Cz En

019916

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Karolína Tittlová, ZKO Pňov

    Člen KA

Pes

  1. Lexie Mecseki Bundás, Mudi

Výsledky

  1. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  2. II. zkouška A2 M: 2/4, 55.18 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  3. I. zkouška A2 M: 1/4, 44.43 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  4. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  5. MA2 I.: 1/5, 53.19 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  6. MA2 II.: 3/5, 61.34 s, 10.34 tr. b., 3.37 m/s

  7. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  8. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška MA2: 4/4, 43.78 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  10. Jumping open M: Diskvalifikován

  11. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  12. ZkA. MA2 I.: Diskvalifikován

  13. ZkA. MA2 II.: 3/5, 50.52 s, 13.52 tr. b., 3.48 m/s

  14. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  15. II.zkouška MA2: Diskvalifikován

  16. I. zkouška MA2: 3/11, 38.23 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  17. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  18. 1. zkouška MA2: 1/6, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  19. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  20. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  21. 1. Zka - MA2: 3/4, 49.37 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  22. 2. Zka - MA2: Diskvalifikován

  23. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  24. ZkA II. MA2: 5/12, 42.85 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  25. ZkA I. MA2: Diskvalifikován

  26. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  27. Agility M: Diskvalifikován

  28. Jumping M: 8/17, 32.04 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  29. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  30. Česká Třebová - JUNIOR OPEN 2017, 27. 05. 2017

  31. Agility - mládež M: 1/4, 59.22 s, 11.22 tr. b., 3.04 m/s

  32. Jumping - mládež M: Diskvalifikován

  33. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  34. Agility open M: Diskvalifikován

  35. Jumping open M: Diskvalifikován

  36. ZkA. MA2: Diskvalifikován

  37. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  38. III. zkouška MA1: 1/3, 34.9 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  39. II. zkouška MA1: 1/3, 36.31 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  40. I. zkouška MA1: 1/3, 37.85 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  41. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  42. AGILITY: Diskvalifikován

  43. JUMPING: 8/21, 49.41 s, 7.41 tr. b., 3.64 m/s

  44. MA1: 1/3, 53.17 s, 17.17 tr. b., 2.71 m/s

  45. Řitka - Březen 2017 - zkoušky, 17. 03. 2017

  46. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  47. 2. zkouška MA1: 1/4, 40.31 s, 0.0 tr. b., 2.88 m/s

  48. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  49. Horní Počernice, 1. běh: 2/5, 39.85 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  50. Horní Počernice, 2. běh: 4/5, 56.59 s, 17.59 tr. b., 2.83 m/s

  51. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován