Cz En

003416

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Čermáková, Psí škola Rarášek

    Člen KA

Pes

  1. Monty Jack, Bišonek

Výsledky

  1. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  2. 1. zkouška: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška: 4/6, 57.22 s, 5.22 tr. b., 3.84 m/s

  4. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  5. Agility 1: 6/17, 49.2 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  6. Finále : 8/11, 49.44 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  7. Jumping 1: Diskvalifikován

  8. Jumping 2: 10/16, 35.73 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  9. Zkouška 1: Diskvalifikován

  10. Zkouška 2: 3/7, 47.93 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  11. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  12. 1. Jumping S: 13/16, 38.57 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  13. 2. Jumping S: 4/16, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  14. 3. Jumping S: 6/16, 35.41 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  15. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  16. Ne-: 8/16, 49.64 s, 5.64 tr. b., 3.93 m/s

  17. Ne-Agility: 8/36, 48.49 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  18. Ne-Jumping: 19/35, 33.1 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  19. So-: 7/18, 45.91 s, 7.91 tr. b., 3.77 m/s

  20. So-Agility: 11/38, 48.37 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  21. So-Jumping: 7/38, 42.27 s, 0.27 tr. b., 4.16 m/s

  22. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  23. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  24. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  25. Jumping open S: Diskvalifikován

  26. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  27. ZkA. II. SA3: 7/8, 61.17 s, 23.17 tr. b., 2.7 m/s

  28. ZkA. I. SA3: 6/8, 51.02 s, 11.02 tr. b., 3.49 m/s

  29. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  30. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  31. 2. Zkouška SA3: 2/7, 56.72 s, 9.72 tr. b., 3.63 m/s

  32. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  33. 1.kvalifikace: 17/25, 36.59 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  34. 2.kvalifikace: 9/25, 33.05 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  35. 3.kvalifikace: 19/25, 30.59 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  36. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  37. AGILITY S: Diskvalifikován

  38. JUMPING S: 9/21, 39.35 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  39. Zkoušky SA3: Diskvalifikován

  40. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  41. AGILITY DRUZSTVA: 12/57, 49.47 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  42. J Agility: 9/35, 48.23 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  43. J Hra: Diskvalifikován

  44. J Jumping: Diskvalifikován

  45. JUMPING DRUZSTVA: Diskvalifikován

  46. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  47. AGILITY: Diskvalifikován

  48. JUMPING SA2: 1/5, 34.77 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  49. SA2: 2/6, 44.85 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  50. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  51. Zkouška: 1/5, 39.03 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  52. Zkouška II: 1/5, 39.55 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  53. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  54. 1.zkouška SA2: 2/10, 45.81 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  55. 2.zkouška SA2: 5/10, 48.73 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  56. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  57. Ne-: 8/12, 47.62 s, 9.62 tr. b., 3.25 m/s

  58. Ne-Agility: 21/33, 50.58 s, 19.58 tr. b., 3.44 m/s

  59. Ne-Jumping: 6/31, 35.92 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  60. So-: 7/12, 57.91 s, 12.91 tr. b., 3.16 m/s

  61. So-Agility: 2/34, 45.47 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  62. So-Jumping: Diskvalifikován

  63. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  64. Agility Ju: Diskvalifikován

  65. Agility Squads: 18/59, 49.87 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  66. Hra Ju: 14/36, 40.05 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  67. Jumping Ju: 23/35, 50.51 s, 7.51 tr. b., 3.92 m/s

  68. Jumping Squads: 16/59, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  69. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  70. Agility S: 5/23, 41.05 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  71. Jumping S: 13/23, 40.59 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  72. Zkouška SA2: 1/11, 41.78 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  73. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  74. II. zkouška SA1: 1/2, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  75. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  76. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  77. 1.zkouška: Diskvalifikován

  78. 2.zkouška: 1/9, 39.44 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  79. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  80. Ne-: 5/7, 60.05 s, 12.05 tr. b., 2.7 m/s

  81. Ne-Agility: 7/32, 47.76 s, 1.76 tr. b., 3.56 m/s

  82. Ne-Jumping: 8/30, 38.5 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  83. So-: 2/8, 47.51 s, 5.0 tr. b., 3.14 m/s

  84. So-Agility: 9/35, 53.45 s, 4.45 tr. b., 3.33 m/s

  85. So-Jumping: 3/36, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  86. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  87. A1 Jump II. S: 4/9, 30.1 s, 5.1 tr. b., 3.82 m/s

  88. A1 Jump I. S: 4/9, 29.86 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  89. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  90. 15.prorubská: 2/4, 44.85 s, 16.85 tr. b., 2.65 m/s

  91. 16.prorubská: Diskvalifikován

  92. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  93. 11.prorubská: 1/5, 36.71 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  94. 12.prorubská: 2/5, 47.89 s, 13.89 tr. b., 2.76 m/s

  95. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  96. AGILITY: Diskvalifikován

  97. JUMPING: 15/27, 41.46 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  98. SA1: Diskvalifikován

  99. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  100. 1. zkouška A1 SA1: Diskvalifikován

  101. 2. zkouška A1 SA1: 4/9, 59.04 s, 32.04 tr. b., 2.86 m/s

  102. DUFLEX tuneliáda A1 S: 4/9, 46.94 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  103. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  104. III. Jumping S: Diskvalifikován

  105. II. Jumping S: Diskvalifikován

  106. I. Jumping S: Diskvalifikován

  107. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  108. zkouška_1 SA1: Diskvalifikován

  109. zkouška_2 SA1: Diskvalifikován