Cz En

016516

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vendula Dolejší

Pes

  1. Beati Possidentes Te Salutant, Australská kelpie

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  2. Agility Individual: 13/34, 42.4 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  3. Agility Squads as Individual: 4/34, 37.39 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  4. Jumping Individual: Diskvalifikován

  5. Jumping Squads as Individual: 9/34, 35.89 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  6. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  7. I. agility ML: 8/38, 41.23 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  8. II. agility ML: 8/37, 38.77 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  9. II. jumping ML: 2/38, 31.3 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  10. I. jumping ML: Diskvalifikován

  11. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  12. MLA3 - 1běh: 3/5, 46.67 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  13. MLA3 - 2běh: Diskvalifikován

  14. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  15. Agility Open: Diskvalifikován

  16. Agility Squads as Individual: 43/137, 48.81 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  17. Jumping Open: 20/136, 40.11 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  18. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  19. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  20. QA4 Agility: Diskvalifikován

  21. QA5 Agility: 18/96, 45.59 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  22. QA6 Agility: Diskvalifikován

  23. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  24. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  25. QJ6 Jumping: 44/87, 43.09 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  26. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  27. QA1 agility: Diskvalifikován

  28. QA2 agility: Diskvalifikován

  29. QA3 agility: 28/120, 42.95 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  30. QJ1 jumping: 31/123, 38.42 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  31. QJ2 jumping: 57/122, 37.44 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  32. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  33. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  34. Agility I: 27/167, 44.15 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  35. Agility II: 55/165, 39.17 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  36. Jumping I: 26/169, 34.7 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  37. Jumping II: 21/161, 34.3 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  38. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  39. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  40. Finále LA neděle: Diskvalifikován

  41. Jumping LA neděle: 5/70, 38.79 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  42. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  43. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  44. Zkoušky LA3 sobota: 11/34, 51.65 s, 5.65 tr. b., 4.12 m/s

  45. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  46. Agility klubů L: 5/33, 39.6 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  47. Jumping L: Diskvalifikován

  48. Zkouška LA3: 3/18, 39.91 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  49. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 09. 09. 2018

  50. 1.Zka - LA3: 4/13, 39.36 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  51. 2.Zka - LA3: Diskvalifikován

  52. Chýnov - 3. Chýnovský hopík, 01. 09. 2018

  53. 1.Zka - LA3: Diskvalifikován

  54. 2.Zka - LA3: 4/16, 37.72 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  55. 3.Zka - LA3: 10/16, 40.53 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  56. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  57. QA4 Agility: 14/95, 48.47 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  58. QA5 Agility: Diskvalifikován

  59. QA6 Agility: Diskvalifikován

  60. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  61. QJ5 Jumping: 35/90, 43.4 s, 8.4 tr. b., 4.54 m/s

  62. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  63. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  64. QA1 agility: Diskvalifikován

  65. QA3 agility: 52/125, 47.82 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  66. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  67. QJ2 jumping: 42/126, 46.23 s, 6.23 tr. b., 4.3 m/s

  68. QJ3 jumping: 22/122, 39.63 s, 1.63 tr. b., 4.69 m/s

  69. Chýnov - Chýnovské hopsinky - od A0 až po veterány, 12. 05. 2018

  70. Agility_: Diskvalifikován

  71. Jumping_: 3/23, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  72. Zkouška - LA3: 2/11, 43.08 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  73. České Budějovice - K Budějicům cesta III. + veteráni, 01. 05. 2018

  74. Agility_: Diskvalifikován

  75. Jumping_: Diskvalifikován

  76. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  77. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  78. I Agility Open: Diskvalifikován

  79. II Agility Open: Diskvalifikován

  80. II Jumping Open: Diskvalifikován

  81. I Jumping Open: 53/139, 33.56 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  82. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  83. Agility LA sobota: 20/60, 48.47 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  84. Jumping LA neděle: 21/62, 34.83 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  85. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  86. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  87. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  88. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  89. Agility LA sobota: 9/60, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  90. Jumping LA neděle: 11/58, 32.95 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  91. Jumping LA sobota: 22/61, 29.26 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  92. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  93. Zkoušky LA3 neděle: 10/37, 39.89 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  94. Zkoušky LA3 sobota: 17/40, 40.12 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  95. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky, 22. 10. 2017

  96. Zkouška 1 - LA3: Diskvalifikován

  97. Zkouška 2 - LA3: Diskvalifikován

  98. Chýnov - 2. Chýnovský hopík, 16. 09. 2017

  99. Zkouška 1 - LA3: 3/16, 35.02 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  100. Zkouška 2 - LA3: 1/16, 39.25 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  101. Zkouška 3 - LA3: 2/16, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  102. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  103. Agility družstev: 26/88, 38.09 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  104. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  105. Jumping družstev: Diskvalifikován

  106. Jumping jednotlivců: 51/87, 45.7 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  107. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  108. Agility - Ne: 11/91, 40.87 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  109. Agility - So: 1/97, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  110. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  111. Jumping - So: Diskvalifikován

  112. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  113. Agility Individuals Large: 11/95, 46.12 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  114. Agility Pairs Large: Diskvalifikován

  115. Agility Teams Large: 10/93, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  116. Finals Individuals Large: 13/28, 55.16 s, 18.16 tr. b., 3.59 m/s

  117. Jumping Individuals Large: 14/92, 40.59 s, 0.59 tr. b., 4.83 m/s

  118. Jumping Nations Large: 36/96, 45.97 s, 10.97 tr. b., 4.02 m/s

  119. Jumping Pairs Large: 44/94, 43.02 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  120. Jumping Teams Large: Diskvalifikován

  121. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  122. QA4 agility: 10/99, 38.77 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  123. QA5 agility: 19/97, 40.15 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  124. QA6 agility: Diskvalifikován

  125. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  126. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  127. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  128. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  129. QA1 agility: Diskvalifikován

  130. QA2 agility: 27/127, 35.57 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  131. QA3 agility: 26/130, 40.87 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  132. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  133. QJ2 jumping: 59/135, 38.78 s, 15.78 tr. b., 4.64 m/s

  134. QJ3 jumping: 15/118, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  135. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  136. Zkouška LA2: 1/17, 33.86 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  137. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  138. LA I: Diskvalifikován

  139. LA II: 3/11, 30.17 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  140. LA III: 3/11, 36.82 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  141. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  142. Agility 1: Diskvalifikován

  143. Agility 2: 47/128, 39.8 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  144. Jumping 1: Diskvalifikován

  145. Jumping 2: 23/128, 36.06 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  146. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  147. Agility Trial I: Diskvalifikován

  148. Jumping Trial I: 4/27, 29.71 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  149. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  150. Czech Imp Jump Medium: 14/20, 22.44 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  151. Jumping 1 Medium: 1/20, 31.68 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  152. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  153. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  154. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  155. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  156. Jumping MA sobota: 3/27, 28.36 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  157. Velké finále MA neděle: 3/17, 36.57 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  158. Zkoušky MA2 neděle: 3/11, 31.17 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  159. Zkoušky MA2 sobota: Diskvalifikován

  160. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  161. Czech Imp Jump Medium: 14/21, 22.0 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  162. Jumping 1 Medium: 2/21, 29.23 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  163. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  164. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  165. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  166. 2. zkouška MA2: 4/9, 47.87 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  167. 3. zkouška MA2: 1/9, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  168. České Budějovice - Podzimní trojzkoušky, 25. 09. 2016

  169. MA2 - 1. zkouška MA2: 1/5, 36.38 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  170. MA2 - 2. zkouška MA2: 1/5, 30.38 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  171. MA2 - 3. zkouška MA2: 1/5, 34.5 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  172. Chýnov - Chýnovský hopík, 10. 09. 2016

  173. 1. Zkouška agility MA2: 2/4, 32.68 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  174. 2. Zkouška agility MA2: Diskvalifikován

  175. 3. Zkouška agility MA2: 1/4, 33.88 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  176. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  177. Agility družstva: 11/44, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  178. Agility jednotlivci: 6/44, 32.9 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  179. Jumping družstva: 28/44, 37.54 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  180. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  181. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  182. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  183. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  184. 1. zkouška MA2: 2/11, 32.45 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  185. 2. zkouška MA2: 2/11, 37.35 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  186. 3. zkouška MA2: 4/11, 38.92 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  187. Zbraslav - Pelíškobraní II. + VI. Šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 13. 08. 2016

  188. Agility M: 5/15, 47.45 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  189. Jump M: 6/15, 32.16 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  190. Zkouška MA1: 1/2, 38.38 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  191. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  192. Agility 1 M: Diskvalifikován

  193. Agility M: Diskvalifikován

  194. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  195. Jumping M: 3/14, 30.43 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  196. Zkouška A1 MA1: 2/3, 30.7 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  197. Zkouška Ne MA1: 1/3, 28.57 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  198. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  199. QA5 Agility: Diskvalifikován

  200. QA6 Agility: Diskvalifikován

  201. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  202. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  203. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  204. 1. zkouška MA1: 1/9, 24.62 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  205. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  206. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  207. QA3 Agility: Diskvalifikován

  208. QA4 Agility: Diskvalifikován

  209. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  210. QJ4 Jumping: 8/69, 32.3 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  211. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  212. Jumping Sobota M: 3/18, 26.97 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  213. Zkouška 1 Sobota MA1: 1/7, 31.03 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  214. Zkouška 2 Sobota MA1: 1/7, 23.6 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  215. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  216. Agility: Diskvalifikován

  217. Jumping: 9/19, 33.09 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  218. ZkA: 5/7, 31.71 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s