68 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  197. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  198. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 23. 09. 2017

  199. Zkoušky III - LA2: 10/14, 47.22 s, 5.22 tr. b., 3.85 m/s

  200. Zkoušky II - LA2: Diskvalifikován

  201. Zkoušky I - LA2: 1/14, 45.31 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  202. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  203. LA2 - 1. LA2: Diskvalifikován

  204. LA2 - 2. LA2: 2/23, 40.87 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  205. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  206. Agility L: 8/34, 39.03 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  207. Jumping L: Diskvalifikován

  208. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  209. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  210. 1. zkouška LA2: 7/21, 37.9 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  211. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  212. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  213. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  214. AGILITY: Diskvalifikován

  215. JUMPING LA2: Diskvalifikován

  216. LA2: 5/17, 33.65 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  217. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  218. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  219. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  220. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  221. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  222. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  223. 3. Zka - LA2: 9/20, 57.24 s, 19.24 tr. b., 3.18 m/s

  224. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  225. Agility NE L: Diskvalifikován

  226. Agility So L: Diskvalifikován

  227. Jumping NE L: Diskvalifikován

  228. Jumping So L: Diskvalifikován

  229. Zkouška So LA2: Diskvalifikován

  230. Zkoušky NE LA2: Diskvalifikován

  231. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  232. 1.zkouška: 5/19, 44.98 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  233. 2.zkouška: 5/19, 46.06 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  234. Jumping: Diskvalifikován

  235. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  236. 1.zkouška: 2/17, 37.61 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  237. 2.zkouška: 6/16, 38.98 s, 9.98 tr. b., 3.26 m/s

  238. Jumping: 14/32, 30.58 s, 5.58 tr. b., 4.25 m/s

  239. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  240. Zkouška: Diskvalifikován

  241. Zkouška II: Diskvalifikován

  242. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  243. Ne-: Diskvalifikován

  244. Ne-Agility: Diskvalifikován

  245. Ne-Jumping: 17/34, 40.38 s, 13.38 tr. b., 3.84 m/s

  246. So-: Diskvalifikován

  247. So-Agility: Diskvalifikován

  248. So-Jumping: Diskvalifikován

  249. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  250. Zkouska 1 LA2: Diskvalifikován

  251. Zkouska 2 LA2: Diskvalifikován

  252. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  253. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  254. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  255. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  256. 1.zkouška LA2: 16/24, 50.23 s, 17.23 tr. b., 3.23 m/s

  257. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  258. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  259. 1.vítězná: Diskvalifikován

  260. 2.vítězná: Diskvalifikován

  261. Jumping: Diskvalifikován

  262. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  263. Agility open L: 10/27, 48.25 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  264. Jumping open L: Diskvalifikován

  265. ZkA. LA2: 4/14, 43.17 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  266. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  267. 1. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  268. 2. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  269. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: Diskvalifikován

  270. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  271. A2+A3 Jump II. L: 11/28, 39.86 s, 6.86 tr. b., 3.84 m/s

  272. A2+A3 Jump I. L: 17/28, 40.0 s, 16.0 tr. b., 3.35 m/s

  273. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  274. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  275. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  276. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  277. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  278. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  279. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  280. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  281. II.zkouška LA2: Diskvalifikován

  282. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  283. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  284. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  285. zkouška 2 LA2: 2/15, 51.18 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  286. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  287. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  288. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  289. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  290. 15.prorubská: Diskvalifikován

  291. 16.prorubská: Diskvalifikován

  292. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  293. 13.prorubská: Diskvalifikován

  294. 14.prorubská: Diskvalifikován

  295. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  296. 11.prorubská: Diskvalifikován

  297. 12.prorubská: 6/15, 39.67 s, 14.67 tr. b., 3.33 m/s

  298. Zdobín - MR bíglů v agility, 08. 10. 2016

  299. Agility L: 6/8, 42.9 s, 11.9 tr. b., 3.43 m/s

  300. Jumping Large L: 6/8, 41.82 s, 6.82 tr. b., 3.49 m/s

  301. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  302. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  303. Agility L: 6/38, 46.97 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  304. Jumping L: Diskvalifikován

  305. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  306. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  307. III.zkouska LA2: Diskvalifikován

  308. II.zkouska LA2: Diskvalifikován

  309. I. zkouška LA2: 4/13, 51.73 s, 18.73 tr. b., 3.09 m/s

  310. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  311. Agility L: Diskvalifikován

  312. Jumping L: Diskvalifikován

  313. Zkoušky LA2: 4/18, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  314. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  315. Agility 1 L: 5/29, 41.46 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  316. Agility L: Diskvalifikován

  317. Jumping 1 L: 9/34, 47.69 s, 10.69 tr. b., 3.5 m/s

  318. Jumping L L: Diskvalifikován

  319. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  320. Zkouška Ne LA2: 9/15, 46.23 s, 15.23 tr. b., 3.61 m/s

  321. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  322. zkouška_1 LA1: 3/13, 28.95 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  323. zkouška_2 LA1: Diskvalifikován

  324. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  325. 10.prorubská: 1/12, 39.19 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  326. 9.prorubská: 3/12, 41.06 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  327. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  328. 7.prorubská: 3/7, 36.09 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  329. 8.prorubská: Diskvalifikován