Cz En

040816

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zuzana Šmídová, Mladá Boleslav

    Člen KA

Pes

  1. Amazing Flynn od Zrzavé tlapky, Nova Scotia Duck Tolling Retriever

Výsledky

  1. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  2. 1. zkouška LA2: 2/21, 53.85 s, 0.85 tr. b., 3.62 m/s

  3. 2. zkouška LA2: 11/21, 56.93 s, 18.93 tr. b., 2.83 m/s

  4. Junioři L: 8/12, 57.48 s, 22.48 tr. b., 2.96 m/s

  5. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  6. 1. zkouška LA2: 3/15, 52.79 s, 1.79 tr. b., 3.79 m/s

  7. 2. zkouška LA2: 8/15, 53.09 s, 11.09 tr. b., 3.43 m/s

  8. Junioři L: 8/12, 43.22 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  9. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  10. 1. zkouška LA2: 2/18, 43.1 s, 1.1 tr. b., 3.67 m/s

  11. 2. zkouška LA2: 4/18, 43.77 s, 1.77 tr. b., 3.61 m/s

  12. Junioři L: 5/14, 38.86 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  13. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  14. 1. zkouška LA2: 5/19, 46.83 s, 10.83 tr. b., 3.27 m/s

  15. 2. zkouška LA2: 8/18, 58.47 s, 10.47 tr. b., 3.1 m/s

  16. Junioři L: 2/13, 41.46 s, 2.46 tr. b., 3.62 m/s

  17. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  18. II. zkouška LA2: 2/19, 41.57 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  19. I. zkouška LA2: 2/19, 34.18 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  20. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  21. Agility D: Diskvalifikován

  22. Agility Squads: 30/76, 51.55 s, 6.55 tr. b., 3.53 m/s

  23. Hra D: 9/19, 39.67 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  24. Jumping D: 14/19, 46.99 s, 6.99 tr. b., 3.87 m/s

  25. Jumping Squads: 49/75, 49.11 s, 8.11 tr. b., 3.58 m/s

  26. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  27. Agility Trial I: 9/18, 52.92 s, 12.92 tr. b., 3.78 m/s

  28. Agility Trial II: Diskvalifikován

  29. Jumping Open: Diskvalifikován

  30. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  31. Druhá zkouška LA1: 5/12, 50.22 s, 5.0 tr. b., 2.77 m/s

  32. První zkouška LA1: 2/12, 45.46 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  33. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  34. III. zkouška LA1: 7/13, 35.42 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  35. II. zkouška LA1: 2/13, 36.66 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  36. IV. zkouška LA1: 6/13, 40.19 s, 5.19 tr. b., 3.21 m/s

  37. I. zkouška LA1: 2/13, 36.9 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  38. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  39. Agility 1 D: 3/9, 39.25 s, 7.39 tr. b., 4.1 m/s

  40. Agility 2 D: 4/9, 50.27 s, 5.35 tr. b., 3.78 m/s

  41. Agility 3 D: Diskvalifikován

  42. Agility 4 D: 5/9, 48.22 s, 10.16 tr. b., 3.69 m/s

  43. Jumping 1 D: 3/9, 37.66 s, 3.56 tr. b., 3.96 m/s

  44. Jumping 2 D: 2/9, 43.88 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  45. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  46. 1. ZK LA1: 3/14, 34.99 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  47. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  48. Junioři - finále L: 5/9, 48.26 s, 12.26 tr. b., 3.34 m/s

  49. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  50. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  51. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  52. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  53. 1. zkouška LA1: 2/22, 40.36 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  54. 2. zkouška LA1: 4/22, 34.28 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  55. 3. zkouška LA1: 3/22, 34.57 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  56. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  57. 1. zkouška LA1: 8/15, 45.74 s, 22.74 tr. b., 3.04 m/s

  58. 2. zkouška LA1: 3/15, 36.79 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s