Cz En

012716

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Simona Zajková ml.

    Člen KA

Pes

  1. Minnie, Kříženec

Výsledky

  1. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  2. 1. zkouška: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška: 1/5, 45.63 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  4. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  5. Agility MR M: 3/13, 46.81 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  6. jumping M: Diskvalifikován

  7. JUMPING MR M: Diskvalifikován

  8. ZKOUŠKA MA3: Diskvalifikován

  9. Hranice - Dvojzkoušky, 17. 07. 2020

  10. Zkouška I: Diskvalifikován

  11. Zkouška II: Diskvalifikován

  12. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  13. ZkA I: 3/8, 43.67 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  14. ZkA II: Diskvalifikován

  15. ZkA III: 5/8, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  16. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  17. Zkouška1 A3: 1/5, 53.1 s, 7.1 tr. b., 3.9 m/s

  18. Zkouška2 A3: Diskvalifikován

  19. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  20. Agility I: Diskvalifikován

  21. Agility II: 41/62, 53.22 s, 11.22 tr. b., 4.04 m/s

  22. Jumping I: Diskvalifikován

  23. Jumping II: 43/58, 39.11 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  24. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  25. TRIAL I.: 6/9, 45.09 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  26. TRIAL II.: 7/9, 46.65 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  27. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  28. II zkouška A3 M: Diskvalifikován

  29. I zkouška A3 M: Diskvalifikován

  30. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  31. ZkA I: 3/14, 52.58 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  32. ZkA II: 4/14, 48.49 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  33. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  34. 1. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  35. 2. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  36. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  37. Zk Agility I: Diskvalifikován

  38. Zk Agility II: Diskvalifikován

  39. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  40. ZkA I: Diskvalifikován

  41. ZkA II: Diskvalifikován

  42. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  43. Agility Open 2+3: 3/9, 41.39 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  44. ZkA I: 4/5, 46.89 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  45. ZkA II: 2/5, 43.83 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  46. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  47. Zkouška II. MA3: 5/11, 49.48 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  48. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  49. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  50. Jumping M: 6/18, 34.82 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  51. Zkouška II. MA2: 1/5, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  52. Zkouška I. MA2: Diskvalifikován

  53. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  54. Agility Open: Diskvalifikován

  55. Agility Zk: Diskvalifikován

  56. Jumping Open: 4/21, 33.83 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  57. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  58. 1. Jumping MJ2: 2/4, 44.62 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  59. 1. Zkouška MA2: 1/7, 39.22 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  60. 2. Jumping MJ2: 1/4, 38.32 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  61. 2. Zkouška MA2: 2/7, 40.95 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  62. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  63. Agility I: Diskvalifikován

  64. Agility II: 12/39, 47.96 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  65. Jumping I: Diskvalifikován

  66. Jumping II: Diskvalifikován

  67. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  68. Agility finale medium: Diskvalifikován

  69. Mistrovske agility medium: 2/13, 45.74 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  70. Nedele Jumping medium: 8/22, 33.92 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  71. Nedele zkouska MA2: Diskvalifikován

  72. Sobota Agility medium: 2/10, 42.37 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  73. Sobota Jumping medium: 4/10, 35.04 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  74. Sobota zkouška MA2: Diskvalifikován

  75. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  76. 1.zkouška MA2: 1/6, 45.62 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  77. 2.zkouška MA2: 2/6, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  78. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  79. Zkouška 1 MA2: 3/9, 46.59 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  80. Zkouška 2 MA2: 3/9, 50.05 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  81. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  82. Agility Trial I: Diskvalifikován

  83. Agility Trial II: Diskvalifikován

  84. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  85. Agility Trial I: Diskvalifikován

  86. Agility Trial II: Diskvalifikován

  87. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  88. Agility Trial I: Diskvalifikován

  89. Agility Trial II: 3/11, 47.02 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  90. Agility Trial III: 2/11, 40.56 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  91. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  92. Agility Open: Diskvalifikován

  93. Agility Trial: Diskvalifikován

  94. Jumping Open: Diskvalifikován

  95. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  96. Agility 1 M: 3/17, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  97. Agility 2 M: 11/17, 57.04 s, 12.04 tr. b., 3.56 m/s

  98. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  99. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  100. Agility Open: Diskvalifikován

  101. Agility Trial: 4/9, 36.87 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  102. Jumping Open: Diskvalifikován

  103. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  104. 1. Jumping M: 8/16, 33.11 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  105. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  106. 3. Jumping M: Diskvalifikován

  107. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  108. Agility I: Diskvalifikován

  109. Agility II: Diskvalifikován

  110. Jumping I: 14/37, 33.51 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  111. Jumping II: 15/36, 36.0 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  112. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  113. Agility M Ne: Diskvalifikován

  114. Agility M So: Diskvalifikován

  115. Jumping M Ne: Diskvalifikován

  116. Jumping M So: 21/47, 38.08 s, 8.08 tr. b., 3.86 m/s

  117. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  118. Agility I: 4/11, 35.28 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  119. Agility II: 2/11, 30.88 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  120. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  121. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  122. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  123. 3. zkouška MA1: 1/7, 33.92 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  124. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  125. Zkouška č.1 MA1: Diskvalifikován

  126. Zkouška č.2 MA1: 2/6, 38.74 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  127. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  128. Agility_: Diskvalifikován

  129. Jumping_: Diskvalifikován

  130. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  131. Agility Trial I: 2/7, 31.68 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  132. Agility Trial II: 1/7, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  133. Jumping: Diskvalifikován

  134. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 21. 10. 2017

  135. Agility Open: Diskvalifikován

  136. Agility Trial: 1/1, 35.39 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  137. Jumping Open: Diskvalifikován

  138. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  139. Agility open 1 M: Diskvalifikován

  140. Agility open 2 M: 5/26, 55.1 s, 6.1 tr. b., 3.63 m/s

  141. Zkoušky MA1: 4/10, 36.12 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  142. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  143. 1.běh MA1: 1/6, 40.69 s, 10.69 tr. b., 3.39 m/s

  144. 2. běh MA1: 2/6, 30.93 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  145. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  146. Agility 1: Diskvalifikován

  147. Agility 2: 2/7, 31.28 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  148. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  149. 1. zkouška MA1: 2/9, 39.34 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  150. 2. zkouška MA1: 2/9, 43.5 s, 12.5 tr. b., 3.03 m/s

  151. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  152. 1. zkouška MA1: 5/13, 33.02 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  153. 2. zkouška MA1: 2/13, 30.53 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  154. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  155. 1. Zkouška MA1: 2/12, 37.43 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  156. 2. Zkouška MA1: 3/12, 42.59 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  157. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  158. Zkouška č.1 MA1: Diskvalifikován

  159. Zkouška č.2 MA1: Diskvalifikován

  160. Zkouška č.3 MA1: 1/4, 36.19 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  161. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  162. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  163. 2. Zkouška MA1: 3/6, 38.47 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  164. 3. Zkouška MA1: 4/6, 36.11 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  165. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  166. AGILITY: Diskvalifikován

  167. JUMPING: 8/12, 36.34 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  168. MA1: 2/5, 45.45 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  169. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  170. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  171. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  172. Jumping 3 M: 5/10, 45.26 s, 17.26 tr. b., 3.09 m/s

  173. Sedlec u Mikulova - Specific Jumpiáda 2016, 26. 06. 2016

  174. I. Jumping M: 2/5, 42.95 s, 6.95 tr. b., 3.4 m/s

  175. Il. Jumping M: 1/5, 44.09 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  176. Sedlec u Mikulova - Specific Summer JUMPING cup 2016, 25. 06. 2016

  177. I. Jumping M: Diskvalifikován

  178. lI. Jumping M: 3/6, 55.96 s, 22.96 tr. b., 2.77 m/s

  179. lll. Jumping M: Diskvalifikován