Cz En

038916

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Rita Firýtová, ZKO Plzeň - Doubravka

    Člen KA

Pes

  1. Ella, Kříženec

Výsledky

  1. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 09. 2020

  2. Zkouška SA2 I: Diskvalifikován

  3. Zkouška SA2 II: Diskvalifikován

  4. Zkouška SA2 III: 2/12, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  5. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  6. Agility J Individual: 12/29, 49.87 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  7. Agility Squads: 18/43, 38.99 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  8. Jumping J Individual: Diskvalifikován

  9. Jumping Squads: 32/43, 37.75 s, 15.0 tr. b., 5.3 m/s

  10. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  11. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  12. I. zkouška SA2: 3/16, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  13. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  14. SA2-1 SA2: Diskvalifikován

  15. SA2-2 SA2: Diskvalifikován

  16. Vrbice u Stříbra - Quattro zkoušky agility pro A2, 13. 10. 2019

  17. 1.zkouška SA2: 2/4, 39.23 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  18. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  19. 3.zkouška SA2: 1/4, 38.44 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  20. 4.zkouška SA2: 2/4, 41.09 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  21. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2019

  22. 1. zkouška SA2: 4/5, 38.89 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  23. 2. zkouška SA2: 3/5, 52.81 s, 19.81 tr. b., 3.39 m/s

  24. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  25. Agility D: Diskvalifikován

  26. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  27. Jumping D: 12/15, 32.99 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  28. Jumping Squads as Individual: 44/52, 43.88 s, 20.88 tr. b., 3.85 m/s

  29. Spálené Poříčí - Letní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů, 14. 07. 2019

  30. 1. běh SA2: 1/3, 42.68 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  31. 2. běh SA2: 2/2, 38.53 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  32. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  33. 1. Small - Agi - Děti: Diskvalifikován

  34. 2. Small - Agi - Děti: 4/16, 52.84 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  35. 3. Small - Jum - Děti: 5/16, 35.16 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  36. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  37. Agility neděle S: Diskvalifikován

  38. Agility sobota S: 13/28, 39.91 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  39. Jumping neděle S: 12/22, 38.34 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  40. Jumping sobota S: 6/28, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  41. Zkouška neděle SA2: 2/7, 44.13 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  42. Zkouška sobota SA2: Diskvalifikován

  43. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  44. Zkouška III SA2: 3/6, 45.45 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  45. Zkouška II SA2: 2/6, 41.04 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  46. Zkouška I SA2: 1/6, 53.04 s, 11.04 tr. b., 3.64 m/s

  47. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  48. II.zkouška SA2: 3/9, 44.7 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  49. I. zkouška SA2: 3/9, 42.23 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  50. Spálené Poříčí - Podzimní přátelské minizkoušky, 21. 10. 2018

  51. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  52. 2. zkouška SA2: 1/1, 38.39 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  53. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  54. Zkouška_sobota_01 SA2: Diskvalifikován

  55. Zkouška_sobota_02 SA2: Diskvalifikován

  56. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  57. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  58. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  59. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  60. AGILITY DRUZSTVA: 19/57, 46.71 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  61. D Agility: 2/22, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  62. D Hra: Diskvalifikován

  63. D Jumping: 16/22, 39.3 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  64. JUMPING DRUZSTVA: 44/57, 34.58 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  65. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  66. 1. Agility S: Diskvalifikován

  67. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  68. 2. Agility S: Diskvalifikován

  69. 2. Jumping S: 18/23, 35.72 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  70. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  71. Agility S: Diskvalifikován

  72. Jump neděle S: Diskvalifikován

  73. Jump sobota S: Diskvalifikován

  74. Zkouška nedělle SA2: Diskvalifikován

  75. Zkouška sobota SA2: 5/11, 41.64 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  76. Spálené Poříčí - 2. Podkokšínské trojzkoušky pro útulek v Borovně, 05. 05. 2018

  77. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  78. 2. zkouška SA2: 2/8, 31.9 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  79. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  80. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  81. III.zkouška SA2: Diskvalifikován

  82. II. zkouška SA2: 2/7, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  83. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  84. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 01. 04. 2018

  85. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  86. Zkouška 2 SA2: 5/12, 45.46 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  87. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  88. SA2-1 SA2: 1/4, 36.66 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  89. SA2-2 SA2: 3/4, 35.82 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  90. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  91. Agility open S: 18/27, 38.8 s, 20.0 tr. b., 3.99 m/s

  92. Jumping open S: Diskvalifikován

  93. zkouška_sobota_01 SA2: 9/11, 38.12 s, 25.0 tr. b., 4.56 m/s

  94. Zkouška_sobota_02 SA2: 2/11, 40.82 s, 15.82 tr. b., 4.12 m/s

  95. Zkoušky_neděle SA2: Diskvalifikován

  96. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  97. Agility D: 9/23, 40.88 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  98. Agility Squads: 33/59, 47.77 s, 20.0 tr. b., 3.81 m/s

  99. Hra D: Diskvalifikován

  100. Jumping D: 17/23, 41.04 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  101. Jumping Squads: 7/59, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  102. Karlovy Vary - Karlovarské dvojzkoušky při krajské výstavě - KZPKV 2017, 16. 09. 2017

  103. 1. zkouška SA2 SA2: 4/7, 42.59 s, 20.0 tr. b., 3.76 m/s

  104. 2. zkouška SA2 SA2: Diskvalifikován

  105. Klatovy - 3. Agilitění u Klatov, 12. 08. 2017

  106. Agility open S: Diskvalifikován

  107. JUMPING: Diskvalifikován

  108. Zkouška S A2: 6/7, 45.8 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  109. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  110. 1. Agility S: Diskvalifikován

  111. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  112. 2. Agility S: Diskvalifikován

  113. 2. Jumping S: 7/20, 37.19 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  114. Rokycany - Rokycanská skočná, 17. 06. 2017

  115. 1. zkouska A1 SA1: Diskvalifikován

  116. 2. zkouska A1 SA1: Diskvalifikován

  117. 3. zkouska A1 SA1: Diskvalifikován

  118. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  119. Jumping S: Diskvalifikován

  120. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  121. Zkouška 2 SA1: 3/11, 33.92 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  122. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  123. III. zkouška SA1: Diskvalifikován

  124. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  125. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  126. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 04. 2017

  127. 1. Zkouška SA1: 2/6, 33.24 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  128. 2. Zkouška SA1: 5/6, 49.49 s, 18.49 tr. b., 2.93 m/s

  129. Jumping S: Diskvalifikován

  130. Mariánské Lázně - Velikonoční dvojzkoušky na Lidu, 16. 04. 2017

  131. Zkoušk 1 SA1: 6/13, 47.49 s, 22.49 tr. b., 2.86 m/s

  132. Zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  133. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  134. Zkouška 1 SA1: 7/12, 33.07 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  135. Zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  136. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  137. Agility Trial I: 4/7, 36.55 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  138. Agility Trial II: Diskvalifikován

  139. Jumping Trial: 1/7, 30.08 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  140. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  141. Agility - děti: Diskvalifikován

  142. Agility družstva: Diskvalifikován

  143. Hra - děti: 7/16, 29.46 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  144. Jumping - děti: 13/18, 45.6 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  145. Jumping družstva: Diskvalifikován

  146. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  147. 1. ZK SA1: 1/10, 42.36 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  148. 2. ZK SA1: Diskvalifikován

  149. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2016

  150. SA1_1 SA1: Diskvalifikován

  151. SA1_2 SA1: Diskvalifikován

  152. Chýnov - Chýnovský hopík, 10. 09. 2016

  153. 1. Zkouška agility SA1: 1/8, 31.99 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  154. 2. Zkouška agility SA1: 6/8, 33.7 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  155. 3. Zkouška agility SA1: 6/8, 34.25 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  156. Mrtník, Plzeň-sever - Letní pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 13. 08. 2016

  157. SA1-1 SA1: Diskvalifikován

  158. SA1-2 SA1: Diskvalifikován

  159. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  160. Zk A II. SA1: Diskvalifikován

  161. Zk.A I. SA1: Diskvalifikován