Cz En

003116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Hanušová, Rýzmburk u České Skalice

    Člen KA

Pes

  1. Alesia de Alphaville Bohemia, Holandský ovčák krátkosrstý

Výsledky

  1. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  2. I. agility L: Diskvalifikován

  3. II. agility L: Diskvalifikován

  4. II. jumping L: Diskvalifikován

  5. I. jumping L: Diskvalifikován

  6. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  7. III. jumping L: Diskvalifikován

  8. II. jumping L: Diskvalifikován

  9. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  10. I. jumping L: Diskvalifikován

  11. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  12. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  13. 4.studenecká: 2/6, 40.04 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  14. 5.studenecká: Diskvalifikován

  15. 6.studenecká: Diskvalifikován

  16. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  17. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  18. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  19. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  20. Jumping I: 3/21, 29.87 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  21. Jumping II: Diskvalifikován

  22. Jumping III: 6/21, 31.61 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  23. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  24. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  25. Jumping 1: 12/31, 36.68 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  26. Jumping 2 : Diskvalifikován

  27. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  28. 1.studenecká: Diskvalifikován

  29. 2.studenecká: Diskvalifikován

  30. 3.studenecká: Diskvalifikován

  31. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  32. ZkA. LA2 I.: 4/13, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  33. ZkA. LA2 II.: 4/13, 37.05 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  34. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  35. 1.kvalifikace: 14/38, 29.04 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  36. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  37. 3.kvalifikace: 2/21, 26.57 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  38. Východočeské finále: 4/19, 20.24 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  39. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  40. Agility 1: Diskvalifikován

  41. Finále: 2/11, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  42. Jumping 1: 12/22, 34.25 s, 15.0 tr. b., 4.99 m/s

  43. Jumping 2: Diskvalifikován

  44. Zkouška 1: Diskvalifikován

  45. Zkouška 2: 1/6, 35.38 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  46. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  47. Agility: Diskvalifikován

  48. Jumping: Diskvalifikován

  49. Zkouška: Diskvalifikován

  50. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  51. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  52. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  53. Jumping open L: Diskvalifikován

  54. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  55. 1. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  56. 2. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  57. Hra - tuneliáda A2+A3 L: 3/21, 24.28 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  58. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  59. Agility I: 56/167, 51.12 s, 16.12 tr. b., 4.09 m/s

  60. Agility II: Diskvalifikován

  61. Jumping I: Diskvalifikován

  62. Jumping II: Diskvalifikován

  63. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  64. Agility open L: Diskvalifikován

  65. Jumping open L: Diskvalifikován

  66. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  67. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  68. Jumping III L: Diskvalifikován

  69. Jumping II L: 9/27, 38.15 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  70. Jumping I L: Diskvalifikován

  71. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  72. 1. Zka - LA2: 4/20, 40.73 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  73. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  74. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  75. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  76. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  77. 3. běh LA2: Diskvalifikován

  78. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  79. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  80. Jumping 1: Diskvalifikován

  81. Jumping 2: Diskvalifikován

  82. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  83. 1.kvalifikace: 19/45, 30.47 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  84. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  85. 3.kvalifikace: 25/45, 28.92 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  86. Východočeské finále: 11/18, 34.65 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  87. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  88. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  89. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  90. Zk.A LA2: 5/26, 42.42 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  91. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  92. Agility open L: Diskvalifikován

  93. Jumping open L: 2/32, 27.82 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  94. Zkouška LA2: 4/9, 38.49 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  95. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  96. Agility 1 L: 5/30, 40.72 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  97. Finále L: Diskvalifikován

  98. Jumping 1 L: 13/32, 35.44 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  99. Jumping 2 L: 11/26, 31.57 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  100. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  101. Zkouška 2 LA2: 1/7, 36.37 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  102. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  103. Ne-: Diskvalifikován

  104. Ne-Agility: Diskvalifikován

  105. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  106. So-: Diskvalifikován

  107. So-Agility: 22/41, 48.98 s, 23.98 tr. b., 3.51 m/s

  108. So-Jumping: Diskvalifikován

  109. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  110. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  111. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  112. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  113. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  114. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  115. I. zkouška LA1: 2/16, 26.15 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  116. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  117. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  118. JUMPING 2 L: 17/43, 38.59 s, 6.59 tr. b., 3.89 m/s

  119. JUMPING 3 L: 7/42, 26.63 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  120. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  121. Czech Imp Jump Large: 25/47, 25.77 s, 5.77 tr. b., 3.96 m/s

  122. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  123. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  124. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  125. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  126. I. zkouška LA1: 1/13, 26.67 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  127. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  128. 1. jumping: 11/40, 34.37 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  129. 2.jumping: Diskvalifikován

  130. 3.jumping: 14/40, 21.5 s, 0.0 tr. b., 6.33 m/s

  131. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  132. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  133. Jumping 2 L: 14/35, 38.84 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  134. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  135. Jumping: 10/31, 38.04 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  136. Jumping A1: Diskvalifikován

  137. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  138. Jumping: 15/32, 32.6 s, 7.6 tr. b., 3.99 m/s

  139. Jumping A1: 2/7, 17.64 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  140. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  141. Agility L: Diskvalifikován

  142. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  143. Jumping L L: Diskvalifikován

  144. Zkouška Ne LA1: 4/8, 31.84 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  145. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  146. 1. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  147. 2. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  148. DUFLEX tuneliáda A1 L: 3/14, 31.96 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s