Cz En

015116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Karina Divišová, Tachyon Sport Arena

    Člen KA

Pes

  1. Isabella Moravské srdce, Sheltie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  2. 1.kvalifikace: 8/11, 46.15 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  3. 2.kvalifikace: 7/11, 46.51 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  4. 3.kvalifikace: 3/11, 45.91 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  5. Finále: 1/7, 48.64 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  6. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  7. I. agility S: Diskvalifikován

  8. II. agility S: Diskvalifikován

  9. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  10. II. zkouška A2 S: 2/6, 53.63 s, 0.63 tr. b., 3.56 m/s

  11. I. zkouška A2 S: 4/6, 52.11 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  12. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  13. Agility Open S: 6/9, 57.13 s, 13.13 tr. b., 3.24 m/s

  14. Jumping Open S: 7/9, 42.2 s, 1.2 tr. b., 3.79 m/s

  15. ZkA. SA2: 2/4, 53.03 s, 9.03 tr. b., 3.36 m/s

  16. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  17. Agility neděle S: 12/22, 50.58 s, 5.58 tr. b., 3.48 m/s

  18. Agility sobota S: 9/28, 52.56 s, 3.56 tr. b., 3.29 m/s

  19. Jumping neděle S: 11/22, 41.97 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  20. Jumping sobota S: 15/28, 42.74 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  21. Zkouška neděle SA2: 3/7, 49.72 s, 5.72 tr. b., 3.7 m/s

  22. Zkouška sobota SA2: 4/12, 55.09 s, 7.09 tr. b., 3.3 m/s

  23. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  24. Czech Imp Jump: 15/31, 26.05 s, 6.05 tr. b., 3.84 m/s

  25. Jumping 1: Diskvalifikován

  26. Jumping 2: Diskvalifikován

  27. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  28. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  29. Zkouška 2 SA2: 7/15, 59.09 s, 23.09 tr. b., 2.98 m/s

  30. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  31. Zkouška II. SA2: 2/11, 46.36 s, 2.36 tr. b., 3.77 m/s

  32. Zkouška I. SA2: 8/11, 58.87 s, 10.87 tr. b., 3.18 m/s

  33. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  34. Agility II. S: Diskvalifikován

  35. Agility I. S: 18/58, 60.33 s, 23.33 tr. b., 2.82 m/s

  36. Jumping II. S: 31/57, 47.93 s, 13.93 tr. b., 3.34 m/s

  37. Jumping I. S: 35/58, 52.7 s, 17.7 tr. b., 3.19 m/s

  38. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  39. QA1 agility: 38/53, 51.79 s, 13.79 tr. b., 3.51 m/s

  40. QA2 agility: 32/53, 48.94 s, 0.94 tr. b., 4.13 m/s

  41. QA3 agility: Diskvalifikován

  42. QJ1 jumping: 39/53, 44.36 s, 15.36 tr. b., 3.76 m/s

  43. QJ2 jumping: 34/53, 47.98 s, 10.98 tr. b., 4.06 m/s

  44. QJ3 jumping: 37/53, 54.18 s, 29.18 tr. b., 3.38 m/s

  45. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  46. Agility Trial: Diskvalifikován

  47. Jumping Trial: 1/3, 42.6 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  48. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  49. Nedele SA2 1: Diskvalifikován

  50. Nedele SA2 2: 1/6, 47.81 s, 1.81 tr. b., 3.49 m/s

  51. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  52. II. zkouška SA2: 3/6, 44.1 s, 9.1 tr. b., 3.49 m/s

  53. I. zkouška SA2: 4/6, 41.16 s, 6.16 tr. b., 3.62 m/s

  54. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  55. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  56. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  57. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  58. 1.běh SA2: Diskvalifikován

  59. 2.běh SA2: Diskvalifikován

  60. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  61. Horní Počernice, 1. běh: 1/9, 41.19 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  62. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  63. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  64. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  65. 1. zkouška SA1: 8/11, 51.62 s, 18.62 tr. b., 2.52 m/s

  66. 2. zkouška SA1: 4/11, 30.28 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  67. 3. zkouška SA1: 2/11, 33.72 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  68. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  69. QA4 agility: Diskvalifikován

  70. QA5 agility: Diskvalifikován

  71. QA6 agility: 11/56, 60.77 s, 20.77 tr. b., 3.21 m/s

  72. QJ4 jumping: 36/55, 42.06 s, 12.06 tr. b., 3.47 m/s

  73. QJ5 jumping: 34/53, 48.63 s, 14.63 tr. b., 3.29 m/s

  74. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  75. QA1 agility: 35/67, 65.49 s, 36.49 tr. b., 2.9 m/s

  76. QA2 agility: Diskvalifikován

  77. QA3 agility: 41/68, 65.52 s, 27.52 tr. b., 2.64 m/s

  78. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  79. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  80. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  81. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  82. 1.vítězná: Diskvalifikován

  83. 2.vítězná: 5/8, 48.98 s, 13.98 tr. b., 3.16 m/s

  84. Jumping: 20/25, 52.61 s, 25.61 tr. b., 3.12 m/s

  85. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  86. Agility 1: 32/78, 56.69 s, 14.69 tr. b., 3.53 m/s

  87. Agility 2: Diskvalifikován

  88. Jumping 1: 33/77, 43.2 s, 2.2 tr. b., 4.0 m/s

  89. Jumping 2: Diskvalifikován

  90. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  91. Agility Trial I: 1/3, 40.79 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  92. Jumping Trial I: 1/3, 37.24 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  93. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  94. AGILITY: 18/26, 47.0 s, 7.0 tr. b., 3.68 m/s

  95. AGILITY: Diskvalifikován

  96. JUMPING: 12/19, 46.87 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  97. JUMPING: 13/24, 49.27 s, 19.27 tr. b., 3.21 m/s

  98. SA1: 1/6, 39.97 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  99. SA1: 3/6, 38.19 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  100. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  101. Zkouška 1 SA1: 2/12, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  102. Zkouška 2 SA1: 5/12, 39.66 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  103. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  104. Czech Imp Jump Small: 15/25, 37.49 s, 16.49 tr. b., 2.75 m/s

  105. Jumping 1 Small: 9/25, 41.65 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  106. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  107. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  108. 1. ZK SA1: 4/10, 46.5 s, 10.0 tr. b., 3.29 m/s

  109. 2. ZK SA1: 6/10, 46.81 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  110. Jihlava - Ježkovy voči, 24. 09. 2016

  111. AGILITY: 9/22, 48.96 s, 15.96 tr. b., 2.96 m/s

  112. JUMPING: 7/22, 40.03 s, 5.03 tr. b., 3.62 m/s

  113. SA1: 1/8, 34.19 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  114. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 10. 09. 2016

  115. druhý běh SA1: 3/4, 48.13 s, 6.13 tr. b., 3.01 m/s

  116. první běh SA1: 1/4, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  117. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  118. 1. zkouška SA1: 1/5, 37.89 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  119. 2. zkouška SA1: 1/5, 42.83 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  120. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  121. 1.zkouška: 1/6, 41.09 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  122. 2.zkouška: 1/6, 36.8 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  123. Jumping1: 1/6, 40.4 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  124. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 18. 06. 2016

  125. Druhý běh SA1: 1/7, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  126. První běh SA1: 1/7, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s