Cz En

018916

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Haroníková, OSA Permoník Ostrava

    Člen KA

Pes

  1. Abee, Kříženec

Výsledky

  1. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  2. ZkA I: Diskvalifikován

  3. ZkA II: Diskvalifikován

  4. ZkA III: Diskvalifikován

  5. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  6. Agility Open: 8/17, 40.94 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  7. Agility Zk: Diskvalifikován

  8. Jumping Open: Diskvalifikován

  9. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  10. 1. Zkouška MA3: 1/9, 44.37 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  11. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  12. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  13. Agility I: Diskvalifikován

  14. Agility II: Diskvalifikován

  15. Jumping I: 19/40, 38.19 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  16. Jumping II: Diskvalifikován

  17. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  18. Agility MA: Diskvalifikován

  19. Jumping M: 7/21, 36.02 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  20. MA 3: 4/8, 48.36 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  21. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  22. druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  23. první zkouška MA3: 1/6, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  24. třetí zkouška MA3: Diskvalifikován

  25. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/19, 01. 05. 2019

  26. druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  27. první zkouška MA3: Diskvalifikován

  28. třetí zkouška MA3: Diskvalifikován

  29. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  30. Agility Trial I: 3/8, 45.48 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  31. Agility Trial II: Diskvalifikován

  32. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  33. Zkouška č.1 MA3: Diskvalifikován

  34. Zkouška č.2 MA3: Diskvalifikován

  35. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  36. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  37. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  38. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  39. Agility Trial I: 1/6, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  40. Agility Trial II: Diskvalifikován

  41. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  42. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  43. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  44. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  45. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  46. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  47. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  48. Agility Trial I: 3/6, 45.26 s, 12.26 tr. b., 3.6 m/s

  49. Agility Trial II: 2/6, 46.8 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  50. Agility Trial III: Diskvalifikován

  51. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  52. Agility M: 2/37, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  53. Jumping M: 10/37, 35.18 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  54. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  55. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  56. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  57. Agility Trial I: Diskvalifikován

  58. Agility Trial II: Diskvalifikován

  59. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  60. Agility Trial I: Diskvalifikován

  61. Agility Trial II: 5/9, 36.36 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  62. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  63. Agility Trial I: Diskvalifikován

  64. Agility Trial II: Diskvalifikován

  65. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  66. Agility Open: Diskvalifikován

  67. Agility Trial: Diskvalifikován

  68. Jumping Open: Diskvalifikován

  69. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  70. 1.zkouška MA3: 4/8, 49.95 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  71. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  72. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  73. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  74. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  75. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  76. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  77. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  78. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  79. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  80. Agility I: Diskvalifikován

  81. Agility II: Diskvalifikován

  82. Jumping I: 10/37, 31.66 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  83. Jumping II: Diskvalifikován

  84. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  85. Jumping II M: Diskvalifikován

  86. Jumping I. M: Diskvalifikován

  87. Zkouška MA3: 6/8, 48.35 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  88. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  89. Agility Trial: Diskvalifikován

  90. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 4/26, 41.89 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  91. Žabákova cesta - Jumping Open: Diskvalifikován

  92. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  93. III. zkouška MA3: Diskvalifikován

  94. II. zkouška MA3: 4/11, 53.66 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  95. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  96. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  97. Agility M Ne: 15/48, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  98. Agility M So: Diskvalifikován

  99. Jumping M Ne: 11/46, 34.91 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  100. Jumping M So: 24/47, 37.66 s, 12.66 tr. b., 3.9 m/s

  101. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  102. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  103. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  104. 3. Zkouška MA3: 1/12, 47.28 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  105. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  106. 1. zkouška MA2: 1/5, 41.92 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  107. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  108. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  109. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  110. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  111. Jumping A2 + A3 M: 10/19, 31.71 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  112. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  113. 1. zkouška MA2: 1/7, 41.33 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  114. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  115. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  116. Agility I: Diskvalifikován

  117. Agility II: 1/8, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  118. Agility III: Diskvalifikován

  119. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  120. Agility Open: 5/15, 42.71 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  121. Agility Trial: Diskvalifikován

  122. Jumping Open: Diskvalifikován

  123. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  124. 1.běh MA2: 1/6, 44.04 s, 6.04 tr. b., 3.61 m/s

  125. 2. běh MA2: 3/6, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  126. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  127. Agility 1: Diskvalifikován

  128. Agility 2: 11/36, 50.25 s, 1.25 tr. b., 3.88 m/s

  129. Jumping 1: Diskvalifikován

  130. Jumping 2: Diskvalifikován

  131. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  132. Open Jumping: Diskvalifikován

  133. Open tuneliáda: Diskvalifikován

  134. Zkoušky: Diskvalifikován

  135. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  136. 1. MA2: 2/7, 45.02 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  137. 2. MA2: Diskvalifikován

  138. 3. MA2: Diskvalifikován

  139. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  140. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  141. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  142. 3. zkouška MA2: 1/9, 42.95 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  143. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  144. Agility Med Ne: 13/39, 49.06 s, 8.06 tr. b., 3.91 m/s

  145. Agility Med So: Diskvalifikován

  146. Jumping Med Ne: Diskvalifikován

  147. Jumping Med So: Diskvalifikován

  148. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  149. 1. zkouška MA1: 1/9, 31.64 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  150. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  151. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  152. 1.běh MA1: Diskvalifikován

  153. 2.běh MA1: Diskvalifikován

  154. 3.běh MA1: Diskvalifikován

  155. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  156. 1. zkouška MA1: 1/13, 31.6 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  157. 2. zkouška MA1: 3/13, 32.42 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  158. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  159. Agility M: Diskvalifikován

  160. Jumping M: 2/5, 45.4 s, 13.4 tr. b., 3.44 m/s

  161. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  162. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  163. Agility M: Diskvalifikován

  164. Jumping M: Diskvalifikován

  165. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  166. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  167. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  168. 2.zkouška MA1: Diskvalifikován

  169. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  170. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  171. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  172. 3. zkouška MA1: Diskvalifikován