Cz En

001416

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Markéta Šulcová, Brandýs nad Labem

    Člen KA

Pes

  1. Nesquik Black Neraka, Pudl střední

Výsledky

  1. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  2. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  4. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  5. Agility II M: 12/25, 36.68 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  6. Agility I M: Diskvalifikován

  7. Jumping III M: Diskvalifikován

  8. Jumping II M: Diskvalifikován

  9. Jumping I M: Diskvalifikován

  10. Jumping IV pudlové M: 8/16, 31.32 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  11. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  12. Agility Individual: 39/67, 42.14 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  13. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  14. Jumping Individual: 13/70, 30.9 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  15. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  16. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  17. 1. zkouška: 1/10, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  18. 2. zkouška: Diskvalifikován

  19. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  20. Jumping: 4/21, 31.25 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  21. Zkouška 1: Diskvalifikován

  22. Zkouška 2: 3/6, 46.48 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  23. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  24. Agility Light - Časopis Psí Sporty M: 9/21, 35.06 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  25. Agility Spokojenypes.cz M: 10/21, 46.97 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  26. Jelení Jumping M: 14/21, 48.17 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  27. Jumping Short M Jacob & Joseph: Diskvalifikován

  28. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  29. 1. Zkouška MA3: 5/10, 42.71 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  30. 2. Zkouška MA3: 5/10, 42.76 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  31. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  32. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  33. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  34. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  35. Jumping Open M: 8/21, 37.44 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  36. ZkA. MA3 I.: 2/13, 46.33 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  37. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  38. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  39. Jumping 1 - M: 5/19, 36.01 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  40. Jumping 2 - M: 7/18, 36.62 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  41. Jumping 3 - M: Diskvalifikován

  42. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  43. I. agility M: Diskvalifikován

  44. II. agility M: Diskvalifikován

  45. II. jumping M: 11/64, 33.24 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  46. I. jumping M: 5/67, 36.98 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  47. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  48. Jumping: Diskvalifikován

  49. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  50. ZkA. MA3 I.: 6/12, 40.71 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  51. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  52. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  53. 1.běh bez zón: 6/26, 20.38 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  54. 1.běh se zónami: 17/27, 22.2 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  55. 2.běh bez zón: 7/24, 17.67 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  56. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  57. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  58. 1. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  59. 2. Zkouška A3 M: 6/13, 44.09 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  60. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  61. Jumping I: 3/16, 31.26 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  62. Jumping II: 3/16, 34.83 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  63. Jumping III: 4/16, 29.87 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  64. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  65. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  66. Jumping 1 - Medium: 7/23, 36.53 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  67. Jumping 2 - Medium: 5/22, 27.97 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  68. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  69. Batmanův jumping M: Diskvalifikován

  70. Jumping superhrdinů M: 14/18, 37.88 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  71. Kapitánský jumping M: 1/18, 32.96 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  72. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  73. Agility M: 6/15, 35.99 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  74. Jumping M: Diskvalifikován

  75. Zkoušky MA3: 3/6, 41.91 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  76. Dolní Počernice - Hloubětínský drak 2019 a I.MR Kooikerhondje, 21. 09. 2019

  77. Agility M: 9/16, 33.31 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  78. Jumping M: Diskvalifikován

  79. Zkouska MA3: 1/9, 43.49 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  80. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  81. Agility Open: Diskvalifikován

  82. Agility Squads as Individual: 21/69, 41.04 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  83. Jumping Open: Diskvalifikován

  84. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  85. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  86. Jelenův Jumping M: 7/22, 32.49 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  87. PhysioDOG Agility M: 3/22, 43.26 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  88. Zkouška MA3: 2/14, 35.11 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  89. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  90. Agility M: Diskvalifikován

  91. Jumping M: Diskvalifikován

  92. Zkouška - MA3: Diskvalifikován

  93. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  94. 1. Zka - MA3: Diskvalifikován

  95. 2. Zka - MA3: Diskvalifikován

  96. Jumping - Medium: 11/26, 27.62 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  97. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  98. Agility Open M: Diskvalifikován

  99. Jumping Open M: 4/11, 30.86 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  100. ZkA. MA3: 2/6, 40.93 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  101. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  102. Ne. - Agility II. M: 11/52, 42.9 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  103. Ne. - Jumping II. M: 7/52, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  104. So. - Agility I. M: 5/53, 44.28 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  105. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  106. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  107. MA3 I: 3/8, 44.42 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  108. MA3 II: Diskvalifikován

  109. MA3 III: Diskvalifikován

  110. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  111. Finále medium: 4/8, 28.58 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  112. Jumping II. medium: 5/13, 32.13 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  113. Jumping I. medium: 2/13, 37.33 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  114. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  115. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  116. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  117. Spálené Poříčí - 3. Jarní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů pro útulek v Borovně, 04. 05. 2019

  118. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  119. 2. zkouška MA3: 1/2, 40.52 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  120. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  121. Agility II M: 3/33, 43.97 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  122. Agility I M: Diskvalifikován

  123. Jumping III M: 3/30, 37.67 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  124. Jumping II M: Diskvalifikován

  125. Jumping I M: Diskvalifikován

  126. Jumping IV pudlové M: 4/15, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  127. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  128. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  129. ZkA. MA3 II.: 2/5, 43.38 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  130. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  131. Agility I: Diskvalifikován

  132. Agility II: Diskvalifikován

  133. Jumping I: Diskvalifikován

  134. Jumping II: Diskvalifikován

  135. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  136. MA3 I.: 3/11, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  137. MA3 II.: 2/11, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  138. MA3 III.: 6/11, 38.46 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  139. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  140. III.jumping M: Diskvalifikován

  141. II. jumping M: 1/7, 34.65 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  142. I. jumping M: 2/7, 31.77 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  143. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  144. Agility 1: 10/29, 43.78 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  145. Agility 2: 5/28, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  146. Finále: Diskvalifikován

  147. Jumping 1: Diskvalifikován

  148. Jumping 2: Diskvalifikován

  149. Zkouška: Diskvalifikován

  150. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  151. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  152. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  153. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  154. Agility: Diskvalifikován

  155. Jumping: Diskvalifikován

  156. Zkouška: 1/9, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  157. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  158. Agility: Diskvalifikován

  159. Jumping: Diskvalifikován

  160. Zkouška: Diskvalifikován

  161. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  162. Czech Imp Jump: 11/24, 27.19 s, 6.19 tr. b., 3.94 m/s

  163. Jumping 1: Diskvalifikován

  164. Jumping 2: Diskvalifikován

  165. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  166. 1. zkouška MA2: 2/6, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  167. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  168. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  169. Jumping: 1/9, 30.8 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  170. Jumping DUO: Diskvalifikován

  171. Zkouška: 1/3, 34.16 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  172. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  173. Jumping: Diskvalifikován

  174. Jumping DUO: Diskvalifikován

  175. Zkouška 1.: 2/3, 33.08 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  176. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  177. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  178. Jumping 1: Diskvalifikován

  179. Jumping 2: Diskvalifikován

  180. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  181. 1. běh MA2: Diskvalifikován

  182. 2. běh MA2: Diskvalifikován

  183. 3. běh MA2: 3/8, 37.48 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  184. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  185. Agility M: Diskvalifikován

  186. Jumping M: 1/19, 36.69 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  187. Zkoušky MA2: 1/3, 42.85 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  188. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  189. AGILITY M: 6/15, 43.55 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  190. JUMPING M: 2/15, 33.34 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  191. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  192. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  193. A2 MA2: 2/4, 38.51 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  194. Agility M: Diskvalifikován

  195. Jumping M: Diskvalifikován

  196. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  197. II. zkouška MA2: 1/6, 30.11 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  198. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  199. jumping MA2: 5/6, 25.67 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  200. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  201. II. Zkouška: 1/5, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  202. I. Zkouška: Diskvalifikován

  203. Jumping: 3/15, 30.08 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  204. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  205. 1. BĚH MA2: Diskvalifikován

  206. 2. BĚH MA2: Diskvalifikován

  207. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  208. Jumping III M: 7/9, 30.77 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  209. ZkA III. MA2: 2/4, 37.8 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  210. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  211. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  212. 1. Zka - MA2: Diskvalifikován

  213. 2. Zka - MA2: Diskvalifikován

  214. Jumping - Medium: 10/19, 33.19 s, 11.19 tr. b., 4.22 m/s

  215. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  216. Agility II. M: Diskvalifikován

  217. Agility I. M: 8/48, 41.38 s, 10.38 tr. b., 4.11 m/s

  218. Jumping II. M: 16/49, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  219. Jumping I. M: Diskvalifikován

  220. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  221. Ne-: 2/6, 38.78 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  222. Ne-Agility: 7/22, 36.37 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  223. Ne-Jumping: 2/21, 31.67 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  224. So-: 5/7, 44.19 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  225. So-Agility: 6/21, 39.42 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  226. So-Jumping: 3/22, 33.65 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  227. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  228. A2 zkouška MA2: 1/3, 38.84 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  229. Agility M M: Diskvalifikován

  230. Jumping M M: Diskvalifikován

  231. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  232. Agility 1: Diskvalifikován

  233. Agility 2: 4/22, 39.42 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  234. Agility 3: Diskvalifikován

  235. Finále Jumping SA: 2/8, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  236. Jumping 1: Diskvalifikován

  237. Jumping 2: 3/23, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  238. Jumping 3: 2/22, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  239. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  240. Agility II Medium: Diskvalifikován

  241. Agility I Medium: 7/33, 38.25 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  242. Jumping III Medium: Diskvalifikován

  243. Jumping II Medium: 12/32, 37.83 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  244. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  245. MR pudl Medium - II. kolo: 1/11, 30.5 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  246. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  247. III.zkouška MA2: 2/3, 52.5 s, 16.5 tr. b., 3.12 m/s

  248. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  249. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  250. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  251. I Agility Open: 30/69, 37.14 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  252. II Agility Open: Diskvalifikován

  253. II Jumping Open: Diskvalifikován

  254. I Jumping Open: 14/69, 37.57 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  255. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  256. Agility Open M: Diskvalifikován

  257. Jumping Open M: Diskvalifikován

  258. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  259. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  260. Zkoukša 1 MA2: 1/6, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  261. Zkouška 2 MA2: 1/6, 33.94 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  262. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  263. AGILITY: Diskvalifikován

  264. JUMPING: 4/23, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  265. MA2: Diskvalifikován

  266. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  267. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  268. ZkA. I. MA2: 1/8, 31.62 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  269. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  270. Czech Imp Jump Medium: 6/24, 19.17 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  271. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  272. Jumping 2 Medium: 8/24, 32.5 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  273. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  274. Czech Imp Jump Medium: 7/21, 22.68 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  275. Jumping 1 Medium: 8/21, 26.57 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  276. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  277. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  278. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  279. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  280. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  281. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  282. Agility MA: 5/14, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  283. Jumping MA: Diskvalifikován

  284. ZkA - MA2: Diskvalifikován

  285. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  286. Agility M: Diskvalifikován

  287. Jumping M: 15/23, 34.4 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  288. Zkouška - MA2: Diskvalifikován

  289. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  290. Agility družstev: Diskvalifikován

  291. Jumping družstev: 35/50, 44.66 s, 10.66 tr. b., 3.99 m/s

  292. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  293. Jump III. M: 5/16, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  294. Jump II. M: 3/18, 30.82 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  295. ZkA. Ne MA2: Diskvalifikován

  296. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  297. Agility - Ne: Diskvalifikován

  298. Agility - So: Diskvalifikován

  299. Jumping - Ne: 8/52, 35.58 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  300. Jumping - So: Diskvalifikován

  301. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  302. Druhá zkouška MA2: 3/10, 39.21 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  303. První zkouška MA2: 2/10, 40.09 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  304. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  305. 1. běh MA2: 4/10, 35.15 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  306. 2. běh MA2: Diskvalifikován

  307. Kácov - Kácovský tuplák, 13. 05. 2017

  308. Běh dvojic Medium: 8/12, 0.0 s, 15.0 tr. b., 0.0 m/s

  309. JUMPING: 1/13, 29.97 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  310. MA2: 2/5, 35.18 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  311. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  312. Agility open M: Diskvalifikován

  313. Jumping open M: 5/9, 31.48 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  314. ZkA. MA2: Diskvalifikován

  315. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  316. Agility II Medium: 14/36, 40.72 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  317. Agility I Medium: 21/44, 36.49 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  318. Jumping III Medium: 3/36, 31.69 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  319. Jumping II Medium: 2/41, 31.22 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  320. Jumping I Medium: 14/41, 32.52 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  321. Jumping IV - pudl (M): 8/16, 27.44 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  322. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  323. Agility 1: Diskvalifikován

  324. Agility 2: Diskvalifikován

  325. Jumping 1: 12/50, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  326. Jumping 2: Diskvalifikován

  327. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  328. Agility Trial I: 2/9, 42.63 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  329. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  330. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  331. AGILITY: Diskvalifikován

  332. AGILITY: Diskvalifikován

  333. JUMPING: Diskvalifikován

  334. JUMPING: Diskvalifikován

  335. MA2: 3/11, 36.84 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  336. MA2: Diskvalifikován

  337. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  338. Zkouška1 MA1: 3/10, 27.42 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  339. Zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  340. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  341. Zkouška 1 MA1: 4/10, 31.25 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  342. Zkouška 2 MA1: 1/10, 30.42 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  343. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  344. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  345. 2. zkouška MA1: 1/6, 26.97 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  346. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  347. 1. běh M: Diskvalifikován

  348. 2. běh M: Diskvalifikován

  349. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  350. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  351. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  352. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  353. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  354. Czech Imp Jump Medium: 7/14, 23.73 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  355. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  356. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  357. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  358. Jumping III. M: Diskvalifikován

  359. Jumping II. M: Diskvalifikován

  360. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  361. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  362. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  363. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  364. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  365. Agility MA sobota: 16/27, 34.54 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  366. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  367. Jumping MA sobota: 17/27, 35.07 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  368. Zkoušky MA1 neděle: Diskvalifikován

  369. Zkoušky MA1 sobota: 1/2, 41.52 s, 20.0 tr. b., 4.19 m/s

  370. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  371. JUMPING_MA1 MA1: Diskvalifikován

  372. MA1_1 MA1: 1/1, 28.78 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  373. MA1_2 MA1: 1/1, 27.06 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  374. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  375. Czech Imp Jump Medium: 6/21, 20.65 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  376. Jumping 1 Medium: 4/21, 31.14 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  377. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  378. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  379. Agility M: Diskvalifikován

  380. Jumping M: Diskvalifikován

  381. Zkoušky A1 MA1: 2/2, 37.51 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  382. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  383. Agility - So: 15/34, 41.59 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  384. Jumping - So: Diskvalifikován

  385. ZkA - So: Diskvalifikován

  386. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" + Dobříšská nulka - Agility/Jumping 0, 28. 08. 2016

  387. Zkouška II. MA1: Diskvalifikován

  388. Zkouška I. MA1: 1/4, 31.43 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  389. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  390. Horní Počernice, 1. běh: 3/5, 31.41 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  391. Horní Počernice, 2. běh: 2/5, 43.48 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  392. Horní Počernice, 3. běh: 4/5, 31.54 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s