Cz En

003916

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Daniela Kučerová, DogFriends Lukov

    Člen KA

Pes

  1. Bonnie, Border kolie

Výsledky

  1. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  2. II. Zkouška: Diskvalifikován

  3. I. Zkouška: Diskvalifikován

  4. Jumping: 9/30, 30.81 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  5. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  6. 1. BĚH LA2: Diskvalifikován

  7. 2. BĚH LA2: 9/20, 39.63 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  8. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  9. Speed&Power hra L: Diskvalifikován

  10. Tunelovo-barelový běh L: 4/9, 28.68 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  11. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  12. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár, 27. 05. 2018

  13. Speed&Power hra L: Diskvalifikován

  14. Tunelovo-barelový běh L: 4/10, 27.35 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  15. Zkouška LA2: 2/4, 37.26 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  16. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  17. I Agility Open: Diskvalifikován

  18. I Jumping Open: Diskvalifikován

  19. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  20. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  21. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  22. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  23. Agility Ju: 24/59, 48.7 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  24. Agility Squads: Diskvalifikován

  25. Hra Ju: 27/59, 35.7 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  26. Jumping Ju: Diskvalifikován

  27. Jumping Squads: Diskvalifikován

  28. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  29. Agility Ne - LA: Diskvalifikován

  30. Agility So - LA: Diskvalifikován

  31. Jumping Ne - LA: Diskvalifikován

  32. Jumping So - LA: Diskvalifikován

  33. Zka Ne - LA2: 6/16, 38.42 s, 20.0 tr. b., 3.8 m/s

  34. Zka So - LA2: Diskvalifikován

  35. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  36. 1. Zka - LA2: 12/19, 46.0 s, 34.0 tr. b., 2.98 m/s

  37. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  38. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  39. Agility 1: Diskvalifikován

  40. Agility 2: Diskvalifikován

  41. Jumping 1: 70/128, 45.25 s, 24.25 tr. b., 3.96 m/s

  42. Jumping 2: Diskvalifikován

  43. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  44. Agility Trial I: 3/13, 32.58 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  45. Jumping Trial I: 7/13, 34.66 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  46. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  47. Agility: Diskvalifikován

  48. Fun Jumping: 22/34, 26.21 s, 15.0 tr. b., 5.27 m/s

  49. Jumping: Diskvalifikován

  50. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  51. 1. ZK LA1: 7/14, 32.32 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  52. 2. ZK LA1: 6/13, 32.62 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  53. Junioři - finále L: Diskvalifikován

  54. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  55. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  56. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  57. Junioři L: Diskvalifikován

  58. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  59. Agility: Diskvalifikován

  60. Jumping: Diskvalifikován

  61. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  62. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  63. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  64. Junioři L: Diskvalifikován

  65. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  66. Agility: Diskvalifikován

  67. Jumping: Diskvalifikován

  68. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  69. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  70. 1. zkouška LA1: 4/11, 32.43 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  71. 2. zkouška LA1: 3/11, 31.29 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  72. Junioři L: Diskvalifikován

  73. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  74. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  75. 2. ZK LA1: 3/16, 28.96 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  76. Junioři L: Diskvalifikován

  77. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  78. 1. Kategorie A0 LA1: 2/4, 22.41 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  79. 2. Kategorie A0 LA1: 1/4, 22.65 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  80. Juniorský běh L: 5/12, 41.93 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s