Cz En

034116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Gabriela Vacíková, ULTIMATE AGILITY

    Člen KA

Pes

  1. My Destiny Shadow of Aier, Border kolie

Výsledky

  1. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  2. Agility I: 5/85, 44.8 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  3. Agility II: 45/85, 49.28 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  4. Jumping I: 39/85, 43.27 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  5. Jumping II: 34/84, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  6. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  7. QA4 Agility: 10/97, 43.15 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  8. QA5 Agility: 19/96, 46.02 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  9. QA6 Agility: 29/93, 39.91 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  10. QJ4 Jumping: 25/96, 37.79 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  11. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  12. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  13. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  14. QA1 agility: Diskvalifikován

  15. QA2 agility: 46/120, 40.3 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  16. QA3 agility: 26/120, 42.59 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  17. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  18. QJ2 jumping: 76/122, 47.21 s, 20.21 tr. b., 3.92 m/s

  19. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  20. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  21. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 3/109, 13.95 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  22. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 52/169, 42.75 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  23. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 15/175, 38.58 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  24. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : 6/110, 43.6 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  25. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  26. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 27. 04. 2019

  27. Agility L: Diskvalifikován

  28. Jumping L: 10/30, 33.23 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  29. Zkouška LA3: 1/9, 42.8 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  30. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  31. Agility: 10/31, 37.08 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  32. Agility Trial: 8/17, 45.77 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  33. Agility Trial II: Diskvalifikován

  34. Agility Trial III: Diskvalifikován

  35. Jumping: 13/32, 31.53 s, 10.0 tr. b., 5.87 m/s

  36. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 19. 04. 2019

  37. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška LA3: 6/13, 35.98 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  39. 3. Zkouška LA3: 1/13, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  40. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  41. Agility I: 34/167, 51.01 s, 6.01 tr. b., 4.1 m/s

  42. Agility II: 93/165, 40.61 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  43. Jumping I: Diskvalifikován

  44. Jumping II: 67/161, 34.01 s, 10.0 tr. b., 5.67 m/s

  45. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  46. Agility LA: Diskvalifikován

  47. Jumping LA: Diskvalifikován

  48. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  49. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  50. Jumping: 21/60, 37.79 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  51. Zkouška 1: Diskvalifikován

  52. Zkouška 2: Diskvalifikován

  53. Zkouška 3: 14/36, 42.46 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  54. Zkouška 4: 19/36, 48.06 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  55. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  56. Agility 1: 14/39, 43.02 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  57. Agility 2: Diskvalifikován

  58. Jumping 1: Diskvalifikován

  59. Jumping 2: Diskvalifikován

  60. Zkouška: Diskvalifikován

  61. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  62. Agility LA: 5/32, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  63. Agility LA: 5/32, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  64. Jumping LA: Diskvalifikován

  65. Jumping LA: Diskvalifikován

  66. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  67. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  68. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  69. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  70. Jumping LA neděle: 22/43, 37.31 s, 10.0 tr. b., 5.57 m/s

  71. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  72. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  73. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  74. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  75. Agility 1 L: 7/27, 40.08 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  76. Agility 2 L: Diskvalifikován

  77. Jumping 1 L: 2/28, 31.22 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  78. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  79. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  80. Zkouška LA3: 10/19, 46.77 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  81. Mikulov - Létající trojzkoušky s JK Animals, 03. 11. 2018

  82. Agility Trial I: Diskvalifikován

  83. Agility Trial II: Diskvalifikován

  84. Agility Trial III: Diskvalifikován

  85. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  86. LA3 1: 3/20, 45.56 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  87. LA3 2: 8/20, 34.49 s, 10.0 tr. b., 5.74 m/s

  88. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  89. 1. Zka - LA3: 7/15, 44.68 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  90. 2. Zka - LA3: 10/15, 39.4 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  91. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  92. TRIAL III. LA3: 1/10, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  93. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  94. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  95. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  96. Agility Trial I: Diskvalifikován

  97. Agility Trial II: 1/14, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  98. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  99. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  100. Agility Trial I: 1/7, 33.18 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  101. Agility Trial II: Diskvalifikován

  102. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 13. 10. 2018

  103. Agility Open: Diskvalifikován

  104. Agility Trial I: Diskvalifikován

  105. Agility Trial II: Diskvalifikován

  106. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  107. Jumping I: Diskvalifikován

  108. Jumping II: Diskvalifikován

  109. Jumping III: Diskvalifikován

  110. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 30. 09. 2018

  111. 1. Zkouška LA2: 1/2, 43.03 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  112. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  113. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  114. Agility open L: Diskvalifikován

  115. Jumping open L: Diskvalifikován

  116. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2018 s JK Animals, 22. 09. 2018

  117. Agility L: 1/36, 40.4 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  118. Jumping L: Diskvalifikován

  119. Super Fin J L: Diskvalifikován

  120. Zkouška LA2: 3/14, 40.11 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  121. Hodonín - Letní hodonínská tlapka III, 08. 09. 2018

  122. Agility Large: 3/28, 38.37 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  123. Jumping Large: 3/27, 32.49 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  124. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  125. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  126. Agility L L: Diskvalifikován

  127. Jumping L L: Diskvalifikován

  128. Zkouška LA2 LA2: 2/16, 33.68 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  129. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  130. Agility L: Diskvalifikován

  131. Jumping L: Diskvalifikován

  132. ZKOUŠKY LA2: Diskvalifikován

  133. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  134. Jumping 1 L L: 3/33, 28.53 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  135. Jumping 2 L L: 6/33, 31.31 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  136. Slalomář L L: 3/20, 12.62 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  137. Tuneliáda L L: 1/31, 14.75 s, 0.0 tr. b., 6.24 m/s

  138. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  139. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  140. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  141. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  142. Jumping III L: Diskvalifikován

  143. Jumping II L: Diskvalifikován

  144. Jumping I L: Diskvalifikován

  145. Tuneliáda L: 3/39, 25.25 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  146. ZkA III. LA2: Diskvalifikován

  147. ZkA. II. LA2: 2/13, 31.01 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  148. ZkA. I. LA2: 1/14, 35.76 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  149. Brno - Brněnský Drak, 15. 07. 2018

  150. Agility Large: 9/32, 37.27 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  151. Jumping Large: Diskvalifikován

  152. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  153. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  154. Agility I: Diskvalifikován

  155. Agility II: Diskvalifikován

  156. Jumping I: 32/76, 34.79 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  157. Jumping II: Diskvalifikován

  158. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  159. QA4 Agility: Diskvalifikován

  160. QA5 Agility: Diskvalifikován

  161. QA6 Agility: 42/88, 45.26 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  162. QJ4 Jumping: 14/95, 38.24 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  163. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  164. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  165. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  166. I. Agility L: Diskvalifikován

  167. II. Jumping L: Diskvalifikován

  168. I. Jumping L: Diskvalifikován

  169. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  170. QA1 agility: Diskvalifikován

  171. QA2 agility: Diskvalifikován

  172. QA3 agility: 28/125, 34.8 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  173. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  174. QJ2 jumping: 61/126, 44.24 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  175. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  176. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  177. Agility Trial: 2/8, 37.43 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  178. Jumping Trial: Diskvalifikován

  179. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  180. Agility A2A3: Diskvalifikován

  181. Agility Squads as individual: 7/157, 35.9 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  182. Jumping A2A3: 46/113, 41.19 s, 11.19 tr. b., 4.42 m/s

  183. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  184. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  185. Special Agility: Diskvalifikován

  186. Special Jumping: 31/153, 32.11 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  187. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  188. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 28. 04. 2018

  189. Agility Open: 9/34, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  190. Agility Trial: Diskvalifikován

  191. Jumping Open: Diskvalifikován

  192. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  193. Agility Open: 6/30, 33.31 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  194. Agility Trial: 3/13, 36.79 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  195. I Agility Trial: Diskvalifikován

  196. II Agility Trial: Diskvalifikován

  197. Jumping Open: Diskvalifikován

  198. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  199. AGILITY: Diskvalifikován

  200. AGILITY: Diskvalifikován

  201. JUMPING: Diskvalifikován

  202. JUMPING: Diskvalifikován

  203. LA2: 1/18, 38.77 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  204. LA2: Diskvalifikován

  205. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  206. Agility LA: Diskvalifikován

  207. Jumping LA: 1/40, 33.46 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  208. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  209. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  210. Agility Open: 9/33, 40.89 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  211. Agility Trial: Diskvalifikován

  212. Jumping Open: Diskvalifikován

  213. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 09. 08. 2017

  214. druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  215. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  216. Brno - Brněnský drak, 16. 07. 2017

  217. Agility Large: Diskvalifikován

  218. Jumping Large: Diskvalifikován

  219. Zk LA2: Diskvalifikován

  220. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  221. Agility 1: 63/217, 45.14 s, 20.0 tr. b., 4.43 m/s

  222. Agility 2: Diskvalifikován

  223. Agility 3: Diskvalifikován

  224. Agility 4: Diskvalifikován

  225. Agility Trial: Diskvalifikován

  226. Jumping 1: Diskvalifikován

  227. Jumping 2: Diskvalifikován

  228. Sedlec u Mikulova - Specific summer AGI CUP 2017, 01. 07. 2017

  229. I. Agility L: Diskvalifikován

  230. ll. Agility L: Diskvalifikován

  231. Zk LA2: Diskvalifikován

  232. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  233. Agility 1: Diskvalifikován

  234. Agility 2: Diskvalifikován

  235. Jumping 1: Diskvalifikován

  236. Jumping 2: Diskvalifikován

  237. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  238. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  239. 2Q Agility: Diskvalifikován

  240. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  241. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  242. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  243. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  244. Třebíč - Velikonoční beránek, 17. 04. 2017

  245. AGILITY: Diskvalifikován

  246. JUMPING: Diskvalifikován

  247. LA2: Diskvalifikován

  248. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  249. Agility 1: Diskvalifikován

  250. Agility 2: Diskvalifikován

  251. Jumping 1: 63/128, 37.07 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  252. Jumping 2: Diskvalifikován

  253. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  254. Agility Open: Diskvalifikován

  255. Agility Open SQUADS: Diskvalifikován

  256. Agility Trial I: 2/3, 33.03 s, 20.0 tr. b., 4.39 m/s

  257. Agility Trial II: Diskvalifikován

  258. Jumping Open: Diskvalifikován

  259. Tuneliáda: 19/24, 20.91 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  260. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  261. Agility L: Diskvalifikován

  262. Jumping L: Diskvalifikován

  263. Zk LA1: 1/8, 29.44 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  264. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  265. Agility LA L: Diskvalifikován

  266. Jumping II LA L: Diskvalifikován

  267. Jumping I LA L: Diskvalifikován

  268. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  269. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  270. Jumping I: Diskvalifikován

  271. Jumping II: Diskvalifikován

  272. Jumping III: 5/26, 31.78 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  273. Brno - Cacovice - Podzimní Robinsonáda 2016, 03. 09. 2016

  274. Agility: Diskvalifikován

  275. Jumping: Diskvalifikován

  276. Zk LA1: Diskvalifikován

  277. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 24. 08. 2016

  278. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  279. 2.zkouška LA1: 1/6, 34.38 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  280. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  281. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  282. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  283. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  284. Sedlec u Mikulova - Sváteční 4 - zkoušky, 06. 07. 2016

  285. 1. Zk LA1: 3/6, 24.49 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  286. 2. Zk LA1: 1/6, 27.6 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  287. 3. Zk LA1: 3/6, 35.75 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  288. 4. Zk LA1: Diskvalifikován

  289. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  290. Agility: Diskvalifikován

  291. Agility I: Diskvalifikován

  292. Agility II: Diskvalifikován

  293. Agility III: Diskvalifikován

  294. Agility IV: Diskvalifikován

  295. Jumping I: Diskvalifikován

  296. Jumping II: Diskvalifikován

  297. Brno - KCHBO OPEN 2016, 11. 06. 2016

  298. Agility L: Diskvalifikován

  299. Jumping L: Diskvalifikován

  300. Zk LA1: 6/17, 32.92 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  301. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  302. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  303. 2Q Agility: 50/139, 38.89 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  304. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  305. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  306. Jednotlivci A1 - Agility: 7/39, 41.23 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  307. Jednotlivci A1 - Jumping: 11/38, 35.6 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  308. Power & speed A1: Diskvalifikován

  309. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  310. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 15. 05. 2016

  311. 1. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  312. 2. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  313. Luhačovice - Fešák lázeňský, 14. 05. 2016

  314. Agility: Diskvalifikován

  315. Agility Open: Diskvalifikován

  316. Jumping Special: Diskvalifikován