Cz En

021216

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Pálová, Nučická smečka

    Člen KA

Pes

  1. Kyilea Darley Arabian, Border kolie

Výsledky

  1. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  2. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  3. ZkA. I. LA3: 2/26, 41.39 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  4. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  5. ZkA II. LA3: Diskvalifikován

  6. ZkA I. LA3: 11/21, 32.58 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  7. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  8. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  9. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  10. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  11. Agility Ju: 6/59, 41.67 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  12. Agility Squads: 21/76, 38.06 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  13. Hra Ju: 24/59, 32.7 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  14. Jumping Ju: Diskvalifikován

  15. Jumping Squads: 15/75, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  16. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  17. Zkouška II LA3: Diskvalifikován

  18. Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  19. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  20. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  21. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  22. I. zkouška LA3: 10/17, 38.19 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  23. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  24. Druhá zkouška LA3: 1/12, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  25. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  26. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  27. QA1 agility: 38/135, 45.99 s, 5.99 tr. b., 4.04 m/s

  28. QA2 agility: Diskvalifikován

  29. QA3 agility: 34/130, 43.76 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  30. QJ1 jumping: 38/135, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  31. QJ2 jumping: 46/135, 43.59 s, 5.59 tr. b., 4.13 m/s

  32. Řepčice - Řepčice dvouzkoušky, 06. 05. 2017

  33. Druhý běh LA2: Diskvalifikován

  34. První běh LA2: 2/8, 32.38 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  35. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  36. Agility 1 Ju: 2/33, 44.12 s, 0.35 tr. b., 4.31 m/s

  37. Agility 2 Ju: Diskvalifikován

  38. Agility 3 Ju: 9/33, 43.31 s, 3.28 tr. b., 4.53 m/s

  39. Agility 4 Ju: 2/33, 37.75 s, 0.73 tr. b., 4.5 m/s

  40. Jumping 1 Ju: 22/33, 37.14 s, 17.49 tr. b., 4.01 m/s

  41. Jumping 2 Ju: 1/32, 30.11 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  42. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  43. Horní Počernice, 1. běh: 1/24, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  44. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  45. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky I., 07. 04. 2017

  46. 1. Zka - LA2: 1/18, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  47. 2. Zka - LA2: 1/18, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  48. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  49. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  50. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  51. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  52. Jumping III. L: 15/45, 35.32 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  53. Jumping II. L: Diskvalifikován

  54. Jumping I. L: Diskvalifikován

  55. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  56. Czech Imp Jump Large: 9/59, 21.02 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  57. Jumping 1 Large: 14/59, 34.61 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  58. Jumping 2 Large: 15/59, 34.8 s, 10.8 tr. b., 4.37 m/s

  59. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  60. ZkA II. LA2: 3/24, 40.37 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  61. ZkA I. LA2: 3/24, 40.22 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  62. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  63. Agility družstva: Diskvalifikován

  64. Agility - junioři: 11/52, 47.67 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  65. Jumping družstva: Diskvalifikován

  66. Jumping - junioři: Diskvalifikován

  67. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 10. 09. 2016

  68. druhý běh LA1: 1/10, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  69. první běh LA1: 2/10, 45.56 s, 10.0 tr. b., 3.18 m/s

  70. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" + Dobříšská nulka - Agility/Jumping 0, 28. 08. 2016

  71. Zkouška II. LA1: 2/15, 29.81 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  72. Zkouška I. LA1: 7/15, 45.01 s, 14.01 tr. b., 3.15 m/s

  73. Dobříš - DO psího BŘÍŠka - charitativní závody agility + CACAg + 4. ročník MČR šiperek v agility, 27. 08. 2016

  74. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  75. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  76. Zkouška LA1: 4/4, 47.97 s, 25.0 tr. b., 3.75 m/s

  77. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  78. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  79. ZkA. I. LA1: 11/18, 53.92 s, 24.92 tr. b., 2.84 m/s

  80. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  81. Zk A II. LA1: 2/24, 43.44 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  82. Zk.A I. LA1: 9/25, 42.44 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s