Cz En

000316

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Olga Havlíčková, Fun4Dogs

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Azulay Ninuland, Border kolie

Výsledky

  1. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  2. Jumping I: 5/15, 31.18 s, 5.0 tr. b., 6.41 m/s

  3. Jumping II: 3/15, 37.49 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  4. Jumping III: 10/15, 37.26 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  5. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  6. TRIAL I.: 1/7, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  7. TRIAL II.: 2/7, 36.58 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  8. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  9. Agility: 5/15, 38.95 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  10. Jumping ML3: 1/7, 31.04 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  11. Zkouška ML3: Diskvalifikován

  12. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  13. TRIAL I.: 1/3, 35.7 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  14. TRIAL II. : 1/3, 36.15 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  15. Šumperk - Havliczech XXVI. - Rozjezdy pro hvězdy II., 31. 07. 2020

  16. Jumping I. A2 + A3: 1/6, 29.69 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  17. Jumping II. A2 + A3: Diskvalifikován

  18. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  19. JUMPING I. A2 + A3: 1/6, 35.67 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  20. JUMPING II. A2 + A3: 2/6, 40.17 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  21. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 06. 2020

  22. 1. Jumping L: 6/25, 34.17 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  23. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  24. Agility L: 10/25, 35.13 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  25. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  26. Agility I: 3/28, 43.16 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  27. Jumping I: 5/28, 35.46 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  28. Jumping II: 4/28, 39.32 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  29. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  30. 1.běh bez zón: 15/53, 25.07 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  31. 1.běh se zónami : 5/53, 19.05 s, 0.0 tr. b., 6.3 m/s

  32. 2.běh bez zón: 23/50, 19.95 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  33. 2.běh se zónami: 18/53, 24.16 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  34. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  35. Czech Imp Jump: 4/14, 22.68 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  36. Jumping 1: 2/14, 34.47 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  37. Jumping 2: 2/14, 30.05 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  38. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  39. Agility LA sobota: 8/40, 39.18 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  40. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  41. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  42. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  43. ZkA. MLA3 I.: 5/8, 31.62 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  44. ZkA. MLA3 II.: 2/8, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  45. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  46. Agility: 1/24, 31.67 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  47. Jumping: Diskvalifikován

  48. Jumping light: 1/24, 24.62 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  49. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  50. III. Zkouška: Diskvalifikován

  51. II. ZKouška: Diskvalifikován

  52. I. Zkouška: 1/4, 30.37 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  53. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  54. Jumping Open: 12/14, 34.49 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  55. ZkA I: 1/7, 35.14 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  56. ZkA II: Diskvalifikován

  57. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  58. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  59. ZkA I: 1/6, 38.05 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  60. ZkA II: 3/6, 46.8 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  61. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  62. AgilityL: Diskvalifikován

  63. JumpingL: 12/35, 35.99 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  64. ZkouškaLA3: Diskvalifikován

  65. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  66. 1.kvalifikace: 2/38, 28.39 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  67. 2.kvalifikace: 9/30, 29.38 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  68. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  69. Východočeské finále: 3/19, 19.13 s, 0.0 tr. b., 6.27 m/s

  70. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  71. Zkouška II LA3: 4/10, 33.93 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  72. Zkouška I LA3: 2/10, 32.48 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  73. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  74. Agility ML: Diskvalifikován

  75. Jumping ML: 1/11, 28.85 s, 0.0 tr. b., 6.59 m/s

  76. Zkouška MLA3: 1/6, 35.42 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  77. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  78. agility ML neděle: 4/8, 36.46 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  79. Jump ML neděle: 6/8, 28.43 s, 5.0 tr. b., 6.16 m/s

  80. Zkouška A3 - sobota - 1 ML: Diskvalifikován

  81. Zkouška A3 - sobota - 2 ML: Diskvalifikován

  82. ZKOUŠKA ML A3: 1/5, 33.95 s, 5.0 tr. b., 6.33 m/s

  83. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  84. Jumping L: 14/32, 35.94 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  85. Zkouška II. LA3: 3/13, 38.0 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  86. Zkouška I. LA3: 7/13, 37.32 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  87. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  88. Agility Open: 10/36, 35.35 s, 20.0 tr. b., 5.6 m/s

  89. Agility Zk: Diskvalifikován

  90. Jumping Open: 1/36, 29.84 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  91. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  92. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  93. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  94. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  95. 1. zkouška: 3/8, 32.85 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  96. 2. zkouška: Diskvalifikován

  97. 3. zkouška: 2/8, 30.85 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  98. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  99. 1.Zkouška - MLA3: Diskvalifikován

  100. 2.Zkouška - MLA3: Diskvalifikován

  101. Agility ML: Diskvalifikován

  102. Jumping ML: 1/27, 32.7 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  103. Zkouška - MLA3: 3/12, 38.44 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  104. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  105. Agility Open ML: 2/15, 36.69 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  106. Jumping Open ML: Diskvalifikován

  107. Jumping Open ML I.: 2/14, 24.55 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  108. Jumping Open ML II.: Diskvalifikován

  109. ZkA. MLA3: Diskvalifikován

  110. ZkA. MLA3 I.: Diskvalifikován

  111. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  112. Agility 1: Diskvalifikován

  113. Agility 2: 59/222, 40.6 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  114. Agility 3: Diskvalifikován

  115. Agility 4: 25/181, 43.21 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  116. Agility Trial: 8/129, 43.85 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  117. Jumping 1: 28/216, 36.92 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  118. Jumping 2: 12/200, 33.78 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  119. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  120. Agility I: Diskvalifikován

  121. Agility II: Diskvalifikován

  122. Jumping I: Diskvalifikován

  123. Jumping II: Diskvalifikován

  124. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  125. Agility LA: Diskvalifikován

  126. Jumping L: 2/33, 31.12 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  127. LA 3: Diskvalifikován

  128. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  129. QA4 Agility: Diskvalifikován

  130. QA5 Agility: 34/96, 41.26 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  131. QA6 Agility: Diskvalifikován

  132. QJ4 Jumping: 36/96, 36.18 s, 10.0 tr. b., 5.67 m/s

  133. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  134. QJ6 Jumping: 53/87, 42.87 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  135. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  136. Zkouška Ne-1 LA3: Diskvalifikován

  137. Zkouška Ne-2 LA3: Diskvalifikován

  138. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  139. Agility Open LA: Diskvalifikován

  140. Jumping Open LA: 3/32, 34.56 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  141. LA3: Diskvalifikován

  142. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  143. QA1 agility: Diskvalifikován

  144. QA2 agility: 30/120, 35.62 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  145. QA3 agility: 60/120, 38.96 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  146. QJ1 jumping: 56/123, 38.72 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  147. QJ2 jumping: 50/122, 34.12 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  148. QJ3 jumping: 1/111, 34.37 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  149. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  150. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  151. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 22/169, 35.93 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  152. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  153. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 72/175, 39.59 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  154. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  155. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  156. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  157. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  158. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  159. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  160. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  161. TRIAL I. LA3: 7/15, 39.62 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  162. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  163. Agility: Diskvalifikován

  164. Agility Trial: Diskvalifikován

  165. Agility Trial II: Diskvalifikován

  166. Agility Trial III: 1/13, 40.96 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  167. Jumping: 15/32, 35.62 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  168. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  169. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  170. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  171. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  172. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  173. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  174. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  175. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  176. Agility Trial I: 4/16, 35.37 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  177. Agility Trial II: Diskvalifikován

  178. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  179. Czech Imp Jump: 1/39, 19.59 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  180. Jumping 1: Diskvalifikován

  181. Jumping 2: 2/39, 31.01 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  182. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  183. TRIAL III. LA3: 1/10, 33.62 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  184. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  185. TRIAL I. LA3: 3/10, 35.32 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  186. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  187. Czech Imp Jump: 2/52, 20.12 s, 0.0 tr. b., 6.21 m/s

  188. Jumping 1: 18/52, 30.36 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  189. Jumping 2: 1/52, 26.93 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  190. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  191. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  192. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  193. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  194. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  195. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  196. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  197. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  198. TRIAL I. LA3: 1/7, 35.05 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  199. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  200. Agility 1 L: Diskvalifikován

  201. Agility 2 L: 1/27, 36.33 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  202. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  203. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  204. Jumping 3 L: 2/28, 29.58 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  205. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  206. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  207. TRIAL III. LA3: Diskvalifikován

  208. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  209. TRIAL I. LA3: 3/10, 31.12 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  210. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  211. TRIAL II. LA3: 2/12, 36.77 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  212. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  213. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  214. Agility: Diskvalifikován

  215. Agility DRUZSTVA: 4/97, 39.67 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  216. Jumping: Diskvalifikován

  217. Jumping DRUZSTVA: 8/97, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  218. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  219. Agility Trial I: Diskvalifikován

  220. Agility Trial II: Diskvalifikován

  221. Agility Trial III: Diskvalifikován

  222. Agility Trial IV: Diskvalifikován

  223. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  224. TRIAL II. LA3: 3/13, 42.22 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  225. TRIAL I. LA3: 2/13, 43.41 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  226. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  227. Agility I: Diskvalifikován

  228. Agility II: 34/74, 42.08 s, 25.0 tr. b., 4.87 m/s

  229. Jumping I: 2/76, 31.19 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  230. Jumping II: 16/73, 30.49 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  231. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  232. QA4 Agility: 17/95, 42.27 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  233. QA5 Agility: 24/93, 36.44 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  234. QA6 Agility: 25/88, 42.23 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  235. QJ4 Jumping: 30/95, 38.7 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  236. QJ5 Jumping: 1/90, 36.42 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  237. QJ6 Jumping: 26/77, 30.23 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  238. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  239. Jumping A2+3: Diskvalifikován

  240. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  241. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  242. Zkouška II LA3: Diskvalifikován

  243. Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  244. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  245. QA1 agility: Diskvalifikován

  246. QA2 agility: Diskvalifikován

  247. QA3 agility: Diskvalifikován

  248. QJ1 jumping: 1/126, 30.02 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  249. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  250. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  251. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  252. Agility A2A3: Diskvalifikován

  253. Agility Squads as individual: 56/157, 32.68 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  254. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  255. Jumping Squads as Individual: 1/162, 28.88 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  256. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  257. Special Agility: 71/159, 39.74 s, 20.0 tr. b., 4.83 m/s

  258. Special Final: Diskvalifikován

  259. Special Jumping: 1/153, 30.4 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  260. Tachyon Trophy A2A3: 12/106, 35.08 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  261. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  262. Agility Open: 2/30, 31.81 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  263. Agility Trial: Diskvalifikován

  264. Jumping Open: 4/32, 31.31 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  265. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  266. I Agility Open: Diskvalifikován

  267. II Agility Open: Diskvalifikován

  268. II Jumping Open: 37/135, 30.46 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  269. I Jumping Open: Diskvalifikován

  270. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  271. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  272. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  273. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  274. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  275. TRIAL I. LA3: 2/14, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  276. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  277. Jumping A2 + A3 L: 1/22, 27.71 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  278. Trial II. LA3: Diskvalifikován

  279. Trial I. LA3: Diskvalifikován

  280. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  281. AGILITY: 19/38, 34.6 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  282. AGILITY: Diskvalifikován

  283. JUMPING: Diskvalifikován

  284. JUMPING: Diskvalifikován

  285. LA3: 1/13, 29.59 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  286. LA3: Diskvalifikován

  287. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  288. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  289. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  290. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  291. Agility open 1 L: 9/35, 36.87 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  292. Agility open 2 L: Diskvalifikován

  293. Zkoušky LA3: 3/11, 39.85 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  294. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  295. Agility L: 14/34, 35.21 s, 20.0 tr. b., 4.69 m/s

  296. Jumping L: 1/34, 28.87 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  297. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  298. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  299. 1. Zk LA3: 4/9, 36.37 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  300. 2. Zk LA3: Diskvalifikován

  301. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  302. Agility Trial I: Diskvalifikován

  303. Agility Trial II: Diskvalifikován

  304. Agility Trial III: Diskvalifikován

  305. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  306. Zkouška: 4/7, 33.6 s, 15.0 tr. b., 4.85 m/s

  307. Zkouška II: Diskvalifikován

  308. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  309. Agility 1: Diskvalifikován

  310. Agility 2: Diskvalifikován

  311. Jumping 1: Diskvalifikován

  312. Jumping 2: 2/77, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  313. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  314. QA4 agility: Diskvalifikován

  315. QA5 agility: Diskvalifikován

  316. QA6 agility: Diskvalifikován

  317. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  318. QJ5 jumping: 4/91, 35.1 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  319. QJ6 jumping: 26/76, 38.2 s, 15.2 tr. b., 4.5 m/s

  320. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  321. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  322. 2Q Agility: 53/157, 37.91 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  323. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 62/108, 40.67 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  324. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 36/117, 36.98 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  325. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  326. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  327. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  328. Agility Open: Diskvalifikován

  329. Agility Trial: 10/16, 42.17 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  330. Jumping Special A2 + A3: 14/35, 27.26 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  331. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  332. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  333. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  334. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  335. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  336. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  337. 3. zkouška LA3: 4/13, 34.55 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  338. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  339. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  340. Agility Lar So: Diskvalifikován

  341. Jumping Lar Ne: 3/85, 27.12 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  342. Jumping Lar So: Diskvalifikován

  343. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  344. I Agility: Diskvalifikován

  345. II Agility: Diskvalifikován

  346. III Agility: Diskvalifikován

  347. IV Agility: Diskvalifikován

  348. V Agility: Diskvalifikován

  349. VI Agility: Diskvalifikován

  350. VII Agility: Diskvalifikován

  351. VIII Agility: Diskvalifikován

  352. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  353. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  354. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  355. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  356. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  357. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  358. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  359. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  360. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  361. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  362. 15.prorubská: Diskvalifikován

  363. 16.prorubská: Diskvalifikován

  364. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  365. 1. zkouška LA2: 1/34, 27.4 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  366. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  367. 3. zkouška LA2: 21/34, 31.47 s, 15.0 tr. b., 5.66 m/s

  368. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  369. 1. zkouška LA2: 5/27, 28.53 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  370. 2. zkouška LA2: 1/27, 29.52 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  371. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  372. Agility LA: Diskvalifikován

  373. Jumping LA: Diskvalifikován

  374. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  375. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  376. Agility Trial I: Diskvalifikován

  377. Agility Trial II: 1/23, 36.04 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  378. Agility Trial III: Diskvalifikován

  379. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  380. II. zkouška LA2: 3/13, 29.97 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  381. I. zkouška LA2: 6/12, 34.11 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  382. Jumping open L: 14/23, 34.7 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  383. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  384. 1. zkouška LA2: 1/22, 31.04 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  385. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  386. 3. zkouška LA2: 4/22, 33.5 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  387. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  388. Agility Trial I: 6/24, 32.44 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  389. Agility Trial II: Diskvalifikován

  390. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  391. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  392. Horní Počernice, 1. běh: 8/17, 24.62 s, 5.0 tr. b., 6.7 m/s

  393. Horní Počernice, 2. běh: 1/17, 31.3 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  394. Horní Počernice, 3. běh: 3/17, 31.09 s, 5.0 tr. b., 5.95 m/s

  395. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  396. 1. ZK LA1: 3/13, 30.65 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  397. 2. ZK LA1: 4/13, 28.47 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  398. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  399. Agility Open: 1/33, 32.15 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  400. Agility Trial: 7/13, 28.88 s, 15.0 tr. b., 5.82 m/s

  401. Jumping Open: 8/33, 23.74 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  402. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  403. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  404. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  405. 3. zkouška LA1: 1/18, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  406. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2016 s JK Animals, 24. 09. 2016

  407. Agility Open: Diskvalifikován

  408. Agility Trial: 6/15, 23.95 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  409. Jumping Open: 8/31, 27.33 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  410. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  411. Agility L: 9/34, 35.8 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  412. Jumping L: Diskvalifikován

  413. Zk LA1: Diskvalifikován

  414. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  415. Agility L: Diskvalifikován

  416. Jumping L: 4/43, 31.86 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  417. Zkoušky LA1: 6/9, 26.85 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  418. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  419. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  420. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  421. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  422. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  423. TUNELIADA: 1/43, 21.83 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  424. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  425. A0: Diskvalifikován

  426. Nornikovo bludiste: 2/36, 31.65 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  427. Zabakova cesta: Diskvalifikován