Cz En

001416

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Markéta Šulcová, Brandýs nad Labem

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Nesquik Black Neraka, Pudl střední

Výsledky

  1. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  2. I. agility M: 3/7, 43.48 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  3. II. agility M: 5/7, 50.82 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  4. JUMPING M: 4/7, 35.85 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  5. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  6. Agility 1 M: 27/64, 51.52 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  7. Agility 2 M: 6/55, 44.05 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  8. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  9. Jumping 2 M: 21/62, 42.78 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  10. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 28. 05. 2022

  11. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  12. 2. Zkouška MA3: 2/5, 50.23 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  13. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  14. Agility 1 M: Diskvalifikován

  15. Agility 2 M: Diskvalifikován

  16. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  17. Jumping 2 M: 10/69, 39.67 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  18. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  19. Agility II M: Diskvalifikován

  20. Agility I M: Diskvalifikován

  21. Jumping III M: 3/40, 39.14 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  22. Jumping II M: Diskvalifikován

  23. Jumping I M: Diskvalifikován

  24. Jumping IV M - pudlů: Diskvalifikován

  25. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  26. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  27. 2.zkouška MA3: 4/6, 52.86 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  28. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 09. 04. 2022

  29. 1. Zkouška MA3: 6/9, 41.65 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  30. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  31. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  32. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  33. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  34. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  35. 2. Jumping M: 3/15, 38.64 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  36. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  37. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  38. Zkouška MA3: 5/9, 49.35 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  39. Zkouška MA3 II : Diskvalifikován

  40. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  41. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  42. 2.zkouška MA3: 4/9, 45.5 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  43. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  44. 1. Zkouška MA3: 5/11, 46.56 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  45. 2. Zkouška MA3: 8/11, 38.25 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  46. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  47. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  48. Jumping 1 - Medium: 7/29, 40.59 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  49. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  50. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  51. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  52. 2.zkouška MA3: 3/7, 49.92 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  53. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  54. Czech Imp Jump Medium: 10/24, 24.42 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  55. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  56. Jumping 2 - Medium: 5/26, 37.86 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  57. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 10. 2021

  58. 1. Zkouška MA3: 1/8, 37.7 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  59. 2. Zkouška MA3: 4/8, 48.99 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  60. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  61. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  62. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  63. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  64. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  65. 2.zkouška MA3: 1/5, 43.83 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  66. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 02. 10. 2021 - 03. 10. 2021

  67. Agility II M: Diskvalifikován

  68. Agility I M: 16/38, 44.01 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  69. Jumping III M: 5/32, 31.83 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  70. Jumping II M: 9/33, 30.41 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  71. Jumping I M: Diskvalifikován

  72. Jumping IV M - pudlů: 4/14, 34.01 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  73. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  74. Agility Individual: Diskvalifikován

  75. Agility Squads as Individual: 41/73, 49.05 s, 20.0 tr. b., 4.36 m/s

  76. Jumping Individual: 50/72, 46.21 s, 19.71 tr. b., 4.33 m/s

  77. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  78. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  79. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  80. 2. Zkouška MA3: 4/16, 44.43 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  81. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  82. 1. běh MA3: 7/9, 50.06 s, 20.0 tr. b., 4.39 m/s

  83. 2. běh MA3: Diskvalifikován

  84. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  85. 1.zkouška MA3: 2/6, 45.57 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  86. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  87. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  88. Jumping OPEN III. M: Diskvalifikován

  89. Jumping OPEN II. M: Diskvalifikován

  90. Zkouška MA3 Neděle: Diskvalifikován

  91. Čerčany - Juta Cup, 27. 06. 2021

  92. AGILITY II M: Diskvalifikován

  93. AGILITY I M: Diskvalifikován

  94. FINÁLE - jumping M: Diskvalifikován

  95. Zkouška A3 M: 1/1, 46.9 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  96. Čerčany - Pytloun Cup, 26. 06. 2021

  97. AGILITY II M: Diskvalifikován

  98. AGILITY I M: Diskvalifikován

  99. FINÁLE - jumping M: 3/5, 35.74 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  100. Zkouška A3 M: 1/1, 49.58 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  101. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  102. Agility 1 M: 31/61, 45.54 s, 20.0 tr. b., 4.79 m/s

  103. Agility 2 M: 19/62, 47.37 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  104. Jumping 1 M: 11/62, 36.14 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  105. Jumping 2 M: 4/51, 32.69 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  106. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  107. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  108. 2.zkouška MA3: 7/9, 41.53 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  109. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  110. 1. Agility M: 7/22, 30.94 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  111. 1. Jumping M: 4/22, 30.9 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  112. 2. Agility M: 3/22, 32.87 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  113. 2. Jumping M: 6/21, 22.57 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  114. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  115. III. Zk MA3: 4/8, 43.16 s, 6.16 tr. b., 4.4 m/s

  116. II. Zk MA3: Diskvalifikován

  117. I. Zk MA3: Diskvalifikován

  118. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  119. 1. Zkouška MA3: 2/6, 43.6 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  120. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  121. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  122. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  123. Czech Imp Jump Medium: 6/19, 24.19 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  124. Jumping 1 - Medium: 4/21, 37.62 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  125. Jumping 2 - Medium: 6/19, 36.56 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  126. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  127. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  128. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  129. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  130. Agility II M: 12/25, 36.68 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  131. Agility I M: Diskvalifikován

  132. Jumping III M: Diskvalifikován

  133. Jumping II M: Diskvalifikován

  134. Jumping I M: Diskvalifikován

  135. Jumping IV pudlové M: 8/16, 31.32 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  136. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  137. Agility Individual: 39/67, 42.14 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  138. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  139. Jumping Individual: 13/70, 30.9 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  140. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  141. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  142. 1. zkouška: 1/10, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  143. 2. zkouška: Diskvalifikován

  144. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  145. Jumping: 4/21, 31.25 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  146. Zkouška 1: Diskvalifikován

  147. Zkouška 2: 3/6, 46.48 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  148. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  149. Agility Light - Časopis Psí Sporty M: 9/21, 35.06 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  150. Agility Spokojenypes.cz M: 10/21, 46.97 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  151. Jelení Jumping M: 14/21, 48.17 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  152. Jumping Short M Jacob & Joseph: Diskvalifikován

  153. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  154. 1. Zkouška MA3: 5/10, 42.71 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  155. 2. Zkouška MA3: 5/10, 42.76 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  156. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  157. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  158. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  159. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  160. Jumping Open M: 8/21, 37.44 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  161. ZkA. MA3 I.: 2/13, 46.33 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  162. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  163. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  164. Jumping 1 - M: 5/19, 36.01 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  165. Jumping 2 - M: 7/18, 36.62 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  166. Jumping 3 - M: Diskvalifikován

  167. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  168. I. agility M: Diskvalifikován

  169. II. agility M: Diskvalifikován

  170. II. jumping M: 11/64, 33.24 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  171. I. jumping M: 5/67, 36.98 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  172. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  173. Jumping: Diskvalifikován

  174. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  175. ZkA. MA3 I.: 6/12, 40.71 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  176. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  177. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  178. 1.běh bez zón: 6/26, 20.38 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  179. 1.běh se zónami: 17/27, 22.2 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  180. 2.běh bez zón: 7/24, 17.67 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  181. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  182. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  183. 1. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  184. 2. Zkouška A3 M: 6/13, 44.09 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  185. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  186. Jumping I: 3/16, 31.26 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  187. Jumping II: 3/16, 34.83 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  188. Jumping III: 4/16, 29.87 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  189. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  190. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  191. Jumping 1 - Medium: 7/23, 36.53 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  192. Jumping 2 - Medium: 5/22, 27.97 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  193. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  194. Batmanův jumping M: Diskvalifikován

  195. Jumping superhrdinů M: 14/18, 37.88 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  196. Kapitánský jumping M: 1/18, 32.96 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  197. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  198. Agility M: 6/15, 35.99 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  199. Jumping M: Diskvalifikován

  200. Zkoušky MA3: 3/6, 41.91 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  201. Dolní Počernice - Hloubětínský drak 2019 a I.MR Kooikerhondje, 21. 09. 2019

  202. Agility M: 9/16, 33.31 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  203. Jumping M: Diskvalifikován

  204. Zkouska MA3: 1/9, 43.49 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  205. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  206. Agility Open: Diskvalifikován

  207. Agility Squads as Individual: 21/69, 41.04 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  208. Jumping Open: Diskvalifikován

  209. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  210. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  211. Jelenův Jumping M: 7/22, 32.49 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  212. PhysioDOG Agility M: 3/22, 43.26 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  213. Zkouška MA3: 2/14, 35.11 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  214. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  215. Agility M: Diskvalifikován

  216. Jumping M: Diskvalifikován

  217. Zkouška - MA3: Diskvalifikován

  218. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  219. 1. Zka - MA3: Diskvalifikován

  220. 2. Zka - MA3: Diskvalifikován

  221. Jumping - Medium: 11/26, 27.62 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  222. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  223. Agility Open M: Diskvalifikován

  224. Jumping Open M: 4/11, 30.86 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  225. ZkA. MA3: 2/6, 40.93 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  226. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  227. Ne. - Agility II. M: 11/52, 42.9 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  228. Ne. - Jumping II. M: 7/52, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  229. So. - Agility I. M: 5/53, 44.28 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  230. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  231. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  232. MA3 I: 3/8, 44.42 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  233. MA3 II: Diskvalifikován

  234. MA3 III: Diskvalifikován

  235. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  236. Finále medium: 4/8, 28.58 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  237. Jumping II. medium: 5/13, 32.13 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  238. Jumping I. medium: 2/13, 37.33 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  239. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  240. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  241. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  242. Spálené Poříčí - 3. Jarní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů pro útulek v Borovně, 04. 05. 2019

  243. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  244. 2. zkouška MA3: 1/2, 40.52 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  245. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  246. Agility II M: 3/33, 43.97 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  247. Agility I M: Diskvalifikován

  248. Jumping III M: 3/30, 37.67 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  249. Jumping II M: Diskvalifikován

  250. Jumping I M: Diskvalifikován

  251. Jumping IV pudlové M: 4/15, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  252. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  253. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  254. ZkA. MA3 II.: 2/5, 43.38 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  255. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  256. Agility I: Diskvalifikován

  257. Agility II: Diskvalifikován

  258. Jumping I: Diskvalifikován

  259. Jumping II: Diskvalifikován

  260. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  261. MA3 I.: 3/11, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  262. MA3 II.: 2/11, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  263. MA3 III.: 6/11, 38.46 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  264. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  265. III.jumping M: Diskvalifikován

  266. II. jumping M: 1/7, 34.65 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  267. I. jumping M: 2/7, 31.77 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  268. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  269. Agility 1: 10/29, 43.78 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  270. Agility 2: 5/28, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  271. Finále: Diskvalifikován

  272. Jumping 1: Diskvalifikován

  273. Jumping 2: Diskvalifikován

  274. Zkouška: Diskvalifikován

  275. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  276. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  277. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  278. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  279. Agility: Diskvalifikován

  280. Jumping: Diskvalifikován

  281. Zkouška: 1/9, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  282. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  283. Agility: Diskvalifikován

  284. Jumping: Diskvalifikován

  285. Zkouška: Diskvalifikován

  286. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  287. Czech Imp Jump: 11/24, 27.19 s, 6.19 tr. b., 3.94 m/s

  288. Jumping 1: Diskvalifikován

  289. Jumping 2: Diskvalifikován

  290. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  291. 1. zkouška MA2: 2/6, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  292. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  293. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  294. Jumping: 1/9, 30.8 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  295. Jumping DUO: Diskvalifikován

  296. Zkouška: 1/3, 34.16 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  297. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  298. Jumping: Diskvalifikován

  299. Jumping DUO: Diskvalifikován

  300. Zkouška 1.: 2/3, 33.08 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  301. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  302. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  303. Jumping 1: Diskvalifikován

  304. Jumping 2: Diskvalifikován

  305. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  306. 1. běh MA2: Diskvalifikován

  307. 2. běh MA2: Diskvalifikován

  308. 3. běh MA2: 3/8, 37.48 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  309. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  310. Agility M: Diskvalifikován

  311. Jumping M: 1/19, 36.69 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  312. Zkoušky MA2: 1/3, 42.85 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  313. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  314. AGILITY M: 6/15, 43.55 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  315. JUMPING M: 2/15, 33.34 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  316. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  317. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  318. A2 MA2: 2/4, 38.51 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  319. Agility M: Diskvalifikován

  320. Jumping M: Diskvalifikován

  321. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  322. II. zkouška MA2: 1/6, 30.11 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  323. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  324. jumping MA2: 5/6, 25.67 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  325. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  326. II. Zkouška: 1/5, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  327. I. Zkouška: Diskvalifikován

  328. Jumping: 3/15, 30.08 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  329. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  330. 1. BĚH MA2: Diskvalifikován

  331. 2. BĚH MA2: Diskvalifikován

  332. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  333. Jumping III M: 7/9, 30.77 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  334. ZkA III. MA2: 2/4, 37.8 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  335. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  336. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  337. 1. Zka - MA2: Diskvalifikován

  338. 2. Zka - MA2: Diskvalifikován

  339. Jumping - Medium: 10/19, 33.19 s, 11.19 tr. b., 4.22 m/s

  340. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  341. Agility II. M: Diskvalifikován

  342. Agility I. M: 8/48, 41.38 s, 10.38 tr. b., 4.11 m/s

  343. Jumping II. M: 16/49, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  344. Jumping I. M: Diskvalifikován

  345. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  346. Ne-: 2/6, 38.78 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  347. Ne-Agility: 7/22, 36.37 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  348. Ne-Jumping: 2/21, 31.67 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  349. So-: 5/7, 44.19 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  350. So-Agility: 6/21, 39.42 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  351. So-Jumping: 3/22, 33.65 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  352. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  353. A2 zkouška MA2: 1/3, 38.84 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  354. Agility M M: Diskvalifikován

  355. Jumping M M: Diskvalifikován

  356. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  357. Agility 1: Diskvalifikován

  358. Agility 2: 4/22, 39.42 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  359. Agility 3: Diskvalifikován

  360. Finále Jumping SA: 2/8, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  361. Jumping 1: Diskvalifikován

  362. Jumping 2: 3/23, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  363. Jumping 3: 2/22, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  364. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  365. Agility II Medium: Diskvalifikován

  366. Agility I Medium: 7/33, 38.25 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  367. Jumping III Medium: Diskvalifikován

  368. Jumping II Medium: 12/32, 37.83 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  369. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  370. MR pudl Medium - II. kolo: 1/11, 30.5 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  371. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  372. III.zkouška MA2: 2/3, 52.5 s, 16.5 tr. b., 3.12 m/s

  373. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  374. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  375. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  376. I Agility Open: 30/69, 37.14 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  377. II Agility Open: Diskvalifikován

  378. II Jumping Open: Diskvalifikován

  379. I Jumping Open: 14/69, 37.57 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  380. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  381. Agility Open M: Diskvalifikován

  382. Jumping Open M: Diskvalifikován

  383. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  384. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  385. Zkoukša 1 MA2: 1/6, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  386. Zkouška 2 MA2: 1/6, 33.94 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  387. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  388. AGILITY: Diskvalifikován

  389. JUMPING: 4/23, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  390. MA2: Diskvalifikován

  391. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  392. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  393. ZkA. I. MA2: 1/8, 31.62 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  394. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  395. Czech Imp Jump Medium: 6/24, 19.17 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  396. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  397. Jumping 2 Medium: 8/24, 32.5 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  398. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  399. Czech Imp Jump Medium: 7/21, 22.68 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  400. Jumping 1 Medium: 8/21, 26.57 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  401. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  402. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  403. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  404. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  405. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  406. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  407. Agility MA: 5/14, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  408. Jumping MA: Diskvalifikován

  409. ZkA - MA2: Diskvalifikován

  410. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  411. Agility M: Diskvalifikován

  412. Jumping M: 15/23, 34.4 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  413. Zkouška - MA2: Diskvalifikován

  414. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  415. Agility družstev: Diskvalifikován

  416. Jumping družstev: 35/50, 44.66 s, 10.66 tr. b., 3.99 m/s

  417. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  418. Jump III. M: 5/16, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  419. Jump II. M: 3/18, 30.82 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  420. ZkA. Ne MA2: Diskvalifikován

  421. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  422. Agility - Ne: Diskvalifikován

  423. Agility - So: Diskvalifikován

  424. Jumping - Ne: 8/52, 35.58 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  425. Jumping - So: Diskvalifikován

  426. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  427. Druhá zkouška MA2: 3/10, 39.21 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  428. První zkouška MA2: 2/10, 40.09 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  429. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  430. 1. běh MA2: 4/10, 35.15 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  431. 2. běh MA2: Diskvalifikován

  432. Kácov - Kácovský tuplák, 13. 05. 2017

  433. Běh dvojic Medium: 8/12, 0.0 s, 15.0 tr. b., 0.0 m/s

  434. JUMPING: 1/13, 29.97 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  435. MA2: 2/5, 35.18 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  436. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  437. Agility open M: Diskvalifikován

  438. Jumping open M: 5/9, 31.48 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  439. ZkA. MA2: Diskvalifikován

  440. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  441. Agility II Medium: 14/36, 40.72 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  442. Agility I Medium: 21/44, 36.49 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  443. Jumping III Medium: 3/36, 31.69 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  444. Jumping II Medium: 2/41, 31.22 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  445. Jumping I Medium: 14/41, 32.52 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  446. Jumping IV - pudl (M): 8/16, 27.44 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  447. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  448. Agility 1: Diskvalifikován

  449. Agility 2: Diskvalifikován

  450. Jumping 1: 12/50, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  451. Jumping 2: Diskvalifikován

  452. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  453. Agility Trial I: 2/9, 42.63 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  454. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  455. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  456. AGILITY: Diskvalifikován

  457. AGILITY: Diskvalifikován

  458. JUMPING: Diskvalifikován

  459. JUMPING: Diskvalifikován

  460. MA2: 3/11, 36.84 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  461. MA2: Diskvalifikován

  462. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  463. Zkouška1 MA1: 3/10, 27.42 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  464. Zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  465. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  466. Zkouška 1 MA1: 4/10, 31.25 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  467. Zkouška 2 MA1: 1/10, 30.42 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  468. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  469. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  470. 2. zkouška MA1: 1/6, 26.97 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  471. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  472. 1. běh M: Diskvalifikován

  473. 2. běh M: Diskvalifikován

  474. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  475. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  476. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  477. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  478. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  479. Czech Imp Jump Medium: 7/14, 23.73 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  480. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  481. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  482. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  483. Jumping III. M: Diskvalifikován

  484. Jumping II. M: Diskvalifikován

  485. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  486. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  487. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  488. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  489. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  490. Agility MA sobota: 16/27, 34.54 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  491. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  492. Jumping MA sobota: 17/27, 35.07 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  493. Zkoušky MA1 neděle: Diskvalifikován

  494. Zkoušky MA1 sobota: 1/2, 41.52 s, 20.0 tr. b., 4.19 m/s

  495. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  496. JUMPING_MA1 MA1: Diskvalifikován

  497. MA1_1 MA1: 1/1, 28.78 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  498. MA1_2 MA1: 1/1, 27.06 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  499. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  500. Czech Imp Jump Medium: 6/21, 20.65 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  501. Jumping 1 Medium: 4/21, 31.14 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  502. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  503. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  504. Agility M: Diskvalifikován

  505. Jumping M: Diskvalifikován

  506. Zkoušky A1 MA1: 2/2, 37.51 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  507. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  508. Agility - So: 15/34, 41.59 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  509. Jumping - So: Diskvalifikován

  510. ZkA - So: Diskvalifikován

  511. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" + Dobříšská nulka - Agility/Jumping 0, 28. 08. 2016

  512. Zkouška II. MA1: Diskvalifikován

  513. Zkouška I. MA1: 1/4, 31.43 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  514. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  515. Horní Počernice, 1. běh: 3/5, 31.41 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  516. Horní Počernice, 2. běh: 2/5, 43.48 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  517. Horní Počernice, 3. běh: 4/5, 31.54 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s