Cz En

034716

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Zemanová, PsíHrátky

    Člen KA

Pes

  1. Darling Sachiko Črni Angel, Chorvatský ovčák

Výsledky

  1. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  2. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  3. Jumping OPEN III. M: Diskvalifikován

  4. Jumping OPEN II. M: Diskvalifikován

  5. Jumping OPEN I. M: Diskvalifikován

  6. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  7. Zkouška MA3 Neděle: 3/7, 53.77 s, 15.77 tr. b., 4.09 m/s

  8. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 18. 07. 2021

  9. Jumping 1 - A2+A3: 1/10, 34.99 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  10. Jumping 2 - A2+A3: 6/10, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  11. Jumping 3 - A2+A3: 1/10, 23.39 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  12. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  13. A3 - Zkouška1: 1/1, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  14. A3 - Zkouška 2: Diskvalifikován

  15. Šumperk - Havliczech 030, 10. 07. 2021

  16. TRIAL I.: Diskvalifikován

  17. TRIAL II.: Diskvalifikován

  18. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  19. Agility 1 M: Diskvalifikován

  20. Agility 2 M: 25/41, 52.26 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  21. Agility 3 M: Diskvalifikován

  22. Agility 4 M: Diskvalifikován

  23. Jumping 1 M: 14/45, 48.97 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  24. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  25. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  26. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  27. Agility I: Diskvalifikován

  28. Agility II: Diskvalifikován

  29. Jumping I: Diskvalifikován

  30. Jumping II: Diskvalifikován

  31. Brno - Jarní Brno, 29. 05. 2021

  32. Agility MA: 6/19, 46.83 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  33. Jumping MA: 4/19, 41.1 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  34. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  35. Šumperk - Havliczech 39, 21. 05. 2021

  36. TRIAL I.: Diskvalifikován

  37. TRIAL II.: Diskvalifikován

  38. Přerov - Přerovem letem skokem pošesté, 03. 10. 2020

  39. Jumping I: Diskvalifikován

  40. Jumping II: Diskvalifikován

  41. Jumping III: Diskvalifikován

  42. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  43. Trial I.: Diskvalifikován

  44. TRIAL II.: 4/4, 40.99 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  45. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  46. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  47. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  48. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  49. Agility Open: Diskvalifikován

  50. Agility Trial: Diskvalifikován

  51. Jumping Open: Diskvalifikován

  52. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  53. Jumping I: Diskvalifikován

  54. Jumping II: Diskvalifikován

  55. Jumping III: Diskvalifikován

  56. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  57. TRIAL I.: 1/4, 40.98 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  58. TRIAL II.: Diskvalifikován

  59. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  60. JUMPING I. A2 + A3: 1/9, 36.05 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  61. JUMPING II. A2 + A3: Diskvalifikován

  62. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  63. Jumping Open I: Diskvalifikován

  64. Jumping Open II: Diskvalifikován

  65. Jumping Open III: Diskvalifikován

  66. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  67. Agility I: Diskvalifikován

  68. Agility II: Diskvalifikován

  69. Jumping I: 42/64, 43.04 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  70. Jumping II: Diskvalifikován

  71. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  72. Agility Trial I: Diskvalifikován

  73. Agility Trial II: Diskvalifikován

  74. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  75. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  76. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  77. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  78. III. jumping M: 7/14, 33.16 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  79. II. jumping M: Diskvalifikován

  80. I. jumping M: Diskvalifikován

  81. Přerov - Přerovem letem skokem popáté, 05. 10. 2019

  82. Jumping I: 1/8, 29.89 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  83. Jumping II: Diskvalifikován

  84. Jumping III: Diskvalifikován

  85. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  86. Agility Open: Diskvalifikován

  87. Agility Zk: Diskvalifikován

  88. Jumping Open: Diskvalifikován

  89. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  90. Agility 1: Diskvalifikován

  91. Agility 2: Diskvalifikován

  92. Agility 3: Diskvalifikován

  93. Agility 4: Diskvalifikován

  94. Agility Trial: Diskvalifikován

  95. Jumping 1: Diskvalifikován

  96. Jumping 2: Diskvalifikován

  97. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  98. Agility I: 7/40, 40.23 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  99. Agility II: Diskvalifikován

  100. Jumping I: 24/40, 34.7 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  101. Jumping II: Diskvalifikován

  102. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  103. Agility MA: Diskvalifikován

  104. Jumping M: 1/21, 30.87 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  105. MA 3: Diskvalifikován

  106. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  107. QA4 Agility: Diskvalifikován

  108. QA5 Agility: Diskvalifikován

  109. QA6 Agility: Diskvalifikován

  110. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  111. QJ5 Jumping: 25/53, 39.3 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  112. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  113. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  114. Jumping So A2+3 M M: Diskvalifikován

  115. Zkouška Ne-1 MA3: Diskvalifikován

  116. Zkouška Ne-2 MA3: Diskvalifikován

  117. Zkouška So-1 MA3: Diskvalifikován

  118. Zkouška So-2 MA3: Diskvalifikován

  119. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  120. QA1 agility: 27/61, 40.26 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  121. QA2 agility: Diskvalifikován

  122. QA3 agility: Diskvalifikován

  123. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  124. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  125. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  126. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  127. Agility Trial I: Diskvalifikován

  128. Agility Trial II: Diskvalifikován

  129. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  130. Agility Trial II: Diskvalifikován

  131. Agility Trial III: 1/10, 40.19 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  132. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  133. Agility I: 41/88, 40.67 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  134. Agility II: Diskvalifikován

  135. Jumping I: Diskvalifikován

  136. Jumping II: 35/87, 36.67 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  137. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  138. Agility MA: Diskvalifikován

  139. Jumping MA: Diskvalifikován

  140. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  141. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  142. Zkouška č.1 MA3: Diskvalifikován

  143. Zkouška č.2 MA3: 4/9, 43.11 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  144. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  145. Agility MA: Diskvalifikován

  146. Agility MA: Diskvalifikován

  147. Jumping MA: 3/34, 36.38 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  148. Jumping MA: 3/34, 36.38 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  149. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  150. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  151. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  152. TRIAL II. MA2: Diskvalifikován

  153. TRIAL I. MA2: 1/3, 37.73 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  154. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  155. Agility Trial I: Diskvalifikován

  156. Agility Trial II: 1/8, 35.33 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  157. Jumping Open: Diskvalifikován

  158. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  159. TRIAL II. MA2: Diskvalifikován

  160. TRIAL I. MA2: Diskvalifikován

  161. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  162. Agility: Diskvalifikován

  163. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  164. Jumping: Diskvalifikován

  165. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  166. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  167. Zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  168. Zkouška 2 MA2: 3/5, 37.95 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  169. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  170. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  171. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  172. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  173. TRIAL I. MA2: Diskvalifikován

  174. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  175. Agility 1: Diskvalifikován

  176. Agility 2: Diskvalifikován

  177. Agility 3: Diskvalifikován

  178. Agility 4: Diskvalifikován

  179. Agility Trial: Diskvalifikován

  180. Jumping 1: Diskvalifikován

  181. Jumping 2: 23/43, 31.5 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  182. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  183. Agility I: 1/37, 33.85 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  184. Agility II: 10/35, 35.78 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  185. Jumping I: 3/37, 29.02 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  186. Jumping II: Diskvalifikován

  187. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  188. QA4 Agility: 1/44, 32.9 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  189. QA5 Agility: Diskvalifikován

  190. QA6 Agility: Diskvalifikován

  191. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  192. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  193. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  194. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  195. Jumping A2+3: Diskvalifikován

  196. Zkouška 1 MA2: 1/4, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  197. Zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  198. Zkouška II MA2: 3/6, 32.96 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  199. Zkouška I MA2: Diskvalifikován

  200. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  201. Finále Ag M: Diskvalifikován

  202. I. Agility M: Diskvalifikován

  203. I. Jumping M: Diskvalifikován

  204. ll. Jumping M: 1/28, 35.26 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  205. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  206. QA1 agility: Diskvalifikován

  207. QA2 agility: 13/57, 40.2 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  208. QA3 agility: Diskvalifikován

  209. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  210. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  211. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  212. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  213. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  214. 2. zkouška MA2: 1/9, 32.38 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  215. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  216. I Agility Trial: Diskvalifikován

  217. II Agility Trial: Diskvalifikován

  218. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  219. Agility M Ne: Diskvalifikován

  220. Agility M So: 9/47, 44.7 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  221. Jumping M Ne: Diskvalifikován

  222. Jumping M So: Diskvalifikován

  223. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  224. Agility MA: Diskvalifikován

  225. Jumping MA: Diskvalifikován

  226. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  227. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  228. TRIAL II. MA2: Diskvalifikován

  229. TRIAL I. MA2: Diskvalifikován

  230. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  231. Agility MA: Diskvalifikován

  232. Jumping MA: Diskvalifikován

  233. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  234. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  235. Zkouška č.1 MA2: 3/9, 46.12 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  236. Zkouška č.2 MA2: Diskvalifikován

  237. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  238. zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  239. zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  240. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  241. 1.běh MA2: 2/6, 35.92 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  242. 2. běh MA2: 1/6, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  243. Brno - Podzimní Robinsonáda, 02. 09. 2017

  244. Agility Medium: Diskvalifikován

  245. Jumping Medium: 7/25, 31.43 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  246. Zk MA2: Diskvalifikován

  247. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  248. Agility Open: Diskvalifikován

  249. Agility Trial: Diskvalifikován

  250. Jumping Open: 6/17, 32.88 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  251. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  252. Agility 1: Diskvalifikován

  253. Agility 2: 7/58, 40.36 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  254. Agility 3: Diskvalifikován

  255. Agility 4: Diskvalifikován

  256. Agility Trial: 6/14, 44.56 s, 10.56 tr. b., 3.77 m/s

  257. Jumping 1: Diskvalifikován

  258. Jumping 2: Diskvalifikován

  259. NATIVIA GRAND FINAL: Diskvalifikován

  260. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  261. Agility 1: Diskvalifikován

  262. Agility 2: Diskvalifikován

  263. Jumping 1: Diskvalifikován

  264. Jumping 2: Diskvalifikován

  265. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  266. Agility M: Diskvalifikován

  267. Jumping M: 1/15, 28.88 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  268. zkouška 1 MA2: 2/7, 35.59 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  269. zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  270. zkouška 3 MA2: Diskvalifikován

  271. zkouška 4 MA2: Diskvalifikován

  272. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  273. Jumping 1 M: 12/27, 39.05 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  274. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  275. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  276. zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  277. zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  278. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  279. Agility 1: Diskvalifikován

  280. Agility 2: Diskvalifikován

  281. Olomouc - Nové Sady - Jarní PsíHrátky, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  282. Agility Ne M M: Diskvalifikován

  283. Agility So M M: Diskvalifikován

  284. Jumping Ne M M: Diskvalifikován

  285. Jumping So M M: Diskvalifikován

  286. Zkouška Ne MA2 MA2: Diskvalifikován

  287. Zkouška So MA2 MA2: Diskvalifikován

  288. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  289. Zkouška MA2 1.běh: Diskvalifikován

  290. Zkouška MA2 2.běh: Diskvalifikován

  291. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  292. Agility Med Ne: Diskvalifikován

  293. Agility Med So: Diskvalifikován

  294. Jumping Med Ne: Diskvalifikován

  295. Jumping Med So: Diskvalifikován

  296. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  297. 1.běh MA1: 2/9, 26.3 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  298. 2.běh MA1: Diskvalifikován

  299. 3.běh MA1: Diskvalifikován

  300. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  301. Agility MA: Diskvalifikován

  302. Jumping MA: Diskvalifikován

  303. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  304. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  305. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  306. 2. zkouška MA1: 11/13, 33.16 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  307. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  308. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  309. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  310. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  311. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  312. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  313. Jumping open M: 9/18, 35.41 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  314. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  315. Agility So M: Diskvalifikován

  316. Jumping Ne M: Diskvalifikován

  317. Jumping So M: Diskvalifikován

  318. Zkouška Ne MA1: Diskvalifikován

  319. Zkouška So MA1: Diskvalifikován

  320. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  321. Jumping I: Diskvalifikován

  322. Jumping II: Diskvalifikován

  323. Jumping III: 13/20, 26.52 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  324. Luhačovice - Dvojzkoušky, 09. 10. 2016

  325. Agility Trial 1: Diskvalifikován

  326. Agility Trial 2: 1/5, 26.47 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  327. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  328. Agility 1 M: Diskvalifikován

  329. Agility 2 M: Diskvalifikován

  330. Zkoušky MA1: 1/6, 25.09 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  331. Přerov - BRIT CUP 2016, 20. 08. 2016

  332. Agility: Diskvalifikován

  333. Agility Open: Diskvalifikován

  334. Jumping Open: Diskvalifikován