Cz En

004716

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Hanka Kryšpínová, Mladá Boleslav

    Člen KA

Pes

  1. Sára, Kříženec

Výsledky

  1. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  2. II.zkouška MA3: Diskvalifikován

  3. I. zkouška MA3: 2/5, 54.89 s, 17.89 tr. b., 3.04 m/s

  4. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské jarní dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  5. Zkouška 1 - MA3: Diskvalifikován

  6. Zkouška 2 - MA3: 2/5, 50.14 s, 10.14 tr. b., 3.61 m/s

  7. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  8. 1.zkouška MA3: 5/9, 45.87 s, 8.87 tr. b., 3.92 m/s

  9. 2.zkouška MA3: 6/9, 51.05 s, 13.05 tr. b., 3.39 m/s

  10. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  11. Agility_: 5/19, 46.26 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  12. Jumping_: 4/19, 34.4 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  13. Zkouška - MA3: 2/6, 52.48 s, 6.48 tr. b., 3.68 m/s

  14. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  15. I Agility Open: Diskvalifikován

  16. II Agility Open: Diskvalifikován

  17. II Jumping Open: 35/66, 38.83 s, 5.83 tr. b., 4.2 m/s

  18. I Jumping Open: 23/69, 41.98 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  19. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  20. III. jumping M: 6/23, 40.47 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  21. II. jumping M: Diskvalifikován

  22. I. jumping M: 7/23, 31.14 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  23. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  24. ZkA. II. MA3: 2/8, 44.74 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  25. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  26. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  27. Zk.A II. MA3: 4/10, 38.6 s, 0.6 tr. b., 3.99 m/s

  28. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  29. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  30. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  31. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  32. Jumping 2 Medium: 12/24, 35.08 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  33. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  34. Czech Imp Jump Medium: 9/21, 24.53 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  35. Jumping 1 Medium: 3/21, 27.18 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  36. Jumping 2 Medium: 5/21, 27.51 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  37. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  38. III. zkouška MA3: 3/12, 36.52 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  39. II. Zkouška MA3: 4/12, 48.03 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  40. I. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  41. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  42. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  43. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  44. Jumping 2 Medium: 10/29, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  45. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  46. Agility_: 1/22, 36.32 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  47. Jumping_: Diskvalifikován

  48. Královice - 8.MČR SUPER G AGILITY, 05. 11. 2017

  49. Agility - hra Medium: 1/11, 34.59 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  50. Agility SuperG - Challenge Medium: Diskvalifikován

  51. Jumping - hra Medium: 5/11, 34.78 s, 12.78 tr. b., 3.11 m/s

  52. Jumping SuperG - Challenge Medium: 4/7, 61.65 s, 12.65 tr. b., 3.34 m/s

  53. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  54. 1.zkouška MA2: 1/10, 34.6 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  55. 2.zkouška MA2: 2/10, 33.31 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  56. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  57. Agility Ju: 5/31, 46.21 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  58. Agility Squads: Diskvalifikován

  59. Hra Ju: 16/31, 35.4 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  60. Jumping Ju: 4/31, 45.5 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  61. Jumping Squads: 4/44, 35.84 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  62. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  63. 1. zkouška MA2: 3/13, 28.68 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  64. 2. zkouška MA2: 3/12, 41.18 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  65. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  66. 1. zkouška MA2: 1/8, 32.41 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  67. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  68. 3. zkouška MA2: 2/8, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  69. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  70. 1. Zka - MA2: 2/7, 32.48 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  71. 2. Zka - MA2: 1/7, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  72. 3. Zka - MA2: 2/7, 51.44 s, 7.44 tr. b., 3.54 m/s

  73. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  74. 1. Agility M: 3/15, 52.14 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  75. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  76. 2. Agility M: 2/15, 44.83 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  77. 2. Jumping M: 4/15, 41.37 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  78. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  79. 1. běh MA2: 1/10, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  80. 2. běh MA2: 1/10, 42.3 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  81. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  82. QA1 agility: Diskvalifikován

  83. QA2 agility: Diskvalifikován

  84. QA3 agility: 39/70, 53.32 s, 10.32 tr. b., 3.24 m/s

  85. QJ1 jumping: 35/70, 61.52 s, 29.52 tr. b., 2.75 m/s

  86. QJ2 jumping: 20/69, 34.98 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  87. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  88. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  89. Agility 1 Ju: 8/17, 51.71 s, 10.2 tr. b., 3.67 m/s

  90. Agility 2 Ju: 11/17, 43.14 s, 10.82 tr. b., 3.94 m/s

  91. Agility 3 Ju: 9/17, 47.01 s, 9.99 tr. b., 4.17 m/s

  92. Agility 4 Ju: Diskvalifikován

  93. Jumping 1 Ju: Diskvalifikován

  94. Jumping 2 Ju: Diskvalifikován

  95. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  96. Agility open M: Diskvalifikován

  97. Jumping open M: Diskvalifikován

  98. Zkoušky MA2: 3/5, 59.01 s, 22.01 tr. b., 3.05 m/s

  99. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  100. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  101. I. zkouška MA2: 1/6, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  102. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  103. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  104. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  105. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  106. 1. běh M: Diskvalifikován

  107. 2. běh M: Diskvalifikován

  108. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  109. zkouška 1 MA1: 2/7, 37.14 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  110. zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  111. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  112. ZkA II. MA1: Diskvalifikován

  113. ZkA I. MA1: 1/3, 33.74 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  114. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  115. Agility: Diskvalifikován

  116. Jumping: Diskvalifikován

  117. Zkouška MA1: 1/4, 43.25 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  118. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  119. Druhá zkouška MA1: 1/3, 38.89 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  120. První zkouška MA1: 1/3, 31.44 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  121. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  122. ZkA II. MA1: Diskvalifikován

  123. ZkA I. MA1: 1/6, 26.23 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  124. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  125. 1. zkouška MA1: 3/7, 35.88 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  126. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  127. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  128. Agility M: Diskvalifikován

  129. Jumping M: 12/19, 54.32 s, 23.32 tr. b., 2.98 m/s

  130. Zkouška MA1: 3/5, 36.71 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  131. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  132. Agility M: Diskvalifikován

  133. Jumping M: Diskvalifikován

  134. Zkouška MA1: 1/1, 58.63 s, 24.63 tr. b., 2.78 m/s

  135. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  136. Jumping Ne Medium: Diskvalifikován

  137. MA1 Ne: 2/3, 55.2 s, 20.2 tr. b., 2.72 m/s

  138. Mistrovské Agility Medium: Diskvalifikován

  139. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  140. A1 M MA1: Diskvalifikován

  141. Agility M M: 8/13, 60.09 s, 18.09 tr. b., 3.01 m/s

  142. Jumping M M: Diskvalifikován

  143. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  144. Jarní závody agility 2016: 13/20, 59.78 s, 24.78 tr. b., 2.49 m/s

  145. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  146. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  147. Praha 9 - Horní Počernice - 44. Dvojzkoušky + 1, 24. 04. 2016

  148. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  149. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  150. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  151. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  152. Zkouska MA1 1: Diskvalifikován

  153. Zkouska MA1 2: Diskvalifikován

  154. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  155. 1. ZK MA1: Diskvalifikován

  156. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  157. Junioři M: Diskvalifikován

  158. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  159. Zkouska III MA1: Diskvalifikován

  160. Zkouška II MA1: 1/4, 40.71 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  161. Zkouška I MA1: Diskvalifikován

  162. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  163. 1. zkouška MA1: 3/5, 37.96 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  164. 2. zkouška MA1: 1/5, 31.98 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s