Cz En

021016

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Gabriela Václavíková, ZKO Horní Suchá

    Člen KA

Pes

  1. Amoletka Ninuland, Border kolie

Výsledky

  1. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  2. Agility Open: 3/24, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  3. Agility Trial: 3/6, 36.49 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  4. Jumping Svihak lazensky A2 + A3: 5/13, 27.68 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  5. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  6. QA4 Agility: Diskvalifikován

  7. QA5 Agility: 49/93, 41.02 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  8. QA6 Agility: Diskvalifikován

  9. QJ4 Jumping: 38/95, 43.84 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  10. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  11. QJ6 Jumping: 32/77, 35.19 s, 5.19 tr. b., 4.94 m/s

  12. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  13. QA1 agility: 34/127, 44.2 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  14. QA2 agility: 41/125, 42.65 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  15. QA3 agility: Diskvalifikován

  16. QJ1 jumping: 75/126, 31.47 s, 10.0 tr. b., 5.78 m/s

  17. QJ2 jumping: 3/126, 39.38 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  18. QJ3 jumping: 33/122, 36.39 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  19. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  20. Agility A2A3: Diskvalifikován

  21. Agility Squads as individual: 81/157, 40.3 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  22. Jumping A2A3: 49/113, 42.26 s, 12.26 tr. b., 4.31 m/s

  23. Jumping Squads as Individual: 3/162, 29.2 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  24. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  25. Special Agility: 38/159, 37.5 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  26. Special Jumping: Diskvalifikován

  27. Tachyon Trophy A2A3: 26/106, 36.69 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  28. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  29. 1. zkouška LA3: 1/7, 29.73 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  30. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  31. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  32. Agility Open: Diskvalifikován

  33. Agility Trial: Diskvalifikován

  34. Jumping Open: 4/38, 31.0 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  35. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  36. Agility L Ne: 3/98, 31.06 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  37. Agility L So: 25/99, 38.09 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  38. Jumping L Ne: 19/96, 31.51 s, 5.0 tr. b., 6.13 m/s

  39. Jumping L So: 4/100, 29.6 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  40. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  41. Agility I: Diskvalifikován

  42. Agility II: 1/10, 29.32 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  43. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  44. 1. zkouška LA3: 6/9, 47.24 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  45. 2. zkouška LA3: 4/9, 40.36 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  46. 3. zkouška LA3: 4/9, 45.57 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  47. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  48. Agility LA: 5/34, 35.41 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  49. Jumping LA: 1/34, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  50. Zkouška LA3: 4/8, 43.22 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  51. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  52. zkouška 1 LA3: 6/10, 40.55 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  53. zkouška 2 LA3: 1/10, 38.73 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  54. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  55. Agility LA: 10/30, 45.56 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  56. Jumping LA: Diskvalifikován

  57. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  58. Mikulov - Písečné jumpy s tuneliádou, 13. 01. 2018

  59. 1. Jumping L: 9/40, 20.08 s, 5.0 tr. b., 6.32 m/s

  60. 2. Jumping L: 16/40, 25.52 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  61. 3. Jumping L: 11/40, 34.28 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  62. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  63. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  64. TRIAL I. LA3: 3/14, 37.05 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  65. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  66. II. zkouška LA3: 2/9, 36.63 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  67. I. zkouška LA3: 3/9, 40.2 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  68. Jumping A2 + A3 L: Diskvalifikován

  69. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  70. Agility Trial I: Diskvalifikován

  71. Agility Trial II: Diskvalifikován

  72. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  73. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  74. Agility open 1 L: 3/35, 36.91 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  75. Agility open 2 L: Diskvalifikován

  76. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  77. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  78. Trial II. LA3: Diskvalifikován

  79. Trial I. LA3: Diskvalifikován

  80. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  81. 1.běh LA3: 10/13, 35.61 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  82. 2. běh LA3: 1/13, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  83. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  84. Agility družstev: Diskvalifikován

  85. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  86. Jumping družstev: Diskvalifikován

  87. Jumping jednotlivců: 5/87, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  88. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  89. Agility Open: 6/45, 38.96 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  90. Agility Trial: Diskvalifikován

  91. Jumping Open: 5/47, 30.66 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  92. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  93. Agility Trial I: 2/18, 37.86 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  94. Agility Trial II: 7/17, 37.0 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  95. Jumping I: Diskvalifikován

  96. Jumping II: 5/24, 29.21 s, 5.0 tr. b., 6.09 m/s

  97. Jumping Open: 12/37, 33.49 s, 15.0 tr. b., 5.52 m/s

  98. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován

  99. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  100. Agility Trial I: 1/12, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  101. Agility Trial II: Diskvalifikován

  102. Agility Trial III: Diskvalifikován

  103. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  104. Agility L: 5/28, 37.82 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  105. Jumping L: 1/30, 31.57 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  106. Zkouška LA2: 1/12, 33.95 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  107. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  108. Agility 1: 2/77, 36.83 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  109. Agility 2: 9/77, 40.07 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  110. Jumping 1: 2/77, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  111. Jumping 2: Diskvalifikován

  112. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  113. QA4 agility: Diskvalifikován

  114. QA5 agility: 9/97, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  115. QA6 agility: Diskvalifikován

  116. QJ4 jumping: 4/98, 35.03 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  117. QJ5 jumping: 7/91, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  118. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  119. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  120. 1Q Jumping: 3/157, 28.83 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  121. 2Q Agility: Diskvalifikován

  122. 3Q Finále: 8/24, 41.95 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  123. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 23/108, 36.15 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  124. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  125. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  126. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 1/121, 32.68 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  127. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  128. QA1 agility: Diskvalifikován

  129. QA2 agility: Diskvalifikován

  130. QA3 agility: 24/130, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  131. QJ1 jumping: 3/135, 30.63 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  132. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  133. QJ3 jumping: 55/118, 35.92 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  134. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  135. zkouška 1 LA2: 3/22, 42.46 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  136. zkouška 2 LA2: 9/22, 43.48 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  137. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  138. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  139. 2. zkouška LA2: 2/17, 35.21 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  140. 3. zkouška LA2: 2/17, 35.3 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  141. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  142. Agility Lar Ne: 2/85, 34.77 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  143. Agility Lar So: Diskvalifikován

  144. Jumping Lar Ne: 38/85, 31.15 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  145. Jumping Lar So: Diskvalifikován

  146. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  147. Agility: 2/36, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  148. Agility: 9/39, 37.32 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  149. Fun Jumping: 16/31, 29.78 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  150. Fun Jumping: Diskvalifikován

  151. Jumping: 2/39, 31.85 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  152. Jumping: Diskvalifikován

  153. Zkouška LA2: 3/12, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  154. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  155. 1.běh LA2: Diskvalifikován

  156. 2.běh LA2: 4/24, 36.82 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  157. 3.běh LA2: 1/24, 31.76 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  158. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  159. 1. zkouška LA2: 4/14, 39.38 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  160. 2. zkouška LA2: 4/14, 34.89 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  161. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  162. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  163. 2. Zkouška LA2: 6/21, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  164. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  165. Agility LA: 3/42, 33.9 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  166. Jumping LA: Diskvalifikován

  167. Zkouška LA2: 8/18, 39.75 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  168. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  169. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  170. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  171. Jumping open L: 13/23, 38.48 s, 11.48 tr. b., 3.69 m/s

  172. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  173. Agility Ne L: Diskvalifikován

  174. Agility So L: Diskvalifikován

  175. Jumping Ne L: Diskvalifikován

  176. Jumping So L: 1/47, 28.76 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  177. Zkouška Ne LA2: Diskvalifikován

  178. Zkouška So LA2: Diskvalifikován

  179. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  180. Agility Trial I: Diskvalifikován

  181. Agility Trial II: Diskvalifikován

  182. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  183. Zkouška č.1 LA1: 1/12, 25.37 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  184. Zkouška č.2 LA1: Diskvalifikován

  185. Zkouška č.3 LA1: 3/12, 35.07 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  186. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  187. Agility 1 L: Diskvalifikován

  188. Agility 2 L: 8/28, 42.83 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  189. Zkoušky LA1: 1/10, 25.64 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  190. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  191. 1. běh LA1 LA1: Diskvalifikován

  192. 2. běh LA1 LA1: 4/18, 31.56 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  193. Přerov - BRIT CUP 2016, 20. 08. 2016

  194. Agility: Diskvalifikován

  195. Agility Open: Diskvalifikován

  196. Jumping Open: Diskvalifikován