Cz En

034116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Gabriela Vacíková, ULTIMATE AGILITY

    Člen KA

Pes

  1. My Destiny Shadow of Aier, Border kolie

Výsledky

  1. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  2. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  3. Jumping LA neděle: 22/43, 37.31 s, 10.0 tr. b., 5.57 m/s

  4. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  5. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  6. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  7. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  8. Agility 1 L: 7/27, 40.08 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  9. Agility 2 L: Diskvalifikován

  10. Jumping 1 L: 2/28, 31.22 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  11. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  12. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  13. Zkouška LA3: 10/19, 46.77 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  14. Mikulov - Létající trojzkoušky s JK Animals, 03. 11. 2018

  15. Agility Trial I: Diskvalifikován

  16. Agility Trial II: Diskvalifikován

  17. Agility Trial III: Diskvalifikován

  18. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  19. LA3 1: 3/20, 45.56 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  20. LA3 2: 8/20, 34.49 s, 10.0 tr. b., 5.74 m/s

  21. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  22. 1. Zka - LA3: 7/15, 44.68 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  23. 2. Zka - LA3: 10/15, 39.4 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  24. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  25. TRIAL III. LA3: 1/10, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  26. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  27. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  28. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  29. Agility Trial I: Diskvalifikován

  30. Agility Trial II: 1/14, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  31. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  32. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  33. Agility Trial I: 1/7, 33.18 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  34. Agility Trial II: Diskvalifikován

  35. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 13. 10. 2018

  36. Agility Open: Diskvalifikován

  37. Agility Trial I: Diskvalifikován

  38. Agility Trial II: Diskvalifikován

  39. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  40. Jumping I: Diskvalifikován

  41. Jumping II: Diskvalifikován

  42. Jumping III: Diskvalifikován

  43. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 30. 09. 2018

  44. 1. Zkouška LA2: 1/2, 43.03 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  45. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  46. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  47. Agility open L: Diskvalifikován

  48. Jumping open L: Diskvalifikován

  49. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2018 s JK Animals, 22. 09. 2018

  50. Agility L: 1/36, 40.4 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  51. Jumping L: Diskvalifikován

  52. Super Fin J L: Diskvalifikován

  53. Zkouška LA2: 3/14, 40.11 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  54. Hodonín - Letní hodonínská tlapka III, 08. 09. 2018

  55. Agility Large: 3/28, 38.37 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  56. Jumping Large: 3/27, 32.49 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  57. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  58. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  59. Agility L L: Diskvalifikován

  60. Jumping L L: Diskvalifikován

  61. Zkouška LA2 LA2: 2/16, 33.68 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  62. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  63. Agility L: Diskvalifikován

  64. Jumping L: Diskvalifikován

  65. ZKOUŠKY LA2: Diskvalifikován

  66. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  67. Jumping 1 L L: 3/33, 28.53 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  68. Jumping 2 L L: 6/33, 31.31 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  69. Slalomář L L: 3/20, 12.62 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  70. Tuneliáda L L: 1/31, 14.75 s, 0.0 tr. b., 6.24 m/s

  71. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  72. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  73. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  74. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  75. Jumping III L: Diskvalifikován

  76. Jumping II L: Diskvalifikován

  77. Jumping I L: Diskvalifikován

  78. Tuneliáda L: 3/39, 25.25 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  79. ZkA III. LA2: Diskvalifikován

  80. ZkA. II. LA2: 2/13, 31.01 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  81. ZkA. I. LA2: 1/14, 35.76 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  82. Brno - Brněnský Drak, 15. 07. 2018

  83. Agility Large: 9/32, 37.27 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  84. Jumping Large: Diskvalifikován

  85. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  86. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  87. Agility I: Diskvalifikován

  88. Agility II: Diskvalifikován

  89. Jumping I: 32/76, 34.79 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  90. Jumping II: Diskvalifikován

  91. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  92. QA4 Agility: Diskvalifikován

  93. QA5 Agility: Diskvalifikován

  94. QA6 Agility: 42/88, 45.26 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  95. QJ4 Jumping: 14/95, 38.24 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  96. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  97. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  98. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  99. I. Agility L: Diskvalifikován

  100. II. Jumping L: Diskvalifikován

  101. I. Jumping L: Diskvalifikován

  102. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  103. QA1 agility: Diskvalifikován

  104. QA2 agility: Diskvalifikován

  105. QA3 agility: 28/125, 34.8 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  106. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  107. QJ2 jumping: 61/126, 44.24 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  108. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  109. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  110. Agility Trial: 2/8, 37.43 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  111. Jumping Trial: Diskvalifikován

  112. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  113. Agility A2A3: Diskvalifikován

  114. Agility Squads as individual: 7/157, 35.9 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  115. Jumping A2A3: 46/113, 41.19 s, 11.19 tr. b., 4.42 m/s

  116. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  117. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  118. Special Agility: Diskvalifikován

  119. Special Jumping: 31/153, 32.11 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  120. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  121. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 28. 04. 2018

  122. Agility Open: 9/34, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  123. Agility Trial: Diskvalifikován

  124. Jumping Open: Diskvalifikován

  125. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  126. Agility Open: 6/30, 33.31 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  127. Agility Trial: 3/13, 36.79 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  128. I Agility Trial: Diskvalifikován

  129. II Agility Trial: Diskvalifikován

  130. Jumping Open: Diskvalifikován

  131. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  132. AGILITY: Diskvalifikován

  133. AGILITY: Diskvalifikován

  134. JUMPING: Diskvalifikován

  135. JUMPING: Diskvalifikován

  136. LA2: 1/18, 38.77 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  137. LA2: Diskvalifikován

  138. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  139. Agility LA: Diskvalifikován

  140. Jumping LA: 1/40, 33.46 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  141. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  142. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  143. Agility Open: 9/33, 40.89 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  144. Agility Trial: Diskvalifikován

  145. Jumping Open: Diskvalifikován

  146. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 09. 08. 2017

  147. druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  148. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  149. Brno - Brněnský drak, 16. 07. 2017

  150. Agility Large: Diskvalifikován

  151. Jumping Large: Diskvalifikován

  152. Zk LA2: Diskvalifikován

  153. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  154. Agility 1: 63/217, 45.14 s, 20.0 tr. b., 4.43 m/s

  155. Agility 2: Diskvalifikován

  156. Agility 3: Diskvalifikován

  157. Agility 4: Diskvalifikován

  158. Agility Trial: Diskvalifikován

  159. Jumping 1: Diskvalifikován

  160. Jumping 2: Diskvalifikován

  161. Sedlec u Mikulova - Specific summer AGI CUP 2017, 01. 07. 2017

  162. I. Agility L: Diskvalifikován

  163. ll. Agility L: Diskvalifikován

  164. Zk LA2: Diskvalifikován

  165. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  166. Agility 1: Diskvalifikován

  167. Agility 2: Diskvalifikován

  168. Jumping 1: Diskvalifikován

  169. Jumping 2: Diskvalifikován

  170. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  171. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  172. 2Q Agility: Diskvalifikován

  173. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  174. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  175. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  176. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  177. Třebíč - Velikonoční beránek, 17. 04. 2017

  178. AGILITY: Diskvalifikován

  179. JUMPING: Diskvalifikován

  180. LA2: Diskvalifikován

  181. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  182. Agility 1: Diskvalifikován

  183. Agility 2: Diskvalifikován

  184. Jumping 1: 63/128, 37.07 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  185. Jumping 2: Diskvalifikován

  186. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  187. Agility Open: Diskvalifikován

  188. Agility Open SQUADS: Diskvalifikován

  189. Agility Trial I: 2/3, 33.03 s, 20.0 tr. b., 4.39 m/s

  190. Agility Trial II: Diskvalifikován

  191. Jumping Open: Diskvalifikován

  192. Tuneliáda: 19/24, 20.91 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  193. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  194. Agility L: Diskvalifikován

  195. Jumping L: Diskvalifikován

  196. Zk LA1: 1/8, 29.44 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  197. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  198. Agility LA L: Diskvalifikován

  199. Jumping II LA L: Diskvalifikován

  200. Jumping I LA L: Diskvalifikován

  201. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  202. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  203. Jumping I: Diskvalifikován

  204. Jumping II: Diskvalifikován

  205. Jumping III: 5/26, 31.78 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  206. Brno - Cacovice - Podzimní Robinsonáda 2016, 03. 09. 2016

  207. Agility: Diskvalifikován

  208. Jumping: Diskvalifikován

  209. Zk LA1: Diskvalifikován

  210. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 24. 08. 2016

  211. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  212. 2.zkouška LA1: 1/6, 34.38 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  213. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  214. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  215. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  216. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  217. Sedlec u Mikulova - Sváteční 4 - zkoušky, 06. 07. 2016

  218. 1. Zk LA1: 3/6, 24.49 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  219. 2. Zk LA1: 1/6, 27.6 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  220. 3. Zk LA1: 3/6, 35.75 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  221. 4. Zk LA1: Diskvalifikován

  222. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  223. Agility: Diskvalifikován

  224. Agility I: Diskvalifikován

  225. Agility II: Diskvalifikován

  226. Agility III: Diskvalifikován

  227. Agility IV: Diskvalifikován

  228. Jumping I: Diskvalifikován

  229. Jumping II: Diskvalifikován

  230. Brno - KCHBO OPEN 2016, 11. 06. 2016

  231. Agility L: Diskvalifikován

  232. Jumping L: Diskvalifikován

  233. Zk LA1: 6/17, 32.92 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  234. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  235. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  236. 2Q Agility: 50/139, 38.89 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  237. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  238. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  239. Jednotlivci A1 - Agility: 7/39, 41.23 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  240. Jednotlivci A1 - Jumping: 11/38, 35.6 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  241. Power & speed A1: Diskvalifikován

  242. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  243. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 15. 05. 2016

  244. 1. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  245. 2. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  246. Luhačovice - Fešák lázeňský, 14. 05. 2016

  247. Agility: Diskvalifikován

  248. Agility Open: Diskvalifikován

  249. Jumping Special: Diskvalifikován