Cz En

018816

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Irena Hofmanová, KS Panda

    Člen KA

Pes

  1. Helen of Troy Of Darkness, Tibetský terier

Výsledky

  1. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  2. Druhá zkouška MA2: 5/9, 43.0 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  3. První zkouška MA2: 3/9, 48.87 s, 9.87 tr. b., 3.64 m/s

  4. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  5. Agility klubů M: Diskvalifikován

  6. Jumping M: Diskvalifikován

  7. Zkouška MA2: 2/7, 48.0 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  8. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  9. Druhá zkouška MA2: 3/6, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  10. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  11. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  12. II.zkouška MA2: 5/11, 46.97 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  13. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  14. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  15. 1. zkouška MA2: 3/6, 45.74 s, 7.74 tr. b., 3.78 m/s

  16. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  17. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  18. 1. zkouška MA2: 2/4, 50.24 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  19. 2. zkouška MA2: 1/4, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  20. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  21. Agility 1 M: Diskvalifikován

  22. Agility 2 M: Diskvalifikován

  23. Jumping 1 M: 8/17, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  24. Jumping 2 M: 9/16, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  25. Jumping 3 M: 11/16, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  26. Zkouška MA2: 2/4, 45.06 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  27. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  28. Agility - 1.kolo M: 6/12, 42.4 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  29. Jumping - 2.kolo M: 4/12, 35.48 s, 3.48 tr. b., 3.78 m/s

  30. Jumping hra M: Diskvalifikován

  31. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  32. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  33. AGILITY: Diskvalifikován

  34. JUMPING: 13/20, 58.66 s, 29.66 tr. b., 2.27 m/s

  35. MA2: 2/8, 55.7 s, 8.7 tr. b., 3.43 m/s

  36. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  37. Agility II. M: Diskvalifikován

  38. Agility I. M: Diskvalifikován

  39. Jumping II. M: 25/49, 56.32 s, 23.32 tr. b., 2.84 m/s

  40. Jumping I. M: Diskvalifikován

  41. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  42. I Agility Open: Diskvalifikován

  43. I Jumping Open: 35/69, 47.69 s, 5.69 tr. b., 3.69 m/s

  44. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  45. ZkA. II. MA1: 1/8, 34.01 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  46. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  47. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  48. II. zkouška MA1: 2/5, 29.8 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  49. I. zkouška MA1: 2/5, 36.82 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  50. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  51. II. Packa MA1: 3/5, 29.74 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  52. I. Packa MA1: 1/5, 29.78 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  53. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  54. Agility - 1. kolo Medium: Diskvalifikován

  55. Jumping - 2. kolo Medium: 5/13, 47.67 s, 9.67 tr. b., 3.57 m/s

  56. Jumping - hra Medium: 5/14, 32.53 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  57. Zkouška MA1: 3/5, 50.35 s, 15.0 tr. b., 3.38 m/s

  58. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  59. Jumping MA1: 4/5, 31.59 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  60. Zkouška první MA1: 2/5, 35.9 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  61. Zkouška VIP MA1: Diskvalifikován

  62. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  63. 1. zkouška MA1: 2/7, 39.56 s, 10.0 tr. b., 3.29 m/s

  64. 2. zkouška MA1: 2/7, 28.73 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  65. 3. zkouška MA1: 5/7, 37.55 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  66. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  67. Agility open M: Diskvalifikován

  68. Jump I. M: 10/19, 41.66 s, 4.66 tr. b., 3.53 m/s

  69. ZkA. So MA1: Diskvalifikován

  70. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  71. Agility Individuals Medium: Diskvalifikován

  72. Agility Pairs Medium: Diskvalifikován

  73. Agility Teams Medium: 14/29, 54.77 s, 16.77 tr. b., 3.4 m/s

  74. Jumping Individuals Medium: 20/28, 49.33 s, 17.33 tr. b., 3.37 m/s

  75. Jumping Nations Medium: Diskvalifikován

  76. Jumping Pairs Medium: Diskvalifikován

  77. Jumping Teams Medium: Diskvalifikován

  78. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  79. Agility II Medium: Diskvalifikován

  80. Agility I Medium: 20/44, 52.54 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  81. Jumping III Medium: Diskvalifikován

  82. Jumping II Medium: Diskvalifikován

  83. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  84. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  85. III. zkouška MA1: Diskvalifikován

  86. II. zkouška MA1: 3/3, 34.48 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  87. I. zkouška MA1: 2/3, 35.04 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  88. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  89. Zkouška 1 MA1: 6/10, 40.09 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  90. Zkouška 2 MA1: 7/10, 44.06 s, 15.0 tr. b., 3.4 m/s

  91. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  92. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  93. Jumping MA neděle: 16/22, 55.54 s, 22.54 tr. b., 2.66 m/s

  94. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  95. Zkoušky MA1 neděle: Diskvalifikován

  96. Zkoušky MA1 sobota: 1/1, 55.06 s, 20.06 tr. b., 2.85 m/s

  97. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  98. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  99. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  100. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  101. Zkoušky MA1 neděle: 1/2, 58.97 s, 20.97 tr. b., 2.53 m/s

  102. Zkoušky MA1 sobota: Diskvalifikován

  103. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  104. Běh dvojic Medium: 7/10, 0.0 s, 25.0 tr. b., 0.0 m/s

  105. JUMPING Medium: Diskvalifikován

  106. MA1: Diskvalifikován

  107. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  108. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  109. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  110. Zka 1: Diskvalifikován

  111. Zka 2: Diskvalifikován

  112. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  113. Agility M: Diskvalifikován

  114. Jumping M: Diskvalifikován

  115. Kácov - "Kácovský tuplák" 1, 07. 05. 2016

  116. Běh dvojic: Diskvalifikován

  117. JUMPING: Diskvalifikován

  118. MA1: Diskvalifikován

  119. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  120. Agility I: Diskvalifikován

  121. Agility II: Diskvalifikován