Cz En

018016

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Karolína Ulčová, Psí škola Rarášek

    Člen KA

Pes

  1. Sára, Kříženec

Výsledky

  1. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  2. Jumping 2: Diskvalifikován

  3. Zkouška 2: 3/8, 43.24 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  4. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  5. 1.zkouška: 4/6, 46.89 s, 14.89 tr. b., 3.6 m/s

  6. 2.zkouška: Diskvalifikován

  7. Jumping Standard: Diskvalifikován

  8. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  9. II. zkouška MA3: 2/3, 47.51 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  10. I. zkouška MA3: 1/3, 53.87 s, 1.87 tr. b., 3.69 m/s

  11. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  12. Ne-: Diskvalifikován

  13. Ne-Agility: 8/18, 53.93 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  14. Ne-Jumping: 3/17, 33.1 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  15. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  16. 1.zkouška MA3: 2/2, 45.0 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  17. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  18. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  19. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  21. Jumping open M: Diskvalifikován

  22. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  23. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  24. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  25. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  26. 1. Zkouška MA3: 2/3, 57.63 s, 10.63 tr. b., 3.59 m/s

  27. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  28. 3. Zkouška MA3: 2/3, 57.28 s, 13.28 tr. b., 3.51 m/s

  29. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  30. AGILITY M: Diskvalifikován

  31. JUMPING M: 5/15, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  32. Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  33. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  34. 1. zkouška MA3: 6/8, 43.93 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  35. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  36. 3. zkouška MA3: 4/8, 44.59 s, 2.59 tr. b., 3.5 m/s

  37. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  38. AGILITY: Diskvalifikován

  39. JUMPING MA3: Diskvalifikován

  40. MA3: 1/4, 41.04 s, 5.04 tr. b., 3.9 m/s

  41. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  42. 1.zkouška: 2/4, 50.6 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  43. 2.zkouška: Diskvalifikován

  44. Jumping Standard: Diskvalifikován

  45. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  46. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  47. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  48. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  49. Jumpy I.běh M: Diskvalifikován

  50. Jumpy II.běh M: Diskvalifikován

  51. Zkouška A3 MA3: 3/3, 47.06 s, 18.06 tr. b., 3.61 m/s

  52. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  53. II. zkouška MA3: 2/4, 45.13 s, 10.13 tr. b., 3.88 m/s

  54. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  55. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  56. JUMPING 1 M: Diskvalifikován

  57. JUMPING 2 M: Diskvalifikován

  58. JUMPING 3 M: 5/15, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  59. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  60. II. zkouška MA3: 4/5, 42.15 s, 10.15 tr. b., 3.44 m/s

  61. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  62. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  63. Agility M: 5/17, 39.79 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  64. Jumping M: 4/17, 30.63 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  65. Zkoušky MA3: 4/6, 48.73 s, 2.73 tr. b., 3.78 m/s

  66. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  67. Trial II. MA2: 1/9, 49.19 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  68. Trial I. MA2: Diskvalifikován

  69. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  70. Agility 1 M: Diskvalifikován

  71. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  72. Jumping 2 M: 9/15, 42.76 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  73. Zkouška 1 MA2: 3/3, 50.3 s, 16.3 tr. b., 3.28 m/s

  74. Zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  75. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  76. AGILITY: 2/12, 46.92 s, 2.92 tr. b., 3.56 m/s

  77. JUMPING MA2: 1/6, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  78. MA2: 2/6, 39.4 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  79. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  80. MA2/1 MA2: 3/9, 38.16 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  81. MA2/2 MA2: 5/9, 39.57 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  82. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  83. 1.zkouška: Diskvalifikován

  84. 2.zkouška: 1/3, 41.48 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  85. Jumping: Diskvalifikován

  86. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  87. Ne-: 3/11, 49.17 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  88. Ne-Agility: Diskvalifikován

  89. Ne-Jumping: 5/17, 40.07 s, 1.07 tr. b., 3.87 m/s

  90. So-: Diskvalifikován

  91. So-Agility: Diskvalifikován

  92. So-Jumping: 5/17, 40.71 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  93. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  94. Zkouska 1 MA2: 4/6, 41.72 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  95. Zkouska 2 MA2: Diskvalifikován

  96. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  97. 1.vítězná: Diskvalifikován

  98. 2.vítězná: 1/5, 47.43 s, 3.43 tr. b., 3.56 m/s

  99. Jumping: 3/10, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  100. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  101. A2+A3 Jump II. M: Diskvalifikován

  102. A2+A3 Jump I. M: Diskvalifikován

  103. Zkouška A2 MA2: 1/1, 38.22 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  104. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  105. 13.prorubská: Diskvalifikován

  106. 14.prorubská: 1/3, 48.95 s, 13.95 tr. b., 3.53 m/s

  107. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  108. 11.prorubská: 3/5, 42.57 s, 7.57 tr. b., 3.43 m/s

  109. 12.prorubská: Diskvalifikován

  110. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  111. Jumping (1): Diskvalifikován

  112. Jumping (2): 6/11, 42.18 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  113. Zkouška: Diskvalifikován

  114. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  115. AGILITY: 3/11, 59.92 s, 10.0 tr. b., 3.32 m/s

  116. JUMPING: Diskvalifikován

  117. MA1: Diskvalifikován

  118. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  119. Agility 1 M: Diskvalifikován

  120. Agility M: Diskvalifikován

  121. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  122. Jumping M: Diskvalifikován

  123. Zkouška A1 MA1: 3/3, 35.94 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  124. Zkouška Ne MA1: 2/3, 34.94 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  125. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  126. Ne-: 2/6, 42.22 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  127. Ne-Agility: Diskvalifikován

  128. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  129. So-: 2/6, 40.6 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  130. So-Agility: Diskvalifikován

  131. So-Jumping: 4/19, 40.76 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  132. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  133. Jumping 1 M: 3/5, 40.53 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  134. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  135. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  136. III. Jumping M: Diskvalifikován

  137. II. Jumping M: Diskvalifikován

  138. I. Jumping M: Diskvalifikován