Cz En

005816

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Tobolková, ZKO Dolní Přím - Probluz

    Člen KA

Pes

  1. Dream Come True Z Vejřího hnízda, Manchester terier

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  2. II. zkouška: Diskvalifikován

  3. I. zkouška: Diskvalifikován

  4. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  5. 7.studenecká: 3/6, 38.26 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  6. 8.studenecká: Diskvalifikován

  7. 9.studenecká: Diskvalifikován

  8. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  9. 4.studenecká: Diskvalifikován

  10. 5.studenecká: Diskvalifikován

  11. 6.studenecká: 3/6, 53.47 s, 15.47 tr. b., 3.33 m/s

  12. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  13. Jumping I: 5/16, 33.35 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  14. Jumping II: Diskvalifikován

  15. Jumping III: 8/16, 33.74 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  16. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  17. Agility M: 13/37, 41.77 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  18. Jumping M: 2/37, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  19. Zkouška MA2: 6/10, 43.05 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  20. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  21. Agility 1 M: 5/8, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  22. Finále M: Diskvalifikován

  23. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  24. Zkouška 1 MA2: 1/3, 37.25 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  25. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  26. zkouška 1 MA2: 3/5, 47.3 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  27. zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  28. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  29. 1. Zkouška A2 MA2: 2/7, 36.31 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  30. 2. Zkouška A2 MA2: 2/7, 51.65 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  31. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: 10/12, 33.75 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  32. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  33. ZkA II. MA2: Diskvalifikován

  34. ZkA I. MA2: Diskvalifikován

  35. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  36. Agility 1 M: 5/15, 34.35 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  37. Jumping 1 M: 8/17, 48.0 s, 17.0 tr. b., 3.33 m/s

  38. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  39. Zkouška 1 MA2: 2/3, 46.48 s, 7.48 tr. b., 3.55 m/s

  40. Zkouška 2 MA2: 2/5, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  41. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  42. Agility M: 10/16, 50.26 s, 11.26 tr. b., 3.72 m/s

  43. Jumping M: Diskvalifikován

  44. Zkouška - MA2: Diskvalifikován

  45. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  46. II. zkouška MA2: 1/2, 54.15 s, 17.15 tr. b., 3.43 m/s

  47. I. zkouška MA2: 1/2, 39.2 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  48. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  49. Zkouska 1 MA1: 1/3, 28.22 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  50. Zkouska 2 MA1: 1/3, 37.9 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  51. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  52. Agility open M: Diskvalifikován

  53. Jumping open M: Diskvalifikován

  54. Zkouška MA1: 3/8, 48.55 s, 16.55 tr. b., 3.34 m/s

  55. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  56. 1.vítězná: 1/2, 35.59 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  57. 2.vítězná: 1/2, 38.24 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  58. Jumping: 6/10, 37.75 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  59. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  60. 1. zkouška A1 MA1: 2/5, 32.52 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  61. 2. zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  62. Hra - tuneliáda pro A1 M: 6/6, 34.69 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  63. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  64. II. zkouška MA1: 1/3, 27.91 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  65. I. zkouška MA1: 2/3, 30.61 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  66. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  67. zkouška 1 MA1: 3/7, 38.13 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  68. zkouška 2 MA1: 2/7, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  69. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  70. 1. zkouška MA1: 1/7, 31.38 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  71. 2. zkouška MA1: 3/7, 33.32 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  72. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  73. Agility M: Diskvalifikován

  74. Jumping M: Diskvalifikován

  75. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  76. 1.zkouška: Diskvalifikován

  77. 2.zkouška: 2/4, 32.06 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  78. Jumping1: 1/5, 26.92 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  79. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  80. 1.zkouška MA1: 4/7, 37.76 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  81. 2.zkouška MA1: 1/7, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  82. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  83. 1. zkouška A1 MA1: 1/6, 45.97 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  84. 2. zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  85. DUFLEX tuneliáda A1 M: 3/7, 36.5 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  86. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  87. Jumping 1 M: 4/5, 36.06 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  88. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  89. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  90. zkouška_1 MA1: 3/3, 34.02 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  91. zkouška_2 MA1: 3/3, 27.95 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s