Cz En

025116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Tejčková

    Člen KA

Pes

  1. Blue Devil Z Čertovy Kazatelny, Border kolie

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  2. Czech Imp Jump: 3/39, 20.46 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  3. Jumping 1: 13/39, 33.87 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  4. Jumping 2: 3/39, 31.84 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  5. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  6. Jumping L 1: 10/41, 30.92 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  7. Jumping L 2: Diskvalifikován

  8. Jumping L 3: 23/41, 41.19 s, 13.19 tr. b., 3.59 m/s

  9. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  10. 1. Jumping L: 15/36, 30.31 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  11. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  12. 3. Jumping L: 7/36, 32.91 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  13. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  14. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  15. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  16. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  17. Czech Imp Jump: 33/52, 23.09 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  18. Jumping 1: 3/52, 29.58 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  19. Jumping 2: 30/52, 30.35 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  20. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  21. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  22. TRIAL I. LA2: 3/17, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  23. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  24. Agility LA: Diskvalifikován

  25. Jumping LA: 22/43, 37.81 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  26. Zkouška LA2: 5/21, 38.89 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  27. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  28. Agility 1 L: 7/30, 36.45 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  29. Jumping 1 L: 14/32, 30.44 s, 10.0 tr. b., 5.58 m/s

  30. Jumping 2 L: 18/26, 28.16 s, 15.0 tr. b., 5.54 m/s

  31. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  32. Zkouška 2 LA2: 3/7, 42.88 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  33. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  34. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  35. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  36. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  37. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  38. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  39. 1. Zkouška LA2: 6/17, 39.85 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  40. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  41. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  42. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  43. Agility 1: 38/212, 42.96 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  44. Agility 2: 43/217, 40.52 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  45. Agility 3: Diskvalifikován

  46. Agility Trial: 16/50, 39.74 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  47. Jumping 1: Diskvalifikován

  48. Jumping 2: 60/205, 43.51 s, 20.0 tr. b., 4.3 m/s

  49. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  50. Agility I: 22/75, 41.27 s, 20.0 tr. b., 4.6 m/s

  51. Agility II: Diskvalifikován

  52. Jumping I: Diskvalifikován

  53. Jumping II: Diskvalifikován

  54. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  55. QA4 Agility: Diskvalifikován

  56. QA5 Agility: 16/93, 40.96 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  57. QA6 Agility: 50/88, 44.05 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  58. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  59. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  60. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  61. QA1 agility: 52/127, 47.15 s, 30.0 tr. b., 4.24 m/s

  62. QA2 agility: 49/125, 45.8 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  63. QA3 agility: 58/125, 41.01 s, 25.0 tr. b., 4.75 m/s

  64. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  65. QJ2 jumping: 62/126, 44.28 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  66. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  67. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  68. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  69. Special Agility: Diskvalifikován

  70. Special Jumping: Diskvalifikován

  71. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  72. Brno - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2018

  73. Zkouška LA1 1.běh: Diskvalifikován

  74. Zkouška LA1 2.běh: Diskvalifikován

  75. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  76. Agility L Ne: 37/98, 34.23 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  77. Agility L So: Diskvalifikován

  78. Jumping L Ne: 23/96, 33.55 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  79. Jumping L So: 55/100, 30.41 s, 25.0 tr. b., 5.26 m/s

  80. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  81. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  82. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  83. Zk.A II. LA1: Diskvalifikován

  84. ZkA. I. LA1: 1/17, 31.79 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  85. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  86. Czech Imp Jump Large: 10/36, 24.55 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  87. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  88. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  89. Všetuly - Lednové dvojzkoušky, 20. 01. 2018

  90. Agility Trial I: Diskvalifikován

  91. Agility Trial II: 1/12, 34.07 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  92. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  93. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  94. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  95. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  96. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  97. Jumping I: 9/26, 28.46 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  98. Jumping II: Diskvalifikován

  99. Jumping III: Diskvalifikován

  100. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  101. Agility 1: Diskvalifikován

  102. Agility 2: Diskvalifikován

  103. Agility 3: Diskvalifikován

  104. Jumping 1: Diskvalifikován

  105. Jumping 2: Diskvalifikován

  106. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  107. Agility 1: Diskvalifikován

  108. Agility 2: Diskvalifikován

  109. Jumping 1: Diskvalifikován

  110. Jumping 2: Diskvalifikován

  111. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  112. Zkouška1 LA1: Diskvalifikován

  113. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  114. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  115. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  116. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  117. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  118. Jumping I: Diskvalifikován

  119. Jumping II: 21/44, 33.7 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  120. Jumping III: Diskvalifikován

  121. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  122. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  123. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  124. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  125. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2016 s JK Animals, 24. 09. 2016

  126. Agility Open: Diskvalifikován

  127. Agility Trial: Diskvalifikován

  128. Jumping Open: 10/31, 28.57 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  129. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  130. Agility L: Diskvalifikován

  131. Jumping L: Diskvalifikován

  132. Zk LA1: Diskvalifikován

  133. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  134. 1. běh LA1 LA1: Diskvalifikován

  135. 2. běh LA1 LA1: 3/18, 29.09 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  136. Třešť - Poslední prázdninový skok, 27. 08. 2016

  137. Agility : Diskvalifikován

  138. Jumping : 5/30, 34.88 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  139. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  140. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  141. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  142. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  143. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  144. Brno - Dvojzkoušky agility na Ostrově, 14. 08. 2016

  145. 1. Zk LA1: Diskvalifikován

  146. 2. Zk LA1: Diskvalifikován

  147. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  148. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  149. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  150. Kroměříž - Dvojzkoušky, 16. 07. 2016

  151. I Agility: 3/13, 29.24 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  152. II Agility: Diskvalifikován

  153. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  154. Agility: Diskvalifikován

  155. Agility I: Diskvalifikován

  156. Agility II: Diskvalifikován

  157. Agility III: 73/178, 36.19 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  158. Agility IV: Diskvalifikován

  159. Jumping I: Diskvalifikován

  160. Jumping II: Diskvalifikován