Cz En

021316

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Lapišová, Tricolori team

    Člen KA

Pes

  1. Adrenalin Ninuland, Border kolie

Výsledky

  1. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  2. Jumping Final: Diskvalifikován

  3. Jumping Open I: 1/29, 29.36 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  4. Jumping Open II: 4/29, 28.85 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  5. Jumping Open III: 4/28, 26.2 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  6. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  7. Agility I: 21/80, 43.38 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  8. Agility II: Diskvalifikován

  9. Jumping I: 11/80, 35.71 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  10. Jumping II: 47/79, 43.99 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  11. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  12. 1. zkouška LA3: 3/8, 40.12 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  13. 2. zkouška LA3: 5/8, 39.71 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  14. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  15. TRIAL I.: 3/18, 39.49 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  16. TRIAL II.: Diskvalifikován

  17. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  18. ZkA I: Diskvalifikován

  19. ZkA II: 2/8, 40.61 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  20. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  21. Jumping Open: Diskvalifikován

  22. ZkA I: Diskvalifikován

  23. ZkA II: Diskvalifikován

  24. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  25. ZkA I: 2/9, 39.97 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  26. ZkA II: Diskvalifikován

  27. ZkA III: 1/9, 39.1 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  28. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  29. 1. Zkouška LA3: 2/6, 41.16 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  30. 2. Zkouška LA3: 2/6, 41.66 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  31. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  32. Jumping open LA: 6/16, 32.02 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  33. Jumping tunel LA: 2/16, 26.06 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  34. Zkouška LA3: 3/3, 43.12 s, 20.0 tr. b., 4.43 m/s

  35. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  36. Zkouška č.1 LA3: Diskvalifikován

  37. Zkouška č.2 LA3: Diskvalifikován

  38. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  39. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  40. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  41. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  42. Agility Trial I: 4/15, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  43. Agility Trial II: 8/15, 40.78 s, 10.78 tr. b., 4.12 m/s

  44. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  45. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  46. 2. zkouška LA3: 3/8, 36.34 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  47. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  48. 1. zkouška LA3: 2/13, 34.95 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  49. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  50. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  51. Agility Trial I: 8/15, 45.74 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  52. Agility Trial II: 6/15, 44.56 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  53. Jumping Open: Diskvalifikován

  54. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  55. Agility Trial I: 7/9, 34.22 s, 20.0 tr. b., 5.46 m/s

  56. Agility Trial II: Diskvalifikován

  57. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  58. Agility L: Diskvalifikován

  59. Jump L: 1/36, 28.0 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  60. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  61. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  62. Agility A2A3: 41/95, 47.48 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  63. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  64. Jumping A2A3: 41/113, 39.47 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  65. Jumping Squads as Individual: 74/162, 33.73 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  66. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  67. Special Agility: 37/159, 37.42 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  68. Special Jumping: Diskvalifikován

  69. Tachyon Trophy A2A3: 35/106, 37.51 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  70. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  71. Agility Open: Diskvalifikován

  72. Agility Trial: Diskvalifikován

  73. Jumping Open: Diskvalifikován

  74. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  75. Agility I: Diskvalifikován

  76. Agility II: Diskvalifikován

  77. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  78. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  79. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  80. 3. zkouška LA3: 2/9, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  81. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  82. Zkouška č.1 LA2: 1/22, 38.98 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  83. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  84. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  85. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  86. zkouška 2 LA2: 1/17, 44.88 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  87. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  88. II. zkouška LA2: 4/18, 34.27 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  89. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  90. Jumping A2 + A3 L: Diskvalifikován

  91. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  92. Agility open 1 L: Diskvalifikován

  93. Agility open 2 L: Diskvalifikován

  94. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  95. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  96. Trial II. LA2: Diskvalifikován

  97. Trial I. LA2: Diskvalifikován

  98. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  99. Agility Open: Diskvalifikován

  100. Agility Trial: Diskvalifikován

  101. Jumping Open: 6/47, 31.85 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  102. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  103. Agility Open: Diskvalifikován

  104. Agility Trial: Diskvalifikován

  105. Jumping Open: 4/29, 34.23 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  106. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  107. Agility L: Diskvalifikován

  108. Jumping L: Diskvalifikován

  109. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  110. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  111. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  112. 2Q Agility: 20/157, 40.6 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  113. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 51/108, 37.33 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  114. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  115. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  116. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 23/121, 36.72 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  117. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  118. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  119. Jumping 2 L: 1/35, 27.14 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  120. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  121. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  122. zkouška 1 LA2: 14/22, 44.19 s, 25.0 tr. b., 4.39 m/s

  123. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  124. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  125. FALCO 1. zkouška LA2: 5/18, 29.42 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  126. FALCO 2. zkouška LA2: 6/18, 34.28 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  127. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  128. 1. zkouška LA2: 9/17, 38.74 s, 20.0 tr. b., 4.85 m/s

  129. 2. zkouška LA2: 1/17, 35.14 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  130. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  131. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  132. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  133. Agility Lar So: Diskvalifikován

  134. Jumping Lar Ne: 33/85, 30.11 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  135. Jumping Lar So: Diskvalifikován

  136. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  137. 1.běh LA2: Diskvalifikován

  138. 2.běh LA2: 1/24, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  139. 3.běh LA2: Diskvalifikován

  140. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  141. Agility LA: Diskvalifikován

  142. Jumping LA: 7/46, 34.34 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  143. Zkouška LA2: 5/13, 39.43 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  144. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  145. V Agility: 2/18, 32.34 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  146. VI Agility: Diskvalifikován

  147. VII Agility: Diskvalifikován

  148. VIII Agility: Diskvalifikován

  149. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  150. Agility LA L: 10/30, 40.99 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  151. Jumping II LA L: 9/34, 23.97 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  152. Jumping I LA L: 10/35, 31.81 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  153. Zkouška LA2 LA2: 3/10, 40.65 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  154. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  155. 1. Zkouška LA2: 5/21, 37.16 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  156. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  157. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  158. Agility LA: Diskvalifikován

  159. Jumping LA: Diskvalifikován

  160. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  161. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  162. II. zkouška LA2: 1/13, 30.12 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  163. I. zkouška LA2: 5/12, 35.14 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  164. Jumping open L: Diskvalifikován

  165. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  166. Agility Ne L: Diskvalifikován

  167. Agility So L: 14/46, 37.08 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  168. Jumping Ne L: Diskvalifikován

  169. Jumping So L: Diskvalifikován

  170. Zkouška Ne LA2: 6/15, 37.78 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  171. Zkouška So LA2: 7/14, 35.51 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  172. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  173. Jumping I: 1/44, 23.94 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  174. Jumping II: 2/44, 29.44 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  175. Jumping III: Diskvalifikován

  176. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  177. Agility 1 L: Diskvalifikován

  178. Agility 2 L: Diskvalifikován

  179. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  180. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  181. 1. běh LA1 LA1: 1/18, 26.42 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  182. 2. běh LA1 LA1: Diskvalifikován

  183. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  184. Agility: 2/12, 28.91 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  185. Agility II: 4/12, 31.23 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  186. Jumping Open: Diskvalifikován

  187. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  188. Agility I: 3/10, 31.03 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  189. Agility II: 1/9, 28.41 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  190. TUNELIADA: 2/43, 23.12 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  191. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  192. 1Q Jumping: 46/131, 30.65 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  193. 2Q Agility: 26/139, 35.44 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  194. 3Q Finále: Diskvalifikován

  195. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  196. Družstva - Jumping: 9/139, 32.07 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  197. Jednotlivci A1 - Agility: 1/39, 36.04 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  198. Jednotlivci A1 - Jumping: 1/38, 27.32 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  199. Power & speed A1: 5/38, 22.32 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  200. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 2/38, 24.92 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  201. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  202. Jumping II L: 20/42, 32.93 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  203. Jumping I. L: 10/40, 27.12 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  204. Zkouška LA1: Diskvalifikován