Cz En

021216

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Pálová, Nučická smečka

    Člen KA

Pes

  1. Kyilea Darley Arabian, Border kolie

Výsledky

  1. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  2. 1.zkouška LA3: 9/13, 35.78 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  3. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  4. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  5. LA3-Zk1 LA3: 1/8, 41.26 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  6. LA3-Zk2 LA3: Diskvalifikován

  7. LA3-Zk3 LA3: Diskvalifikován

  8. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  9. I Agility Open: 37/139, 41.45 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  10. II Agility Open: Diskvalifikován

  11. II Jumping Open: 23/135, 32.87 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  12. I Jumping Open: 34/139, 36.19 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  13. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  14. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  15. ZkA. I. LA3: 2/26, 41.39 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  16. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  17. ZkA II. LA3: Diskvalifikován

  18. ZkA I. LA3: 11/21, 32.58 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  19. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  20. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  21. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  22. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  23. Agility Ju: 6/59, 41.67 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  24. Agility Squads: 21/76, 38.06 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  25. Hra Ju: 24/59, 32.7 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  26. Jumping Ju: Diskvalifikován

  27. Jumping Squads: 15/75, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  28. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  29. Zkouška II LA3: Diskvalifikován

  30. Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  31. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  32. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  33. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  34. I. zkouška LA3: 10/17, 38.19 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  35. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  36. Druhá zkouška LA3: 1/12, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  37. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  38. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  39. QA1 agility: 38/135, 45.99 s, 5.99 tr. b., 4.04 m/s

  40. QA2 agility: Diskvalifikován

  41. QA3 agility: 34/130, 43.76 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  42. QJ1 jumping: 38/135, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  43. QJ2 jumping: 46/135, 43.59 s, 5.59 tr. b., 4.13 m/s

  44. Řepčice - Řepčice dvouzkoušky, 06. 05. 2017

  45. Druhý běh LA2: Diskvalifikován

  46. První běh LA2: 2/8, 32.38 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  47. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  48. Agility 1 Ju: 2/33, 44.12 s, 0.35 tr. b., 4.31 m/s

  49. Agility 2 Ju: Diskvalifikován

  50. Agility 3 Ju: 9/33, 43.31 s, 3.28 tr. b., 4.53 m/s

  51. Agility 4 Ju: 2/33, 37.75 s, 0.73 tr. b., 4.5 m/s

  52. Jumping 1 Ju: 22/33, 37.14 s, 17.49 tr. b., 4.01 m/s

  53. Jumping 2 Ju: 1/32, 30.11 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  54. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  55. Horní Počernice, 1. běh: 1/24, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  56. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  57. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky I., 07. 04. 2017

  58. 1. Zka - LA2: 1/18, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  59. 2. Zka - LA2: 1/18, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  60. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  61. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  62. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  63. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  64. Jumping III. L: 15/45, 35.32 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  65. Jumping II. L: Diskvalifikován

  66. Jumping I. L: Diskvalifikován

  67. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  68. Czech Imp Jump Large: 9/59, 21.02 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  69. Jumping 1 Large: 14/59, 34.61 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  70. Jumping 2 Large: 15/59, 34.8 s, 10.8 tr. b., 4.37 m/s

  71. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  72. ZkA II. LA2: 3/24, 40.37 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  73. ZkA I. LA2: 3/24, 40.22 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  74. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  75. Agility družstva: Diskvalifikován

  76. Agility - junioři: 11/52, 47.67 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  77. Jumping družstva: Diskvalifikován

  78. Jumping - junioři: Diskvalifikován

  79. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 10. 09. 2016

  80. druhý běh LA1: 1/10, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  81. první běh LA1: 2/10, 45.56 s, 10.0 tr. b., 3.18 m/s

  82. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" + Dobříšská nulka - Agility/Jumping 0, 28. 08. 2016

  83. Zkouška II. LA1: 2/15, 29.81 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  84. Zkouška I. LA1: 7/15, 45.01 s, 14.01 tr. b., 3.15 m/s

  85. Dobříš - DO psího BŘÍŠka - charitativní závody agility + CACAg + 4. ročník MČR šiperek v agility, 27. 08. 2016

  86. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  87. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  88. Zkouška LA1: 4/4, 47.97 s, 25.0 tr. b., 3.75 m/s

  89. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  90. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  91. ZkA. I. LA1: 11/18, 53.92 s, 24.92 tr. b., 2.84 m/s

  92. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  93. Zk A II. LA1: 2/24, 43.44 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  94. Zk.A I. LA1: 9/25, 42.44 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s