Cz En

005115

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Ježová

    Člen KA

Pes

  1. Ambra Dagmadora, Border terier

Výsledky

  1. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  2. Agility J Individual: Diskvalifikován

  3. Agility Squads: 11/43, 41.38 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  4. Jumping J Individual: Diskvalifikován

  5. Jumping Squads: Diskvalifikován

  6. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  7. Agility Open: 4/20, 61.6 s, 7.6 tr. b., 3.08 m/s

  8. Agility Trial: 6/9, 56.15 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  9. Jumping Open: Diskvalifikován

  10. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  11. Trial I.: Diskvalifikován

  12. Trial II.: Diskvalifikován

  13. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  14. Zkouška I.: Diskvalifikován

  15. Zkouška II.: Diskvalifikován

  16. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  17. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  18. Jumping 1 - Small: 18/29, 44.72 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  19. Jumping 2 - Small: 12/29, 31.79 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  20. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  21. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  22. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  23. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  24. Zkouška II. SA2: 5/7, 50.63 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  25. Zkouška I. SA2: Diskvalifikován

  26. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  27. Jumping S: Diskvalifikován

  28. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  29. Zkouška I. SA2: 2/5, 48.84 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  30. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  31. 1. zkouška: 4/7, 52.69 s, 15.69 tr. b., 3.07 m/s

  32. 2. zkouška: 3/7, 45.89 s, 1.89 tr. b., 3.7 m/s

  33. 3. zkouška: Diskvalifikován

  34. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  35. Agility Trial: Diskvalifikován

  36. Open Jumping - Zabakova cesta: Diskvalifikován

  37. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: Diskvalifikován

  38. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  39. Agility Trial I: Diskvalifikován

  40. Agility Trial II: 2/9, 56.24 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  41. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  42. D Agility IV: Diskvalifikován

  43. D Agility V: Diskvalifikován

  44. D Agility VI: 8/9, 50.37 s, 6.91 tr. b., 3.75 m/s

  45. D Jumping III: Diskvalifikován

  46. D Jumping IV: 7/9, 44.19 s, 0.44 tr. b., 3.89 m/s

  47. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  48. Agility Challenge S SA2: Diskvalifikován

  49. Agility I S S: Diskvalifikován

  50. Jumping Challenge S SA2: 15/29, 55.92 s, 13.92 tr. b., 3.25 m/s

  51. Jumping I S S: 8/46, 46.14 s, 2.14 tr. b., 3.86 m/s

  52. Tuneliáda S S: 34/48, 36.39 s, 4.39 tr. b., 3.46 m/s

  53. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  54. D Agility I: 4/12, 52.12 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  55. D Agility II: 3/12, 49.08 s, 1.83 tr. b., 3.42 m/s

  56. D Agility III: 3/12, 59.04 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  57. D Jumping I: Diskvalifikován

  58. D Jumping II: 10/12, 48.62 s, 16.19 tr. b., 3.19 m/s

  59. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  60. Jumping I: Diskvalifikován

  61. Jumping II: 7/22, 43.28 s, 9.64 tr. b., 3.81 m/s

  62. Jumping III: Diskvalifikován

  63. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  64. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  65. D Agility: 13/22, 48.46 s, 5.46 tr. b., 3.74 m/s

  66. D Hra: 13/21, 43.69 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  67. D Jumping: 7/22, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  68. JUMPING DRUZSTVA: 37/57, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  69. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  70. Agility Open: 8/25, 43.31 s, 1.31 tr. b., 3.6 m/s

  71. Agility Trial: Diskvalifikován

  72. Jumping Open: 10/25, 41.18 s, 2.18 tr. b., 3.64 m/s

  73. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/18, 08. 05. 2018

  74. druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  75. první zkouška SA2: 2/8, 57.31 s, 3.31 tr. b., 3.42 m/s

  76. třetí zkouška SA2: Diskvalifikován

  77. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  78. D Agility I: Diskvalifikován

  79. D Agility II: Diskvalifikován

  80. D Agility III: 13/15, 57.47 s, 10.56 tr. b., 3.27 m/s

  81. D Jumping I: 9/15, 45.25 s, 12.83 tr. b., 3.29 m/s

  82. D Jumping II: Diskvalifikován

  83. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  84. Agility Open: Diskvalifikován

  85. Agility Trial: Diskvalifikován

  86. I Agility Trial: Diskvalifikován

  87. II Agility Trial: Diskvalifikován

  88. Jumping Open: Diskvalifikován

  89. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  90. Agility Trial: Diskvalifikován

  91. Jumping Open: 7/43, 37.7 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  92. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  93. II. zkouška SA2: 4/11, 47.98 s, 10.98 tr. b., 3.27 m/s

  94. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  95. Jumping A2 + A3 S: Diskvalifikován

  96. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  97. Jumping I: 8/20, 37.85 s, 3.85 tr. b., 3.49 m/s

  98. Jumping II: Diskvalifikován

  99. Jumping III: 17/19, 41.4 s, 16.4 tr. b., 3.19 m/s

  100. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  101. Agility D: Diskvalifikován

  102. Agility Squads: Diskvalifikován

  103. Hra D: 6/23, 42.47 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  104. Jumping D: Diskvalifikován

  105. Jumping Squads: 21/59, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  106. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  107. Agility Open: 16/27, 58.38 s, 13.38 tr. b., 3.08 m/s

  108. Agility Trial: Diskvalifikován

  109. Jumping Open: 7/27, 46.1 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  110. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II., 08. 05. 2017

  111. druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  112. první zkouška SA2: Diskvalifikován

  113. třetí zkouška SA2: Diskvalifikován

  114. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  115. Agility 1 D: 9/15, 49.81 s, 28.52 tr. b., 3.23 m/s

  116. Agility 2 D: Diskvalifikován

  117. Agility 3 D: 13/13, 53.48 s, 10.09 tr. b., 3.66 m/s

  118. Agility 4 D: Diskvalifikován

  119. Jumping 1 D: Diskvalifikován

  120. Jumping 2 D: Diskvalifikován

  121. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  122. Agility Open: Diskvalifikován

  123. Agility Trial: 2/3, 54.54 s, 19.54 tr. b., 3.26 m/s

  124. Agility Trial I: 1/3, 50.27 s, 9.27 tr. b., 3.32 m/s

  125. Agility Trial II: 2/3, 59.13 s, 31.13 tr. b., 2.84 m/s

  126. Agility Trial III: Diskvalifikován

  127. Jumping Open: 10/15, 45.28 s, 5.0 tr. b., 3.31 m/s

  128. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  129. Agility Open: Diskvalifikován

  130. Agility Trial II: Diskvalifikován

  131. Tuneliáda: Diskvalifikován

  132. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  133. 1.běh SA2: 2/10, 60.26 s, 7.26 tr. b., 3.02 m/s

  134. 2.běh SA2: 6/10, 51.81 s, 6.81 tr. b., 3.32 m/s

  135. 3.běh SA2: Diskvalifikován

  136. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  137. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  138. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  139. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  140. V Agility: 1/3, 38.54 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  141. VI Agility: Diskvalifikován

  142. VII Agility: 1/3, 38.35 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  143. VIII Agility: Diskvalifikován

  144. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  145. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  146. 2. zkouška SA1: 5/8, 36.14 s, 10.0 tr. b., 3.38 m/s

  147. Přerov - BRIT CUP 2016, 20. 08. 2016

  148. Agility: Diskvalifikován

  149. Agility Open: 14/25, 71.37 s, 31.37 tr. b., 2.56 m/s

  150. Jumping Open: Diskvalifikován

  151. Kroměříž - Dvojzkoušky, 16. 07. 2016

  152. I Agility: 2/6, 52.05 s, 4.05 tr. b., 3.04 m/s

  153. II Agility: 4/6, 54.9 s, 20.9 tr. b., 2.66 m/s

  154. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  155. D Agility 1: Diskvalifikován

  156. D Agility 2: Diskvalifikován

  157. D Agility 3: Diskvalifikován

  158. D Jumping 1: Diskvalifikován

  159. D Jumping 2: Diskvalifikován

  160. Přerov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2016

  161. Agility I: 3/5, 41.91 s, 11.91 tr. b., 3.17 m/s

  162. Agility II: Diskvalifikován

  163. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  164. Druhá SA1: Diskvalifikován

  165. První SA1: Diskvalifikován

  166. Třetí SA1: 1/7, 53.21 s, 0.0 tr. b., 3.08 m/s

  167. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  168. Jump 1 S: Diskvalifikován

  169. Jump 2 S: Diskvalifikován

  170. Jump U Lesa S: 13/24, 33.1 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  171. Přerov - Velikonoční dvojzkoušky, 28. 03. 2016

  172. Agility I: Diskvalifikován

  173. Agility II: Diskvalifikován

  174. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  175. I Agility: 4/6, 49.66 s, 17.66 tr. b., 2.68 m/s

  176. I Agility: Diskvalifikován

  177. II Agility: 4/6, 50.17 s, 11.17 tr. b., 2.83 m/s

  178. II Agility: Diskvalifikován

  179. III Agility: 4/6, 47.51 s, 15.51 tr. b., 2.84 m/s

  180. IV Agility: Diskvalifikován