Cz En

017316

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Sovadinová

    Člen KA

Pes

  1. Deli z Obolecké meze, Šiperka

Výsledky

  1. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  2. 1. Agility S Děti: Diskvalifikován

  3. 2. Agility S Děti: 2/14, 45.17 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  4. 3. Jumping S Děti: 7/14, 35.96 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  5. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  6. Agility Individual: 6/67, 41.26 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  7. Agility Squads as Individual: 8/69, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  8. Jumping Individual: 47/68, 36.84 s, 13.84 tr. b., 4.13 m/s

  9. Jumping Squads as Individual: 17/68, 32.84 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  10. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  11. Agility Open: 3/20, 46.17 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  12. Agility Trial: Diskvalifikován

  13. Jumping Open: 5/20, 42.79 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  14. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  15. Agility D Individual: 1/15, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  16. Agility Squads: Diskvalifikován

  17. Jumping D Individual: 1/15, 38.71 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  18. Jumping Squads: 5/43, 37.81 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  19. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  20. Agility I: 16/40, 49.78 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  21. Agility II: 10/40, 46.39 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  22. Jumping I: Diskvalifikován

  23. Jumping II: 6/39, 41.94 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  24. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  25. Agility S: 4/26, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  26. Jumping S: 15/26, 41.3 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  27. ZkouškaSA3: 2/14, 47.2 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  28. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  29. ZkA I: 1/8, 44.56 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  30. ZkA II: 1/8, 42.95 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  31. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  32. FINALE O bezovou hulku: 9/19, 57.34 s, 10.34 tr. b., 3.64 m/s

  33. Zk agility I: 4/12, 45.08 s, 1.08 tr. b., 3.88 m/s

  34. Zk agility II: 4/12, 47.39 s, 2.39 tr. b., 3.84 m/s

  35. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  36. Agility Open: 6/30, 45.03 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  37. Agility Zk: 2/9, 43.1 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  38. Jumping Open: 9/30, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  39. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  40. Agility D: 5/15, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  41. Agility Squads as Individual: 7/51, 46.95 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  42. Jumping D: 5/15, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  43. Jumping Squads as Individual: 10/52, 38.79 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  44. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  45. Agility I: Diskvalifikován

  46. Agility II: 9/38, 48.79 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  47. Jumping I: Diskvalifikován

  48. Jumping II: Diskvalifikován

  49. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  50. f - 1. Zkouška SA2 SA2: Diskvalifikován

  51. JUMPING S S: 6/18, 35.44 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  52. l - 2. Zkouška SA2 SA2: 1/1, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  53. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  54. 1. Small - Agi - Děti: Diskvalifikován

  55. 2. Small - Agi - Děti: 1/16, 41.88 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  56. 3. Small - Jum - Děti: 1/16, 29.94 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  57. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  58. D Agility IV: 1/9, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  59. D Agility V: 1/9, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  60. D Agility VI: 1/9, 37.28 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  61. D Jumping III: Diskvalifikován

  62. D Jumping IV: 1/9, 33.65 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  63. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  64. Agility Challenge S SA2: 6/30, 44.5 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  65. Agility I S S: 13/48, 56.92 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  66. Jumping Challenge S SA2: Diskvalifikován

  67. Jumping I S S: Diskvalifikován

  68. Tuneliáda S S: 12/48, 23.39 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  69. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  70. D Agility I: 5/12, 46.17 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  71. D Agility II: 1/12, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  72. D Agility III: Diskvalifikován

  73. D Jumping I: 1/12, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  74. D Jumping II: 1/12, 32.64 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  75. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  76. Agility Trial I: 2/11, 46.87 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  77. Agility Trial II: 1/11, 55.32 s, 7.32 tr. b., 3.52 m/s

  78. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 02. 02. 2019

  79. 1. zkouška SA2: 2/5, 41.34 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  80. 2. zkouška SA2: 3/5, 41.25 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  81. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  82. Agility Trial I: 5/8, 50.9 s, 8.9 tr. b., 3.42 m/s

  83. Agility Trial II: 6/8, 50.43 s, 23.43 tr. b., 2.7 m/s

  84. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  85. Agility Trial I: Diskvalifikován

  86. Agility Trial II: 2/5, 43.46 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  87. Jumping Open: 4/22, 46.62 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  88. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  89. Agility Trial I: Diskvalifikován

  90. Agility Trial II: 5/11, 56.77 s, 18.77 tr. b., 3.31 m/s

  91. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  92. Jumping I: Diskvalifikován

  93. Jumping II: Diskvalifikován

  94. Jumping III: Diskvalifikován

  95. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  96. Agility Open: 11/31, 43.48 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  97. Agility Trial: 1/11, 43.5 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  98. Jumping Open: Diskvalifikován

  99. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  100. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  101. D Agility: Diskvalifikován

  102. D Hra: 2/21, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  103. D Jumping: 1/22, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  104. JUMPING DRUZSTVA: 6/57, 31.23 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  105. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  106. Soutěž družstev: 7/42, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  107. Soutěž dvojic: 4/42, 28.82 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  108. Soutěž fen proti psům: Diskvalifikován

  109. Soutěž klubů: 14/41, 47.51 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  110. Soutěž podle plemen: 10/40, 41.74 s, 0.74 tr. b., 3.95 m/s

  111. Soutěž podle roku narození: 4/41, 44.48 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  112. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  113. Agility Open: Diskvalifikován

  114. Agility Trial: 3/12, 37.2 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  115. Jumping Svihak lazensky A2 + A3: 4/22, 31.53 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  116. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  117. Agility Trial: 4/10, 46.17 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  118. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 3/25, 42.23 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  119. Žabákova cesta - Jumping Open: 5/25, 42.07 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  120. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  121. Finále Ag S: 3/9, 32.27 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  122. I. Agility S: Diskvalifikován

  123. I. Jumping S: Diskvalifikován

  124. ll. Jumping S: 5/19, 43.34 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  125. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  126. D Agility I: 3/15, 35.08 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  127. D Agility II: 6/15, 34.75 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  128. D Agility III: 7/15, 43.89 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  129. D Agility IV: 5/13, 47.84 s, 12.23 tr. b., 3.66 m/s

  130. D Jumping I: 1/15, 31.18 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  131. D Jumping II: 1/15, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  132. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  133. Agility hra: Diskvalifikován

  134. Agility Open: 13/39, 45.67 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  135. Agility Trial: 8/15, 50.05 s, 7.05 tr. b., 3.74 m/s

  136. Jumping Open: 16/43, 38.3 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  137. Tuneliada: 13/33, 33.4 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  138. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  139. Agility I: Diskvalifikován

  140. Agility II: 2/5, 42.02 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  141. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  142. TRIAL II. SA2: 1/10, 42.2 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  143. TRIAL I. SA2: 1/10, 43.75 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  144. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  145. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  146. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  147. Všetuly - Lednové dvojzkoušky, 20. 01. 2018

  148. Agility Trial I: Diskvalifikován

  149. Agility Trial II: 3/7, 46.59 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  150. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  151. Agility Trial I: Diskvalifikován

  152. Agility Trial II: 7/13, 55.19 s, 18.19 tr. b., 3.5 m/s

  153. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  154. Agility Open: 13/22, 60.65 s, 20.65 tr. b., 3.0 m/s

  155. Agility Trial: Diskvalifikován

  156. Jumping Open: 7/21, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  157. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  158. Agility D: Diskvalifikován

  159. Agility Squads: Diskvalifikován

  160. Hra D: 2/23, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  161. Jumping D: 12/23, 40.68 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  162. Jumping Squads: Diskvalifikován

  163. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  164. Agility Trial I: Diskvalifikován

  165. Agility Trial II: Diskvalifikován

  166. Jumping I: 10/23, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  167. Jumping II: Diskvalifikován

  168. Jumping Open: 9/28, 44.01 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  169. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 12/23, 58.77 s, 5.0 tr. b., 2.72 m/s

  170. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  171. Agility Trial I: Diskvalifikován

  172. Agility Trial II: Diskvalifikován

  173. Agility Trial III: Diskvalifikován

  174. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  175. Agility Open: Diskvalifikován

  176. Agility Trial: Diskvalifikován

  177. Jumping Special A2 + A3: Diskvalifikován

  178. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  179. Agility 1 D: Diskvalifikován

  180. Agility 2 D: 4/13, 49.75 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  181. Agility 3 D: 8/13, 50.69 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  182. Agility 4 D: Diskvalifikován

  183. Jumping 1 D: 12/15, 42.64 s, 10.22 tr. b., 3.49 m/s

  184. Jumping 2 D: 4/13, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  185. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  186. Agility Open: 23/35, 59.35 s, 24.35 tr. b., 2.97 m/s

  187. Agility Open SQUADS: 18/31, 51.71 s, 10.0 tr. b., 3.38 m/s

  188. Agility Trial I: 2/8, 44.02 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  189. Agility Trial II: 7/11, 59.17 s, 22.17 tr. b., 2.99 m/s

  190. Jumping Open: 15/32, 47.93 s, 5.93 tr. b., 3.92 m/s

  191. Tuneliáda: 28/33, 30.62 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  192. Holešov - Dvojité štěstí, 18. 03. 2017

  193. Agility Trial I: Diskvalifikován

  194. Agility Trial II: Diskvalifikován

  195. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  196. Jumping I: 10/15, 39.32 s, 12.32 tr. b., 3.41 m/s

  197. Jumping II: 9/15, 39.67 s, 7.67 tr. b., 3.4 m/s

  198. Jumping III: 3/15, 39.3 s, 0.3 tr. b., 3.72 m/s

  199. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  200. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  201. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  202. Jumping open S: 25/31, 41.72 s, 14.72 tr. b., 3.4 m/s

  203. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  204. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  205. 2. zkouška SA2: 7/10, 59.96 s, 24.96 tr. b., 2.75 m/s

  206. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  207. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  208. Agility Trial I: 1/11, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  209. Agility Trial II: 7/11, 48.61 s, 16.61 tr. b., 3.39 m/s

  210. Hulín - Mont agi Hulín potřetí, 08. 10. 2016

  211. Agility Trial: 4/6, 36.4 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  212. Jumping Trial: Diskvalifikován

  213. RSDC Jumping: Diskvalifikován

  214. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  215. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  216. 2. Zkouška SA1: 1/5, 34.69 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  217. 3. Zkouška SA1: 1/5, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  218. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  219. Agility I: Diskvalifikován

  220. Agility II: Diskvalifikován

  221. HCV Jumping: Diskvalifikován

  222. Sedlec u Mikulova - Sváteční 4 - zkoušky, 06. 07. 2016

  223. 1. Zk SA1: Diskvalifikován

  224. 2. Zk SA1: Diskvalifikován

  225. 3. Zk SA1: 3/3, 86.74 s, 43.74 tr. b., 2.03 m/s

  226. 4. Zk SA1: Diskvalifikován

  227. Luhačovice - Fešák lázeňský, 14. 05. 2016

  228. Agility: 1/5, 34.49 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  229. Agility Open: Diskvalifikován

  230. Jumping Special: 1/5, 43.96 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  231. Přerov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2016

  232. Agility I: Diskvalifikován

  233. Agility II: 2/5, 52.6 s, 16.6 tr. b., 3.12 m/s

  234. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  235. Agility I: 3/4, 39.4 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  236. Agility II: Diskvalifikován

  237. Agility III: 5/6, 48.75 s, 17.75 tr. b., 2.83 m/s

  238. Agility Open: Diskvalifikován

  239. Jumping Open: Diskvalifikován

  240. Jumping Open II: 15/27, 43.21 s, 7.21 tr. b., 3.98 m/s