Cz En

003316

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michal Kotek

    Člen KA

Pes

  1. Duramman Fitmin, Border kolie

Výsledky

  1. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  2. 1. Jumping LJ2: 1/12, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  3. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  4. 2. Jumping LJ2: 1/11, 38.79 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  5. 2. Zkouška LA2: 2/10, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  6. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  7. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  8. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  9. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  10. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  11. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  12. II.zkouška LA2: 2/13, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  13. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  14. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  15. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  16. 2. Zkouška LA2: 2/15, 34.65 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  17. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  18. II. zkouška LA2: 5/16, 36.44 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  19. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  20. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  21. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  22. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  23. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  24. Zkouška 1 LA1: 1/12, 34.01 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  25. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  26. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  27. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  28. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  29. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  30. 1. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  31. 2. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  32. Hra - tuneliáda A1 L: 7/14, 20.12 s, 0.0 tr. b., 6.36 m/s

  33. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  34. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  35. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  36. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  37. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  38. Czech Imp Jump : Diskvalifikován

  39. Jumping 1: Diskvalifikován

  40. Jumping 2: Diskvalifikován

  41. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  42. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  43. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  44. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  45. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  46. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  47. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  48. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  49. Jumping 1: Diskvalifikován

  50. Jumping 2: Diskvalifikován

  51. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  52. 1.kvalifikace: 20/45, 31.96 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  53. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  54. 3.kvalifikace: 24/45, 28.29 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  55. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  56. Agility open L: Diskvalifikován

  57. Jumping open L: 9/32, 26.99 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  58. Zkouška LA1: 1/13, 32.02 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  59. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  60. A1 LA1: 2/4, 40.04 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  61. Agility L: Diskvalifikován

  62. Jumping L: Diskvalifikován

  63. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  64. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  65. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  66. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  67. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  68. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  69. Jumping 1 L L: 4/33, 29.18 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  70. Jumping 2 L L: Diskvalifikován

  71. Slalomář L L: 14/20, 29.15 s, 29.15 tr. b., 1.75 m/s

  72. Tuneliáda L L: 2/31, 14.78 s, 0.0 tr. b., 6.22 m/s

  73. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  74. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  75. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  76. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  77. 1. Zkouška LA1: 2/14, 33.61 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  78. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  79. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  80. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  81. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  82. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  83. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  84. III. jumping L: Diskvalifikován

  85. II. Jumping L: Diskvalifikován

  86. I. JUMPING L: Diskvalifikován

  87. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  88. Jumping LA1: Diskvalifikován

  89. Zkouška II LA1: Diskvalifikován

  90. Zkouška I LA1: Diskvalifikován

  91. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  92. 1. zkouška LA1: 3/19, 36.02 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  93. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  94. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  95. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  96. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  97. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  98. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  99. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  100. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  101. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  102. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  103. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  104. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  105. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 08. 04. 2017

  106. Zk Large A1: Diskvalifikován

  107. Zk Large J1: Diskvalifikován

  108. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  109. II. zkouška LA1: 1/10, 30.45 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  110. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  111. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  112. 13.prorubská: 2/3, 47.28 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  113. 14.prorubská: Diskvalifikován

  114. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  115. 11.prorubská: Diskvalifikován

  116. 12.prorubská: Diskvalifikován

  117. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  118. AGILITY: Diskvalifikován

  119. JUMPING: Diskvalifikován

  120. LA1: Diskvalifikován

  121. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  122. Jumping (1): Diskvalifikován

  123. Jumping (2): Diskvalifikován

  124. Zkouška: Diskvalifikován