Cz En

038916

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Rita Firýtová, ZKO Plzeň - Doubravka

    Člen KA

Pes

  1. Ella, Kříženec

Výsledky

  1. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  2. 1. Zkouška SA2: 3/8, 37.28 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  3. 2. Zkouška SA2: 3/8, 47.03 s, 20.0 tr. b., 4.64 m/s

  4. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  5. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  6. 1.zkouška SA2: 1/6, 48.49 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  7. 2.zkouška SA2: 3/6, 43.03 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  8. Mrtník, Plzeň-sever - Květnové agility na Brabcovně, 26. 09. 2021

  9. Agility Open S: 12/17, 37.66 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  10. Agility Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  11. Jumping Open S: 4/17, 29.35 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  12. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  13. 1.zkouška SA2: 3/6, 44.49 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  14. 2.zkouška SA2: 6/6, 41.43 s, 20.0 tr. b., 4.47 m/s

  15. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  16. Agility Individual - J: 8/30, 49.1 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  17. Agility Squads as Individual: 25/44, 49.22 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  18. Jumping Individual - J: Diskvalifikován

  19. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  20. Aš - KOPANINSKÝ hop-konec prázdnin, 28. 08. 2021

  21. 1. Zkouška SA2: 2/4, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  22. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  23. Jumping 1 S: 9/13, 35.83 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  24. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  25. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  26. 2.zkouška SA2: 1/4, 34.52 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  27. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  28. II. Zk SA2: 2/3, 37.26 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  29. I. Zk SA2: 2/3, 41.56 s, 20.0 tr. b., 4.19 m/s

  30. Rokycany - Rokycanská skočná, 12. 06. 2021

  31. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  32. Zkouška SA2 II: Diskvalifikován

  33. Plzeň - Doubravka - Plzeňské dvojzkoušky, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  34. 1. Zkouška SA2 neděle: 3/3, 45.65 s, 25.0 tr. b., 4.29 m/s

  35. 1. Zkouška SA2 sobota: 3/4, 61.09 s, 47.09 tr. b., 2.98 m/s

  36. 2. Zkouška SA2 neděle: Diskvalifikován

  37. 2. Zkouška SA2 sobota: Diskvalifikován

  38. Dolní Rychnov - Rychnovské dvojzkoušky, 03. 10. 2020

  39. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  40. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  41. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 09. 2020

  42. Zkouška SA2 I: Diskvalifikován

  43. Zkouška SA2 II: Diskvalifikován

  44. Zkouška SA2 III: 2/12, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  45. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  46. Agility J Individual: 12/29, 49.87 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  47. Agility Squads: 18/43, 38.99 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  48. Jumping J Individual: Diskvalifikován

  49. Jumping Squads: 32/43, 37.75 s, 15.0 tr. b., 5.3 m/s

  50. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  51. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  52. I. zkouška SA2: 3/16, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  53. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  54. SA2-1 SA2: Diskvalifikován

  55. SA2-2 SA2: Diskvalifikován

  56. Vrbice u Stříbra - Quattro zkoušky agility pro A2, 13. 10. 2019

  57. 1.zkouška SA2: 2/4, 39.23 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  58. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  59. 3.zkouška SA2: 1/4, 38.44 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  60. 4.zkouška SA2: 2/4, 41.09 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  61. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2019

  62. 1. zkouška SA2: 4/5, 38.89 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  63. 2. zkouška SA2: 3/5, 52.81 s, 19.81 tr. b., 3.39 m/s

  64. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  65. Agility D: Diskvalifikován

  66. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  67. Jumping D: 12/15, 32.99 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  68. Jumping Squads as Individual: 44/52, 43.88 s, 20.88 tr. b., 3.85 m/s

  69. Spálené Poříčí - Letní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů, 14. 07. 2019

  70. 1. běh SA2: 1/3, 42.68 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  71. 2. běh SA2: 2/2, 38.53 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  72. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  73. 1. Small - Agi - Děti: Diskvalifikován

  74. 2. Small - Agi - Děti: 4/16, 52.84 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  75. 3. Small - Jum - Děti: 5/16, 35.16 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  76. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  77. Agility neděle S: Diskvalifikován

  78. Agility sobota S: 13/28, 39.91 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  79. Jumping neděle S: 12/22, 38.34 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  80. Jumping sobota S: 6/28, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  81. Zkouška neděle SA2: 2/7, 44.13 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  82. Zkouška sobota SA2: Diskvalifikován

  83. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  84. Zkouška III SA2: 3/6, 45.45 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  85. Zkouška II SA2: 2/6, 41.04 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  86. Zkouška I SA2: 1/6, 53.04 s, 11.04 tr. b., 3.64 m/s

  87. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  88. II.zkouška SA2: 3/9, 44.7 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  89. I. zkouška SA2: 3/9, 42.23 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  90. Spálené Poříčí - Podzimní přátelské minizkoušky, 21. 10. 2018

  91. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  92. 2. zkouška SA2: 1/1, 38.39 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  93. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  94. Zkouška_sobota_01 SA2: Diskvalifikován

  95. Zkouška_sobota_02 SA2: Diskvalifikován

  96. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  97. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  98. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  99. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  100. AGILITY DRUZSTVA: 19/57, 46.71 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  101. D Agility: 2/22, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  102. D Hra: Diskvalifikován

  103. D Jumping: 16/22, 39.3 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  104. JUMPING DRUZSTVA: 44/57, 34.58 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  105. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  106. 1. Agility S: Diskvalifikován

  107. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  108. 2. Agility S: Diskvalifikován

  109. 2. Jumping S: 18/23, 35.72 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  110. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  111. Agility S: Diskvalifikován

  112. Jump neděle S: Diskvalifikován

  113. Jump sobota S: Diskvalifikován

  114. Zkouška nedělle SA2: Diskvalifikován

  115. Zkouška sobota SA2: 5/11, 41.64 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  116. Spálené Poříčí - 2. Podkokšínské trojzkoušky pro útulek v Borovně, 05. 05. 2018

  117. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  118. 2. zkouška SA2: 2/8, 31.9 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  119. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  120. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  121. III.zkouška SA2: Diskvalifikován

  122. II. zkouška SA2: 2/7, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  123. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  124. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 01. 04. 2018

  125. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  126. Zkouška 2 SA2: 5/12, 45.46 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  127. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  128. SA2-1 SA2: 1/4, 36.66 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  129. SA2-2 SA2: 3/4, 35.82 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  130. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  131. Agility open S: 18/27, 38.8 s, 20.0 tr. b., 3.99 m/s

  132. Jumping open S: Diskvalifikován

  133. zkouška_sobota_01 SA2: 9/11, 38.12 s, 25.0 tr. b., 4.56 m/s

  134. Zkouška_sobota_02 SA2: 2/11, 40.82 s, 15.82 tr. b., 4.12 m/s

  135. Zkoušky_neděle SA2: Diskvalifikován

  136. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  137. Agility D: 9/23, 40.88 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  138. Agility Squads: 33/59, 47.77 s, 20.0 tr. b., 3.81 m/s

  139. Hra D: Diskvalifikován

  140. Jumping D: 17/23, 41.04 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  141. Jumping Squads: 7/59, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  142. Karlovy Vary - Karlovarské dvojzkoušky při krajské výstavě - KZPKV 2017, 16. 09. 2017

  143. 1. zkouška SA2 SA2: 4/7, 42.59 s, 20.0 tr. b., 3.76 m/s

  144. 2. zkouška SA2 SA2: Diskvalifikován

  145. Klatovy - 3. Agilitění u Klatov, 12. 08. 2017

  146. Agility open S: Diskvalifikován

  147. JUMPING: Diskvalifikován

  148. Zkouška S A2: 6/7, 45.8 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  149. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  150. 1. Agility S: Diskvalifikován

  151. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  152. 2. Agility S: Diskvalifikován

  153. 2. Jumping S: 7/20, 37.19 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  154. Rokycany - Rokycanská skočná, 17. 06. 2017

  155. 1. zkouska A1 SA1: Diskvalifikován

  156. 2. zkouska A1 SA1: Diskvalifikován

  157. 3. zkouska A1 SA1: Diskvalifikován

  158. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  159. Jumping S: Diskvalifikován

  160. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  161. Zkouška 2 SA1: 3/11, 33.92 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  162. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  163. III. zkouška SA1: Diskvalifikován

  164. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  165. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  166. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 04. 2017

  167. 1. Zkouška SA1: 2/6, 33.24 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  168. 2. Zkouška SA1: 5/6, 49.49 s, 18.49 tr. b., 2.93 m/s

  169. Jumping S: Diskvalifikován

  170. Mariánské Lázně - Velikonoční dvojzkoušky na Lidu, 16. 04. 2017

  171. Zkoušk 1 SA1: 6/13, 47.49 s, 22.49 tr. b., 2.86 m/s

  172. Zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  173. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  174. Zkouška 1 SA1: 7/12, 33.07 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  175. Zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  176. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  177. Agility Trial I: 4/7, 36.55 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  178. Agility Trial II: Diskvalifikován

  179. Jumping Trial: 1/7, 30.08 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  180. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  181. Agility - děti: Diskvalifikován

  182. Agility družstva: Diskvalifikován

  183. Hra - děti: 7/16, 29.46 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  184. Jumping - děti: 13/18, 45.6 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  185. Jumping družstva: Diskvalifikován

  186. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  187. 1. ZK SA1: 1/10, 42.36 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  188. 2. ZK SA1: Diskvalifikován

  189. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2016

  190. SA1_1 SA1: Diskvalifikován

  191. SA1_2 SA1: Diskvalifikován

  192. Chýnov - Chýnovský hopík, 10. 09. 2016

  193. 1. Zkouška agility SA1: 1/8, 31.99 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  194. 2. Zkouška agility SA1: 6/8, 33.7 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  195. 3. Zkouška agility SA1: 6/8, 34.25 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  196. Mrtník, Plzeň-sever - Letní pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 13. 08. 2016

  197. SA1-1 SA1: Diskvalifikován

  198. SA1-2 SA1: Diskvalifikován

  199. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  200. Zk A II. SA1: Diskvalifikován

  201. Zk.A I. SA1: Diskvalifikován