Cz En

005216

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Daniela Děržáková, AK Sokolíci

    Člen KA

Pes

  1. Bryn Corlan Gi, Border kolie

Výsledky

  1. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  2. 1. zkouška A1 L: 4/14, 43.3 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  3. 2. Zkouška A1 L: 4/14, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  4. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  5. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): 11/51, 47.64 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  6. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  7. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  8. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): Diskvalifikován

  9. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): Diskvalifikován

  10. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  11. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  12. Zkouška č.1 LA1: Diskvalifikován

  13. Zkouška č.2 LA1: Diskvalifikován

  14. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  15. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  16. Zkouška 2 LA1: 6/17, 39.33 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  17. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  18. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  19. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  20. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  21. Agility A1: Diskvalifikován

  22. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  23. Jumping A1: 12/48, 23.44 s, 10.0 tr. b., 5.84 m/s

  24. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  25. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  26. Special Agility: Diskvalifikován

  27. Special Jumping: Diskvalifikován

  28. Tachyon Trophy A1: 18/47, 27.15 s, 10.0 tr. b., 5.6 m/s

  29. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  30. 1. zkouška LA1: 4/16, 37.96 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  31. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  32. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  33. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  34. Zkouška č.1 LA1: 1/15, 32.08 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  35. Zkouška č.2 LA1: 4/15, 45.89 s, 15.0 tr. b., 3.7 m/s

  36. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  37. Agility open 1 L: Diskvalifikován

  38. Agility open 2 L: Diskvalifikován

  39. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  40. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  41. Agility Large: 16/21, 40.0 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  42. Jumping Large: 11/21, 36.83 s, 22.83 tr. b., 3.69 m/s

  43. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  44. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  45. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  46. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  47. 1.běh LA1: 3/13, 31.35 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  48. 2.běh LA1: Diskvalifikován

  49. 3.běh LA1: Diskvalifikován

  50. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  51. 1. zkouška LA1: 16/23, 45.12 s, 18.12 tr. b., 3.06 m/s

  52. 2. zkouška LA1: 3/23, 28.19 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  53. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  54. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  55. 2. zkouška LA1: 6/19, 45.53 s, 15.0 tr. b., 3.32 m/s

  56. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován