Cz En

036016

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavlína Zitová, PETRIS

    Člen KA

Pes

  1. Arberry von Morseli, Entlebuchský salašnický pes

Výsledky

  1. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  2. LA2 - 1. LA2: Diskvalifikován

  3. LA2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  4. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 08. 06. 2018

  5. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  6. 2. Zka - LA2: 5/9, 42.61 s, 15.0 tr. b., 3.57 m/s

  7. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  8. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  9. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  10. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  11. LA2-Zk1 LA2: Diskvalifikován

  12. LA2-Zk2 LA2: Diskvalifikován

  13. LA2-Zk3 LA2: Diskvalifikován

  14. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  15. 1. zkouška LA2: 10/23, 32.28 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  16. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  17. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  18. Nedele LA2 1: 1/10, 41.94 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  19. Nedele LA2 2: Diskvalifikován

  20. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  21. 1. Zka - LA2: 7/15, 30.26 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  22. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  23. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  24. I Agility Open: Diskvalifikován

  25. II Agility Open: Diskvalifikován

  26. II Jumping Open: 72/135, 36.57 s, 10.57 tr. b., 4.43 m/s

  27. I Jumping Open: Diskvalifikován

  28. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  29. 1. Zka - LA2: 4/20, 31.68 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  30. 2. Zka - LA2: 5/20, 45.96 s, 15.96 tr. b., 3.72 m/s

  31. 3. Zka - LA2: 10/20, 40.97 s, 20.0 tr. b., 4.44 m/s

  32. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  33. LA2/1 LA2: 6/24, 33.73 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  34. LA2/2 LA2: 8/24, 36.19 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  35. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  36. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  37. ZkA. ll. LA2: 7/26, 36.24 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  38. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  39. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  40. První zkouška LA2: 9/26, 39.7 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  41. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  42. Agility 1: Diskvalifikován

  43. Agility 2: Diskvalifikován

  44. Jumping 1: 53/128, 39.13 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  45. Jumping 2: 51/128, 42.31 s, 10.31 tr. b., 4.4 m/s

  46. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  47. Agility Trial I: Diskvalifikován

  48. Jumping Trial I: 20/27, 43.91 s, 25.91 tr. b., 3.42 m/s

  49. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  50. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  51. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  52. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  53. 1. ZK LA2: 3/29, 36.41 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  54. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  55. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  56. 1. zkouška LA1: 1/11, 33.42 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  57. 2. zkouška LA1: 1/11, 32.51 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  58. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  59. 1. ZK LA1: 1/16, 30.91 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  60. 2. ZK LA1: 10/16, 43.47 s, 16.47 tr. b., 2.97 m/s

  61. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  62. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  63. 2. ZK LA1: 4/15, 32.92 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  64. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  65. 1. Zka - LA1: 2/18, 37.8 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  66. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován