Cz En

034716

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Zemanová, PsíHrátky

    Člen KA

Pes

  1. Darling Sachiko Črni Angel, Chorvatský ovčák

Výsledky

  1. Přerov - Přerovem letem skokem popáté, 05. 10. 2019

  2. Jumping I: 1/8, 29.89 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  3. Jumping II: Diskvalifikován

  4. Jumping III: Diskvalifikován

  5. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  6. Agility Open: Diskvalifikován

  7. Agility Zk: Diskvalifikován

  8. Jumping Open: Diskvalifikován

  9. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  10. Agility 1: Diskvalifikován

  11. Agility 2: Diskvalifikován

  12. Agility 3: Diskvalifikován

  13. Agility 4: Diskvalifikován

  14. Agility Trial: Diskvalifikován

  15. Jumping 1: Diskvalifikován

  16. Jumping 2: Diskvalifikován

  17. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  18. Agility I: 7/40, 40.23 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  19. Agility II: Diskvalifikován

  20. Jumping I: 24/40, 34.7 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  21. Jumping II: Diskvalifikován

  22. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  23. Agility MA: Diskvalifikován

  24. Jumping M: 1/21, 30.87 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  25. MA 3: Diskvalifikován

  26. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  27. QA4 Agility: Diskvalifikován

  28. QA5 Agility: Diskvalifikován

  29. QA6 Agility: Diskvalifikován

  30. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  31. QJ5 Jumping: 25/53, 39.3 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  32. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  33. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  34. Jumping So A2+3 M M: Diskvalifikován

  35. Zkouška Ne-1 MA3: Diskvalifikován

  36. Zkouška Ne-2 MA3: Diskvalifikován

  37. Zkouška So-1 MA3: Diskvalifikován

  38. Zkouška So-2 MA3: Diskvalifikován

  39. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  40. QA1 agility: 27/61, 40.26 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  41. QA2 agility: Diskvalifikován

  42. QA3 agility: Diskvalifikován

  43. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  44. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  45. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  46. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  47. Agility Trial I: Diskvalifikován

  48. Agility Trial II: Diskvalifikován

  49. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  50. Agility Trial II: Diskvalifikován

  51. Agility Trial III: 1/10, 40.19 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  52. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  53. Agility I: 41/88, 40.67 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  54. Agility II: Diskvalifikován

  55. Jumping I: Diskvalifikován

  56. Jumping II: 35/87, 36.67 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  57. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  58. Agility MA: Diskvalifikován

  59. Jumping MA: Diskvalifikován

  60. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  61. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  62. Zkouška č.1 MA3: Diskvalifikován

  63. Zkouška č.2 MA3: 4/9, 43.11 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  64. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  65. Agility MA: Diskvalifikován

  66. Agility MA: Diskvalifikován

  67. Jumping MA: 3/34, 36.38 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  68. Jumping MA: 3/34, 36.38 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  69. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  70. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  71. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  72. TRIAL II. MA2: Diskvalifikován

  73. TRIAL I. MA2: 1/3, 37.73 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  74. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  75. Agility Trial I: Diskvalifikován

  76. Agility Trial II: 1/8, 35.33 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  77. Jumping Open: Diskvalifikován

  78. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  79. TRIAL II. MA2: Diskvalifikován

  80. TRIAL I. MA2: Diskvalifikován

  81. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  82. Agility: Diskvalifikován

  83. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  84. Jumping: Diskvalifikován

  85. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  86. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  87. Zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  88. Zkouška 2 MA2: 3/5, 37.95 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  89. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  90. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  91. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  92. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  93. TRIAL I. MA2: Diskvalifikován

  94. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  95. Agility 1: Diskvalifikován

  96. Agility 2: Diskvalifikován

  97. Agility 3: Diskvalifikován

  98. Agility 4: Diskvalifikován

  99. Agility Trial: Diskvalifikován

  100. Jumping 1: Diskvalifikován

  101. Jumping 2: 23/43, 31.5 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  102. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  103. Agility I: 1/37, 33.85 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  104. Agility II: 10/35, 35.78 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  105. Jumping I: 3/37, 29.02 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  106. Jumping II: Diskvalifikován

  107. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  108. QA4 Agility: 1/44, 32.9 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  109. QA5 Agility: Diskvalifikován

  110. QA6 Agility: Diskvalifikován

  111. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  112. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  113. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  114. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  115. Jumping A2+3: Diskvalifikován

  116. Zkouška 1 MA2: 1/4, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  117. Zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  118. Zkouška II MA2: 3/6, 32.96 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  119. Zkouška I MA2: Diskvalifikován

  120. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  121. Finále Ag M: Diskvalifikován

  122. I. Agility M: Diskvalifikován

  123. I. Jumping M: Diskvalifikován

  124. ll. Jumping M: 1/28, 35.26 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  125. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  126. QA1 agility: Diskvalifikován

  127. QA2 agility: 13/57, 40.2 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  128. QA3 agility: Diskvalifikován

  129. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  130. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  131. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  132. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  133. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  134. 2. zkouška MA2: 1/9, 32.38 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  135. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  136. I Agility Trial: Diskvalifikován

  137. II Agility Trial: Diskvalifikován

  138. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  139. Agility M Ne: Diskvalifikován

  140. Agility M So: 9/47, 44.7 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  141. Jumping M Ne: Diskvalifikován

  142. Jumping M So: Diskvalifikován

  143. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  144. Agility MA: Diskvalifikován

  145. Jumping MA: Diskvalifikován

  146. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  147. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  148. TRIAL II. MA2: Diskvalifikován

  149. TRIAL I. MA2: Diskvalifikován

  150. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  151. Agility MA: Diskvalifikován

  152. Jumping MA: Diskvalifikován

  153. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  154. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  155. Zkouška č.1 MA2: 3/9, 46.12 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  156. Zkouška č.2 MA2: Diskvalifikován

  157. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  158. zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  159. zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  160. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  161. 1.běh MA2: 2/6, 35.92 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  162. 2. běh MA2: 1/6, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  163. Brno - Podzimní Robinsonáda, 02. 09. 2017

  164. Agility Medium: Diskvalifikován

  165. Jumping Medium: 7/25, 31.43 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  166. Zk MA2: Diskvalifikován

  167. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  168. Agility Open: Diskvalifikován

  169. Agility Trial: Diskvalifikován

  170. Jumping Open: 6/17, 32.88 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  171. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  172. Agility 1: Diskvalifikován

  173. Agility 2: 7/58, 40.36 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  174. Agility 3: Diskvalifikován

  175. Agility 4: Diskvalifikován

  176. Agility Trial: 6/14, 44.56 s, 10.56 tr. b., 3.77 m/s

  177. Jumping 1: Diskvalifikován

  178. Jumping 2: Diskvalifikován

  179. NATIVIA GRAND FINAL: Diskvalifikován

  180. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  181. Agility 1: Diskvalifikován

  182. Agility 2: Diskvalifikován

  183. Jumping 1: Diskvalifikován

  184. Jumping 2: Diskvalifikován

  185. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  186. Agility M: Diskvalifikován

  187. Jumping M: 1/15, 28.88 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  188. zkouška 1 MA2: 2/7, 35.59 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  189. zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  190. zkouška 3 MA2: Diskvalifikován

  191. zkouška 4 MA2: Diskvalifikován

  192. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  193. Jumping 1 M: 12/27, 39.05 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  194. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  195. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  196. zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  197. zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  198. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  199. Agility 1: Diskvalifikován

  200. Agility 2: Diskvalifikován

  201. Olomouc - Nové Sady - Jarní PsíHrátky, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  202. Agility Ne M M: Diskvalifikován

  203. Agility So M M: Diskvalifikován

  204. Jumping Ne M M: Diskvalifikován

  205. Jumping So M M: Diskvalifikován

  206. Zkouška Ne MA2 MA2: Diskvalifikován

  207. Zkouška So MA2 MA2: Diskvalifikován

  208. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  209. Zkouška MA2 1.běh: Diskvalifikován

  210. Zkouška MA2 2.běh: Diskvalifikován

  211. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  212. Agility Med Ne: Diskvalifikován

  213. Agility Med So: Diskvalifikován

  214. Jumping Med Ne: Diskvalifikován

  215. Jumping Med So: Diskvalifikován

  216. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  217. 1.běh MA1: 2/9, 26.3 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  218. 2.běh MA1: Diskvalifikován

  219. 3.běh MA1: Diskvalifikován

  220. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  221. Agility MA: Diskvalifikován

  222. Jumping MA: Diskvalifikován

  223. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  224. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  225. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  226. 2. zkouška MA1: 11/13, 33.16 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  227. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  228. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  229. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  230. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  231. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  232. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  233. Jumping open M: 9/18, 35.41 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  234. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  235. Agility So M: Diskvalifikován

  236. Jumping Ne M: Diskvalifikován

  237. Jumping So M: Diskvalifikován

  238. Zkouška Ne MA1: Diskvalifikován

  239. Zkouška So MA1: Diskvalifikován

  240. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  241. Jumping I: Diskvalifikován

  242. Jumping II: Diskvalifikován

  243. Jumping III: 13/20, 26.52 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  244. Luhačovice - Dvojzkoušky, 09. 10. 2016

  245. Agility Trial 1: Diskvalifikován

  246. Agility Trial 2: 1/5, 26.47 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  247. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  248. Agility 1 M: Diskvalifikován

  249. Agility 2 M: Diskvalifikován

  250. Zkoušky MA1: 1/6, 25.09 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  251. Přerov - BRIT CUP 2016, 20. 08. 2016

  252. Agility: Diskvalifikován

  253. Agility Open: Diskvalifikován

  254. Jumping Open: Diskvalifikován