Cz En

014516

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Mikušová

    Člen KA

Pes

  1. Forbee Czech Imp, Border kolie

Výsledky

  1. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  2. JUMPING I. A2 + A3: Diskvalifikován

  3. JUMPING II. A2 + A3: 4/8, 42.41 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  4. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  5. Jumping Final: 1/12, 32.73 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  6. Jumping Open I: 7/29, 34.37 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  7. Jumping Open II: 3/29, 28.38 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  8. Jumping Open III: 14/28, 30.91 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  9. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  10. TRIAL I.: 6/17, 44.25 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  11. TRIAL II.: 10/17, 44.39 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  12. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  13. Zk Agility I: Diskvalifikován

  14. Zk Agility II: Diskvalifikován

  15. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  16. ZkA I: Diskvalifikován

  17. ZkA II: Diskvalifikován

  18. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  19. Jumping 1: 12/38, 31.31 s, 10.0 tr. b., 6.32 m/s

  20. Jumping 2: 1/36, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  21. Zkoušky: Diskvalifikován

  22. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  23. Agility Trial I: 1/14, 38.4 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  24. Agility Trial II: Diskvalifikován

  25. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  26. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  27. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  28. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  29. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): 7/51, 39.45 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  30. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  31. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  32. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): Diskvalifikován

  33. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): Diskvalifikován

  34. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 46/175, 40.49 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  35. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 83/170, 45.81 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  36. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  37. 1.zkouška LA1: 1/15, 27.27 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  38. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  39. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  40. Agility Trial I: 4/30, 32.41 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  41. Agility Trial II: Diskvalifikován

  42. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  43. Trial I: 3/26, 32.56 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  44. Trial II: Diskvalifikován

  45. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  46. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  47. Zkouška 2 LA1: 1/17, 29.67 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  48. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  49. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  50. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  51. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  52. Agility Trial I: 6/11, 36.07 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  53. Agility Trial II: Diskvalifikován

  54. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  55. Agility L L: 6/43, 38.21 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  56. Jumping L L: Diskvalifikován

  57. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  58. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  59. 1. Zkouška - neděle LA1: 1/6, 35.68 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  60. 2. Zkouška - neděle LA1: Diskvalifikován

  61. 3. Zkouška - neděle LA1: Diskvalifikován

  62. Zkouška 1 So LA1: 3/8, 37.41 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  63. Zkouška 2 So LA1: Diskvalifikován

  64. Zkouška 3 So LA1: 2/7, 31.69 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  65. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  66. Agility I: 19/75, 50.32 s, 15.32 tr. b., 3.78 m/s

  67. Agility II: Diskvalifikován

  68. Jumping I: 47/76, 30.51 s, 10.0 tr. b., 6.1 m/s

  69. Jumping II: 43/73, 30.07 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  70. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  71. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 1/34, 34.95 s, 0.0 tr. b., 6.44 m/s

  72. Žabákova cesta - Jumping Open: 7/34, 35.14 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  73. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  74. Agility A1: 6/46, 36.26 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  75. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  76. Jumping A1: 1/48, 22.15 s, 0.0 tr. b., 6.19 m/s

  77. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  78. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  79. Special Agility: Diskvalifikován

  80. Special Jumping: 18/153, 35.51 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  81. Tachyon Trophy A1: 9/47, 25.11 s, 5.0 tr. b., 6.05 m/s

  82. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  83. Agility Open: Diskvalifikován

  84. Agility Trial: 1/12, 48.28 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  85. Jumping Open: Diskvalifikován

  86. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  87. I Agility Trial: Diskvalifikován

  88. II Agility Trial: 1/12, 39.04 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  89. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  90. Agility L Ne: 46/98, 36.4 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  91. Agility L So: Diskvalifikován

  92. Jumping L Ne: 51/96, 44.89 s, 30.89 tr. b., 4.3 m/s

  93. Jumping L So: 43/100, 31.51 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  94. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  95. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  96. 2Q Agility: Diskvalifikován

  97. Jednotlivci A1 - Agility: 10/46, 39.37 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  98. Jednotlivci A1 - Jumping: 21/46, 34.38 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  99. Power & speed A1: Diskvalifikován

  100. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 22/46, 31.09 s, 20.0 tr. b., 5.15 m/s

  101. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  102. Jumping 1 L: 15/36, 29.47 s, 20.0 tr. b., 5.77 m/s

  103. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  104. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  105. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  106. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  107. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  108. Jumping I: Diskvalifikován

  109. Jumping II: 12/26, 31.43 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  110. Jumping III: Diskvalifikován

  111. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  112. Jump 1 L: 8/19, 36.51 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  113. Jump 2 L: 2/21, 32.84 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  114. Jump 3 L: 6/21, 42.7 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  115. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  116. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  117. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  118. Jumping 3 L: 9/28, 34.42 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  119. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  120. 1Q Jumping: 57/131, 32.53 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  121. 2Q Agility: Diskvalifikován

  122. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  123. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  124. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  125. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  126. Power & speed A1: Diskvalifikován

  127. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 23/38, 36.24 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  128. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  129. Jumping II L: Diskvalifikován

  130. Jumping I. L: Diskvalifikován

  131. Zkouška LA1: Diskvalifikován