Cz En

003116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Hanušová, Rýzmburk u České Skalice

    Člen KA

Pes

  1. Alesia de Alphaville Bohemia, Holandský ovčák krátkosrstý

Výsledky

  1. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  2. ZkA. LA2 I.: 4/13, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  3. ZkA. LA2 II.: 4/13, 37.05 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  4. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  5. 1.kvalifikace: 14/38, 29.04 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  6. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  7. 3.kvalifikace: 2/21, 26.57 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  8. Východočeské finále: 4/19, 20.24 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  9. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  10. Agility 1: Diskvalifikován

  11. Finále: 2/11, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  12. Jumping 1: 12/22, 34.25 s, 15.0 tr. b., 4.99 m/s

  13. Jumping 2: Diskvalifikován

  14. Zkouška 1: Diskvalifikován

  15. Zkouška 2: 1/6, 35.38 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  16. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  17. Agility: Diskvalifikován

  18. Jumping: Diskvalifikován

  19. Zkouška: Diskvalifikován

  20. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  21. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  22. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  23. Jumping open L: Diskvalifikován

  24. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  25. 1. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  26. 2. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  27. Hra - tuneliáda A2+A3 L: 3/21, 24.28 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  28. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  29. Agility I: 56/167, 51.12 s, 16.12 tr. b., 4.09 m/s

  30. Agility II: Diskvalifikován

  31. Jumping I: Diskvalifikován

  32. Jumping II: Diskvalifikován

  33. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  34. Agility open L: Diskvalifikován

  35. Jumping open L: Diskvalifikován

  36. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  37. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  38. Jumping III L: Diskvalifikován

  39. Jumping II L: 9/27, 38.15 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  40. Jumping I L: Diskvalifikován

  41. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  42. 1. Zka - LA2: 4/20, 40.73 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  43. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  44. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  45. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  46. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  47. 3. běh LA2: Diskvalifikován

  48. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  49. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  50. Jumping 1: Diskvalifikován

  51. Jumping 2: Diskvalifikován

  52. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  53. 1.kvalifikace: 19/45, 30.47 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  54. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  55. 3.kvalifikace: 25/45, 28.92 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  56. Východočeské finále: 11/18, 34.65 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  57. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  58. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  59. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  60. Zk.A LA2: 5/26, 42.42 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  61. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  62. Agility open L: Diskvalifikován

  63. Jumping open L: 2/32, 27.82 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  64. Zkouška LA2: 4/9, 38.49 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  65. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  66. Agility 1 L: 5/30, 40.72 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  67. Finále L: Diskvalifikován

  68. Jumping 1 L: 13/32, 35.44 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  69. Jumping 2 L: 11/26, 31.57 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  70. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  71. Zkouška 2 LA2: 1/7, 36.37 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  72. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  73. Ne-: Diskvalifikován

  74. Ne-Agility: Diskvalifikován

  75. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  76. So-: Diskvalifikován

  77. So-Agility: 22/41, 48.98 s, 23.98 tr. b., 3.51 m/s

  78. So-Jumping: Diskvalifikován

  79. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  80. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  81. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  82. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  83. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  84. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  85. I. zkouška LA1: 2/16, 26.15 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  86. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  87. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  88. JUMPING 2 L: 17/43, 38.59 s, 6.59 tr. b., 3.89 m/s

  89. JUMPING 3 L: 7/42, 26.63 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  90. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  91. Czech Imp Jump Large: 25/47, 25.77 s, 5.77 tr. b., 3.96 m/s

  92. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  93. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  94. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  95. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  96. I. zkouška LA1: 1/13, 26.67 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  97. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  98. 1. jumping: 11/40, 34.37 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  99. 2.jumping: Diskvalifikován

  100. 3.jumping: 14/40, 21.5 s, 0.0 tr. b., 6.33 m/s

  101. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  102. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  103. Jumping 2 L: 14/35, 38.84 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  104. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  105. Jumping: 10/31, 38.04 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  106. Jumping A1: Diskvalifikován

  107. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  108. Jumping: 15/32, 32.6 s, 7.6 tr. b., 3.99 m/s

  109. Jumping A1: 2/7, 17.64 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  110. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  111. Agility L: Diskvalifikován

  112. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  113. Jumping L L: Diskvalifikován

  114. Zkouška Ne LA1: 4/8, 31.84 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  115. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  116. 1. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  117. 2. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  118. DUFLEX tuneliáda A1 L: 3/14, 31.96 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s