Cz En

511115

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ivana Ondrušová, HAF Beskydy

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Ace Wallachian Flower, Border kolie

Výsledky

  1. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  2. 1. zkouška: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška: 2/2, 47.71 s, 15.71 tr. b., 4.3 m/s

  4. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  5. 1. Zkouška LA3: 2/12, 40.97 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  6. 2. Zkouška LA3: 8/12, 50.72 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  7. 3. Zkouška LA3: 1/11, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  8. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  9. Agility Open: Diskvalifikován

  10. Agility Trial: 3/8, 47.77 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  11. Jumping Open: Diskvalifikován

  12. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  13. ZkA I: Diskvalifikován

  14. ZkA II: 2/12, 41.02 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  15. ZkA III: 6/12, 44.71 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  16. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  17. ZkA I Agility: 1/6, 43.61 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  18. ZkA II Agility: 1/6, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  19. ZkA III Agility: 1/6, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  20. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  21. Agility I: 10/28, 46.63 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  22. Agility II: 8/23, 47.6 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  23. Jumping I: 17/28, 37.71 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  24. Jumping II: 6/28, 39.81 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  25. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  26. 1. zkouška: 2/4, 43.54 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  27. 2. zkouška: 4/4, 49.62 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  28. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  29. 1. Zkouška LA3: 2/16, 38.87 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  30. 2. Zkouška LA3: 4/15, 43.84 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  31. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  32. II zkouška A3 L: Diskvalifikován

  33. I zkouška A3 L: Diskvalifikován

  34. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  35. ZkA I: Diskvalifikován

  36. ZkA II: Diskvalifikován

  37. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  38. 1. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  39. 2. Zkouška A3 L: 3/10, 45.2 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  40. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  41. Zk Agility I: 2/12, 43.66 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  42. Zk Agility II: 1/12, 40.76 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  43. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  44. 1. zkouška LA3: 2/9, 39.17 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  45. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  46. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  47. Zkouška I.: 2/6, 39.29 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  48. Zkouška II.: Diskvalifikován

  49. Zkouška III.: 2/6, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  50. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  51. ZkA I: Diskvalifikován

  52. ZkA II: Diskvalifikován

  53. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  54. ZkA I: 5/11, 40.08 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  55. ZkA II: 4/11, 37.07 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  56. ZkA III: 1/11, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  57. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  58. Zkouška II. LA3: 1/10, 37.94 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  59. Zkouška LA3: 1/10, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  60. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  61. ZkA I: 3/9, 40.72 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  62. ZkA II: 2/9, 42.62 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  63. ZkA III: 2/9, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  64. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  65. Agility Zk I: Diskvalifikován

  66. Agility Zk II: 3/8, 43.76 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  67. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  68. Zkouška II. LA3: 1/12, 41.66 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  69. Zkouška I. LA3: 1/12, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  70. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  71. Agility Open: 12/125, 41.58 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  72. Agility Squads as Individual: 66/137, 55.16 s, 10.16 tr. b., 3.99 m/s

  73. Jumping Open: 38/136, 41.1 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  74. Jumping Squads as Individual: 59/138, 37.76 s, 10.76 tr. b., 4.42 m/s

  75. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  76. Jumping L: Diskvalifikován

  77. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  78. Zkouška I. LA3: 9/13, 46.18 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  79. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  80. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  81. 2. zkouška LA3: 7/10, 38.98 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  82. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  83. Agility 1: Diskvalifikován

  84. Agility 2: Diskvalifikován

  85. Agility 3: 47/177, 41.99 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  86. Agility 4: 34/181, 49.74 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  87. Agility Trial: Diskvalifikován

  88. Jumping 1: Diskvalifikován

  89. Jumping 2: 30/200, 36.67 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  90. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  91. QA4 Agility: 38/97, 48.35 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  92. QA5 Agility: 32/96, 51.72 s, 10.72 tr. b., 4.22 m/s

  93. QA6 Agility: 45/93, 39.32 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  94. QJ4 Jumping: 9/96, 37.75 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  95. QJ5 Jumping: 17/94, 37.72 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  96. QJ6 Jumping: 40/87, 41.47 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  97. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  98. Agility Trial I: Diskvalifikován

  99. Agility Trial II: 5/11, 31.5 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  100. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  101. QA1 agility: Diskvalifikován

  102. QA2 agility: 69/120, 44.41 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  103. QA3 agility: 45/120, 43.13 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  104. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  105. QJ2 jumping: 16/122, 32.01 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  106. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  107. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  108. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  109. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  110. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 13/169, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  111. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  112. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 14/175, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  113. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  114. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 49/170, 42.25 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  115. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  116. Agility Trial I: Diskvalifikován

  117. Agility Trial II: 1/7, 45.84 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  118. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  119. Agility Trial II: Diskvalifikován

  120. Agility Trial III: 6/13, 48.42 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  121. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  122. Agility I: 13/167, 45.56 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  123. Agility II: 18/165, 38.59 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  124. Jumping I: 65/169, 37.2 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  125. Jumping II: 19/161, 34.18 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  126. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  127. Agility LA: Diskvalifikován

  128. Jumping LA: 6/39, 38.74 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  129. Zkouška LA3: 5/22, 45.88 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  130. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  131. Agility Trial I: Diskvalifikován

  132. Agility Trial II: 6/16, 44.65 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  133. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  134. Zkouška č.1 LA3: 6/17, 49.96 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  135. Zkouška č.2 LA3: 3/17, 51.15 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  136. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  137. Trial I: 2/14, 42.85 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  138. Trial II: 6/14, 46.04 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  139. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  140. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  141. Zkouška 2 LA3: 1/14, 45.15 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  142. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  143. Agility Trial I: Diskvalifikován

  144. Agility Trial II: 5/15, 41.66 s, 6.66 tr. b., 4.03 m/s

  145. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  146. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  147. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  148. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  149. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  150. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  151. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  152. TRIAL III. LA3: Diskvalifikován

  153. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  154. TRIAL I. LA3: 1/10, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  155. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  156. Agility Open 2+3: 2/20, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  157. Agility Trial I: 7/14, 47.78 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  158. Agility Trial II: 1/14, 41.29 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  159. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  160. Agility Trial I: 2/9, 36.61 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  161. Agility Trial II: 3/9, 37.33 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  162. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  163. Agility Trial I: 3/6, 48.47 s, 10.47 tr. b., 4.15 m/s

  164. Agility Trial II: 1/6, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  165. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  166. Agility: 26/86, 43.39 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  167. Agility DRUZSTVA: 45/97, 45.16 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  168. Jumping: Diskvalifikován

  169. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  170. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  171. Agility 1 L: 8/38, 42.2 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  172. Agility 2 L: 10/37, 47.02 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  173. Zkouška LA3: 3/15, 45.98 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  174. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  175. Agility Trial I: 1/12, 45.74 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  176. Agility Trial II: Diskvalifikován

  177. Agility Trial III: 5/12, 45.03 s, 10.03 tr. b., 3.73 m/s

  178. Agility Trial IV: 1/12, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  179. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  180. Agility Open: Diskvalifikován

  181. Agility Trial: 6/13, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  182. Jumping Open: 11/35, 33.63 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  183. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  184. 1. Zkouška LA3: 3/10, 40.93 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  185. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  186. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  187. Agility 1: Diskvalifikován

  188. Agility 2: 16/217, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  189. Agility 3: Diskvalifikován

  190. Agility 4: Diskvalifikován

  191. Agility Trial: Diskvalifikován

  192. Grand Final: Diskvalifikován

  193. Jumping 1: Diskvalifikován

  194. Jumping 2: 63/205, 51.62 s, 22.62 tr. b., 3.62 m/s

  195. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  196. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  197. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  198. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  199. Agility I: 11/75, 44.72 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  200. Agility II: 5/74, 40.68 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  201. Jumping I: 16/76, 34.65 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  202. Jumping II: 9/73, 32.29 s, 0.29 tr. b., 4.58 m/s

  203. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  204. QA4 Agility: 32/95, 49.91 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  205. QA5 Agility: Diskvalifikován

  206. QJ4 Jumping: 15/95, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  207. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  208. QA1 agility: 8/127, 43.91 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  209. QA2 agility: 27/125, 45.03 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  210. QA3 agility: 46/125, 39.03 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  211. QJ1 jumping: 35/126, 35.93 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  212. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  213. QJ3 jumping: 19/122, 39.24 s, 1.24 tr. b., 4.74 m/s

  214. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  215. Agility Trial: 1/13, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  216. Jumping Trial: Diskvalifikován

  217. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  218. Agility A2A3: 42/95, 48.06 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  219. Agility Squads as individual: 21/157, 40.83 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  220. Jumping A2A3: 48/113, 46.35 s, 11.35 tr. b., 3.93 m/s

  221. Jumping Squads as Individual: 47/162, 34.72 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  222. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  223. Special Agility: Diskvalifikován

  224. Special Jumping: 53/153, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  225. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  226. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  227. Agility L Ne: 8/98, 34.37 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  228. Agility L So: Diskvalifikován

  229. Jumping L Ne: Diskvalifikován

  230. Jumping L So: Diskvalifikován

  231. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  232. 1. Zkouška LA3: 1/10, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  233. 2. Zkouška LA3: 2/10, 47.62 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  234. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  235. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  236. Agility I: 2/10, 35.74 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  237. Agility II: 5/10, 30.57 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  238. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  239. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  240. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  241. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  242. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  243. TRIAL II. LA3: 4/12, 43.32 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  244. TRIAL I. LA3: 6/12, 47.54 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  245. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  246. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  247. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  248. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  249. Zkouška č.1 LA3: Diskvalifikován

  250. Zkouška č.2 LA3: 1/12, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  251. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  252. zkouška 1 LA2: 1/17, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  253. zkouška 2 LA2: 3/17, 46.83 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  254. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  255. Agility LA: 8/30, 47.12 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  256. Jumping LA: Diskvalifikován

  257. Zkouška LA2: 2/13, 60.93 s, 29.93 tr. b., 2.94 m/s

  258. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  259. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  260. TRIAL I. LA2: 1/23, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  261. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  262. Agility open 1 L: 2/35, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  263. Agility open 2 L: 6/33, 46.58 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  264. Zkoušky LA2: 3/17, 44.33 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  265. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  266. Trial II. LA2: 8/23, 47.42 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  267. Trial I. LA2: Diskvalifikován

  268. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  269. 1.běh LA2: 2/15, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  270. 2. běh LA2: 10/15, 46.15 s, 11.15 tr. b., 3.6 m/s

  271. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  272. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  273. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  274. Agility Trial I: Diskvalifikován

  275. Agility Trial II: 4/17, 38.63 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  276. Jumping I: Diskvalifikován

  277. Jumping II: 4/24, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  278. Jumping Open: 10/37, 41.97 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  279. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 3/24, 39.32 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  280. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  281. Jump III. L: Diskvalifikován

  282. Jump II. L: 35/52, 41.09 s, 12.09 tr. b., 3.8 m/s

  283. ZkA. Ne LA2: Diskvalifikován

  284. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  285. Agility 1: Diskvalifikován

  286. Agility 2: Diskvalifikován

  287. Agility 3: 61/190, 43.88 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  288. Agility 4: Diskvalifikován

  289. Agility Trial: Diskvalifikován

  290. Jumping 1: Diskvalifikován

  291. Jumping 2: Diskvalifikován

  292. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  293. Agility 1: Diskvalifikován

  294. Agility 2: 14/77, 45.94 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  295. Jumping 1: Diskvalifikován

  296. Jumping 2: 35/77, 42.92 s, 13.92 tr. b., 3.82 m/s

  297. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  298. QA4 agility: 15/99, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  299. QA5 agility: 52/97, 56.31 s, 17.31 tr. b., 3.32 m/s

  300. QA6 agility: Diskvalifikován

  301. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  302. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  303. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  304. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  305. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  306. 2Q Agility: 12/157, 46.12 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  307. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 65/108, 46.49 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  308. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  309. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  310. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  311. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  312. QA1 agility: 20/135, 43.77 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  313. QA2 agility: Diskvalifikován

  314. QA3 agility: 67/130, 50.27 s, 31.27 tr. b., 3.66 m/s

  315. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  316. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  317. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  318. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  319. Agility Open: 17/43, 41.94 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  320. Agility Trial: Diskvalifikován

  321. Jumping Special A2 + A3: Diskvalifikován

  322. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  323. zkouška 1 LA2: 6/22, 46.98 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  324. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  325. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  326. FALCO 1. zkouška LA2: 7/18, 36.0 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  327. FALCO 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  328. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  329. Agility Open: Diskvalifikován

  330. Agility Trial: 4/17, 49.58 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  331. Agility Trial I: 9/24, 41.34 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  332. Agility Trial II: 6/24, 62.43 s, 29.43 tr. b., 2.69 m/s

  333. Agility Trial III: 7/24, 39.62 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  334. Jumping Open: Diskvalifikován

  335. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  336. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  337. Agility Lar So: 7/87, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  338. Jumping Lar Ne: 53/85, 36.08 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  339. Jumping Lar So: 31/87, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  340. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  341. Agility Open: 9/25, 43.88 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  342. Agility Trial II: 2/13, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  343. Tuneliáda: 22/24, 27.01 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  344. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  345. 1.běh LA2: 10/24, 53.21 s, 12.21 tr. b., 3.42 m/s

  346. 2.běh LA2: Diskvalifikován

  347. 3.běh LA2: 12/24, 46.63 s, 19.63 tr. b., 3.26 m/s

  348. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  349. Agility LA: 15/43, 55.64 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  350. Jumping LA: Diskvalifikován

  351. Zkouška LA2: 6/13, 52.88 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  352. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  353. V Agility: 3/11, 32.19 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  354. VI Agility: 4/11, 42.83 s, 11.83 tr. b., 3.11 m/s

  355. VII Agility: 4/11, 44.65 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  356. VIII Agility: 3/11, 38.6 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  357. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  358. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  359. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  360. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  361. Agility LA: 28/42, 51.19 s, 23.19 tr. b., 3.56 m/s

  362. Jumping LA: Diskvalifikován

  363. Zkouška LA1: 5/10, 36.18 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  364. Luhačovice - Dvojzkoušky, 09. 10. 2016

  365. Agility Trial 1: 1/13, 32.15 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  366. Agility Trial 2: 5/13, 32.78 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  367. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  368. 1. Zkouška LA1: 6/16, 41.01 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  369. 2. Zkouška LA1: 10/16, 49.41 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  370. 3. Zkouška LA1: 9/16, 38.83 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  371. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  372. 1. běh LA1 LA1: 10/18, 38.93 s, 20.0 tr. b., 3.62 m/s

  373. 2. běh LA1 LA1: Diskvalifikován

  374. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  375. Agility I: 6/16, 40.37 s, 20.0 tr. b., 4.01 m/s

  376. Agility II: 3/16, 35.31 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  377. HCV Jumping: Diskvalifikován

  378. Jumping 1: 20/44, 41.06 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  379. Jumping 2: Diskvalifikován

  380. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován