Cz En

039716

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Jourová, Amonra

    Člen KA

Pes

  1. Umpalumpa, Kříženec

Výsledky

  1. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  2. Agility 1: Diskvalifikován

  3. Agility 2: Diskvalifikován

  4. Jumping 1: Diskvalifikován

  5. Jumping 2: 12/29, 42.3 s, 6.3 tr. b., 3.62 m/s

  6. Zkouška: Diskvalifikován

  7. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  8. Agility SA: Diskvalifikován

  9. Agility SA: Diskvalifikován

  10. Jumping SA: 4/43, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  11. Jumping SA: 4/43, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  12. Zkouška SA2: 1/14, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  13. Zkouška SA2: 1/14, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  14. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  15. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  16. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  17. Jumping SA sobota: 6/22, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  18. Zkoušky SA2 neděle: Diskvalifikován

  19. Zkoušky SA2 sobota: 4/6, 51.85 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  20. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  21. Agility SA: 4/37, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  22. Jumping SA: 7/40, 37.23 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  23. Zkouška SA2: 2/19, 43.16 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  24. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  25. Agility Small: Diskvalifikován

  26. Jumping Small: 13/29, 37.94 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  27. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  28. Hodonín - Letní hodonínská tlapka III, 08. 09. 2018

  29. Agility Small: 2/30, 41.61 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  30. Jumping Small: Diskvalifikován

  31. Zkouška SA2: 3/9, 53.28 s, 18.28 tr. b., 3.42 m/s

  32. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  33. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  34. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  35. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  36. Agility I: 20/47, 46.15 s, 3.15 tr. b., 3.79 m/s

  37. Agility II: 17/45, 42.01 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  38. Jumping I: Diskvalifikován

  39. Jumping II: Diskvalifikován

  40. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  41. QA4 Agility: Diskvalifikován

  42. QA5 Agility: 31/45, 64.48 s, 21.48 tr. b., 2.98 m/s

  43. QJ4 Jumping: 18/45, 45.21 s, 6.21 tr. b., 3.98 m/s

  44. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  45. QA1 agility: 40/53, 48.44 s, 15.44 tr. b., 3.76 m/s

  46. QA2 agility: 26/53, 43.03 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  47. QA3 agility: Diskvalifikován

  48. QJ1 jumping: 36/53, 42.25 s, 8.25 tr. b., 3.95 m/s

  49. QJ2 jumping: 24/53, 43.22 s, 1.22 tr. b., 4.51 m/s

  50. QJ3 jumping: 34/53, 46.28 s, 16.28 tr. b., 3.95 m/s

  51. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  52. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  53. 2. Zkouška SA2: 7/12, 43.1 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  54. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  55. Agility SA: 4/20, 38.26 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  56. Jumping SA: 9/20, 31.91 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  57. Zkouška SA2: 1/8, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  58. Brno - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2018

  59. Zkouška SA2 1.běh: 3/15, 43.1 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  60. Zkouška SA2 2.běh: 1/15, 45.63 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  61. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  62. I Agility Trial: Diskvalifikován

  63. II Agility Trial: 3/8, 53.36 s, 7.36 tr. b., 3.49 m/s

  64. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  65. Agility S Ne : 6/66, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  66. Agility S So : Diskvalifikován

  67. Jumping S Ne : Diskvalifikován

  68. Jumping S So : Diskvalifikován

  69. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  70. Agility SA: 8/38, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  71. Jumping SA: 10/38, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  72. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  73. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  74. Agility SA: Diskvalifikován

  75. Jumping SA: 10/35, 43.41 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  76. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  77. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  78. Agility SA: Diskvalifikován

  79. Jumping SA: 15/33, 42.7 s, 12.7 tr. b., 3.33 m/s

  80. Zkouška SA1: 1/9, 31.08 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  81. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  82. Agility SA: Diskvalifikován

  83. Jumping SA: 10/34, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  84. ZkouškaSA1: 2/11, 43.62 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  85. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  86. Agility I: 1/8, 28.62 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  87. Agility II: 1/8, 27.6 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  88. Agility III: 1/8, 28.89 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  89. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  90. Agility SA neděle: 11/23, 45.32 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  91. Jumping SA neděle: 3/23, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  92. Zkouška SA1 neděle: Diskvalifikován

  93. Brno - Mistr Ostrova 2017, 28. 09. 2017

  94. Agility S: 3/23, 49.1 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  95. Jumping S: Diskvalifikován

  96. Brno - Podzimní Robinsonáda, 02. 09. 2017

  97. Agility Small: 12/24, 43.4 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  98. Jumping Small: 16/24, 39.79 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  99. Zk SA1: 1/9, 32.98 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  100. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  101. 1. Zk SA1: Diskvalifikován

  102. 2. Zk SA1: 2/14, 37.46 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  103. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  104. Agility Trial I: 3/11, 45.34 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  105. Agility Trial II: Diskvalifikován

  106. Agility Trial III: 2/11, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  107. Brno - Brněnský drak, 16. 07. 2017

  108. Agility Small: 3/31, 47.2 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  109. Jumping Small: Diskvalifikován

  110. Zk SA1: Diskvalifikován

  111. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  112. QA4 agility: Diskvalifikován

  113. QA5 agility: Diskvalifikován

  114. QA6 agility: 8/56, 51.03 s, 6.03 tr. b., 3.82 m/s

  115. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  116. QJ5 jumping: 28/53, 44.52 s, 5.52 tr. b., 3.59 m/s

  117. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  118. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  119. 1. Agility: 2/7, 40.63 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  120. 2. Agility: 2/7, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  121. 3. Agility: 1/7, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  122. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  123. QA1 agility: Diskvalifikován

  124. QA2 agility: 18/64, 46.23 s, 1.23 tr. b., 4.26 m/s

  125. QA3 agility: Diskvalifikován

  126. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  127. QJ2 jumping: 23/69, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  128. QJ3 jumping: 30/66, 45.2 s, 7.2 tr. b., 3.58 m/s

  129. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  130. Agility SA neděle: Diskvalifikován

  131. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  132. Zkouška SA1 neděle: 2/3, 36.9 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  133. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  134. Zkouška SA1 1.běh: 2/7, 39.76 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  135. Zkouška SA1 2.běh: Diskvalifikován