Cz En

001116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jan Fiala, Plzeňský pes

    Člen KA

Pes

  1. Aiyta Sapanaska, Border kolie

Výsledky

  1. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  2. Agility I: Diskvalifikován

  3. Agility II: Diskvalifikován

  4. Jumping I: 50/169, 32.83 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  5. Jumping II: 49/161, 33.1 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  6. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  7. LA3 I.: 4/19, 38.53 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  8. LA3 II.: 1/18, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  9. LA3 III.: Diskvalifikován

  10. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  11. LA3 I.: 1/22, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  12. LA3 II.: 2/22, 33.43 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  13. LA3 III.: 4/21, 35.87 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  14. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  15. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  16. I. zkouška LA3: 1/24, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  17. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  18. Agility: 11/39, 48.46 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  19. Jumping: 3/40, 32.89 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  20. Zkouška: Diskvalifikován

  21. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  22. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  23. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  24. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  25. Agility: 1/28, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  26. Jumping: 4/28, 29.63 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  27. Zkouška: 1/18, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  28. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  29. II. zkouška LA3: 2/18, 38.38 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  30. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  31. I. zkouška LA3: 1/18, 42.34 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  32. I. zkouška LA3: 2/19, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  33. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  34. Agility 1 L: Diskvalifikován

  35. Agility 2 L: 6/27, 36.88 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  36. Jumping 1 L: 16/28, 34.09 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  37. Jumping 2 L: 1/28, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  38. Jumping 3 L: 3/28, 29.67 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  39. Zkouška LA3: 6/19, 40.38 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  40. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  41. Zkouška III. LA3: Diskvalifikován

  42. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  43. Zkouška I. LA3: 5/22, 33.81 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  44. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  45. AGILITY: 3/31, 34.67 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  46. AGILITY: 10/39, 38.55 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  47. JUMPING: 2/31, 29.07 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  48. JUMPING: 2/38, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  49. LA3: 1/18, 39.9 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  50. LA3: 8/21, 42.79 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  51. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  52. Agility: Diskvalifikován

  53. Agility DRUZSTVA: 5/97, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  54. Jumping: 19/97, 38.49 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  55. Jumping DRUZSTVA: 42/97, 35.58 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  56. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  57. Agility 1: 27/212, 45.14 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  58. Agility 2: 62/217, 37.57 s, 25.0 tr. b., 5.0 m/s

  59. Agility 3: 59/179, 44.53 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  60. Agility 4: 34/191, 37.55 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  61. Agility Trial: Diskvalifikován

  62. Jumping 1: 43/214, 43.62 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  63. Jumping 2: Diskvalifikován

  64. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  65. QA4 Agility: 26/95, 43.47 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  66. QA5 Agility: 45/93, 38.36 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  67. QA6 Agility: 9/88, 42.39 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  68. QJ4 Jumping: 23/95, 36.52 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  69. QJ5 Jumping: 11/90, 39.05 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  70. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  71. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  72. QA1 agility: 25/127, 39.62 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  73. QA2 agility: 23/125, 42.22 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  74. QA3 agility: Diskvalifikován

  75. QJ1 jumping: 7/126, 30.41 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  76. QJ2 jumping: 47/126, 41.63 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  77. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  78. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  79. Agility A2A3: Diskvalifikován

  80. Agility Squads as individual: 4/157, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  81. Jumping A2A3: 1/113, 34.71 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  82. Jumping Squads as Individual: 60/162, 29.43 s, 10.0 tr. b., 5.98 m/s

  83. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  84. Special Agility: Diskvalifikován

  85. Special Final: Diskvalifikován

  86. Special Jumping: 28/153, 31.16 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  87. Tachyon Trophy A2A3: 2/106, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  88. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  89. I Agility Open: 5/139, 37.14 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  90. II Agility Open: Diskvalifikován

  91. II Jumping Open: Diskvalifikován

  92. I Jumping Open: 28/139, 34.79 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  93. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  94. Zkouška 1 LA3: 5/17, 33.04 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  95. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  96. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  97. Zkoukša 1 LA3: Diskvalifikován

  98. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  99. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  100. AGILITY: 7/52, 39.57 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  101. AGILITY: Diskvalifikován

  102. JUMPING: Diskvalifikován

  103. JUMPING: Diskvalifikován

  104. LA3: 2/24, 39.79 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  105. LA3: Diskvalifikován

  106. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  107. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  108. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  109. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  110. Agility: 3/50, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  111. Agility: Diskvalifikován

  112. Finále: Diskvalifikován

  113. Jumping: 3/47, 30.95 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  114. Jumping: Diskvalifikován

  115. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  116. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  117. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  118. 2. zkouška LA3: 2/20, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  119. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  120. II. Packa LA3: Diskvalifikován

  121. I. Packa LA3: 1/24, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  122. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  123. Agility: Diskvalifikován

  124. Jumping: 3/50, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  125. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  126. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  127. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  128. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  129. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  130. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  131. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  132. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  133. 1. zkouška LA3: 1/22, 38.94 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  134. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  135. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  136. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  137. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  138. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  139. Agility: 2/44, 32.95 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  140. Jumping: Diskvalifikován

  141. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  142. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  143. III. zkouška LA3: 2/15, 32.77 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  144. II. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  145. I. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  146. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  147. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  148. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  149. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  150. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  151. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  152. Jumping LA sobota: 4/61, 26.46 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  153. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  154. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  155. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  156. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  157. II. zkouška LA3: 8/27, 37.71 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  158. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  159. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  160. I. zkouška LA3: 1/27, 33.12 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  161. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  162. 1. zkouška LA3: 7/22, 32.34 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  163. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  164. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  165. AGILITY: 2/40, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  166. AGILITY: Diskvalifikován

  167. JUMPING: 1/39, 30.87 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  168. JUMPING: 13/38, 28.46 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  169. LA3: Diskvalifikován

  170. LA3: Diskvalifikován

  171. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2017

  172. Zkouška 1 - LA3: 1/16, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  173. Zkouška 2 - LA3: Diskvalifikován

  174. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  175. Agility družstev: Diskvalifikován

  176. Agility jednotlivců: 18/87, 40.99 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  177. Jumping družstev: 39/88, 44.14 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  178. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  179. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  180. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  181. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  182. Agility 1: 22/217, 41.52 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  183. Agility 2: Diskvalifikován

  184. Agility 3: Diskvalifikován

  185. Agility 4: Diskvalifikován

  186. Agility Trial: 46/112, 43.73 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  187. Jumping 1: 12/214, 35.73 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  188. Jumping 2: Diskvalifikován

  189. NATIVIA GRAND FINAL: 6/45, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  190. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  191. QA4 agility: 40/99, 39.29 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  192. QA5 agility: 34/97, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  193. QA6 agility: 50/95, 38.05 s, 20.0 tr. b., 4.84 m/s

  194. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  195. QJ5 jumping: 11/91, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  196. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  197. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  198. 1Q Jumping: 17/157, 31.04 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  199. 2Q Agility: 41/157, 43.94 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  200. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 4/108, 37.81 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  201. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  202. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  203. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  204. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  205. QA1 agility: Diskvalifikován

  206. QA2 agility: 41/127, 36.82 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  207. QA3 agility: 30/130, 41.53 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  208. QJ1 jumping: 37/135, 36.62 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  209. QJ2 jumping: 9/135, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  210. QJ3 jumping: 11/118, 34.72 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  211. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  212. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  213. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  214. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  215. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  216. II. zkouška LA3: 1/13, 38.27 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  217. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  218. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  219. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  220. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  221. Agility 1: 11/128, 41.89 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  222. Agility 2: 33/128, 43.0 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  223. Jumping 1: 8/128, 31.84 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  224. Jumping 2: Diskvalifikován

  225. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  226. Agility: 6/36, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  227. Agility: Diskvalifikován

  228. Fun Jumping: 1/31, 29.72 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  229. Fun Jumping: 11/34, 23.54 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  230. Jumping: 10/39, 34.02 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  231. Jumping: 13/36, 35.21 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  232. Zkouška LA3: 9/21, 39.77 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  233. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  234. AGILITY: 4/57, 37.07 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  235. AGILITY: Diskvalifikován

  236. JUMPING: Diskvalifikován

  237. JUMPING: Diskvalifikován

  238. LA3: 2/25, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  239. LA3: 3/33, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  240. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  241. 1. ZK LA3: 2/14, 44.27 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  242. 2. ZK LA3: 1/12, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  243. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  244. Heroutice, 1. běh: 2/16, 31.41 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  245. Heroutice, 2. běh: 2/16, 37.06 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  246. Heroutice, 3. běh: 3/15, 35.44 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  247. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  248. Zkouška1 LA3: 1/22, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  249. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  250. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  251. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  252. Zkouška 2 LA3: 6/21, 41.51 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  253. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  254. 1. ZK LA3: Diskvalifikován

  255. 2. ZK LA3: Diskvalifikován

  256. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  257. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  258. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  259. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  260. 1. ZK LA2: 1/31, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  261. 2. ZK LA2: 3/31, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  262. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  263. Agility LA sobota: 9/63, 41.87 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  264. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  265. Jumping LA sobota: 13/66, 40.14 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  266. Velké finále LA neděle: 10/35, 42.21 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  267. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  268. Zkoušky LA2 sobota: 4/24, 40.03 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  269. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  270. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  271. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  272. 3. zkouška LA2: 17/34, 38.29 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  273. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  274. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  275. Jumping LA neděle: 8/63, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  276. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  277. Velké finále LA neděle: 5/31, 37.09 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  278. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  279. Zkoušky LA2 sobota: 3/25, 36.67 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  280. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  281. 1. zkouška LA2: 5/28, 31.49 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  282. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  283. 2. zkouška LA2: 12/28, 30.13 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  284. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  285. 3. zkouška LA2: 3/23, 33.78 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  286. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  287. Agility L: Diskvalifikován

  288. Jumping L: Diskvalifikován

  289. Ne-zkouška LA2: Diskvalifikován

  290. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  291. 1. zkouška LA2: 9/20, 37.34 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  292. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  293. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  294. Finále: Diskvalifikován

  295. Jumping (1): 7/55, 33.66 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  296. Jumping (2): 2/55, 32.43 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  297. Zkouška: Diskvalifikován

  298. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2016

  299. LA2_1 LA2: 1/29, 32.2 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  300. LA2_2 LA2: 1/29, 34.76 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  301. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  302. LA1_1 LA1: 2/9, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  303. LA1_2 LA1: 1/9, 25.13 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  304. LA2_1 LA2: Diskvalifikován

  305. LA2_2 LA2: Diskvalifikován

  306. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  307. Agility: Diskvalifikován

  308. Agility I: Diskvalifikován

  309. Agility II: 50/195, 47.47 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  310. Agility III: Diskvalifikován

  311. Agility IV: Diskvalifikován

  312. Jumping I: Diskvalifikován

  313. Jumping II: Diskvalifikován

  314. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  315. QA5 Agility: Diskvalifikován

  316. QA6 Agility: Diskvalifikován

  317. QJ5 Jumping: 34/187, 41.25 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  318. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  319. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  320. 1Q Jumping: 21/131, 31.68 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  321. 2Q Agility: Diskvalifikován

  322. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  323. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  324. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 20/100, 41.87 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  325. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  326. Power & speed A2/A3: 3/91, 17.31 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  327. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  328. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  329. QA3 Agility: Diskvalifikován

  330. QA4 Agility: Diskvalifikován

  331. QJ3 Jumping: 65/176, 34.88 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  332. QJ4 Jumping: 56/174, 36.69 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  333. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  334. Jumping Neděle L: Diskvalifikován

  335. Jumping Sobota L: Diskvalifikován

  336. Zkoušk 1 Neděle LA1: 1/18, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  337. Zkouška 1 Sobota LA1: Diskvalifikován

  338. Zkouška 2 Neděle LA1: Diskvalifikován

  339. Zkouška 2 Sobota LA1: 2/18, 24.73 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  340. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  341. Zka 1: Diskvalifikován

  342. Zka 2: Diskvalifikován

  343. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  344. QA2 Agility: Diskvalifikován

  345. QJ2 Jumping: 87/197, 44.3 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s